Wizzar bilietams 20 proc. nuolaida! 12

Tik šiandien 2015 m. vasario 12 d. pigių skrydžių aviakompanija Wizzair skelbia akcija. 

Visomis kryptimis, visi bilietai su 20 proc. nuolaida. 

Akcijos sąlygos:
20 proc. nuolaida taikoma tarifui, įskaitant mokesčius ir mažą saloninį krepšį (maksimalūs išmatavimai 42x32x25);
Nuolaida taikoma tik naujai darytoms rezervacijoms;
Kainos www.wizzair-skrydziai.lt prortale jau nurodytos su pritaikyta nuolaida.

12 thoughts on “Wizzar bilietams 20 proc. nuolaida!

 1. zimmermann says:

  laba diena
  noriu pasikviesti i svecius dukterecia jai 15 metui vokietija.ar reikalinga jai palydove ir kiek si paslauga kainuos.dar domintu kokius dokumentus ji turi pateikti keliaujant.aciu su pagarba zimmermann

  • Milda says:

   Sveiki,
   Keliauti su aviakompanija Wizzair vaikai nuo 14 m. amžiaus gali keliauti nelydimi. Vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas nereikalingas. Aviakompanija Wizzair nepilnamečių palydos paslaugos neteikia.

 2. Vaida says:

  Sveiki,
  Užsisakiau bilieta,atsiuntė rekvizitus pavedimui padaryti.
  Pervedžiau i tarptautinę sąskaitą ,bet negavau,jokio patvirtinimo.
  Būsena išlaikyta.Pervedžaiu pirmadienį 2015.04.20?
  Viską nurodžiau kaip reikia,bijau ,kad taip ir niekas neatsius?:(

 3. Karolis says:

  Sveiki uzsakiau bilieta i Londona Birzelio 4dienai ar i ta kaina ieina ir nemokamas bagazas su siais standartais 45x56x25. ?

  • Simona says:

   Laba diena,

   Jeigu skrendate su Ryanair kompanija tai nemokamai galite gabenti iki 10 kg 55x40x20cm ir mažą rankinę, kurios svoris neribojamas, o matmenys: 35x20x20 cm. Jeigu skrendate su Wizzair kompanija, tai nemokamai galite gabenti mažą orlaivio salono bagažą, kurios svoris nėra ribojamas, o matmenys: 56x45x25 cm.

 4. Janina says:

  Labas vakaras, užsirezervavau bilietus ir blogai nurodžiau telefoną, ar nebus su skrydžiu keblumų?
  Ačiū.
  Janina

  • Milda says:

   Sveiki,
   Užsakinėjant bilietus rekomenduojame nurodyti teisingą tel. nr. tam, kad būtų lengviau su Jumis susisiekti iškilus nesklandumams.

 5. Orinta says:

  Laba diena,

  Turiu labai rimtą problemą, tikiuosi, kad padėsite šį nesklandumą išspręsti. Vasario 20 dieną, pirkau bilietą į Eindhoveną Gegužės 4 – ąjai dienai. Mokėjimas buvo atliktas banko pavedimu ir tik paskui supratau, kad įvėliau klaidą ir nenurodžiau registracijos numerio (tų reikalaujamų 6 simbolių). Laukiau perspėjamo laiško ar patvirtinimo, tačiau jo nesulaukusi padariau išvadą, kad mokėjimas nebuvo identifikuotas ir laukiau kada bus į sąskaitą grąžinti pinigai. Tuo tarpu, antradienį, vasario 24 dieną mano vardu buvo nupirkti bilietai ir pirmyn ir atgal. Gegužės 4 dienai ir atgal – gegužes 13. Šiandien sulaukiau to ilgai laukto laiško, kad mano ankstesnis mokėjimas patvirtintas. Vadinasi, du kartus sumokėjau už tą patį bilietą gegužės 4 dienai. Kodėl neatėjo joks perspėjimo laiškas ar kas, kad moku du kartus už tą patį bilietą? Ar yra galimybė susigrąžinti pinigus?

 6. Jovita says:

  Laba diena,

  Noriu pasiteirauti kiek cigarečių blokų galiu gabenti su savimi užsakius didelį orlaivio salono bagažą ir 2 bagažus. Skrendu į Norvegija. Ačiū už atsakymą.

  • Milda says:

   Sveiki,
   Į Norvegiją 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Comments are closed.

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?