Wizzair 2-jų metų veiklos Lietuvoje sukakties proga dovanoja spalvingą video filmuką

Wizzair, didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, mini 2-jų metų veiklos Vilniuje sukaktį. 2011 m. balandžio 16 d. atidaryta Wizzair bazė Lietuvoje per dvejus metus stipriai išsiplėtė, ir žada plėstis toliau.

Šiuo metu Vilniaus bazėje yra 2 orlaiviai, 22 vietiniai pilotai ir 40 vietinių įgulos narių, kurie aptarnauja keleivius 14 skrydžių maršrutų į 8 šalis: Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Italiją, Ispaniją, Vokietiją, Daniją, Norvegiją ir Ukrainą. Be šių tiesioginių darbo vietų Wizzair keleivių srautai sukuria šimtus darbo vietų turizmo bei paslaugų srityje Vilniuje ir jo apylinkėse. Per 2 darbo metus Lietuvos sostinėje, kaip vietos bazėje, Wizzair aptarnavo daugiau nei 800 000 keleivių, o Lietuvos specialistų įdarbinimas tapo paskata vietos darbo rinkai.

Wizzair komunikacijos vadovas Daniel‘is de Carvalho sako: „Džiaugiamės galėdami kartu su Vilniaus komanda švęsti 2-jų metų veiklos sukaktį, o savo ištikimiems keleiviams dovanojame mūsų įgulos su entuziazmu sukurtą šventinį vaizdo įrašą, sužavėjusį pakilia ir draugiška lietuvių nuotaika“. Kviečiame pažiūrėti šį nuotaikingą ir spalvingą filmuką skirtą Lietuvos keleiviams:

 

Wizzair nuolat siūlo naujų pigių skrydžių krypčių iš Lietuvos. „Neseniai paskelbėme apie skrydžius į Norvegijos miestus Alesundą ir Trondheimą. Skrydžiai bus pradėti vykdyti birželio pradžioje. Be to, liepos pradžioje, gavus aviacijos priežiūros institucijų patvirtinimą, bus pradėti skrydžiai tarp Vilniaus ir Kijevo. Turime planų ir toliau sėkmingai plėstis Lietuvoje”, – sako Daniel‘is de Carvalho. Bendrovė Wizzair yra didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje. Jai priklauso 40 „Airbus A320“ orlaivių.

Bendrovė skraidina iš 16 bazių ir siūlo 270 maršrutų, jungiančių 94 miestus 33-jose šalyse. Bendrovės Wizzair komandą sudaro 1600 profesionalų, kurie gali pasiūlyti aukščiausio lygio aptarnavimą. 2013 m. bendrovę Wizzair pasirinko 13,5 mln. keleivių.

Wizzair LietuvaWizzairWizzair aviabilietai

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?