Bagažo turinio taisyklės 3 929

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 929 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Juozas Kov 6, 2022 07:32

  Galima rankiniame bagaže fasuotas kruopas mm

 2. Atsakyti Karma Kov 5, 2022 07:36

  Sveiki skrendu iš LT į Olandija norėjau sužinoti kiek galima į tą šalį vežtis cigarečių blokų

 3. Atsakyti Greta Kov 3, 2022 18:15

  Sveiki ar galima rankiniam bagaže vežtis kvepalus, dezodorantą ir rašymo priemones?

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 4, 2022 10:17

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže kvepalus vežtis galite, jeigu buteliuko talpa ne didesnė nei 100 ml., taip pat ir dezodorantas, bet jie turi būti plastikiniame skysčiams skirtame maišelyje. Rašymo priemones galite gabenti, jeigu juose nėra skysčių.

 4. Atsakyti Vas 28, 2022 12:56

  sveiki, ar galiu skrendant su RYANAIR iš Lietuvos į Vokietiją gabenti žarnas vėdarams ir užpilamas makaronų sriubas? kiek jų galiu gabenti? ir turiu jį dėti į bagažą kuris dedasi po sedyne, ar į bagažą 10kg?

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 28, 2022 14:58

   Sveiki,
   Dėl užpilamų sriubų gali kilti problemų, jeigu jų pakuotėje bus aliejaus maišeliai, o dėl žarnų, tai svarbu, kad jos nebūtų vandenyje, nes kitaip tikrai neleis gabenti ir laikys kaip skystį. Šios taisyklės galioja, jeigu jūs dėsite į rankinį bagažą. Bet jeigu į registruotą bagažą, tai vežti tikrai galite.

 5. Atsakyti Brigita Vas 27, 2022 19:02

  Sveiki, ar galima ir Lt į Airiją vežtis lėktuve rankiniame bagaže darbinius batus su metaline plokštele?

 6. Atsakyti Keliautojas Vas 19, 2022 12:07

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis maža sustumiama (teleskopine) meškerę?

 7. Atsakyti Donatas Vas 19, 2022 10:35

  Sveiki,
  Ar galima registruotame bagaze vezti peili? Uzlenkiama peili?
  Dekui

 8. Atsakyti Judita Vas 18, 2022 15:22

  Sveiki kiek skysčio galiu vestis bagaza turiu

 9. Atsakyti Jonas Vas 12, 2022 04:50

  Ar galima rankiniam bagaze vezti daugiafunkcini iranki

 10. Atsakyti Laura Vas 9, 2022 21:17

  Sveiki,
  Skrendu iš Vokietijos į Lietuva. Ar galiu rankiniame bagaže gabenti kambarin gėlę vazonėlyje?

  Ačiū
  Laura

 11. Atsakyti Paulius Vas 9, 2022 18:53

  Sveiki, skrendame iš LT į UK ,ar galima rankiniame bagaže vežtis maisto produktų?

 12. Atsakyti P Vas 9, 2022 18:09

  Laba diena,
  ar markeris (piešimo, darbo priemonė), kurioje gali būti 4-5 ml dažų, yra laikomas skysčiu? Ar markerius reiktų gabenti skysčių maišelyje?

 13. Atsakyti Justina Vas 7, 2022 17:27

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže iš Vienos į Lietuva vežtis kaljano tabaką?

 14. Atsakyti Goda Vas 7, 2022 13:51

  Sveiki, ar galima su savimi turėti žiebtuvėlį?

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 8, 2022 10:21

   Sveiki,
   Remiantis oro uostų informaciją, paprastą žiebtuvėlį leidžiama vežti tik arti savęs (pvz., drabužių kišenėje, bet ne rankiniame lagamine, krepšyje). Zippo tipo žiebtuvėlį leidžiama vežti arti savęs tik tuomet, jeigu jame esantis skystas kuras yra absorbuotas – t.y. žiebtuvėlyje yra dagtis.

 15. Atsakyti Saule Vas 6, 2022 23:28

  Sveiki,ar galit pasakyt kiek galima isivezt kavos pupeliu i Norvegija rankiniame bagaze

 16. Atsakyti Inga Vas 6, 2022 11:50

  Sveiki, ar Ryanair rankiniame bagaže galime gabenti siurblį robotą?

 17. Atsakyti Aleksandra Vas 4, 2022 02:26

  Sveiki, šakoti vežti galima gi?:)
  Ir ar galima su savimi į lėktuvą paimti kuprinė IR DAR ATSKIRAI (irgi su savimi į lėktuvą) laptopa spec. deklam? Arba galima nešiojinamaji kompiuterį įdėti į reg. bagažą?

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 4, 2022 13:39

   Sveiki,
   Šakotį vežti galite. Jūsų kompiuteris turi tilpti į jūsų rankinį bagažą arba galite įsigyti papildomą rankinį bagažą arba dėti daiktus į registruotą bagažą.

 18. Atsakyti Vida Sau 31, 2022 17:32

  Ar galima i bagaza deti vienkartines nekraunamas el cigaretes (solo su skoniais)

  • Atsakyti Kilti.lt Vas 4, 2022 13:36

   Sveiki,

   Galite, bet jos yra laikomas kaip skystis, nes viduje jo turi, tai turi būti iki 10 vnt. ir supakuotos prie kitų skysčių maišelyje.

 19. Atsakyti Odeta Sau 31, 2022 07:56

  Laba diena.
  Ar galima rankiniame bagaže vežti kalijaną?

 20. Atsakyti Arminas Sau 26, 2022 22:33

  Laba diena, ar skrendant į/iš norvegijos galima skraidintis IQOS? Kaitinamąjį tabaką.

 21. Atsakyti Ligita Sau 25, 2022 13:56

  Sveiki, ar galima vežtis registruotame bagaže antidepresantus su receptu? Ir kas nutinka registruotam bagažui, jei jame randa ką nors neleidžiamo?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 26, 2022 10:04

   Sveiki,
   Galite vežtis, jeigu jie skirti jums ir turėti receptą.
   Dažniausiai esate pakviestas apsaugos ir turite išimti daiktą iš bagažo arba jeigu tai yra itin nesaugus ir draudžiamas daiktas, kuris gali sukelti didelių problemų – yra konfiskuojamas, gali būti iškviesta policija ir pan.

 22. Atsakyti Aleksandr Sau 23, 2022 12:52

  Sveiki.
  Kiek naujų ,neišpakuotu laikradžiu galiu gabenti registruotam bagaže iš ES į Lietuvą?

 23. Atsakyti Erika Sau 22, 2022 23:53

  Sveiki , ar galima į Norvegija vežtis heets cigarečių ir patį įrenginį iqos ?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 26, 2022 10:01

   Sveiki,
   Toks pat kiekis kaip ir cigarečių. Įrenginį galite vežtis tik rankiniame bagaže ir išjungtą bei kelionės metu krauti negalite.

 24. Atsakyti Karolina Sau 21, 2022 00:29

  Sveiki, ar galiu skraidintis antidepresantus, nors dezute jau praimta?

 25. Atsakyti Aurelija Sau 19, 2022 10:23

  Sveiki,
  Ar galima dviračio rėmą gabentis registruotame bagaže? Ar jį reikia atskirai gabenti kaip sportinę įrangą? Skrydis būtų su wizzair.

 26. Atsakyti Agne Sau 16, 2022 00:02

  Sveiki
  Skrendu su Ryanair į Norvegiją. Ar galima rankiniame bagaže vežtis sūrelius ?

 27. Atsakyti Kris Sau 15, 2022 16:38

  Ar tabako + alkoholio kiekiai yra nustatyti prieš ar po saugos praėjimo? T.y ar galiu nusipirkęs 5l 40% alkoholio įdėti į registruotą bagažą ir palikęs jį prieš saugos patikrinimą būti isitikinęs, jog jis praeis ir niekas bus nepakitę?

 28. Atsakyti Deividas Sau 15, 2022 16:20

  Sveiki skrysime is UK i Lietuva, Kadangi kaip ir dirbu kompanijoje kuri atsakynga uz kvepalus tai tenka gauti is kompanijos dovanu kvepalus. Senai nebuvau atostogu tai susikaupe virs 20 buteliuku ivairiu kvepalu, tad ar galiu juos gabenti registruotame bagaze ir nebijoti juos prarsti?. Ar visdelto dabar po brexit as jau cia kazkoks tai nusikaltimas?

 29. Atsakyti Andrius Sau 14, 2022 02:44

  Laba diena,ar galima rankiniam bagaze veztis 3 plonus led sviestuvus(kabinamus po spintele,30cm ilgio) supakuotus I dezutes?

 30. Atsakyti Gaja Sau 13, 2022 03:54

  Sveiki, noriu pasiteirauti. Kiek vienetu tabako filtriuku galima vežtis registruotame bagaže į Norvegiją? Ir ar vienetai skaitytusi pakuote su filtriukais ar vienetas filtriuku. Tas pats klausimas ir su tabako popieriukais

 31. Atsakyti Cherry Sau 12, 2022 13:33

  Sveiki, skrendu į UK su Ryanair. Planuoju pagal taisykles, vežtis 200 vnt cigarečių. Klausimas, ar vienkartinės elektroninės cigaretės gali būti skraidinamos rankiniame bagaže ir ar tuomet, jei galima, ar turėtų vežami kiekiai pasiskirstyti atitinkamai, kaip pvz. 180 vnt cigarečių ir 1 vnt vienkartinė elektroninė cigaretė?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 12, 2022 14:09

   Sveiki,
   Tradicines cigaretes galite vežti tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže. Elektrinės cigaretės gali būti skraidinamos tik rankiniame bagaže. Jos privalo būti išjungtos ir skrydžio metu yra draudžiama jas krauti. Kaip patikino Vilniaus oro uosto muitinės darbuotojai, tai elektroninė cigaretė su skysčiu viduje yra laikoma kaip 1 vnt. skysčio iki 100 ml. Tai reiškia, kad galite gabenti iki 10 vnt. Tradicinių cigarečių leidžiamo kiekio taip nekeičia.

 32. Atsakyti Simona Sau 11, 2022 20:30

  Sveiki, toks klausimas ar galiu į lėktuvą įsinešti ir kuprinę, ir maža tasyte?

 33. Atsakyti Simona Sau 11, 2022 19:47

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis power banką?

  • Atsakyti Kilti.lt Sau 12, 2022 09:50

   Sveiki,
   Galite. Skrydžio metu turite užtikrinti, kad tokie prietaisas yra padėtas saugiai, yra apsaugotas nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršija 100 Wh.

 34. Atsakyti Skystis Sau 11, 2022 16:01

  Ar galima su savimi vežtis skrendant į norvegiją 220ml nikotino skysčio savam naudojimui?

 35. Atsakyti Sonata Sau 10, 2022 22:25

  Sveiki ar registruotame bagaže galima vežtis žvakę.?

 36. Atsakyti Jolanta Sau 6, 2022 17:28

  Sveiki,ar rankiniame bagaze galiu veztis kvepalus?50ml?

 37. Atsakyti Milda Sau 3, 2022 10:54

  Ar registruotasis bagažas būtinai yra lagaminas? Ar gali būti didelė tašė? Ar saugu gabenti vaikiškus žaislus dėl sulaužymo rizikos?

 38. Atsakyti Rimantas Gru 31, 2021 19:05

  Sveiki norejau paklausti skrendant is norvegijos i lietuva ar galima rankiniu bagazu skraidintis raudonu ikru 1kg ? Ikrai nesaldyti . Aciu uz informacija .

 39. Atsakyti Andrius Gru 29, 2021 09:43

  Sveiki ar galima I rankini bagaza Deti svirkstus su adatomis?

 40. Atsakyti Paulina Gru 22, 2021 21:29

  Sveiki, ar galima vežtis gelinį nagų laką registruotame bagaže?

 41. Atsakyti Elvyra Radzeviciene Gru 17, 2021 10:39

  Sveiki.Skrendu iš Norvegijos į Lietuvą.Noriu registruotame bagaže vežtis paprasčiausių buitinių įrankių.Ar galima?Replėsir kitokie panašūs įrankiai.
  Pagarbiai.

 42. Atsakyti Raimondas Gru 16, 2021 16:08

  Sveiki ar galima kompiuterio ekrana skraidinti registruotame bagaze?

 43. Atsakyti Irena Gru 15, 2021 20:15

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže turėti šokolado?

 44. Atsakyti Wilma Gru 11, 2021 12:44

  Sveiki, jei mano pinceto ilgis iki 8 cm, bet ipakuotas kieto pavirsiaus dekle ( rankinis bagazas ). Ar butu problemu?

 45. Atsakyti Simona Gru 3, 2021 11:12

  Ar į registruotą bagažą dedant skysčius, talpa gali būti didesnė nei 100ml?

 46. Atsakyti Lap 27, 2021 19:45

  Ar rankineme bagaže galima vežtis žvakes

 47. Atsakyti Paulina Lap 21, 2021 00:33

  Sveiki, ar galima iš egipto oro uosto skraidinti fotoaparata?

 48. Atsakyti plaukų tiesintuvas Lap 20, 2021 09:49

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaže vežtis plaukų tiesintuvą?

 49. Atsakyti plaukų tiesintuvas Lap 20, 2021 09:46

  Sveiki, ar galima vežtis plaukų teisintuvą rankiniam bagaže?

 50. Atsakyti Inga Lap 18, 2021 23:10

  Sveiki,kiek galima lėktuvu gabentis rankiniam bagaže cigarečių?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!