Lėktuvų bilietai į Vilnių

Wizzair lėktuvų bilietai į Vilnių nuo 9,99 EUR

Didžiausias Lietuvos miestas, sostinė – Vilnius – įsikūręs šalies pietryčiuose, Neries ir Vilnios santakoje. Sostinėje veikia aukščiausios institucijos kaip Seimas, Prezidentūra, Vyriausybė. Vilniaus senamiestis yra laikomas vienu seniausiu ir didžiausiu Rytų Europoje, o 20 a. pabaigoje įtrauktas ir į UNESCO paveldą. Vilniuje viešėdami svečiai dažniausiai lanko Aušros vartus, Gedimino pilį, Arkikatedrą Baziliką, Šv. Onos bažnyčią, Užupio angelą, Trijų kryžių paminklą ir kt. Nepraleidžia progos pasigrožėti nuostabia Vilniaus miesto panorama užkopę į Gedimino pilies kalną, Šv. Jonų ar Katedros varpinę arba Televizijos bokštą.

Lietuvoje šiuo metu oro transportu atvykstančius keleivius aptarnauja trys oro uostai: Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai. Pigių skrydžių kompanija Wizzair vykdo skrydžius iš/į Vilniaus oro uostą, o jau nuo 2016 m. kovo 23 d. skrydžiai bus vykdomi ir į/iš Palangos oro uosto. Wizzair  šiuo metu atlieka skrydžius net 24 kryptimis iš/į Vilnių, kai tuo pačiu metu iš Rygos oro uosto yra vykdomi tik 11 maršrutų.

Wizzair skrydžiai į Vilnių: 

 Wizzair bilietai į Vilnių iš Belfasto 

✈ Wizzair bilietai į Vilnių iš Londono

✈Wizzair bilietai į Vilnių iš Donkasterio

✈Wizzair bilietai į Vilnių iš Glazgo 

✈Wizzair bilietai į Vilnių iš Bilundo

✈Wizzair bilietai į Vilnių iš Kutaisio (Gruzijos)

✈Wizzair bilietai į Vilnių iš Barselonos

✈Wizzair bilietai į Vilnių iš Milano

✈Wizzair bilietai į Vilnių iš Tel Avivo

✈Wizzair bilietai į Vilnių iš Stokholmo

Daugiau lėktuvo bilietų į Vilnių iš Larnakos (Kipro), Bergeno, Oslo, Stavangerio, Olesiundo (Aalesund), Eindhoveno, Malmės, Kijevo, Dortmundo, Frankfurto ir Memingeno (Vakarino Miuncheno)  internetu arba susisiekus el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Kaip nuvykti iš Vilniaus oro uosto į Vilniaus centrą:

Traukiniu. Iš oro uostą į Vilniaus geležinkelio stotį reguliariai kursuoja specialus traukinys. Traukinys važiuoja 16 kartų per parą, iš kurių vėliausias išvyksta 21:52 val. Bilietus galima įsigyti ir traukinyje, ir Vilniaus geležinkelio stoties kasose.

Mikroautobusu. Kas 20 min. važiuoja mikroautobusai, kurie veža maršrutu: Vilniaus oro uostas – Vilniaus autobusų stotis ir atgal.

Autobusu. Iš Vilniaus oro uosto kursuoja tiesioginiai autobusai į Vilniaus miestą. Taip pat, galite pasinaudoti taksi paslaugomis bei nuomotis automobilį.

Autobusu iš Klaipėdos. į Vilniaus oro uostą iš Klaipėdos galite atvykti Vilniaus oro uosto ekspresu. Autobusiukai išvyksta nuo prekybos centro “Akropolis” aikštelės, esančios šalia Dubysos gatvės. Bilietai į Vilnių internetu arba el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Autobusu iš Palangos. į Vilniaus oro uostą iš Palangos kartą per dieną keliauja autobusas, užsukantis į Klaipėdos ir Kauno autobusų stotis. Bilietai į Vilnių internetu arba el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Lėktuvų bilietai į Vilnių

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?