Bagažo turinio taisyklės 3 689

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 689 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

1 33 34 35
 1. Atsakyti Ieva Spa 10, 2021 20:40

  Sveiki, kiek cigarečių galima vežti į Daniją registruotame bagaže? Ir ar galima vežti įvairius maisto produktus(duona, sojos dešreles, sūrelius ir pan.) irgi registruotam bagaže.?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 11, 2021 12:32

   Sveiki,
   Vykstant į Daniją iš ES šalių galima įsivežti 800 cigarečių vienam suaugusiam asmeniui. Išvardintus maisto produktus galite vežti registruotame bagaže.

 2. Atsakyti Ata Spa 10, 2021 11:41

  Sveiki, ar galima vežtis į Švediją rūkytų lašinių, kurie pirkti turguje, ar būtinai turi būti tik vakuminis ypakavimas?

 3. Atsakyti Klaudijus Spa 7, 2021 20:19

  Sveiki, norėčiau paklausti, kiek galima įsinešti į lektuvą mini alkoholinių buteliukų. Ačiū.

 4. Atsakyti Nojus Spa 6, 2021 17:19

  Sveiki, kiek galima ml alhoholio veštis registruotam pagaže, ar išvis galima jy gabentis nenusipirkus pačiam oro uoste?

 5. Atsakyti Skaistė Spa 5, 2021 12:31

  Sveiki,..ar galima rank.bagaže vežtis -dant.pasta,veid.krema,skutimosi kremą neviršijant 100ml talpos/supakuoti į sandarų maišelį/ir registruotam bagaže 2×250ml šampūno bei kondic./supakuota sand.maišelį/ ? Bendras skysčių kiekis būtų til 1litras

 6. Atsakyti Kęstutis Spa 4, 2021 01:35

  Ar galima Vueling lėktuvu vežtis vyrišką nesulankstomą skėtį kaip rankinį bagažą?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 6, 2021 12:55

   Jeigu skėtis turi smailų smaigą, tuomet jo gabenti rankiniame bagaže tikrai negalite. Skėtis gali būti tik sulankstomas ir neviršyti šių išmatavimų: 40x30x15 cm

 7. Atsakyti Tadas Spa 1, 2021 19:01

  Sveiki,
  Kiek galima turėti vienkartiniu elektroniniu cigarečių skrendant į Norvegiją ?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 6, 2021 12:52

   Sveiki,
   Bet kokios elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas draudžiama vežti. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, taip pat keleiviui jas draudžiama krauti skrydžio metu. Baterijos galingumas negali viršyti 100 Wh. Rekomenduojama turėti iki 20 vnt.

 8. Atsakyti Renata Rgs 29, 2021 21:58

  Sveiki kiek galima cigareciu pakeliu ideti i registruota 20kg bagaza wizzair kompanija is lt i uk?

 9. Atsakyti Anet Rgs 27, 2021 21:29

  Ar galima rankiniam bagaze veztis vienkartini skustuva?

 10. Atsakyti Paulius Rgs 27, 2021 19:46

  Sveiki, ar galima krovininių bagažu, skraidinti šampūną 400ml?

 11. Atsakyti Patricija Rgs 26, 2021 16:54

  Sveiki,

  Jeigu vykstu su dviem rankiniais bagažais (lagaminu bei kuprine) ar vistiek galioja 1L taisyklė per abu bagažus? Ar kiekviename gali būti po 1L skysčių? Taip pat, jei pavyzdžiui tušas yra 15ml, jis jau prisiskaito kaip prie 1 vnt iš 10 vnt skysčių? Ačiū labai už atsakymą!

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 27, 2021 09:42

   Sveiki,
   Taip, per abu rankinius bagažus yra taikoma 1L skysčių taisyklė.
   Taip, tušas, kad ir 15 ml jis jau yra laikomas kaip 1 vnt. iki 100 ml.

 12. Atsakyti Rima Rgs 26, 2021 15:14

  Ar galima registruotame bagaže vežti silkes skardinėse?

 13. Atsakyti Laura Rgs 25, 2021 07:21

  Sveiki, ar vaistus galima vežtis registruotame bagaže ar turi būti vežami rankiniame?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 27, 2021 09:40

   Sveiki,
   Galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže. Jeigu jie yra skystis – tuomet rankiniame bagaže turi atitikti skysčių reikalavimus. Jeigu vaistai yra receptiniai, turite turėti receptų kopijas arba pažymą, kad vaistai jums yra reikalingi.

 14. Atsakyti Anet Rgs 24, 2021 18:40

  Ar galima vežtis rankiniam bagaže adapteri rozetei?

 15. Atsakyti Ruta Rgs 24, 2021 10:15

  2021.09.26 skrendame į Maltą su Wizzair.Su savimi turime neregistruotą 10kg bagažą.Ar galima vežti alkoholio,ir koką talpą.Ačiū.

 16. Atsakyti Rita Rgs 24, 2021 08:49

  Sveiki.Ar galima rankiniame bagaze tureti stikline nedidele zvakide?Supakuota butu saugiai.Aciu.

 17. Atsakyti Bronius Rgs 22, 2021 16:06

  Ar leidžiama pasiimti telefono išorinę bateriją-kroviklį (power bank) ir jei taip kokiame bagaže?

 18. Atsakyti Greta Rgs 21, 2021 19:54

  Sveiki,
  Koks yra maksimalus kiekis e.cigarečių dar vadinamų vape (whoop, saltz) rankiniame bagaže ?
  Ačiū

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 22, 2021 10:40

   Sveiki,

   Elektroninės ir IQOS tipo cigaretės: bet kokios elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas draudžiama vežti. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, taip pat keleiviui jas draudžiama krauti skrydžio metu.
   Kadangi el. cigaretėse yra skystis, tai jų galima gabenti iki 10 vnt. ir jos turi būti supakuotos į maišelį, skirtą skysčiams.

 19. Atsakyti Rūta Rgs 21, 2021 15:54

  Laba diena,
  ar galima rankiniame WiZZair bagaže vežti buitinės technikos prietaisą – bulvių tarkavimo mašiną. svoris 6 kg, išmatavimai atitinka rankinio bagažo reikalavimus.

 20. Atsakyti as tu Rgs 12, 2021 16:06

  sveiki ar galima drona gabendis rankiniam bagaze?

 21. Atsakyti Orinta Rgs 9, 2021 11:47

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vešti 200ml el. skyscio buteliukus?

 22. Atsakyti Daiva Rgs 8, 2021 07:54

  Laba diena.Jei noriu skraidinti šakotį apie 2kg.į Daniją dėžutėje,kokie reikalavimai jam taikomi.

 23. Atsakyti Rasa Rgs 6, 2021 21:48

  Ar galima skrendant į Angliją vežtis ne originalioje pakuotėje supakuotus rūkytus mėsos gaminius ir kiek.

 24. Atsakyti Eurika Rgs 6, 2021 20:28

  Esu kirpeja srendu i UK. Noriu veztis profesionalius irankius darbui tame tarpe ir zirkles. Pasakykite kaip ir kokiame bagaze galeciau tai padaryti. Aciu.

 25. Atsakyti Janina Rgp 28, 2021 18:17

  Ar galima vežtis rankiniame bagaze 500 ml vaikisku skystų vitaminų Kids

 26. Atsakyti Birute Rgp 13, 2021 14:46

  Į Gruziją keliaujant,rankinis lagaminas 10kg,o kitas ne rankinis lagaminas 20 kg,ar taip supratau?

 27. Atsakyti Daiva Lie 29, 2021 20:20

  sveiki.ar gali vyras veztis rankiniam bagaze elektrine skutimosi masinele?

 28. Atsakyti Henrikas Lie 28, 2021 21:44

  Sveiki, ar galima nepilnameciu rankiniam bagaze veztis vienkartines elektronines cigaretes ar kaip kitaip vadinamus vaipus? Ir jei galima tai kiek?

 29. Atsakyti Dmitrij Lie 26, 2021 16:42

  Sveiki, ar galima registruotame bagaze gabenti belaidė kolonėlė JBL?

 30. Atsakyti Neringa Lie 22, 2021 12:46

  Sveiki. Ar galima is UK vestis i LT futbolo pripusta kamuoli? Skrendam su wizzair.

 31. Atsakyti Ana Lie 18, 2021 09:12

  Ar gslima vežtis rankiniame bagaže uogas, česnakus, cukiniją (skrendu su Raynier).
  Ačiū

 32. Atsakyti Gabrielė Lie 13, 2021 23:55

  Sveiki, ar galima registruotam bagaže vežtis plaukų tiesintuvą?

 33. Atsakyti Akmeda Lie 10, 2021 22:02

  Ar galima gabenti vibratorių?

 34. Atsakyti Rita Lie 6, 2021 13:47

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežti 2 žiebtuvėlius?

 35. Atsakyti Daiva Bir 27, 2021 21:05

  Sveiki. Ar galima prie rankinio bagažo paimti ir šakotį, supakuotą dėžutėje. Ar tai jau skaitysis kaip atskiras bagažas?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 21, 2021 08:43

   Sveiki,
   Šakotis yra laikomas rankiniu bagažu ir jis turi atitikti keliamus reikalavimus matmenims. Atskirai jo nešti negalite, nebent tai bus jūsų rankinis bagažas.

 36. Atsakyti Vaida Bir 3, 2021 20:53

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežti švirkštą su adrenalinu(originalioje pakuotėje)?Skrydis į Angliją su Rynair.Ačiū.

1 33 34 35

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!