Bandomi nauji Wizzair lėktuvai

Viena didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje Wizzair pristatė naują „Airbus A321neo“ orlaivį. Buvo pradėtas naujo lėktuvo testavimas. Pirmieji nauji lėktuvai prie Wizzair aviakompanijos orlaivių parko prisijungs jau nuo 2018 m.

Kai tik įvyko pirmasis aviakompanijos Wizzair skrydis 2004 m., skrydžių bendrovė nuolat plečia savo žemų kainų tinklą, keleiviams suteikdama kuo daugiau galimybių keliauti oro transportu pigiau ir patogiau. Kompanijoje skrydžiai yra vykdomi „Airbus A320“ šeimos lėktuvams. Pats naujausias pirkinys buvo pirmasis „A321ceo“ tipo lėktuvas, kuris buvo įsigytas 2015 m. lapkritį. Naujasis pirkinys leido keleiviams pasiūlyti daugiau sėdimų vietų bei maršrutų žemiausiomis kainomis, o atnaujintas interjeras, lengvumo įspūdį kurianti atmosfera kabinoje, minkštos odos sėdynės bei įvairesnis sėdėjimo vietų pasirinkimas leido pagerinti keliavimo patirtį ir patogumą. 30 naujų „A321ceo“ tipo lėktuvų kompanijos orlaivių parką papildys jau 2018 metais. Iš viso yra užsakyta net 110 naujų orlaivių.

„Nekantraujame išbandyti naujuosius „Airbus A321neo“ tipo orlaivius, kurie mūsų parką papildys nuo 2019 metų. Neabejojame, kad naujieji orlaiviai suteiks daugiau galimybių sumažinti mūsų verslo veiklos sąnaudas, o keleiviams užtikrins žemiausias kainas. Ypač vertiname, kad naujieji lėktuvai su aplinkai draugiškomis technologijomis prisidės prie poveikio aplinkai mažinimo“, – sako Wizzair operacijų vadovas Diederik‘as Pen‘as.

Naujajame orlaivyje Airbus A321neo“ įdiegtos naujausios inovacijos, tokios kaip pagerintos aerodinaminės savybės, naujos kartos varikliai bei užlenkti sparnų galai „Sharklet“, leidžia „A321neo“ tipo orlaiviui sunaudoti mažiau kuro tarp savo kategorijos lėktuvų. Tai yra daugiau nei 15 proc. mažesnės kuro sąnaudos, palyginus su šiandieniniais siauro korpuso orlaiviais, taip pat mažesnis išmetamo CO2 kiekis bei triukšmo lygis.

Bandomi nauji Wizzair lėktuvai

Wizzair aviakompanijos informacija

 

 

Leave a Reply

  

  

  

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?