Pigūs bilietai į Romą

Pigūs Wizzair bilietai į Romą tik nuo 29,99 EUR!

Roma yra laikoma vienas iš labiausiai istorijos paliestų miestų pasaulyje, kuri yra pastatyta ant septynių istorinių kalnų ir jūros. Nepaisant to, kiek laiko praleisite Romoje,  tris dienas, tris savaites ar tris mėnesius, jūs vistiek jausitės kaip būdami muziejuje po atviru dangumi.  Lankydamiesi čia, galite rinktis pagrindinį keliautojų pamėgtą maršrutą arba klaidžioti siauromis Romos gatvėmis ieškodami nuotykių. Italijos sostinė visame pasaulyje garsėja savo itin gardžiais patiekalais, kaip pica, makaronai (pasta), ravioli koldūnai ar lazanija. Svečiuojantis Romoje būtina paragauti itin mėgiamos ekspreso arba kapučino kavos. Trumpai tariant, atvykę į Romą joje rasite viską ko reikia žingeidžiam turistui: nuotykiai, žinios, kultūra ir nuostabus maistas.

Wizzair skrydžiai į Romą: 

Wizzair bilietai į Romą iš Vilniaus

Wizzair bilietai į Romą iš Kauno

Wizzair bilietai į Romą iš Rygos

Dalykų, kuriuos privalai padaryti viešėdamas Romoje:

1. Įmesti monetą į garsųjį Trevi fontaną. Ir negalite mesti taip kaip norite, turite tai daryti kaire ranką, per kairįjį petį, atsisukę nugarą į fontaną. Jeigu viską atliksite taip kaip reikia, jūs tikrai dar kartą grįšite į Romą.

2. Įkišti ranką į Teisybės burną (Bocca della Verita). Dauguma turistų atvykę būtinai atlieka šį ritualą. Šiame meno kūrinyje pavaizduota barzdoto vyro galva su šiek tiek pravira burna. Buvo tikima, kad jeigu į tą burną įkiš ranką melagis, geruoju jam tai nesibaigs, mat jei pameluodavo – ranka būdavo nukąsta, jei sakydavo tiesą – išsaugota.

3. Pareiti Milvio tiltą. Jis dar žinomas kaip įsimylėjėlių tiltas, bet deja, spynos prisiekiant amžinąją meilę čia neužkabinsite.

4. Atraskite Testaccio. Čia pasijusite kaip 20 a. Romos rajone, kuris yra itin atspindi tą laikmetį.

5. Pasivaikščiokite Villa Borghese parke ir aplankykite galeriją. Šis objektas yra pažymėtas visuose turistiniuose žemėlapiuose. Villa Borghese yra įsikūrusi žalioje Romos zonoje. Vaikščiodami čia galėsite grožėtis įstabiai fontanais, mažais dekoruotais tvenkiniais. Būtinai užsukite į Borghese galeriją, kuri yra įsikūrusi Villa Borghese parko centrinėje dalyje. Čia išvysite Bernini, Tiziano, Canova, Raffaello ir Cavaraggio darbų.

6. Pavalgykite kaip vietiniai, kurioje iš kavinių, įsikūrusių Trastevere. Desertui pasirinkite vietinę ledainę (gelatarie) ir paskanaukite pasaulinio pripažinimo gavusių ledų. Visi sako, kad Trastevere yra įsikūrę vieni geriausių Romos kavinių ir restoranų.

7. Sekmadienio ryte gali apsilankyti Porto Portese turguje, kuris garsėja pigiomis kainomis ir didele pasiūla įvairių prekių.

8. Itin nuostabus Šv. Petro bazilikos vaizdas lyg pro raktų skylutę atsiveria nuo Aventine kalno.

9. Jeigu esate kino mylėtojai, tai būtinai turite aplankyti Cinecitta studija. Ši studija yra įsikūrusi 10 kg nuo Romos miesto. Čia galite matyti kaip yra kuriamos scenos filmams, išgirsti kino istoriją.

10. Viešint Romoje, neaplankyti Koliziejaus tikriausiai būtų nuodėmė. Koliziejus dar kitaip vadinamas Flavijaus amfiteatras. Čia anksčiau vyko gladiatorių kovos tarpusavyje ir prieš laukinius gyvūnus.

11. Ispaniški laiptai (Scalina Spagna) savo forma primena drugelio figūrą. Čia dažniausiai prisėda pailsėti turistai ir vietiniai gyventojai. Laiptus sudaro 135 pakopos.

Daugiau Romoje esančių lankytinų vietų rasite čia.

bilietai į Romą bilietai į Romą bilietai į Romą

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?