Slidinėjimas Norvegijoje su Wizzair

Slidinėjimas Norvegijoje su Wizzair skrendant tiesiogiai į Oslo oro uostą 

Norvegija slidinėjimo mėgėjus ir pažengusius pasitinka išskirdami savo kurortus su daugiau pramogų, daugiau sniego ir daugiau pasirinkimų! Norvegijoje slidinėjimo sezonu yra laikomi paskutiniai šeši metų mėnesiai. Keliaudami aplankyti draugų ar artimųjų, galite pasirinkti aktyvią pramogą kalnuose ir puikiai praleisti laiką. Slidinėjimas Norvegijoje yra gana mėgstama pramoga pačių norvegų. Šalyje yra įrengta daugiau nei 30 000 km įvairių trasų.

Wizzair skrydžiai iš Vilniaus į Oslo Sandefjordo Torpo oro uostą >> 

Wizzair skrydžiai iš Rygos į Oslo Sandefjordo Torpo oro uostą >> 

Populiariausi Norvegijos slidinėjimo kurortai:

Trysil slidinėjimo kurortas yra laikomas didžiausiu Norvegijoje. Čia yra daugiau nei 40 keltuvų ir daugybė įvairių trasų. Šį kurortą itin mėgsta šeimos, kadangi yra trasų vaikams ir jau pažengusiems. Slidinėjimo sezonas čia prasideda nuo lapkričio 1 d. iki balandžio 21 d. Savaitgaliais čia vyksta naktiniai slidinėjimai.

Hemsedal slidinėjimo kurortas yra antras pagal dydį Norvegijoje, bet pats populiariausias tarp šeimų ir aktyvaus poilsio mėgėjų. Trasų įvairovė leidžia kiekvienam pagal savo slidinėjimo lygį pasirinkti tinkamą: nuo žalių iki juodų. Šiame slidinėjimo kurorte yra pritaikytos trasos ir snieglenčių ir slidinėjimo entuziastų. Kurorte rasite gausybę kavinių, naktinio gyvenimo pramogų.

Hafjell/Kvitfjell. Hafjel slidinėjimo kurortas garsu tuo, kad 1994 m. čia buvo surengtos Olimpinės žaidynės. Kurortuose kursuoja nemokamas autobusas tarp tam tikrų trasų, yra keltuvų bei slidinėjimo trasų visiems slidinėjimo lygiams.

Geilo slidinėjimo kurortas yra seniausias Norvegijoje. Čia veikia apie 20 keltuvų, kurie yra įvairiame aukštyje, daugiau nei 40 įvairaus sudėtingumo trasų. Geilo kurortas dar laikomas puikia vieta norintiems sklandyti pavėjui su slidėmis. Pramogų čia ras bet kokio amžiaus svečias.

Oslo žiemos parkas (Oslo winter park) yra įsikūręs vos 20 min. kelio nuo Oslo miesto centro. Parkas yra mažesnis nei kiti slidinėjimo kurortai, bet siūlo sniego pramogas kiekvienam. Čia veikia keletas keltuvų, iš kurių keli yra itin greiti ir talpina net šešis asmenis. Tai vienas iš nedaugelio pasaulio vietų, kur galima lengvai sujungti didmiesčio ir aktyvaus slidinėjimo malonumus.

Slidinėjimas Norvegijoje su Wizzair geilo. Slidinėjimas Norvegijoje su Wizzair Slidinėjimas Norvegijoje su Wizzair

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?