Skrydžiai į Varšuvą jau nuo kito rudens

Wizzair aviakompanija paskelbė puikią naujieną! Skrydžiai į Varšuvą iš Vilniaus oro uosto bus vykdomi tiesiogiai nuo 2017 m. rugsėjo 18 d.

Pigių skrydžių bendrovė Wizzair tęsia skrydžių tinklo plėtrą iš Lietuvos. Aviakompanija siūlo naują maršrutą – skrydžiai į Varšuvą (Šopeno oro uostą) tiesiogiai iš Vilniaus oro uosto. Wizzair skrydžiai į Varšuvos Šopeno oro uostą bus pradėti nuo kitų metų (2017 m.) rugsėjo 18 dienos. Skrydžiai bus vykdomi keturis kartus per savaitę: pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Lėktuvo bilietus jau dabar galima įsigyti internetu. Bilietų kaina į vieną pusę prasideda nuo 19,99 EUR.

Wizzair skrydžiai į Varšuvą (Šopeno oro uostas) iš Vilniaus oro uosto nuo 19,99 EUR >>

„Džiaugiamės, kad naujasis žemų sąnaudų skrydis pagerins susisiekimą tarp dviejų sostinių – Vilniaus ir Varšuvos. Tai bus puiki kelionės alternatyva tiek Lietuvos, tiek Lenkijos gyventojams, keliaujantiems iš vienos šalies į kitą automobiliu ar autobusu. Wizzair sutrumpins šių žmonių kelionę net iki 4 kartų. Taip pat, tikimės, kad šis skrydis padidins atvykstančių turistų srautus abiejose šalyse“, – sako Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Be šio naujo maršruto, sujungsiančio Vilnių ir Varšuvą, Wizzair paskelbė dar net gi šešis naujus maršrutus iš Varšuvos. Nuo kitų metų birželio mėnesio aviakompanija pradės skrydžius iš Varšuvos į Bratislavą, Bukareštą, Kijevą, Lioną, Nicą ir Lameciją Termę.

Skrydžiai į Varšuvą jau nuo kito rudens

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?