Ką veikti Milane žiemą? Pigūs bilietai į Milaną

Pigūs Wizzair bilietai į Milaną tik nuo 14,99 EUR!

Milanas yra svarbiausias finansinis miestas Italijoje bei antras pagal populiarumą. Antrojo pasaulinio karo metu dauguma Milano miesto statinių buvo apgriauti, bet vėliau atstatyti. Dauguma turistų šį Italijos miestą laiko žemiškų malonumų rojumi. Čia laiką leisti galima apsipirkinėjant, stebint futbolo rungtynes, apsilankant operoje ar tiesiog gėrintis naktinių gyvenimu. Milanas yra tituluojamas mados sostinė, todėl čia dažnai vyksta įvairūs naujų rūbų kolekcijų pristatymai, yra rengiami pasirodymai. Milanas – modernus miestas, bet neapsigaukite, lankydamiesi čia tikrai negalite praleisti pamatyti ir istorinių objektų kaip: Duomo katedra, La Scala opera, Vittorio Emanuele galerija ir kt. Pigūs lėktuvo bilietai į Milaną suteiks galimybę visa tai išvysti.

Wizzair bilietai į Milaną: 

Wizzair bilietai į Milaną iš Vilniaus

Wizzair bilietai į Milaną iš Rygos

Wizzair bilietai į Milaną iš Kauno

Ką veikti Milane žiemos metu? Pateiksime keletą itin viliojančių idėjų, kurias įgyvendinti būtina viešint žiemą Italijos mieste Milane.

✔ La Scala atidarymo naktis. Tai yra itin svarbus renginys tarp muzikos mylėtojų ir ne tik. Lankydamiesi šioje geriausią akustiką turinčioje operoje, liksite sužavėti garsų, geriausių muzikos pasirodymų.

✔ Kalėdinis apsipirkimas. Gruodžio mėnesį dažniausiai dauguma pagrindinių aikščių “nusidažo” įvairiosiomis spalvomis. Mažuose nameliuose, kitose prekybos vietose prasideda šventinis laikotarpis, kuris vilioja įvairiausiomis idėjomis kaip nustebinti artimuosius per didžiąsias metų šventes. Viešint Milane šiuo laikotarpiu, būtina aplankyti populiariausias kalėdines apsipirkinėjimo vietas kaip Via Montenapoleone ar Duomo aikšte.

✔ Tradicinis maistas. Žiema yra puikus metas gėrėtis tradiciniais Milano patiekalais, kurie suteikia šilumos ne tik kūnui bet ir sielai. Pradėkite dieną nuo tradicinės kapučino ar ekspreso kavos ir kalėdinių pyragaičių. Pietums mėgaukitės autentiška pasta (makaronais). Ragaukite karštą vyną.

✔ Poilsis ir atsipalaidavimas. Svečiuojantis Milane tikrai yra ką pamatyti, kur nueiti ir ką išbandyti. Siūlome bent vieną dieną leisti sau pailsėti ir atsipalaiduoti. Milane rasite ne vieną populiarų ir kokybišką salone, kuriame galite gauti geriausias SPA procedūras. Rekomenduojame vieną iš geriausių Chateau Monfort viešbutyje. Čia galėsite pasimėgauti unikaliomis pirtimis, turkiška vonia, druskingo vandens baseinu. Po procedūrų jūsų lauks vakarienė.

✔ Duomo katedra. Būnant Milane, neaplankyti Duomo katedros tikriausiai būtų kvailystė. Šventiniu laikotarpiu čia būtinai užsukite paklausyti kaip didingai skamba chorų giedamos kalėdinės giesmės. Apsilankius čia giedrą dieną, būnant viduje, galima išvysti itin nuostabių šviesos vaizdų.

✔ San’t Ambrogio festivalis. Į šį festivalį gal ir nebespėsite, bet kitą kartą būtinai aplankykite. Jis vyksta gruodžio 7-8 dienomis. San’t Ambrogio festivalis garsėja itin didele gausa vietos prekeivių, kur galite įsigyti įvairių autentiškų smulkmenų, paragauti tradicinio maisto ir gėrimų. Dalyvaudami šiame festivalyje tikrai pajusite kalėdinę Italijos dvasią.

✔ Išpardavimai. Milanas garsėja kaip mados sostinė į kurią smagu nukeliauti pasigrožėti italėmis. Jeigu ir jūs norite papildyti savo spintą naujais pirkiniais, tuomet apsilankyti šiame mieste sausio–vasario mėnesiais. Išpardavimai prasideda būtent naujų metų pradžioje bei tęsiasi iki vasario pabaigos. Kartais ir ilgiau, priklauso nuo išparduodamų prekių kiekio.

Be šių veiklų tikrai yra ką veikti Milane bet kuriuo metų laiku: nepaprasto skonio maistas, dėmesį traukiantys muziejai bei dar daugiau. O gal jūs jau lankėtės ir turite patarimų, ką veikti Milane?

Ką veikti Milane žiemą? Pigūs bilietai į MilanąKą veikti Milane žiemą? Pigūs bilietai į MilanąKą veikti Milane žiemą? Pigūs bilietai į Milaną

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?