Bagažo turinio taisyklės 3 929

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 929 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Vika Lap 18, 2021 09:57

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže gabenti stiklinius kalėdinius žaisliukus, jei jie saugiai supakuoti į tvirta kartoninę dėžutę?

 2. Atsakyti Sandra Lap 17, 2021 21:11

  Dveiki, ar galima rankiniame veztis tuscia termosa?

 3. Atsakyti Stasys Lap 17, 2021 19:47

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis stilklines taures (apie 20 cm. aukščio, 4 vnt.)

 4. Atsakyti Urtė Lap 6, 2021 21:13

  Sveiki, skrendu su airbaltic į Olandiją, kiek rankiniame bagaže galiu vežtis cigarečių ir kokius dokumentus reikia užpildyti, esu pasiskirpyjusi?

  Ačiū

 5. Atsakyti Gintas Lap 3, 2021 23:41

  Ar galima registruotame bagaze veztis kompiuterio monitoriu darbui?

 6. Atsakyti Edita Spa 30, 2021 06:41

  Sveiki, ar galima vežtis rankiniame bagaže mini manikiūro rinkini, pvz. UV lempa, mini freza 5 x 0,8 colio ir 60 g), dildes laka,

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 4, 2021 09:38

   Sveiki,
   Manikiūro rinkinį galite vežtis, jeigu turimų daiktų ašmenų ilgis yra ne didesnis nei 6 cm. Nagų lakas yra priskiriamas skysčiams.

 7. Atsakyti Tomas Spa 29, 2021 19:49

  Laba diena, ar galiu vežtis Qi belaidį kroviklį, skirtą iPhone, rankiniame bagaže? (7,5 Vatai)

 8. Atsakyti Vilma Spa 27, 2021 15:21

  Sveiki,grįžau iš Ispanijos automobiliu,parsivežiau antidepresentus kuriuos laikas nuo laiko vartoti,dabar rušiuos skristi į Norvegiją,ar galiu pasiimti su savim

 9. Atsakyti Viliutė Spa 26, 2021 18:08

  Sveiki,Ar registruotame bagaže galima vežtis uogienes ir šaldytą žuvį.Ačiū

 10. Atsakyti Lina Spa 22, 2021 10:40

  Sveiki
  Skrendu su rankiniu bagažu.
  Ar galima su savimi tureti moterišką rankinę. Ar yra ribojamas rankibes dydis?

 11. Atsakyti Erikas Spa 20, 2021 21:11

  kokiame bagaže galima vešti el. skysčio 10ml?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 26, 2021 10:28

   Sveiki,
   Galite vežtis tiek rankiniame bagaže, tik reikia įdėti į skysčiams skirtą maišelį. Arba galite į registruotą bagažą, ten galite dėti ne į maišelį.

 12. Atsakyti Gintas Spa 20, 2021 09:50

  Sveiki, ar galima vežti rankiniame bagaže l
  medinę angelo skuptūrėlę – šiuolaikinio liaudies meistro darbą?

 13. Atsakyti Edita Spa 13, 2021 18:21

  Sveiki, ar galima vežtis manikiūro rinkiki?

 14. Atsakyti Ieva Spa 10, 2021 20:40

  Sveiki, kiek cigarečių galima vežti į Daniją registruotame bagaže? Ir ar galima vežti įvairius maisto produktus(duona, sojos dešreles, sūrelius ir pan.) irgi registruotam bagaže.?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 11, 2021 12:32

   Sveiki,
   Vykstant į Daniją iš ES šalių galima įsivežti 800 cigarečių vienam suaugusiam asmeniui. Išvardintus maisto produktus galite vežti registruotame bagaže.

 15. Atsakyti Ata Spa 10, 2021 11:41

  Sveiki, ar galima vežtis į Švediją rūkytų lašinių, kurie pirkti turguje, ar būtinai turi būti tik vakuminis ypakavimas?

 16. Atsakyti Klaudijus Spa 7, 2021 20:19

  Sveiki, norėčiau paklausti, kiek galima įsinešti į lektuvą mini alkoholinių buteliukų. Ačiū.

 17. Atsakyti Nojus Spa 6, 2021 17:19

  Sveiki, kiek galima ml alhoholio veštis registruotam pagaže, ar išvis galima jy gabentis nenusipirkus pačiam oro uoste?

 18. Atsakyti Skaistė Spa 5, 2021 12:31

  Sveiki,..ar galima rank.bagaže vežtis -dant.pasta,veid.krema,skutimosi kremą neviršijant 100ml talpos/supakuoti į sandarų maišelį/ir registruotam bagaže 2×250ml šampūno bei kondic./supakuota sand.maišelį/ ? Bendras skysčių kiekis būtų til 1litras

 19. Atsakyti Kęstutis Spa 4, 2021 01:35

  Ar galima Vueling lėktuvu vežtis vyrišką nesulankstomą skėtį kaip rankinį bagažą?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 6, 2021 12:55

   Jeigu skėtis turi smailų smaigą, tuomet jo gabenti rankiniame bagaže tikrai negalite. Skėtis gali būti tik sulankstomas ir neviršyti šių išmatavimų: 40x30x15 cm

 20. Atsakyti Tadas Spa 1, 2021 19:01

  Sveiki,
  Kiek galima turėti vienkartiniu elektroniniu cigarečių skrendant į Norvegiją ?

  • Atsakyti Kilti.lt Spa 6, 2021 12:52

   Sveiki,
   Bet kokios elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas draudžiama vežti. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, taip pat keleiviui jas draudžiama krauti skrydžio metu. Baterijos galingumas negali viršyti 100 Wh. Rekomenduojama turėti iki 20 vnt.

 21. Atsakyti Renata Rgs 29, 2021 21:58

  Sveiki kiek galima cigareciu pakeliu ideti i registruota 20kg bagaza wizzair kompanija is lt i uk?

 22. Atsakyti Anet Rgs 27, 2021 21:29

  Ar galima rankiniam bagaze veztis vienkartini skustuva?

 23. Atsakyti Paulius Rgs 27, 2021 19:46

  Sveiki, ar galima krovininių bagažu, skraidinti šampūną 400ml?

 24. Atsakyti Patricija Rgs 26, 2021 16:54

  Sveiki,

  Jeigu vykstu su dviem rankiniais bagažais (lagaminu bei kuprine) ar vistiek galioja 1L taisyklė per abu bagažus? Ar kiekviename gali būti po 1L skysčių? Taip pat, jei pavyzdžiui tušas yra 15ml, jis jau prisiskaito kaip prie 1 vnt iš 10 vnt skysčių? Ačiū labai už atsakymą!

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 27, 2021 09:42

   Sveiki,
   Taip, per abu rankinius bagažus yra taikoma 1L skysčių taisyklė.
   Taip, tušas, kad ir 15 ml jis jau yra laikomas kaip 1 vnt. iki 100 ml.

 25. Atsakyti Rima Rgs 26, 2021 15:14

  Ar galima registruotame bagaže vežti silkes skardinėse?

 26. Atsakyti Laura Rgs 25, 2021 07:21

  Sveiki, ar vaistus galima vežtis registruotame bagaže ar turi būti vežami rankiniame?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 27, 2021 09:40

   Sveiki,
   Galite vežtis tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže. Jeigu jie yra skystis – tuomet rankiniame bagaže turi atitikti skysčių reikalavimus. Jeigu vaistai yra receptiniai, turite turėti receptų kopijas arba pažymą, kad vaistai jums yra reikalingi.

 27. Atsakyti Anet Rgs 24, 2021 18:40

  Ar galima vežtis rankiniam bagaže adapteri rozetei?

 28. Atsakyti Ruta Rgs 24, 2021 10:15

  2021.09.26 skrendame į Maltą su Wizzair.Su savimi turime neregistruotą 10kg bagažą.Ar galima vežti alkoholio,ir koką talpą.Ačiū.

 29. Atsakyti Rita Rgs 24, 2021 08:49

  Sveiki.Ar galima rankiniame bagaze tureti stikline nedidele zvakide?Supakuota butu saugiai.Aciu.

 30. Atsakyti Bronius Rgs 22, 2021 16:06

  Ar leidžiama pasiimti telefono išorinę bateriją-kroviklį (power bank) ir jei taip kokiame bagaže?

 31. Atsakyti Greta Rgs 21, 2021 19:54

  Sveiki,
  Koks yra maksimalus kiekis e.cigarečių dar vadinamų vape (whoop, saltz) rankiniame bagaže ?
  Ačiū

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 22, 2021 10:40

   Sveiki,

   Elektroninės ir IQOS tipo cigaretės: bet kokios elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas draudžiama vežti. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, taip pat keleiviui jas draudžiama krauti skrydžio metu.
   Kadangi el. cigaretėse yra skystis, tai jų galima gabenti iki 10 vnt. ir jos turi būti supakuotos į maišelį, skirtą skysčiams.

 32. Atsakyti Rūta Rgs 21, 2021 15:54

  Laba diena,
  ar galima rankiniame WiZZair bagaže vežti buitinės technikos prietaisą – bulvių tarkavimo mašiną. svoris 6 kg, išmatavimai atitinka rankinio bagažo reikalavimus.

 33. Atsakyti as tu Rgs 12, 2021 16:06

  sveiki ar galima drona gabendis rankiniam bagaze?

 34. Atsakyti Orinta Rgs 9, 2021 11:47

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vešti 200ml el. skyscio buteliukus?

 35. Atsakyti Daiva Rgs 8, 2021 07:54

  Laba diena.Jei noriu skraidinti šakotį apie 2kg.į Daniją dėžutėje,kokie reikalavimai jam taikomi.

 36. Atsakyti Rasa Rgs 6, 2021 21:48

  Ar galima skrendant į Angliją vežtis ne originalioje pakuotėje supakuotus rūkytus mėsos gaminius ir kiek.

 37. Atsakyti Eurika Rgs 6, 2021 20:28

  Esu kirpeja srendu i UK. Noriu veztis profesionalius irankius darbui tame tarpe ir zirkles. Pasakykite kaip ir kokiame bagaze galeciau tai padaryti. Aciu.

 38. Atsakyti Janina Rgp 28, 2021 18:17

  Ar galima vežtis rankiniame bagaze 500 ml vaikisku skystų vitaminų Kids

 39. Atsakyti Birute Rgp 13, 2021 14:46

  Į Gruziją keliaujant,rankinis lagaminas 10kg,o kitas ne rankinis lagaminas 20 kg,ar taip supratau?

 40. Atsakyti Daiva Lie 29, 2021 20:20

  sveiki.ar gali vyras veztis rankiniam bagaze elektrine skutimosi masinele?

 41. Atsakyti Henrikas Lie 28, 2021 21:44

  Sveiki, ar galima nepilnameciu rankiniam bagaze veztis vienkartines elektronines cigaretes ar kaip kitaip vadinamus vaipus? Ir jei galima tai kiek?

 42. Atsakyti Dmitrij Lie 26, 2021 16:42

  Sveiki, ar galima registruotame bagaze gabenti belaidė kolonėlė JBL?

 43. Atsakyti Neringa Lie 22, 2021 12:46

  Sveiki. Ar galima is UK vestis i LT futbolo pripusta kamuoli? Skrendam su wizzair.

 44. Atsakyti Ana Lie 18, 2021 09:12

  Ar gslima vežtis rankiniame bagaže uogas, česnakus, cukiniją (skrendu su Raynier).
  Ačiū

 45. Atsakyti Gabrielė Lie 13, 2021 23:55

  Sveiki, ar galima registruotam bagaže vežtis plaukų tiesintuvą?

 46. Atsakyti Akmeda Lie 10, 2021 22:02

  Ar galima gabenti vibratorių?

 47. Atsakyti Rita Lie 6, 2021 13:47

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežti 2 žiebtuvėlius?

 48. Atsakyti Daiva Bir 27, 2021 21:05

  Sveiki. Ar galima prie rankinio bagažo paimti ir šakotį, supakuotą dėžutėje. Ar tai jau skaitysis kaip atskiras bagažas?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 21, 2021 08:43

   Sveiki,
   Šakotis yra laikomas rankiniu bagažu ir jis turi atitikti keliamus reikalavimus matmenims. Atskirai jo nešti negalite, nebent tai bus jūsų rankinis bagažas.

 49. Atsakyti Vaida Bir 3, 2021 20:53

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežti švirkštą su adrenalinu(originalioje pakuotėje)?Skrydis į Angliją su Rynair.Ačiū.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!