Pirmieji skrydžiai iš Palangos oro uosto 1

Vakar įvyko pirmieji Wizzair skrydžiai iš Palangos oro uosto.

2016 m. kovo 23 d. įvyko pirmieji skrydžiai iš Palangos oro uosto į Londono Lutono oro uostą su pigių skrydžių kompanija Wizzair. Skrydžiai bus vykdomi kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį. Skrydžio laikas yra gana patogus, iš Palangos pakylate 13 val. 35 min., o Londone Lutone vietos laiku atvykstate 14 val. 10 min. Lėktuvų bilietai į Londoną iš Palangos oro uosto nuo 29 EUR/asm. Lėktuvo bilietus taip pat skambindami tel. 860026766 arba rašydami el. paštu: uzsakymai@wizzair-skrydziai.lt

Wizzair skrydžiai iš Palangos oro uosto į Londoną nuo 29,99 EUR >>

Pirmojo skrydžio iš Palangos metu, Wizzair lėktuvas beveik pilnas. Vos keli lėktuvų bilietai buvo likę neparduoti. Beveik pilnas lėktuvas atskrido ir iš Londono Lutono į Palangą. Kalbama, kad derybos su aviakompanija dėl šio skrydžio tęsėsi net 5 metus. Vakar pranešta naujiena apie naujas kryptis iš Kauno oro uosto, teikia viltį, kad greitai iš Palangoso oro uosto sulauksime daugiau pigių skrydžių. Tikimasi, kad vakarykštis skrydis bus populiarus ir ateityje skrydžiai iš Palangos oro uosto turės tik didesnį pasirinkimą.

Skrydžiai iš Palangos oro uosto turėtų būti patogus daugumai aplinkinių rajonų gyventojų. Oro uostas net pasirūpino viešojo transporto plėtra ir pasiūlys keleiviams maršrutinį autobusą, kuris kursuos maršrutu: Palangos oro uostas – Klaipėdos autobusų stotis. Autobuso išvykimo laikai bus pritaikyti prie lėktuvų nusileidimo laikų. Autobuso numeris 100. Kelionė iš Klaipėdos į Palangos oro uostą truks apie 40 minučių, o atgal – 35 minutes. Bilieto kaina – 1,10 EUR/asm.

skrydžiai iš Palangos

 

One comment on “Pirmieji skrydžiai iš Palangos oro uosto

  1. […] « Pirmieji skrydžiai iš Palangos oro uosto Tai įvyko! Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Londoną! […]

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?