Slidinėjimas Italijoje su Wizzair

Slidinėjimas Italijoje su Wizzair skrendant tiesiogiai į Milaną

Daugumai keliautojų Italija asocijuojasi su Koliziejumi, Panteonu, Šv. Petro bazilika, Trevi fontanu ir kitais architektūriniais lobynais, geru oru ir stilingais gyventojais. Bet Italiją šaltojo sezono metu itin mėgsta slidinėjantys. Kalnuose sniego būna pakankamai. Italijoje veikia daugiau nei 350 slidinėjimo centrų, kurie yra įsikūrę šiaurinėje šalies dalyje. Pasak keliautojų, Italijoje slidinėti yra kiek pigiau nei Austrijoje, Prancūzijoje ar Šveicarijoje, nėra didelių speigų, patogios ir modernios slidinėjimo trasos. Dauguma Italijos slidinėjimo kurortų galite skrisdami iš Vilniaus ar Rygos į Milano Bergamo oro uostą. O nuo čia tęskite kelionę autobusu.

Wizzair skrydžiai iš Vilniaus į Milano Bergamo oro uostą >> 

Pigūs skrydžiai iš Rygos į Milano Bergamo oro uostą >>

Populiariausi Italijos slidinėjimo kurortai:

Abetone slidinėjimo kurorto, kurio trasų ilgis yra 51 km, įsikūręs Apeninuose.  Čia ras sau tinkamų trasų visų gabumų slidininkai. Yra 1 juodoji trasa, 13 raudonųjų trasų, 15 mėlynųjų trasų. Veikia keltuvai bei snieglenčių trasos.

Bardonecchia slidinėjimo kurortas, kuris tęsiasi Italijos Alpėse apie 140 km. Čia rasite 49 individualias slidinėjimo trasas (1 juoda trasa, 15 raudonų trasų, 17 mėlynų trasų, 4 žalios trasos), 21 keltuvą. Kurortas yra gana ramus ir neperpildytas turistų.

Bergamo sritis apima penkis Italijos slidinėjimo kurortus: Castione della Presolana, Colere, Foppolo, Monte Pora ir Schilpario. Bendra trasų ilgis yra apie 140 km. 14 juodų trasų, 29 raudonos trasos, 28 mėlynos trasos.

Folgaria – Fiorentini – Lavarone yra populiarus slidinėjimo regionas. Čia rasite 2 juodas trasas, 16 raudonų trasų, 19 mėlynų trasų, 1 žalią trasą. Keliautojai sako, kad panorama yra stulbinanti slidinėjant šiame regione.

Livigno kurortas įsikūręs Alta Valtellina regione. Bendras 169 trasų ilgis apie 184 km. Tai vienas populiariausių kurortų, kur sezono laikotarpiu keliauja dažnas slidininkas. Livigno kurortas garsėja ne tik puikiomis trasomis, bet ir triukšmingų naktiniu gyvenimu. Čia rasite karaokė barų, kavinių, restoranų bei kitų pramogų laisvu nuo slidinėjimo laiku.

Madonna di Campiglio slidinėjimo kurortas yra dalis  Skirama Dolomiti Adamello-Brenta regiono. Trasų ilgis siekia 380 km. Tai vienas iš didžiausių Italijos slidinėjimo kurortų su 297 trasomis. Kurorte rasite ir poilsio bei SPA centrų, įvairiausių pramogų bei aktyvų naktinį gyvenimą. Daugiau slidinėjimo kurortų.

Pageidaujantys įsigyti lėktuvo bilietus, rašykite el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt Taip pat, galime pasirūpinti jūsų apgyvendinimu, kelionės draudimu bei pervežimu.

Slidinėjimas Italijoje su Wizzair

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?