Wizzair bilietai 20 proc. pigiau! 4

Tik šiandien Wizzair bilietai 20 proc. pigiau! Paskubėkite įsigyti!

Pigių skrydžių aviakompanija Wizzair šiandien (2016 m. sausio 6 d.) paskelbė puikią akciją. Visi Wizzair bilietai, visomis kryptimis su 20 proc. nuolaida.

Pasiūlymo sąlygos: 20 proc. nuolaida yra taikoma tarifui, įskaitant mokesčius, nepasirenkamuosius mokėjimus ir mažą orlaivio salono bagažą (maksimalūs išmatavimai 42 x 32 x 25 cm), bet neįskaitant administracinio mokesčio. Ši akcija galioja sausio 6 d. nuo 00.00 iki 24.00 Centrinės Europos laiku (CET). Nuolaida galioja tik naujiems užsakymams iki 10 keleivių.
20 proc. nuolaida netaikoma šiems skrydžiams: Budapeštas – Bordo – Budapeštas (birželio 14 d.); Budapeštas – Marselis – Budapeštas (birželio 18 d.); Budapeštas – Lionas – Budapeštas (birželio 22 d.).

✈Wizzair bilietai iš Vilniaus į: Belfastą, Londoną, Donkasterį, Glazgą, Bilundą, Kutaisį, Barseloną, Milaną, Romą, Tel Avivą, Larnaką, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Olesiundą (Aalesund), Eindhoveną, Paryžių, Malmę, Stokholmą, Kijevą, Dortmundą, Frankfurtą, Miuncheną.
✈Wizzair bilietai iš Palangos į:Londoną.
✈Wizzair bilietai iš Kauno į:Londoną.
✈Wizzair bilietai iš Rygos į:Londoną, Donkasterį, Liverpulį, Barseloną, Bergeną, Oslą, Stavangerį, Eindhoveną, Paryžių, Dortmundą, Hamburgą.

Wizzair bilietai 20 proc. pigiau!

 

4 thoughts on “Wizzair bilietai 20 proc. pigiau!

 1. Rosita says:

  Sveiki,

  Ar dar planuojate panašių akcijų artimiausiu metu?

 2. Adrija says:

  Laba diena,
  Uzsakinejant bilietus per Jusu svetaine ir norint uzsisakyti didesni salono bagaza skrendant pirmyn ir atgal, pasirinkimuose rodoma didesnio bagazo kaina yra ir uz kelione ir pirmyn, ir uz atgal? Nes kituose tinklapiuose reikia bagaza nurodyti ir pirkti atskirai pirmyn ir atgal..
  Aciu.

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?