Nauji Wizzair skrydžiai į Grenoblį!

Jau nuo kitų metų bus pradėti nauji Wizzair skrydžiai į Grenoblį (Grenoble).

Pigių skrydžių oro linijų bendrovė Wizzair tęsia skrydžių tinklo plėtrą iš Lietuvos. Lietuvos gyventojus aviakompanija skraidins nauju maršrutu iš Vilniaus į Grenoblį Prancūzijoje (Lionas, Saint Geoirs  (GNB)). Wizzair skrydžiai į Grenoblio miestą bus pradėti nuo kitų metų (2017 m.) sausio 14 dienos. Skrydžiai bus vykdomi šeštadieniais. Lėktuvo bilietus jau dabar galima įsigyti internetu. Bilietų kaina į vieną pusę prasideda nuo 24,99 EUR.

Wizzair skrydžiai į Grenoblį (Lionas, Saint Geoirs  (GNB), Prancūzija) iš Vilniaus oro uosto nuo 24,99 EUR >>

„Džiaugiamės galėdami paskelbti apie dar vieno patrauklaus maršruto startą iš Vilniaus. Grenoblis – tai jau ketvirta kryptis, kuria mes papildome nuolat augantį Lietuvos tinklą šiais metais, – sako Wizzair komunikacijos vadovas Gabor“as Vasarhelyi“as. – Esame įsitikinę, kad visi žiemos sporto mėgėjai su malonumu lankys „Alpių sostinę“, naudodamiesi žemų sąnaudų skrydžiais, o mūsų įgula su nekantrumu lauks naujojo maršruto keleivių.“

Grenoblis – miestas pietryčių Prancūzijoje, Ronos Alpių regione, Alpių kalnų papėdėje, prie Izero ir Drako upių santakos. Izero departamento centras. Grenoblio miestas yra svarbus transporto centras, čia veikia oro uostas, geležinkeliai ir automagistralės jungia su Lionu, Marseliu, Ženeva. Išplėtota elektronikos ir informatikos, plastikų, maisto pramonė, energetikos įrenginių gamyba.

Lankytinos vietos Grenoblyje: 

Bastilija – karinis fortas, pastatytas dar XIX amžiuje, kuris įsikūręs 476 m. aukštyje Chartreuse kalnų papėdėje, su vaizdu į 264 metrų Grenoblio miesto peizažą. Į ją galite patekti pėsčiomis, automobiliu arba keliantis keltuvu iš Grenoblio centro.

Musée de Grenoble – Grenoblio miesto muziejus, kuriame rasite senovės, modernaus ir šiuolaikinio meno kolekcijų bei kitų vertų dėmesio objektų.

Vieille ville – senamiestis. Pasivaikščioję čia galėsite užsukti į jaukią vietinę parduotuvėlę ar pasėdėti kavinėje ir stebėti praeivių gyvenimą.

 Musée des Troupes de montagne – kalnų kariuomenės muziejus Bastilijos teritorijoje.

Centre d’Art Bastille – šiuolaikinio meno centras įsikūręs Bastilijos teritorijoje esančiuose Skliautuotose kazematuose.

Musée Hébert – italų menininko Ernesto Hébert (1817-1908) namuose, Grenoblio nuošalyje, įsikūręs tapybos muziejus, apsuptas didelių gražių sodų. Čia galėsite ir pailsėti, pasivaikščioti.

Nauji Wizzair skrydžiai į Grenoblį!

Nauji Wizzair skrydžiai į Grenoblį!Nauji Wizzair skrydžiai į Grenoblį!

 

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?