Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus skraidins į Tel Avivą 10

Naujoji Wizzair kryptis iš Vilniaus – į Izraelį

Naujoji Wizzair kryptis iš Vilniaus – į Izraelį. Į sostinę Tel Avivą vengrų žemų sąnaudų bendrovė skraidins du kartus per savaitę – trečiadienį ir sekmadienį. Skrydžius į Tel Avivą Wizzair pradės spalio 27 d. Skrydžio bilieto kaina prasidės nuo 49,99 EUR (170 Lt).

Gegužės pabaigoje susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius Vengrijoje registruotai įmonei suteikė paskirtojo oro vežėjo statusą ir leido vykdyti reguliarų oro susisiekimą maršrutu Vilnius–Dubajus. Šiuo metu į Dubajų ji skraido iš Vengrijos, Ukrainos, Rumunijos ir Bulgarijos sostinių.

Su Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus galima pasiekti Norvegijos sostinę Oslą bei Bergeno, Stavangerio, Trondheimo, Olesundo miestus, taip pat Barseloną, Korką, Donkasterį, Dortmundą, Eindhoveną, Liverpulį, Londoną, Milaną, Paryžių, Romą, Kijevą.

Su Wizzair iš Europos galima pasiekti Gruziją, Turkiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Azerbaidžaną.

Vengrų žemų sąnaudų bendrovė Wizzair panoro sujungti oro keliu Europą ir Rusiją. Ji planuoja šių metų spalį iš Kijevo skraidinti keleivius į Maskvą ir Sankt Peterburgą. Kijevą su šiuo oro vežėju nuo liepos galima pasiekti per Vilnių, taip pat vengrai į Ukrainos sostinę skraidina iš Bukarešto ar Sofijos.

10 thoughts on “Wizzair tiesiogiai iš Vilniaus skraidins į Tel Avivą

 1. liuba says:

  Laba diena.nesenai suzinojau,kad WIZZAIR RUOSIASI NUTRAUKTI SKRYDZIUS I TEL-AVIVA IS VILNIAUS,nes skelbia bankrota.Ar tyrai taip?

 2. LORETA says:

  SVEIKI, NORIU ISIGYTI BILIETUS I LIETUVA IS IZRAELIO BET WIZZAIR SVETAINEJE RODOMOS KAINOS NEATITINKA REKLAMOS VISI BILIETAI U VIENA GALA KAINUOJA APIE 350 EURU DAL GALIT PAKOMENTUOTI

  • Simona says:

   Sveiki,
   Wizzair aviakompanijos reklamose matomų pigių vietų skaičius yra ribotas. Jei reklamuojamos vietos yra išpirktos bilietų kaina nustatinėja aviakompanija.

 3. DANUTĖ says:

  Kada geriausia užsisakyti bilietus į Tel Avivą, jei norėtume skristi balandžio mėnesį? Ačiū

 4. Brone says:

  kada bus skeydziu tvarkarastis balandzio men?

 5. Vitalija says:

  Ar reikalinga viza į Izraelį? ir ar užtenka tapatybės kortelės ar reikia paso?

Comments are closed.

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?