Bagažo turinio taisyklės 3 689

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 689 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Gediminas Geg 30, 2021 16:59

  Sveiki, noriu pasidomėti apie skrydžius į užsienį ir noriu su savimi į rankinį bagažą 40 x 30 x 20 cm pasiimti elektronines cigaretes skysčių , koks jų galimas kiekis? Ar tai tas pats, kaipgabenti visus skysčius?

 2. Atsakyti Inga Geg 21, 2021 19:55

  Sveiki, ar galima lagamine veštis higienos priemonių tokių kaip iklotai, tamponai, paketai?

 3. Atsakyti laurolapas Geg 11, 2021 16:18

  sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaze veztis skutimosi masinele?

 4. Atsakyti Sonata Geg 6, 2021 00:21

  Sveiki ar galima registruotam bagaže vežtis tiesintuva ir plaukų džiovintuva? Bei kosmetikos priemones?

 5. Atsakyti Aurelijja Bal 29, 2021 11:19

  Sveiki,
  Ar galima veztis konservuotus produktus skardineje registruotame 32kg bagaze?

 6. Atsakyti Andrius Bal 24, 2021 14:38

  Sveiki, skrendant su wizzair į UK, kiek galima gabenti cigarečių. Ačiū už atsakymą iš anksto.

 7. Atsakyti Daiva Kov 25, 2021 13:51

  Ar galima registruotame bagaže veštis konservus.

 8. Atsakyti Sigitas Kov 20, 2021 12:11

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis Bluetooth speaker Marshall? Ačiū.

 9. Atsakyti Vita Kov 18, 2021 16:06

  Sveiki, norėjau paklausti noriu vežtis 3 pakuotes kqvos po 250g ar galima?

 10. Atsakyti Guoda Balserytė Kov 8, 2021 12:36

  Ar galima vaistus i norvegija skraidintis

 11. Atsakyti Jonute Vas 26, 2021 12:26

  Sveiki , ar galima skrendant i Morbegija bagaze veztis skalbimo kapsuliu ?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 20, 2021 12:58

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže jos bus laikomos kaip skystis. Tai galite gabenti 10 vnt., kurių kiekvieną negali viršyti 100 ml.
   O registruotame bagaže galite vežtis neribotą kiekį.

 12. Atsakyti Jovita Vas 23, 2021 19:54

  Laba diena.Kokį kiekį registruotame ir kiek rankiniame bagaže galima vežtis kvepalų savo reikmėm ir dovanom skrendant iš Anglijos į Lietuvą?

 13. Atsakyti Gintas Vas 21, 2021 23:24

  Norint skristi su wizzair ir pasiimti slides. Kaip slides registruojamos i bagaza? Ar papildomai reik sumoketi ar isiskaiciuoja i registruota bagaza. Bilietas su visais bagazais pirktas priority

 14. Atsakyti Agnė Lie 23, 2020 18:52

  Sveiki,
  koks leistinas bendras skysčių kiekis skrendant iš Lietuvos į Norvegiją ir turint 32kg registruotą bagažą? Neklausiu būtent apie alkoholį, o apie higienos priemones, maisto produktus ir kt.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 24, 2020 11:51

   Laba diena,

   Registruotas bagažas tikslių apribojimų neturi. Visada rekomenduojame vežtis tiek produktų, kiek reikia naudojant savo reikmėms. Dėl maisto produktų reikią pasidomėti labiau, nes priklauso nuo to koks tai gaminys.

 15. Atsakyti Ieva Lie 9, 2020 21:28

  Ar galima vežti bagaže nešiojamą kompiuterį? (aišku ne rankineme)

 16. Atsakyti audra Lie 7, 2020 18:34

  Ar skendant su rankiniu bagažu galiu atskirai turėti rankinę?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 18, 2020 12:20

   Sveiki, jeigu Jūs neturi pirmenybės, tuomet galima turėti tik vieną rankinio bagažo vienetą, kas gali būti lagaminas arba kuprinė, rankinė.

 17. Atsakyti Silvija Bir 16, 2020 15:16

  Sveiki, ar galime vežtis kvepalus, kurie yra ne nauji. (Be dėžutės)? Taip pat nešiojamąjį kompiuterį?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Bir 19, 2020 11:21

   Sveiki, taip vežtis kvepalus ir nešiojamąjį kompiuterį galima. Svarbu kad jie tiltų į Jūsų bagažą.

 18. Atsakyti Modestas Kov 9, 2020 09:16

  Sveiki. Skrendant į Airiją galima turėti el.cigaretes ? Jei taip tuomet e.skystis skaiciuojamas į bendrą skysčių talpą, dedamas į bendrą maišelį ? Ir IQOS ar leidžiamas ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 9, 2020 16:28

   Sveiki, el. cigaretes ir IQOS leidžiama turėti rankiniame bagaže skrydžio metu. Skysčiui taip pat taikomi visi reikalavimai.

 19. Atsakyti Toma Kov 9, 2020 08:00

  Ar galima rankiniame bagaze skraidintis arbatos gryba(kombuca)? Skrydis su Ryanair is VNO i LTN. Aciu

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 10, 2020 19:11

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Visi skysčiai rankiniame bagaže turi būti nedidesni nei 100 ml.

 20. Atsakyti Gin Kov 4, 2020 00:02

  Sveiki ar galima skrendant iš UK vestis urna su pelenais ir reikalingi dokumentai tai 1: Mirties liudijimas
  2: kremavimo sertifikatas ir viskas? Ar dar kažko reikalauja? Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 5, 2020 17:41

   Sveiki, galima vežti orlaivio salone, jei jie saugiai įpakuoti į tinkamą talpą. Oro uoste būtina pateikti mirties ir kremacijos liudijimą. Pelenus galima vežti tik kaip orlaivio salono bagažą. Taip pat privalu informuoti aviakompaniją su kuria skrisite iš anksto.

 21. Atsakyti Aistė Kov 3, 2020 14:29

  Sveiki, ar rankiniam bagaže galima vežtis plaukų tiesintuvą skrendant su wizzair?

 22. Atsakyti Violeta Kov 2, 2020 18:32

  Sveiki, ar galima raguolį (didelį) supakuota į celofana vežtis?

 23. Atsakyti Gražina Kov 2, 2020 14:03

  Labas,
  Skrendame Ryanar į UK ar galiu rankiniame bagaže vežtis plokšteles
  (muzikos įrašai) ir stiklo vazelę

 24. Atsakyti Jolė Kov 2, 2020 13:26

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis vaistus depresantus tik pakuotėje be recepto? Nes išrašoma elektroniniu būdu.

 25. Atsakyti Kamile Vas 29, 2020 11:30

  Laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis originalioje pakutėje vitaminų kapsules 400mg?

 26. Atsakyti Monika Vas 27, 2020 18:09

  Ar galima rankiniame bagaže tirėti apie 5kg šaldytos mėsos?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 3, 2020 16:59

   Sveiki, galima, jeigu mėsa bus sandariai uždarytą ir apsaugota, bei neturės jokių skysčių.

 27. Atsakyti Marija Vas 27, 2020 16:18

  Laba diena, ar rankiniame bagaže galima vežtis žiebtuvėlį 1 cigarečių pakelyje? Ir ar galima vežtis 250ml vandens buteliuką rankiniame bagaže? Be to, registruotame bagaže galima nepakuoti skysčių: šampūnų, vaistų buteliukų?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 29, 2020 11:36

   Laba diena,
   * vežtis žiebtuvėlį ir cigaretes galima
   * visi skysčiai rankiniame bagaže turi būti ne didesni nei 100 ml.
   * registruotame bagaže skysčių galima nepakuoti

 28. Atsakyti Vaidas Vas 26, 2020 21:38

  Ar registruotame bagaže galima vežti alkoholį pav. 0.5 litro buteli

 29. Atsakyti Justė Vas 26, 2020 08:33

  Laba diena,
  keliauju su Ryanair. Noriu pasiteirauti, ar rankiniame bagaže galiu vežtis vaistus, ar būtinos yra originalios pakuotes, kadangi planuoju paimti po vieną lapelį vaistų nuo skausmo ir skrandžio? Taip pat domina, ar galiu į rankinį bagažą įdėti mažą rankinuką? Ar visi skysčiai turi būti būtinai sudėti į specialius maišelius skysčiams, bei kur jų galima įsigyti? Ačiū!

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 26, 2020 15:14

   Laba diena,
   1. Vaistus galima turėti ir pasiėmus po vieną lapelį.
   2. Taip, rankiniame bagaže galite turėti mažą rankinuką.
   3. Taip skysčiai turi būti sudėti į maišelius. Jų galima įsigyti visose parduotuvėse (tiesiog permatomi užspaudžiami maišeliai).

 30. Atsakyti Edita Vas 25, 2020 20:56

  Skrendant wizzair lėktuvu, turint rankinį bagažą ar galima gabenti rūkytus mėsos gaminius pvz.: lašiniai, dešros ir t.t

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 26, 2020 15:12

   Sveiki, taip, problemų kilti neturėtų. Tik juos gerai supakuokite, kad neskleistų kvapo.

 31. Atsakyti Justina Vas 24, 2020 11:47

  Sveiki , norejau paklausti kiek cigareciu galiu skraidinti i Olandija?

 32. Atsakyti Ali baba Vas 22, 2020 23:05

  Laba diena, ar galima elektrinį virdulį vežtis ir registruotame, ir rankiniame bagaže, ar tik registruotame/rankiniame bagaže ir ar galima vežtis tuščią butelį rankiniame bagaže (viskas telpa į bagažui ir niekas nieko neviršija). Ačiū.😊

 33. Atsakyti Aleks Vas 21, 2020 18:40

  Ar galiu rankiniam bagaže vesti xbox?

 34. Atsakyti Morta Vas 21, 2020 18:20

  Sveiki, ar galima veztis zippo gamybos ziebtuveli bet be kuro, tuscia?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 24, 2020 15:49

   Sveiki,
   Zippo tipo žiebtuvėlį leidžiama vežti arti savęs tik tuomet, jeigu jame esantis skystas kuras yra absorbuotas – t.y. žiebtuvėlyje yra dagtis.

 35. Atsakyti Agne Vas 21, 2020 15:55

  Laba diena. Noriu paklaust dabar po brexit ar galima gabentis cigareciu i UK? Ir koki kieki galima? Rankiniame bagaze.

 36. Atsakyti Svajūnė. Vas 21, 2020 13:23

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže vežti konservuotą tuną iš Norvegijos į Lietuvą?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 25, 2020 14:50

   Sveiki, jeigu tai yra tuno konservai su skyčciu, jie bus priskirti prie skysčių, todėl tūris neturi būti didesnis nei 100 ml.

 37. Atsakyti Karolina Vas 20, 2020 21:28

  Sveiki, ar galima gabentis automobilių detales (pvz. Vairo stiprintuvo siurbli)?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 26, 2020 15:55

   Sveiki, problemų neturėtų kilti. Tačiau geriau pasiklausti pačios aviakompanijos su kurią skrendate arba oro uoste.

 38. Atsakyti Ausra Vas 20, 2020 19:56

  Sveiki, kiek galima vezti saldainiu rankiniame bagaze?

 39. Atsakyti Arūnas Vas 20, 2020 09:53

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis saksofona ?

 40. Atsakyti Stanislovas Danius Vas 19, 2020 15:22

  Ar galiu veztis i Vokietija bagazo skyriuje rukyta zuvi rukytos mesos produktus ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 19, 2020 15:59

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų, bet reiktų labai gerai supakuoti, kad nesklistų kvapai.

 41. Atsakyti Marija Vas 17, 2020 12:10

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaze veztis purskiamaji dezodoranta? Ar sampunas 100ml gali buti originalioje savo pakuoteje? Yra skysciu kiekiu apribojimas? Skrendame ryanair

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 19, 2020 16:15

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže galima turėti 10 vienetų skysčio indelių iki 100 ml. Purškiama dezodorantą ir šampūną gabenti galima.

 42. Atsakyti Mantas Vas 16, 2020 19:19

  Sveiki ar galima veztis degtukus ar ziebtuveli

 43. Atsakyti Tolikas Vas 14, 2020 07:31

  Sveiki. ar galima registro tam bagaže veztis ligintuva 🙈🙈. Ačiū už atsakima

 44. Atsakyti Audronė Vas 13, 2020 22:33

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže vežti purškiamą repelentą nuo uodų ir purškiamą rankas desinfekuojantį skystį. Jie originaliose pakuotėse 60 ml ir 30 ml, tačiau yra ženkliukas, kad degūs. Dėkoju už atsakymą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 14, 2020 14:43

   Sveiki, galima, tik reikia supakuoti kartu su kitais skysčiais pagal taisykles. Dėl daugiau informacijos galima kreiptis į oro uostą.

 45. Atsakyti Mantas Vas 12, 2020 15:13

  Laba diena,
  Keliausiu Ryanair oro linijomis. Ar gali kilti problemų norint su rankiniu bagažu prasinešti ir meškerę (4 dalių kotą) supakuotą į kietą cilindro formos dėklą. Jos ilgi neturėtų viršyti 60 cm. O jos svoris apie 200 g. Klausimas kaip čia teisingiau pasielgus. Galbūt pasiteirauti pačių oro linijų? Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 13, 2020 14:51

   Laba diena, tokį bagažą gali palaikyti sportiniu bagažu. Šiuo atveju geriausia būtų kreiptis į pačia oro linijų kompaniją.

 46. Atsakyti Loreta Vas 11, 2020 22:27

  Ar galiu vežtis rukytis ar vytintos žuvies i uk

 47. Atsakyti ramunas Vas 11, 2020 18:33

  Norwegian airlines is svedijos,ar galiu registruotam bagaze vezti plaktuka

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 20, 2020 16:23

   Sveiki, priklauso nuo to, kaip plaktuko gabenimą įvertins saugumo patikros darbuotojai. Pasikonsultuokite su aviacijos saugumo tarnyba.

 48. Atsakyti Vika Vas 10, 2020 22:30

  Sveiki, ar galima registruotame bagaze gabenti supakuota masininiio ventiliatoriaus varikliuka ? Ar yra galimybe, kad nepraleis ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 3, 2020 16:07

   Sveiki, jeigu jis telpa Jūsų bagaže tuomet problemų kilti neturėtų. Dėl tikslesnės informacijos galima kreiptis ir į oro uostą arba pačia aviakompaniją.

 49. Atsakyti Karina Vas 9, 2020 19:57

  Ar galima vežtis neregistruotame bagaže gliukozės kiekio kraujyje matuoklį ( pilnas rinkinys)?

 50. Atsakyti Gytis Vas 9, 2020 12:15

  Sveiki.ar galima rankiniam bagaže vešti konsole playstation 4?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!