Tik dabar su Wizz Air skrydžiams į Lenkiją ir iš jos net 20 % nuolaida

Tik dabar su Wizz Air skrydžiams į Lenkiją ir iš jos net 20 % nuolaida

Vengrijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Wizz Air skelbia puikų išpardavimą.

Dėmesio puikus pasiūlymas – Skrydžiams į Lenkiją ir iš jos dabar net 20 % nuolaida!  Užsisakykite bilietus jau šiandien. Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, skrydžiai į Lenkiją ir iš jos galimi iki birželio 30 dienos. Pažymėtina, jog galimi visų krypčių skrydžių maršrutai į Lenkiją ir iš jos. Paskubėkite ir pasinaudokite šia puikia proga! Keliaukite su Wizz Air ir pažinkite kaimyninę Lenkiją!

Galimas skrydis iš Vilniaus į Varšuvą, o susipažinti su Lenkijos sostine Varšuva tikrai verta. Aplankykite kaimyninės Lenkijos sostinę Varšuvą ir tuo pačiu didžiausią Lenkijos miestą!  Varšuva yra kitokia. Aplink centre esančią senąją turgaus aikštę galima pamatyti įvairius architektūros bruožus: gotikos, šiuolaikinio stiklo bei plieno. Šis miesto sumišimas yra didžiulės praeities ženklas. Varšuva patyrė skaudžią istoriją Antrojo Pasaulinio karo metais, bet išgyveno. Puikūs muziejai esantys Varšuvoje interpretuoja sudėtingą istoriją. Muziejai atspindi istoriją nuo Šopeno muzikos džiugesio iki žydų geto tragedijos. Taigi, juose tikrai verta apsilankyti ir susipažinti su Varšuvos, o tuo pačiu ir visos Lenkijos praeitimi. Aišku ne viskas Varšuvoje tik apie praeitį. Varšuvoje yra gausus pasirinkimas restoranų, barų bei klubų.

Skrydžio bilietai į Varšuvą >>

O gal norėsite aplankyti Krokuvą? Krokuva yra vienas gražiausių viduramžių miestų Europoje. Pažymėtina, jog Krokuva nebuvo sugriauta per Antrąjį Pasaulinį karą. Dabartinė Krokuva garsėja gotikinėmis bažnyčiomis, akmenimis grįstomis gatvėmis. Krokuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą. Krokuvos lankytini objektai: Turgaus halė, Krokuvos šv. Marijos bazilika, Šv. Annos bažnyčia, Farmacijos muziejus arba Barbakanas ir kiti.  Šias lankytinas vietas ir ypatingai gražų miestą neabejotinai verta aplankyti.

Pažinkite kaimyninę Lenkiją su oro linijų bendrove Wizz Air! Dabar skrydžio bilietai  net su 20% nuolaida! Juk birželis  nuostabus mėnesis keliauti ir atrasti naujas, o gal labai pamėgtas vietas Lenkijoje. Kokią Lenkijos kryptį išsirinksite Jūs? Keliaujam! Užsisakykite bilietus jau šiandien.

Tik dabar su Wizz Air  skrydžiams į Lenkiją ir iš jos net 20 % nuolaida!

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?