Bagažo turinio taisyklės 3 929

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 929 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Gediminas Geg 30, 2021 16:59

  Sveiki, noriu pasidomėti apie skrydžius į užsienį ir noriu su savimi į rankinį bagažą 40 x 30 x 20 cm pasiimti elektronines cigaretes skysčių , koks jų galimas kiekis? Ar tai tas pats, kaipgabenti visus skysčius?

 2. Atsakyti Inga Geg 21, 2021 19:55

  Sveiki, ar galima lagamine veštis higienos priemonių tokių kaip iklotai, tamponai, paketai?

 3. Atsakyti laurolapas Geg 11, 2021 16:18

  sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaze veztis skutimosi masinele?

 4. Atsakyti Sonata Geg 6, 2021 00:21

  Sveiki ar galima registruotam bagaže vežtis tiesintuva ir plaukų džiovintuva? Bei kosmetikos priemones?

 5. Atsakyti Aurelijja Bal 29, 2021 11:19

  Sveiki,
  Ar galima veztis konservuotus produktus skardineje registruotame 32kg bagaze?

 6. Atsakyti Andrius Bal 24, 2021 14:38

  Sveiki, skrendant su wizzair į UK, kiek galima gabenti cigarečių. Ačiū už atsakymą iš anksto.

 7. Atsakyti Daiva Kov 25, 2021 13:51

  Ar galima registruotame bagaže veštis konservus.

 8. Atsakyti Sigitas Kov 20, 2021 12:11

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis Bluetooth speaker Marshall? Ačiū.

 9. Atsakyti Vita Kov 18, 2021 16:06

  Sveiki, norėjau paklausti noriu vežtis 3 pakuotes kqvos po 250g ar galima?

 10. Atsakyti Guoda Balserytė Kov 8, 2021 12:36

  Ar galima vaistus i norvegija skraidintis

 11. Atsakyti Jonute Vas 26, 2021 12:26

  Sveiki , ar galima skrendant i Morbegija bagaze veztis skalbimo kapsuliu ?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 20, 2021 12:58

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže jos bus laikomos kaip skystis. Tai galite gabenti 10 vnt., kurių kiekvieną negali viršyti 100 ml.
   O registruotame bagaže galite vežtis neribotą kiekį.

 12. Atsakyti Jovita Vas 23, 2021 19:54

  Laba diena.Kokį kiekį registruotame ir kiek rankiniame bagaže galima vežtis kvepalų savo reikmėm ir dovanom skrendant iš Anglijos į Lietuvą?

 13. Atsakyti Gintas Vas 21, 2021 23:24

  Norint skristi su wizzair ir pasiimti slides. Kaip slides registruojamos i bagaza? Ar papildomai reik sumoketi ar isiskaiciuoja i registruota bagaza. Bilietas su visais bagazais pirktas priority

 14. Atsakyti Agnė Lie 23, 2020 18:52

  Sveiki,
  koks leistinas bendras skysčių kiekis skrendant iš Lietuvos į Norvegiją ir turint 32kg registruotą bagažą? Neklausiu būtent apie alkoholį, o apie higienos priemones, maisto produktus ir kt.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 24, 2020 11:51

   Laba diena,

   Registruotas bagažas tikslių apribojimų neturi. Visada rekomenduojame vežtis tiek produktų, kiek reikia naudojant savo reikmėms. Dėl maisto produktų reikią pasidomėti labiau, nes priklauso nuo to koks tai gaminys.

 15. Atsakyti Ieva Lie 9, 2020 21:28

  Ar galima vežti bagaže nešiojamą kompiuterį? (aišku ne rankineme)

 16. Atsakyti audra Lie 7, 2020 18:34

  Ar skendant su rankiniu bagažu galiu atskirai turėti rankinę?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 18, 2020 12:20

   Sveiki, jeigu Jūs neturi pirmenybės, tuomet galima turėti tik vieną rankinio bagažo vienetą, kas gali būti lagaminas arba kuprinė, rankinė.

 17. Atsakyti Silvija Bir 16, 2020 15:16

  Sveiki, ar galime vežtis kvepalus, kurie yra ne nauji. (Be dėžutės)? Taip pat nešiojamąjį kompiuterį?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Bir 19, 2020 11:21

   Sveiki, taip vežtis kvepalus ir nešiojamąjį kompiuterį galima. Svarbu kad jie tiltų į Jūsų bagažą.

 18. Atsakyti Modestas Kov 9, 2020 09:16

  Sveiki. Skrendant į Airiją galima turėti el.cigaretes ? Jei taip tuomet e.skystis skaiciuojamas į bendrą skysčių talpą, dedamas į bendrą maišelį ? Ir IQOS ar leidžiamas ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 9, 2020 16:28

   Sveiki, el. cigaretes ir IQOS leidžiama turėti rankiniame bagaže skrydžio metu. Skysčiui taip pat taikomi visi reikalavimai.

 19. Atsakyti Toma Kov 9, 2020 08:00

  Ar galima rankiniame bagaze skraidintis arbatos gryba(kombuca)? Skrydis su Ryanair is VNO i LTN. Aciu

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 10, 2020 19:11

   Sveiki,
   Problemų kilti neturėtų. Visi skysčiai rankiniame bagaže turi būti nedidesni nei 100 ml.

 20. Atsakyti Gin Kov 4, 2020 00:02

  Sveiki ar galima skrendant iš UK vestis urna su pelenais ir reikalingi dokumentai tai 1: Mirties liudijimas
  2: kremavimo sertifikatas ir viskas? Ar dar kažko reikalauja? Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 5, 2020 17:41

   Sveiki, galima vežti orlaivio salone, jei jie saugiai įpakuoti į tinkamą talpą. Oro uoste būtina pateikti mirties ir kremacijos liudijimą. Pelenus galima vežti tik kaip orlaivio salono bagažą. Taip pat privalu informuoti aviakompaniją su kuria skrisite iš anksto.

 21. Atsakyti Aistė Kov 3, 2020 14:29

  Sveiki, ar rankiniam bagaže galima vežtis plaukų tiesintuvą skrendant su wizzair?

 22. Atsakyti Violeta Kov 2, 2020 18:32

  Sveiki, ar galima raguolį (didelį) supakuota į celofana vežtis?

 23. Atsakyti Gražina Kov 2, 2020 14:03

  Labas,
  Skrendame Ryanar į UK ar galiu rankiniame bagaže vežtis plokšteles
  (muzikos įrašai) ir stiklo vazelę

 24. Atsakyti Jolė Kov 2, 2020 13:26

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis vaistus depresantus tik pakuotėje be recepto? Nes išrašoma elektroniniu būdu.

 25. Atsakyti Kamile Vas 29, 2020 11:30

  Laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis originalioje pakutėje vitaminų kapsules 400mg?

 26. Atsakyti Monika Vas 27, 2020 18:09

  Ar galima rankiniame bagaže tirėti apie 5kg šaldytos mėsos?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 3, 2020 16:59

   Sveiki, galima, jeigu mėsa bus sandariai uždarytą ir apsaugota, bei neturės jokių skysčių.

 27. Atsakyti Marija Vas 27, 2020 16:18

  Laba diena, ar rankiniame bagaže galima vežtis žiebtuvėlį 1 cigarečių pakelyje? Ir ar galima vežtis 250ml vandens buteliuką rankiniame bagaže? Be to, registruotame bagaže galima nepakuoti skysčių: šampūnų, vaistų buteliukų?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 29, 2020 11:36

   Laba diena,
   * vežtis žiebtuvėlį ir cigaretes galima
   * visi skysčiai rankiniame bagaže turi būti ne didesni nei 100 ml.
   * registruotame bagaže skysčių galima nepakuoti

 28. Atsakyti Vaidas Vas 26, 2020 21:38

  Ar registruotame bagaže galima vežti alkoholį pav. 0.5 litro buteli

 29. Atsakyti Justė Vas 26, 2020 08:33

  Laba diena,
  keliauju su Ryanair. Noriu pasiteirauti, ar rankiniame bagaže galiu vežtis vaistus, ar būtinos yra originalios pakuotes, kadangi planuoju paimti po vieną lapelį vaistų nuo skausmo ir skrandžio? Taip pat domina, ar galiu į rankinį bagažą įdėti mažą rankinuką? Ar visi skysčiai turi būti būtinai sudėti į specialius maišelius skysčiams, bei kur jų galima įsigyti? Ačiū!

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 26, 2020 15:14

   Laba diena,
   1. Vaistus galima turėti ir pasiėmus po vieną lapelį.
   2. Taip, rankiniame bagaže galite turėti mažą rankinuką.
   3. Taip skysčiai turi būti sudėti į maišelius. Jų galima įsigyti visose parduotuvėse (tiesiog permatomi užspaudžiami maišeliai).

 30. Atsakyti Edita Vas 25, 2020 20:56

  Skrendant wizzair lėktuvu, turint rankinį bagažą ar galima gabenti rūkytus mėsos gaminius pvz.: lašiniai, dešros ir t.t

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 26, 2020 15:12

   Sveiki, taip, problemų kilti neturėtų. Tik juos gerai supakuokite, kad neskleistų kvapo.

 31. Atsakyti Justina Vas 24, 2020 11:47

  Sveiki , norejau paklausti kiek cigareciu galiu skraidinti i Olandija?

 32. Atsakyti Ali baba Vas 22, 2020 23:05

  Laba diena, ar galima elektrinį virdulį vežtis ir registruotame, ir rankiniame bagaže, ar tik registruotame/rankiniame bagaže ir ar galima vežtis tuščią butelį rankiniame bagaže (viskas telpa į bagažui ir niekas nieko neviršija). Ačiū.😊

 33. Atsakyti Aleks Vas 21, 2020 18:40

  Ar galiu rankiniam bagaže vesti xbox?

 34. Atsakyti Morta Vas 21, 2020 18:20

  Sveiki, ar galima veztis zippo gamybos ziebtuveli bet be kuro, tuscia?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 24, 2020 15:49

   Sveiki,
   Zippo tipo žiebtuvėlį leidžiama vežti arti savęs tik tuomet, jeigu jame esantis skystas kuras yra absorbuotas – t.y. žiebtuvėlyje yra dagtis.

 35. Atsakyti Agne Vas 21, 2020 15:55

  Laba diena. Noriu paklaust dabar po brexit ar galima gabentis cigareciu i UK? Ir koki kieki galima? Rankiniame bagaze.

 36. Atsakyti Svajūnė. Vas 21, 2020 13:23

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže vežti konservuotą tuną iš Norvegijos į Lietuvą?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 25, 2020 14:50

   Sveiki, jeigu tai yra tuno konservai su skyčciu, jie bus priskirti prie skysčių, todėl tūris neturi būti didesnis nei 100 ml.

 37. Atsakyti Karolina Vas 20, 2020 21:28

  Sveiki, ar galima gabentis automobilių detales (pvz. Vairo stiprintuvo siurbli)?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 26, 2020 15:55

   Sveiki, problemų neturėtų kilti. Tačiau geriau pasiklausti pačios aviakompanijos su kurią skrendate arba oro uoste.

 38. Atsakyti Ausra Vas 20, 2020 19:56

  Sveiki, kiek galima vezti saldainiu rankiniame bagaze?

 39. Atsakyti Arūnas Vas 20, 2020 09:53

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis saksofona ?

 40. Atsakyti Stanislovas Danius Vas 19, 2020 15:22

  Ar galiu veztis i Vokietija bagazo skyriuje rukyta zuvi rukytos mesos produktus ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 19, 2020 15:59

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų, bet reiktų labai gerai supakuoti, kad nesklistų kvapai.

 41. Atsakyti Marija Vas 17, 2020 12:10

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaze veztis purskiamaji dezodoranta? Ar sampunas 100ml gali buti originalioje savo pakuoteje? Yra skysciu kiekiu apribojimas? Skrendame ryanair

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 19, 2020 16:15

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže galima turėti 10 vienetų skysčio indelių iki 100 ml. Purškiama dezodorantą ir šampūną gabenti galima.

 42. Atsakyti Mantas Vas 16, 2020 19:19

  Sveiki ar galima veztis degtukus ar ziebtuveli

 43. Atsakyti Tolikas Vas 14, 2020 07:31

  Sveiki. ar galima registro tam bagaže veztis ligintuva 🙈🙈. Ačiū už atsakima

 44. Atsakyti Audronė Vas 13, 2020 22:33

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže vežti purškiamą repelentą nuo uodų ir purškiamą rankas desinfekuojantį skystį. Jie originaliose pakuotėse 60 ml ir 30 ml, tačiau yra ženkliukas, kad degūs. Dėkoju už atsakymą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 14, 2020 14:43

   Sveiki, galima, tik reikia supakuoti kartu su kitais skysčiais pagal taisykles. Dėl daugiau informacijos galima kreiptis į oro uostą.

 45. Atsakyti Mantas Vas 12, 2020 15:13

  Laba diena,
  Keliausiu Ryanair oro linijomis. Ar gali kilti problemų norint su rankiniu bagažu prasinešti ir meškerę (4 dalių kotą) supakuotą į kietą cilindro formos dėklą. Jos ilgi neturėtų viršyti 60 cm. O jos svoris apie 200 g. Klausimas kaip čia teisingiau pasielgus. Galbūt pasiteirauti pačių oro linijų? Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 13, 2020 14:51

   Laba diena, tokį bagažą gali palaikyti sportiniu bagažu. Šiuo atveju geriausia būtų kreiptis į pačia oro linijų kompaniją.

 46. Atsakyti Loreta Vas 11, 2020 22:27

  Ar galiu vežtis rukytis ar vytintos žuvies i uk

 47. Atsakyti ramunas Vas 11, 2020 18:33

  Norwegian airlines is svedijos,ar galiu registruotam bagaze vezti plaktuka

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 20, 2020 16:23

   Sveiki, priklauso nuo to, kaip plaktuko gabenimą įvertins saugumo patikros darbuotojai. Pasikonsultuokite su aviacijos saugumo tarnyba.

 48. Atsakyti Vika Vas 10, 2020 22:30

  Sveiki, ar galima registruotame bagaze gabenti supakuota masininiio ventiliatoriaus varikliuka ? Ar yra galimybe, kad nepraleis ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 3, 2020 16:07

   Sveiki, jeigu jis telpa Jūsų bagaže tuomet problemų kilti neturėtų. Dėl tikslesnės informacijos galima kreiptis ir į oro uostą arba pačia aviakompaniją.

 49. Atsakyti Karina Vas 9, 2020 19:57

  Ar galima vežtis neregistruotame bagaže gliukozės kiekio kraujyje matuoklį ( pilnas rinkinys)?

 50. Atsakyti Gytis Vas 9, 2020 12:15

  Sveiki.ar galima rankiniam bagaže vešti konsole playstation 4?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!