Bagažo turinio taisyklės 3 689

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 689 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti tautvydas Vas 7, 2020 19:01

  Sveiki. I lektuva nesiuos rankini bagaza. Ar galiu prie saves tureti kokia nors kuprine?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 7, 2020 19:31

   Sveiki, jeigu turite paprastą bilietą šiuo atveju jums galimas tik vienas vienetas rankinio bagažo.

 2. Atsakyti keleivis Vas 7, 2020 17:02

  Labas.Ar galima i anglija, rankiniame bagaze vezti skilandi?

 3. Atsakyti Alius Vas 7, 2020 12:56

  Sveiki kiek galima vežtis cigariliu ir maisto i Švedija.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 7, 2020 15:49

   Sveiki, cigarilių galima turėti 400 vienetų. Dėl maisto priklauso nuo to kokį maistą norimą vežtis.

 4. Atsakyti Skrendukitur Vas 7, 2020 10:45

  Sveiki ar skrendant i Egipta galima rankiniame bagaze tureti skutimosi peiliuku?

 5. Atsakyti Monika Vas 6, 2020 15:30

  Kaip vežtis el. cigareciu skysti? ar el cigareteje skrydzio metu gali buti skyscio?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Vas 6, 2020 17:11

   Sveiki, taip, el. cigaretės skystį vežtis galima. Neturėtų kilti problemų skysčiui esant joje.

 6. Atsakyti Opapa Vas 5, 2020 21:34

  Sveiki ar galim iš ukrainos į vilnių vežtis kosmetines žirkles registruotam bagaže?

 7. Atsakyti Laura Vas 5, 2020 20:34

  Sveiki ar Galim veztis svirksta be adatos

 8. Atsakyti Agne Vas 2, 2020 21:17

  Sveiki, ar skrendant is Olandijos i Lietuva galiu registruotame bagaze veztis alkoholi jei esu 18 metu?

 9. Atsakyti Grazina Sau 30, 2020 11:32

  Ar rankiniame bagaze šampūnas turi būti orginalioje pakuotėje,ar supiltas į 100 ml buteliukus

 10. Atsakyti Emilė Sau 29, 2020 16:27

  Sveiki, ar nepilnametis gali checked-in bagaže gabenti alkoholį?

 11. Atsakyti Justina Sau 29, 2020 00:19

  Sveiki. Skris du suaugę, ar bus priskirtas vienas rankiniai, ar du rankiniai bagažai?
  Taip pat, ar rankiniame bagaže galima turėti kvepalus iki 100 ml originaliame buteliuke?

  • Atsakyti Ieva Sau 29, 2020 11:43

   Sveiki,

   Kiekvienas asmuo turi po 1vnt rankinio bagažo. Rankiniame bagaže leidžiama gabenti skysčius orginaliose pakuotėsi iki 100ml.

 12. Atsakyti Justina Sau 28, 2020 23:55

  Sveiki, jei aš noriu gabentis rankiniame bagaže kremą nuo saulės ir paprastą rankų kremą, ar man reikia supilti į atskirus buteliukus?

  • Atsakyti Ieva Sau 29, 2020 11:44

   Sveiki,

   Galite gabenti orginaliose pakuotėse. 1vnt negali viršyti 100ml. Rankiniame bagaže galite gabenti iš viso iki 10vnt. įvairių skysčių.

 13. Atsakyti Miglė Sau 28, 2020 14:42

  Sveiki. Tik su rankiniu bagažu iš Portugalijos skrendu į Paryžių ir iš Paryžiaus į lietuvą. Ar galiu vežtis surinktas kriaukles, ar yra kiekis kiek galima vežtis?

 14. Atsakyti Olga Sau 28, 2020 14:25

  Ar galima rankiniam bagaze vezti kavos pupeles ar malta kava pakuotese

 15. Atsakyti Eva Sau 28, 2020 10:04

  Sveiki,ar galima rankiniam bagaze vestis veido proceduru aparata jis su dokumentais?

  • Atsakyti Ieva Sau 29, 2020 11:59

   Sveiki,

   Prietaisas gali būti gabenamas tik rankiniame bagaže, orginalioje pakuotėje, išjungtas ir tik ta sąlyga jei bus išimta baterija, jei ji išsiima. Taip pat daug kas priklauso nuo to koks tas aparatas yra, nes jie labai įvairūs.

 16. Atsakyti Mergina iš kurorto Sau 27, 2020 23:26

  Sveiki, mes su draugu išskrendam į Americą 10-čiai dienų su Polish airlines ir jei gerai supratom kiekvienas su savimi galėsime turėti po du lagaminus. Ar skysčių talpa ir kiekis skiriasi nei įprastai leidžiamo 1l po 100ml talpų?

 17. Atsakyti Olga Sau 27, 2020 17:11

  Laba diena,
  ar galiu rankiniame bagaže gabenti birių skalbimo miltelių pakuotę?

 18. Atsakyti Ernestas Sau 26, 2020 19:53

  Ar galima vežti lėktuve rankiniame bagaze skutimosi masinele?

 19. Atsakyti Mykolas Sau 26, 2020 19:28

  Sveiki, ar su rankiniu bagažu galima gabentis žaidimu konsole ps4

 20. Atsakyti Giedrius Sau 26, 2020 04:46

  sveiki. 2017 metais buvo zastikaulio atviras luzis. padaryta osintezes operacija ir ideta metaline plokstele. ar galiu skristi, ar rekalinga pazyma. i voketija skrisciau

 21. Atsakyti Ema Sau 25, 2020 19:41

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galiu vežtis bloką cigarečių? Skrendu iš Ukrainos į Lietuvą su ryanair

 22. Atsakyti Karolina Sau 25, 2020 11:19

  Ar registruotame bagaže nesvarbu kokios talpos bus skysčiai(pvz šampūnas) ?

 23. Atsakyti keleivis Sau 23, 2020 16:19

  Sveiki, skrendam su wizzair is Tbilisio i Vilniu, su 10kg rankiniu lagaminu, kuri nesimes i lektuva, ar galim lagamine parvezti vyno i Lietuva?

 24. Atsakyti Vaida Sau 21, 2020 13:00

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže tureti power banką (įkraunamą bateriją) talpos 20000mha? Ačiū

 25. Atsakyti Anzela Sau 20, 2020 17:50

  Sveiki, jeigu yra protezoti dantys, reikia pazymos

 26. Atsakyti Sandra Sau 20, 2020 17:42

  Sveiki,skrendame su rayanair is Lietuvos i Dublina,kiek galime gabenti cigareciu registruotame bagaze?

 27. Atsakyti Ernesta Sau 20, 2020 14:51

  Sveiki, kuriame bagaze galeciau veztis nagu lakus? Ir kiek vnt galima?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 21, 2020 15:39

   Sveiki, galite turėti abiejuose bagažuose. Jeigu gabensite rankiniame tuomet svarbu suprasti, kad nagų lakas – tai skystis. Jei daugiau skysčių neturėsite – galite turėti 10 buteliukų.

 28. Atsakyti Gabriele Sau 19, 2020 01:46

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže gabenti termosa su vandeniu + vandens buteliuka, kurie bus naudojami kudikio maistelio gamybai? Aciu

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 22, 2020 16:41

   Sveiki, taip, keliaujant su kūdikiu galima turėti vandens, kuris bus naudojamas maisto gaminimui.

 29. Atsakyti Skaidra Sau 18, 2020 08:09

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galiu vežtis plaukų feną?( keramikinis)

 30. Atsakyti Natali Sau 18, 2020 01:07

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis purskiama dezodoranta, kurio talpa 75 ml? Aciu.

 31. Atsakyti Daiva Sau 17, 2020 22:57

  Sveiki ar galima veztis keramikinius puodelius

 32. Atsakyti Silvija Sau 13, 2020 22:25

  Sveiki ar galiu rankineme bagaze veztis lekstes?

 33. Atsakyti Silvija Sau 13, 2020 22:23

  Sveiki ar galiu vestis rankiniame bagaze lekstes?

 34. Atsakyti Ylce Sau 13, 2020 11:52

  Laba diena. Ar galima i lektuvo kabina nestis puokste geliu?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 17, 2020 19:48

   Sveiki,
   Jūs privalote turėti 1 bagažą. Jei puokštė bus ne bagaže – tai jau bus 2 rankiniai bagažai ir vieną iš jų lieps dėti į bagažo skyrių.

 35. Atsakyti Brigita Sau 12, 2020 19:32

  Sveiki,ar rankiniame bagaže galima tureti plauku tiesintuva?

 36. Atsakyti Agnė Sau 11, 2020 19:00

  Kuriame bagaže galėčiau veztis elektrinę plaukų mašinėle?

 37. Atsakyti Kristina Sau 10, 2020 00:14

  Sveiki,
  Ar galima su savimi vežtis žiebtuvėlį?

 38. Atsakyti Skrendantis Sau 9, 2020 15:50

  Sveiki, ar galima su tapatybės kortele skristi į Angliją? Ar būtina pasą?

 39. Atsakyti Rita Sau 9, 2020 03:43

  Sveiki,ar galiu veztis i vokietija rankiniame bagaze grikiu kruopas 2kg,krakmola,duona,mikseri(be antgaliu)?

 40. Atsakyti Auris Sau 8, 2020 19:39

  Sveiki ar galiu rankiniame bagaze vestis, sporto papildus, proteina, kreatina ir amino rugstis, jeigu taip tai koki kieki?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 22, 2020 16:56

   Sveiki, taip, Jūsų išvardintus daiktus gabenti galima. Jie turi būti originalioje pakuotėje. Jų kiekis neturi tikslių apribojimų, tačiau rekomenduojama gabenti tiek, kiek reikia Jūsų asmeniniam naudojimui.

 41. Atsakyti Skrendantis Sau 3, 2020 14:14

  Ar galima registruotame bagaže veštis purškiamą dezodorantą, rutulinį dezodorantą ir nagų laką?
  Jei taip ar juos reikia supakuoti į specialų maišelį?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 3, 2020 18:12

   Sveiki, Jūsų išvardintus daiktus vežtis galima. Vežantis juos registruotame bagaže specialiai supakuoti jų nereikia.

 42. Atsakyti Laura Sau 2, 2020 23:15

  Sveiki. Ar rankiniame bagaže galima vežti siurblį robotą?

 43. Atsakyti Tomas Sau 2, 2020 20:52

  Koki kieki maisto galima skraidinti i islandija ne rankiniam bagaze?

 44. Atsakyti An Sau 2, 2020 14:54

  Sveiki ar galima vežtis į Anglija plauku tiesintuva?

 45. Atsakyti Heidi Gru 30, 2019 23:04

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galiu vežtis keptuvę? Skrendu Ryanair.

 46. Atsakyti Liudmila Gru 30, 2019 22:03

  Norėjau paklausi, ar galima vežti kava neregistruotam lagamine

 47. Atsakyti Katažyna Gru 30, 2019 09:55

  Sveiki. Ar registruotame bagaže yra skyščių ribojimas? Ir ar turi būti supakuoti kaip ir rankiniame?
  Ačiū!

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 30, 2019 16:50

   Sveiki,
   Skysčiai registruotame bagaže neturi apribojimų, jų taip pakuoti kaip rankiniame nereikia

 48. Atsakyti Katažyna Gru 30, 2019 09:53

  Sveiki. Ar registruotame bagaže yra skyščių ribojimas? Ar galima vežti ir talpas didesnės nei 100ml.
  Ačiū!

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 30, 2019 16:51

   Sveiki,

   Apribojimų registruotame bagaže nėra, galima vežtis ir didesnius nei 100 ml. talpos indelius.

 49. Atsakyti Agnė Gru 29, 2019 14:58

  Sveiki, skrendant su SAS oro linija ar galima į lėktuvą įsineši kuprinę ir rankinį lagaminą ?

 50. Atsakyti Ovidija Gru 28, 2019 02:39

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze vestis nagu geli? Aciu

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!