Tai įvyko! Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Londoną!

Ilgai laukta naujiena! Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Londoną jau prasidėjo!

2016 m. kovo 29 d. pakilo pirmasis lėktuvas iš Kauno oro uosto į Londono Lutono oro uostą. Skrydžius vykdo pigių skrydžių kompanija Wizzair. Tiesiogiai skrydžiai iš Kauno į Londoną bus vykdomi penkis kartus per savaitę (antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, šeštadienis, sekmadienis). Tai per metus bus pasiūlyta daugiau nei 93 tūkst. lėktuvo bilietų. Lėktuvo bilietai iš Kauno į Londoną nuo 19,99 EUR. Vos prieš kelias dienas (kovo 23 d.) įvyko pirmasis tiesioginis skrydis iš Palangos oro uosto į Londono Lutono oro uostą. Buvo išpirkti beveik visi lėktuvo bilietai į skrydį.

Pigūs lėktuvo bilietai iš Kauno į Londoną >> 

Prieš savaitę Wizzair kompanija pranešė apie daugiau krypčių iš Kauno oro uosto. Jos bus pradėtos vykdyti jau nuo 2016 m. rudens. Lėktuvo bilietai iš Kauno į Eindhoveną (Olandiją), Stavangerį (Norvgiją), Bergeną (Norvegija) ir Alesundą (Norvegija) nuo 19,99 EUR. Lėktuvo bilietus galite įsigyti internetu arba skambindami tel. 860026766, rašydami el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Eindhoveną >>

Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Stavangerį >>

Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Bergeną >>

Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Olesiundą >>

„Nuo pirmojo mūsų lėktuvo pakilimo iš Vilniaus 2011 metais, jau pervežėme daugiau kaip tris milijonus keleivių. Prieš savaitę pranešėme apie maršrutų plėtrą visoje Lietuvoje bei įvykdėme pirmąjį skrydį iš Palangos oro uosto. Šiandien džiaugiamės pradėdami skrydžius iš Kauno. Tai – jau trečiasis Lietuvos oro uostas, kuriame siūlome mažų sąnaudų skrydžius į tris valstybes“, – teigia „Wizzair“ teigė komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s.

Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Londoną!

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?