Bagažo turinio taisyklės 3 987

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 987 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Rita Lap 16, 2019 15:04

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis neprofesionalų nardymo akvalangą?

 2. Atsakyti Deimantė Lap 15, 2019 21:18

  Sveiki,
  Po avarijos kojoje yra metalas. Paprašius daktaro parašyti pažymą, jis jos nerašė, tikindamas kad jis nepipses, titanas nepypsi, o jei ar pipsės praleis. Ar tikrai dėl to nekils problemų?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 18, 2019 17:04

   Sveiki, gydytojo pažymą būtų saugumo garantas, nes gali praleisti ir taip, jei mokėsite paaiškinti kad Jums atlikta operacija.

 3. Atsakyti Audra Lap 14, 2019 16:43

  Sveiki, noriu paklausti ar galima vežtis skėtį rankiniame bagaže?

 4. Atsakyti Skrendanti Lap 14, 2019 08:29

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaze vezti ziurkiu nuodus?

 5. Atsakyti Sandra Lap 13, 2019 20:03

  Sveiki. Ar galime vezti medu stiklainyje registruotame bagaze?

 6. Atsakyti Danguole Lap 13, 2019 17:29

  Skrendu is uk i svedija kiek alkoholio galima pasiimti I registruota bagaza? Aciu

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 13, 2019 18:44

   Sveiki,
   Leidžiamas alkoholio kiekis gali svyruoti priklausomai nuo šalies taisyklių. Visada rekomenduojama susisiekti su muitinės darbuotojais oro uoste.

 7. Atsakyti Ilona Lap 13, 2019 13:40

  Laba diena ar galima rankiniame bagaže vežtis virtuvės kraną

 8. Atsakyti Gitana Lap 11, 2019 14:18

  Sveiki,
  Noriu is LT i Airija nuvezti „mobilia aukle“ dovanu, netrukus gimsianciam anukui.
  Ar gaiu gabenti rankiniame bagaze?

 9. Atsakyti Regina Lap 9, 2019 23:29

  Sveiki, skrendu į Daniją. Bagažas – rankinis. Privalau su savimi gabenti kompiuterį. Ar galiu vežtis jį kompiuteriniame krepšyje atskirai, ar turiu supakuoti į rankinį bagažą? Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 10, 2019 12:32

   Laba diena,
   Jeigu neturite paslaugos „priority“ tuomet taip, Jums teks kompiuterį įdėsi į rankinį bagažą.

 10. Atsakyti Paulius Lap 7, 2019 15:44

  Ar galima rankiniame bagaže gabenti valstybinius automobilio numerius?

 11. Atsakyti Justina Lap 6, 2019 21:39

  Sveiki, skrisime į Egiptą. Kaip vežtis paspirtuką, jei netelpa į lagaminą?

 12. Atsakyti Saulė Lap 5, 2019 21:37

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže gabenti vaistus nuo astmos? Taip pat kokios talpos skysčius, tokius kaip šampūnas galima turėti registruotame bagaže? Skrendame į Egiptą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 6, 2019 16:52

   Sveiki,
   Jeigu turėsite receptą tam kiekiui gabenamų vaistų problemų kilti neturėtų.
   Skysčiai registruotame lagamine neturi apribojimų.

 13. Atsakyti Rita Lap 5, 2019 15:13

  Sveiki, skrendu i Egipta ir noreciau suzinoti ar galima i 20kg bagaza deti tokius vaistus kaip sertralin actavis (50mg) ir grandaxin (50mg)? Ar juos geriau deti i rankini bagaza? Ar reik pasiimti daktaro israsyta recepta? Ar juos reiktu istraukti ir parodyti priestai?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 3, 2019 17:32

   Sveiki, visus neregistruotus vaistus galima gabentis abiejuose bagažuose. Jeigu vaistai yra receptiniai tik tuo atveju reikia daktaro išrašyto recempto arba jo kopijos. Parodyti jų nereikės.

 14. Atsakyti Nelė Lap 5, 2019 12:25

  Sveiki,
  kokiame bagaže (rankiniame ar registruotame) geriau vežti fotoaparato stovą?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 3, 2019 16:59

   Sveiki, fotoaparato stovą galite gabenti abiejuose bagažuose, saugiau galimas variantas yra rankiniame.

 15. Atsakyti Vaida Lap 4, 2019 19:37

  Sveiki,
  Sakykite ar galima rankinio bagažo viduje vežtis maisto papildus tokius kaip proteiną, amino rūgštis ir kitus.

 16. Atsakyti Dilanta Lap 3, 2019 13:16

  Sveiki. Vykstame su vyru į Norvegiją. Ar galima vežtis 2 litrus stipraus gėrimo ir alaus 4 litrus, jei turime tik vieną registruotą lagaminą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 4, 2019 15:15

   Sveiki,
   Į Norvegija galima gabenti tik:

   1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60%
   1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%
   2 l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.

 17. Atsakyti Milda Lap 1, 2019 18:22

  Sveiki, ar galima iš Lietuvos į Čekiją veztis iqosa rankiniame bagaže?

 18. Atsakyti Ruta Spa 31, 2019 19:04

  Labas vakaras

  Ar imanoma skraidintis lektuvu neatidaryta karini sausa davini?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 4, 2019 16:39

   Sveiki, problemų kilti neturėtų, tačiau dėl išsamesnės informacijos galite pasitikslinti oro uoste.

 19. Atsakyti Juste Spa 30, 2019 13:06

  Sveiki skrendamt su raynair i egipta. Ar i vaiko krepsi 5kg galima isideti tyreliu 100 ml ir 120 ml ir sulciu 200ml? Ar tai ribojama?
  Ar savo kuprinei galiu tureti uzpilamos koses milteliai supakuotos orginaluoi pakuotei?

 20. Atsakyti Monika Spa 27, 2019 20:19

  Sveiki. Į Norvegiją keliaujant galima vežtis IQOS bei Heet’s ar ne?

 21. Atsakyti Milda Spa 27, 2019 13:44

  ar galima skrendant ssu ryanair rankiniame bagaze tureti skutimosi peiliuka?

 22. Atsakyti Gabrielė Spa 27, 2019 10:53

  Sveiki, noriu paklausti, su drauge skrendame į Berlyną registruoto bagažo neužsisakem, tik rankinį, todėl noriu išsiaiškinti ar rankiniame bagaže galima veštis skysčius(makiažas, prausimosi priemonės, tt) jų pačių buteliukuose ar būtina perpilti visus į butent po 100ml talpas, nes mano skysčiai yra ir po 30ml, 100ml, visokio tūrio.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 29, 2019 16:13

   Laba diena, galima vežtis originaliuose indeliuose ir skirtinguose buteliukuose, tačiau svarbu, kad bet kurio skysčio tūris nebūtų didesnis nei 100 ml.

 23. Atsakyti Lukas Spa 26, 2019 13:27

  Sveiki, skrendu su WizzAir ir iškilo klausimas ar galiu vežtis kelis dalykus:
  1. Rūkyti lašiniai (namie gaminti)
  2. Naminiai džiovinti grybai
  3. Naminiai džiovinti vaisiai

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 29, 2019 19:52

   Laba diena, pagal visus duomenis, šiuos daiktus galima gabenti tiek rankiniame tiek registruotame bagaže.

 24. Atsakyti Vita Spa 24, 2019 19:50

  Sveiki skrendant y Norvegija ar galima rankiniame bagaže vežti ranku darbo gabaliny muilą? Varškes sūry ir varškes sūrelių?.Ačiū.

 25. Atsakyti Rasa Spa 23, 2019 15:51

  Sveiki,skrendu su wizzair ar galima i 20kg bagaza detis maisto produktus,kaip desros,duona ir kiti ne skysti gaminiai.Ar reikia juos kazkaip susipakuoti?O kur butu galima skystiem dalykam nusipirkti maiseliu specialiu uzdaromu?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 30, 2019 16:30

   Sveiki, taip, registruotame bagaže galite gabenti Jūsų išvardintus produktus, tiesiog saugiai supakavus. Maišelių galima ieškoti įvairiose parduotuvėse (senukuose ir kt.)

 26. Atsakyti Genadij Spa 21, 2019 13:50

  Sveiki skrendu su seima i Dublina du suauge ir vienas vaikas, registruotas bagazas vienam zmogui.
  Ar galiu i viena bagaza deti 30 pakeliu cigareciu ir 2 litrus alkoholio?

 27. Atsakyti Šeima Spa 20, 2019 18:50

  Sveiki, ar rankiniame bagaže (wizzair) galiu vežtis kosmetines žniplutes (antakiams) ir metalinį žibintuvėlį (apie 20 cm ilgio)
  Ačiū

 28. Atsakyti Aiste Spa 20, 2019 10:41

  Sveiki, o jei yra pirmenybės paslauga. Įeina 2 krepšiai, vienas mažas ir kitas 10kg, tai į kažkurį galima alkoholio vežtis ar ne?
  Pagarbiai

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 21, 2019 15:57

   Sveiki, galima, tačiau abiem lagaminams yra taikomi rankinio bagažo skysčių vežimo principai, visi jie turi būti nedidesnėje nei 100 ml. buteliukuose.

 29. Atsakyti Elena Spa 19, 2019 15:33

  Sveiki, ar galima i rankini bagaza deti 11 men kudikiui skirtas tyreles vaisiu ir darzoviu,kurios bus skirtos 7 d kelionei:susidaro 26 mazi stikliniai buteliukai po 125 gr?I registruota baisu det,kad neduduztu.O kudikiui yra problemu su skrandzio ir ji turi valgyti jai tinkama maista.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 21, 2019 16:07

   Sveiki,
   Šiuo atveju geriau būtų dalį dėtis rankiniame bagaže, dali registruotame, nes rankiniame bagaže galima gabenti tik tiek maisto, kiek reikės vaikui skrydžio metu.

 30. Atsakyti Endrika Spa 19, 2019 14:29

  Ar galima vežtis likerio 19% jeigu yra 20 metų?

 31. Atsakyti Vytautas Spa 19, 2019 14:17

  Laba diena
  Ar kiltų problemų gabenant peilį kurio geležtė yra 40 cm. ilgio registruotame bagaže? Peilis būtų supakuotas saugiai.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 21, 2019 16:31

   Sveiki, šiuo atveju geriau pasitikslinti su oro uostu arba aviakompanija su kuria skrisite.

 32. Atsakyti Alex Spa 19, 2019 13:43

  Ar galima reisu Dublinas-Kaunas vesti nauja gertuve ir termosa

 33. Atsakyti Adelė Spa 18, 2019 10:12

  Ar galiu į Londoną vežti užšaldytą mėsą

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 18, 2019 17:11

   Sveiki,
   Šaldyta mėsą į Jungtinę Karalystę galite gabenti registruotame bagaže, tačiau rekomenduojame šaldytą mėsą gabenti sandariame įpakavime, nes ji gali tirpti.

 34. Atsakyti Auguste Spa 16, 2019 08:46

  Sveiki. Ar skrendant iš Lietuvos į Turkiją, bloką Heets vežtis rankiniame ar registruotame bagaže?

 35. Atsakyti Rita Spa 14, 2019 18:32

  Laba diena, skrendu į norvegija. Ar galima rankiniame bagaže gabentis skutimosi peiliuką?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 18, 2019 17:28

   Laba diena,
   Taip, skutimosi peiliuką galima gabenti, tačiau jo ašmenys turi būti uždaryti, supakuoti.

 36. Atsakyti Bronislava Spa 10, 2019 13:44

  Sveiki, ar iš turkijos registruotam bagaže galima vežti vaisius?

 37. Atsakyti Dovilė Spa 10, 2019 11:11

  Laba diena,

  Jei rankiniame bagaže įsidėsiu plaukų tiesinimo žnyples ar kils kokia nors problema?

 38. Atsakyti Vladas Spa 9, 2019 14:08

  Labas, vykstu į Kiprą, ar galima rankiniame bagaže gabenti duonos kepalą 2,5 kg.?

 39. Atsakyti keleivis Spa 9, 2019 13:47

  sveiki ar butu galima gabenti maisto papildus originalioja pakuote bet jau prajimtus nes yra jau pradeti varyoti?? butu rankinis bagazas. salis islandija

 40. Atsakyti Agnė Spa 9, 2019 11:07

  Sveiki,

  Esame šiuo metu Italijoje ir kol buvome čia, pakeitėme vietas lektuve ir užsakėme papildomai registruotą bagažą. Ar užteks oro uoste parodyti per Ryanair programėlę įsigytus pakoreguotus bilietus ar reikia juos atsispausdinti naujai?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 9, 2019 14:42

   Laba diena, jeigu turite galimybę juos atsispausdinti, tai būtų geriau dėl Jūsų pačių komforto. Tačiau jei ne, viskas gerai tūri būti ir juos parodant Ryanair programėlėje

 41. Atsakyti Aurimas Spa 8, 2019 23:41

  Jei mano canon fotoaparatas maitinamas ličio jonų baterijomis aš tokio fotoaparato nebegaliu gabenti?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 9, 2019 14:48

   Sveiki, pagal viską galimą gabenti rankiniame bagaže. Dėl daugiau informacijos galite sužinoti paskambinę į patį oro uostą.

 42. Atsakyti Kazys Spa 8, 2019 15:54

  Laba diena ar grybai saldyti maiseliuose gali buti gabenami lektuvu?

 43. Atsakyti Barbora Spa 5, 2019 16:58

  Sveiki,as rezervavau bilieta is jusu,noreciau paklausti,kur galiu uzpildyti del suns?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 18, 2019 17:34

   Sveiki, geriausia būtų susisiekti su mumis paskambinus arba parašius į kontaktinius duomenis.

 44. Atsakyti Deimantė Spa 5, 2019 12:09

  Ar skrendant su Ryanair lektuvo salono 10kg bagažu galima isideti 200 ml talpos krema?

 45. Atsakyti Edvinas Spa 4, 2019 16:58

  Sveiki,

  Ar HEETS (kaitinamieji tabako gaminiai) priskiriami prie cigarečių kategorijos?

 46. Atsakyti Rasita Spa 4, 2019 06:30

  Sveiki, ar galima vezti rankiniu bagazu plauku garpanojimo znyples?

 47. Atsakyti Josh Spa 3, 2019 20:48

  Sveiki . Ar galiu su rankiniu bagazu vezti detales nuo stacianaraus kompjuterio ?

 48. Atsakyti Vilma Spa 1, 2019 21:20

  Sveiki, vyrui įdėti dantų implantai, ar reikia gydytojo pažymos?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 4, 2019 12:39

   Sveiki,
   Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia.

 49. Atsakyti Saulė Spa 1, 2019 16:22

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima skraidinti kvepalus, kitas skystas priemones higienai didesnes nei 100ml? Ir ar yra kažkoks maksimalus litražas joms? Ačiū.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 4, 2019 12:28

   Sveiki, registruotame bagaže galima skraidinti didesnės talpos skysčius. Jie nėra limituojami, svarbu, kad bagažas nesvertų daugiau nei numatyta

 50. Atsakyti Saulius Spa 1, 2019 09:43

  Ar galima rankiniu bagažu vežti mašinos detalė (purkštukas) jo dydis kaip TV pultelis

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!