Nauji Wizzair skrydžiai iš Lenkijos

Wizzair skrydžiai naujomis kryptimis! Wizzair aviakompanija skelbia pradėsianti naujus skrydžius iš Lenkijos Katovicų oro uosto jau nuo 2017 m. pavasario.

Gruodžio 7 d., didžiausia pigių skrydžių aviakompanija Centrinėje ir Rytų Europoje – Wizzair paskelbė apie savo naujus planus 2017 metams. Pranešama, kad nuo 2017 m. kovo 3 d. bus pradėti skrydžiai iš Katovicų oro uosto naujomis kryptimis į Kataniją, Maltą, Lisaboną ir Reikjaviką. Wizzair lėktuvų bilietai nuo 109 PLN  (24,99 EUR). Skrydžius galima įsigyti internetu arba susisisiekus el. paštu uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt Wizzair skrydžiai vykdomi ir iš kitų Lenkijos oro uostų.

Kryptis Skrydžiai vykdomi: Pradžia Kaina nuo:
Katanija (Catania) Antradieniais, šeštadieniais 11.03 PLN 109

(24,99 EUR)

Malta (Malta) Pirmadieniais, penktadieniais 10.03 PLN 129

(29,99 EUR)

Lisabona (Lisbon) Trečiadieniais, šeštadieniais 12.03 PLN 219

(49,99 EUR)

Reikjavikas (Reykjavik) Pirmadieniais, penktadieniais 10.03 PLN 259

(59,99 EUR)

✈Wizzair bilietai iš Vilniaus į: Belfastą, Londoną, Donkasterį, Glazgą, Bilundą, Kutaisį, Barseloną, Milaną, Romą, Tel Avivą, Larnaką, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Olesiundą (Aalesund), Eindhoveną, Paryžių, Malmę, Stokholmą, Kijevą, Dortmundą, Frankfurtą, Miuncheną.
✈Wizzair bilietai iš Palangos į:Londoną.
✈Wizzair bilietai iš Kauno į:Londoną.
✈Wizzair bilietai iš Rygos į:Londoną, Donkasterį, Liverpulį, Barseloną, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Eindhoveną, Paryžių, Dortmundą, Hamburgą.

Nauji Wizzair skrydžiai iš Lenkijos

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?