Nutraukiamas vienas Wizzair skrydis 6

Nuo 2017 m. kovo mėn. nutraukiamas Wizzair skrydis Vilnius – Malmė.

Visai neseniai pigių skrydžių aviakompanija Wizzair pranešė, kad nuo kovo 23 d. nebebus vykdomi skrydžiai maršrutu Vilnius – Malmė; Malmė – Vilnius. Keliautojai, kurie turi įsigiję Wizzair skrydį į Malmę arba atgal, gaus aviakompanijos pranešimą į savo el. paštą arba bus informuoti telefonu konsultantų. Tokį savo sprendimą priėmė analizuodami savo maršrutų pasiūlą ir paklausą. Aviakompanija visuomet stebi tendencijas. Stengiasi, kad kainos būtų kuo žemesnės. Wizzair siūlo rinktis į skrydį į Geteborgą. Skrydžiai šia kryptimi bus pradėti nuo kovo 29 d. Wizzair skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę.

Wizzair skrydis į Geteborgą (Landveterio) iš Vilniaus oro uosto nuo 14,99 EUR >>

Geteborgas (Göteborg) – antras pagal dydį miestas visoje Švedijoje. Jis įsikūręs šalies pietvakarinėje pakrantėje, prie Göta upės. Dažnas keliautojas neužsuką į šį miestą, nors vertėtų. Miestas garsėja savo didžiausiu Skandinavijoje jūrų uostu. Čia apstu lankytinu objektų: Utkiken apžvalgos bokštas, Operos rūmai, Maritiman – plūduriuojantis laivybos muziejus, Kungsportsavenyn – pagrindinė Geteborgo gatvė, Lisebergo atrakcionų parkas, Kazino „Cosmopol“, Medicinos muziejus ir dar daugiau atrakcijų jūsų laukia nauja tiesioginė kryptis.
Nutraukiamas vienas Wizzair skrydis

6 thoughts on “Nutraukiamas vienas Wizzair skrydis

 1. Renata says:

  Sveiki, skrisiu wizzair oro linijom. Padariau chek-in’ą internetu, atsisiunčiau įlaipinimo kortelę ir joje prie “kelionės dokumento tipas” buvo nurodyta “national ID”. Šioj vietoj viskas gerai, nes tapatybės kortelę ir pasirinkau. Bėda ta, kad įlaipinimo kortelę netyčia ištryniau . Pakartotinai atsisiųstoje įlaipinimo kortelėje, ties “kelionės dokumento tipas” jau nurodyta “other document”. Nors nieko antra kartą nesuvedinėjau, tiesios paspaudžiau “spausdinti įlaipinimo kortelę PDF formatu”. Ar nebus dėl to problemų oro uoste?

  • Agne says:

   Sveiki,

   Informacija kelionės dokumente turi sutapti su faktine asmens dokumento informacija.

   Negalime garantuoti, kad dėl netikslios informacijos neturėsite problemų oro uoste.

 2. Esta says:

  Sveiki,nuo 2018 metų balandžio mėnesio nerandam skrydžių iš Vilniauas į Memmingeno oro uostą. Gal galit pakomentuoti?

 3. Leopoldas says:

  Laba diena.

  Ar skaitysis mažas bagažas, jei jo išmatavimai 55 (su kojomis)X 32X 20.

  • Daniele Wizzair says:

   Sveiki,
   matuoja su ratukais – kojomis, tad jei nenorite mokėti už bagažą, Jūsų bagažo matmenys turi būti 42 X 32 X 25 CM

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?