Bagažo turinio taisyklės 3 589

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 589 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Rita Lap 16, 2019 15:04

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis neprofesionalų nardymo akvalangą?

 2. Atsakyti Deimantė Lap 15, 2019 21:18

  Sveiki,
  Po avarijos kojoje yra metalas. Paprašius daktaro parašyti pažymą, jis jos nerašė, tikindamas kad jis nepipses, titanas nepypsi, o jei ar pipsės praleis. Ar tikrai dėl to nekils problemų?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 18, 2019 17:04

   Sveiki, gydytojo pažymą būtų saugumo garantas, nes gali praleisti ir taip, jei mokėsite paaiškinti kad Jums atlikta operacija.

 3. Atsakyti Audra Lap 14, 2019 16:43

  Sveiki, noriu paklausti ar galima vežtis skėtį rankiniame bagaže?

 4. Atsakyti Skrendanti Lap 14, 2019 08:29

  Sveiki, ar galima rankiniam bagaze vezti ziurkiu nuodus?

 5. Atsakyti Sandra Lap 13, 2019 20:03

  Sveiki. Ar galime vezti medu stiklainyje registruotame bagaze?

 6. Atsakyti Danguole Lap 13, 2019 17:29

  Skrendu is uk i svedija kiek alkoholio galima pasiimti I registruota bagaza? Aciu

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 13, 2019 18:44

   Sveiki,
   Leidžiamas alkoholio kiekis gali svyruoti priklausomai nuo šalies taisyklių. Visada rekomenduojama susisiekti su muitinės darbuotojais oro uoste.

 7. Atsakyti Ilona Lap 13, 2019 13:40

  Laba diena ar galima rankiniame bagaže vežtis virtuvės kraną

 8. Atsakyti Gitana Lap 11, 2019 14:18

  Sveiki,
  Noriu is LT i Airija nuvezti „mobilia aukle“ dovanu, netrukus gimsianciam anukui.
  Ar gaiu gabenti rankiniame bagaze?

 9. Atsakyti Regina Lap 9, 2019 23:29

  Sveiki, skrendu į Daniją. Bagažas – rankinis. Privalau su savimi gabenti kompiuterį. Ar galiu vežtis jį kompiuteriniame krepšyje atskirai, ar turiu supakuoti į rankinį bagažą? Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 10, 2019 12:32

   Laba diena,
   Jeigu neturite paslaugos „priority“ tuomet taip, Jums teks kompiuterį įdėsi į rankinį bagažą.

 10. Atsakyti Paulius Lap 7, 2019 15:44

  Ar galima rankiniame bagaže gabenti valstybinius automobilio numerius?

 11. Atsakyti Justina Lap 6, 2019 21:39

  Sveiki, skrisime į Egiptą. Kaip vežtis paspirtuką, jei netelpa į lagaminą?

 12. Atsakyti Saulė Lap 5, 2019 21:37

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže gabenti vaistus nuo astmos? Taip pat kokios talpos skysčius, tokius kaip šampūnas galima turėti registruotame bagaže? Skrendame į Egiptą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 6, 2019 16:52

   Sveiki,
   Jeigu turėsite receptą tam kiekiui gabenamų vaistų problemų kilti neturėtų.
   Skysčiai registruotame lagamine neturi apribojimų.

 13. Atsakyti Rita Lap 5, 2019 15:13

  Sveiki, skrendu i Egipta ir noreciau suzinoti ar galima i 20kg bagaza deti tokius vaistus kaip sertralin actavis (50mg) ir grandaxin (50mg)? Ar juos geriau deti i rankini bagaza? Ar reik pasiimti daktaro israsyta recepta? Ar juos reiktu istraukti ir parodyti priestai?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 3, 2019 17:32

   Sveiki, visus neregistruotus vaistus galima gabentis abiejuose bagažuose. Jeigu vaistai yra receptiniai tik tuo atveju reikia daktaro išrašyto recempto arba jo kopijos. Parodyti jų nereikės.

 14. Atsakyti Nelė Lap 5, 2019 12:25

  Sveiki,
  kokiame bagaže (rankiniame ar registruotame) geriau vežti fotoaparato stovą?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 3, 2019 16:59

   Sveiki, fotoaparato stovą galite gabenti abiejuose bagažuose, saugiau galimas variantas yra rankiniame.

 15. Atsakyti Vaida Lap 4, 2019 19:37

  Sveiki,
  Sakykite ar galima rankinio bagažo viduje vežtis maisto papildus tokius kaip proteiną, amino rūgštis ir kitus.

 16. Atsakyti Dilanta Lap 3, 2019 13:16

  Sveiki. Vykstame su vyru į Norvegiją. Ar galima vežtis 2 litrus stipraus gėrimo ir alaus 4 litrus, jei turime tik vieną registruotą lagaminą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 4, 2019 15:15

   Sveiki,
   Į Norvegija galima gabenti tik:

   1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22% iki 60%
   1.5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2.5% iki 22%
   2 l alaus (2.5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2.5% iki 4.7%.

 17. Atsakyti Milda Lap 1, 2019 18:22

  Sveiki, ar galima iš Lietuvos į Čekiją veztis iqosa rankiniame bagaže?

 18. Atsakyti Ruta Spa 31, 2019 19:04

  Labas vakaras

  Ar imanoma skraidintis lektuvu neatidaryta karini sausa davini?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 4, 2019 16:39

   Sveiki, problemų kilti neturėtų, tačiau dėl išsamesnės informacijos galite pasitikslinti oro uoste.

 19. Atsakyti Juste Spa 30, 2019 13:06

  Sveiki skrendamt su raynair i egipta. Ar i vaiko krepsi 5kg galima isideti tyreliu 100 ml ir 120 ml ir sulciu 200ml? Ar tai ribojama?
  Ar savo kuprinei galiu tureti uzpilamos koses milteliai supakuotos orginaluoi pakuotei?

 20. Atsakyti Monika Spa 27, 2019 20:19

  Sveiki. Į Norvegiją keliaujant galima vežtis IQOS bei Heet’s ar ne?

 21. Atsakyti Milda Spa 27, 2019 13:44

  ar galima skrendant ssu ryanair rankiniame bagaze tureti skutimosi peiliuka?

 22. Atsakyti Gabrielė Spa 27, 2019 10:53

  Sveiki, noriu paklausti, su drauge skrendame į Berlyną registruoto bagažo neužsisakem, tik rankinį, todėl noriu išsiaiškinti ar rankiniame bagaže galima veštis skysčius(makiažas, prausimosi priemonės, tt) jų pačių buteliukuose ar būtina perpilti visus į butent po 100ml talpas, nes mano skysčiai yra ir po 30ml, 100ml, visokio tūrio.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 29, 2019 16:13

   Laba diena, galima vežtis originaliuose indeliuose ir skirtinguose buteliukuose, tačiau svarbu, kad bet kurio skysčio tūris nebūtų didesnis nei 100 ml.

 23. Atsakyti Lukas Spa 26, 2019 13:27

  Sveiki, skrendu su WizzAir ir iškilo klausimas ar galiu vežtis kelis dalykus:
  1. Rūkyti lašiniai (namie gaminti)
  2. Naminiai džiovinti grybai
  3. Naminiai džiovinti vaisiai

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 29, 2019 19:52

   Laba diena, pagal visus duomenis, šiuos daiktus galima gabenti tiek rankiniame tiek registruotame bagaže.

 24. Atsakyti Vita Spa 24, 2019 19:50

  Sveiki skrendant y Norvegija ar galima rankiniame bagaže vežti ranku darbo gabaliny muilą? Varškes sūry ir varškes sūrelių?.Ačiū.

 25. Atsakyti Rasa Spa 23, 2019 15:51

  Sveiki,skrendu su wizzair ar galima i 20kg bagaza detis maisto produktus,kaip desros,duona ir kiti ne skysti gaminiai.Ar reikia juos kazkaip susipakuoti?O kur butu galima skystiem dalykam nusipirkti maiseliu specialiu uzdaromu?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 30, 2019 16:30

   Sveiki, taip, registruotame bagaže galite gabenti Jūsų išvardintus produktus, tiesiog saugiai supakavus. Maišelių galima ieškoti įvairiose parduotuvėse (senukuose ir kt.)

 26. Atsakyti Genadij Spa 21, 2019 13:50

  Sveiki skrendu su seima i Dublina du suauge ir vienas vaikas, registruotas bagazas vienam zmogui.
  Ar galiu i viena bagaza deti 30 pakeliu cigareciu ir 2 litrus alkoholio?

 27. Atsakyti Šeima Spa 20, 2019 18:50

  Sveiki, ar rankiniame bagaže (wizzair) galiu vežtis kosmetines žniplutes (antakiams) ir metalinį žibintuvėlį (apie 20 cm ilgio)
  Ačiū

 28. Atsakyti Aiste Spa 20, 2019 10:41

  Sveiki, o jei yra pirmenybės paslauga. Įeina 2 krepšiai, vienas mažas ir kitas 10kg, tai į kažkurį galima alkoholio vežtis ar ne?
  Pagarbiai

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 21, 2019 15:57

   Sveiki, galima, tačiau abiem lagaminams yra taikomi rankinio bagažo skysčių vežimo principai, visi jie turi būti nedidesnėje nei 100 ml. buteliukuose.

 29. Atsakyti Elena Spa 19, 2019 15:33

  Sveiki, ar galima i rankini bagaza deti 11 men kudikiui skirtas tyreles vaisiu ir darzoviu,kurios bus skirtos 7 d kelionei:susidaro 26 mazi stikliniai buteliukai po 125 gr?I registruota baisu det,kad neduduztu.O kudikiui yra problemu su skrandzio ir ji turi valgyti jai tinkama maista.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 21, 2019 16:07

   Sveiki,
   Šiuo atveju geriau būtų dalį dėtis rankiniame bagaže, dali registruotame, nes rankiniame bagaže galima gabenti tik tiek maisto, kiek reikės vaikui skrydžio metu.

 30. Atsakyti Endrika Spa 19, 2019 14:29

  Ar galima vežtis likerio 19% jeigu yra 20 metų?

 31. Atsakyti Vytautas Spa 19, 2019 14:17

  Laba diena
  Ar kiltų problemų gabenant peilį kurio geležtė yra 40 cm. ilgio registruotame bagaže? Peilis būtų supakuotas saugiai.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 21, 2019 16:31

   Sveiki, šiuo atveju geriau pasitikslinti su oro uostu arba aviakompanija su kuria skrisite.

 32. Atsakyti Alex Spa 19, 2019 13:43

  Ar galima reisu Dublinas-Kaunas vesti nauja gertuve ir termosa

 33. Atsakyti Adelė Spa 18, 2019 10:12

  Ar galiu į Londoną vežti užšaldytą mėsą

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 18, 2019 17:11

   Sveiki,
   Šaldyta mėsą į Jungtinę Karalystę galite gabenti registruotame bagaže, tačiau rekomenduojame šaldytą mėsą gabenti sandariame įpakavime, nes ji gali tirpti.

 34. Atsakyti Auguste Spa 16, 2019 08:46

  Sveiki. Ar skrendant iš Lietuvos į Turkiją, bloką Heets vežtis rankiniame ar registruotame bagaže?

 35. Atsakyti Rita Spa 14, 2019 18:32

  Laba diena, skrendu į norvegija. Ar galima rankiniame bagaže gabentis skutimosi peiliuką?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 18, 2019 17:28

   Laba diena,
   Taip, skutimosi peiliuką galima gabenti, tačiau jo ašmenys turi būti uždaryti, supakuoti.

 36. Atsakyti Bronislava Spa 10, 2019 13:44

  Sveiki, ar iš turkijos registruotam bagaže galima vežti vaisius?

 37. Atsakyti Dovilė Spa 10, 2019 11:11

  Laba diena,

  Jei rankiniame bagaže įsidėsiu plaukų tiesinimo žnyples ar kils kokia nors problema?

 38. Atsakyti Vladas Spa 9, 2019 14:08

  Labas, vykstu į Kiprą, ar galima rankiniame bagaže gabenti duonos kepalą 2,5 kg.?

 39. Atsakyti keleivis Spa 9, 2019 13:47

  sveiki ar butu galima gabenti maisto papildus originalioja pakuote bet jau prajimtus nes yra jau pradeti varyoti?? butu rankinis bagazas. salis islandija

 40. Atsakyti Agnė Spa 9, 2019 11:07

  Sveiki,

  Esame šiuo metu Italijoje ir kol buvome čia, pakeitėme vietas lektuve ir užsakėme papildomai registruotą bagažą. Ar užteks oro uoste parodyti per Ryanair programėlę įsigytus pakoreguotus bilietus ar reikia juos atsispausdinti naujai?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 9, 2019 14:42

   Laba diena, jeigu turite galimybę juos atsispausdinti, tai būtų geriau dėl Jūsų pačių komforto. Tačiau jei ne, viskas gerai tūri būti ir juos parodant Ryanair programėlėje

 41. Atsakyti Aurimas Spa 8, 2019 23:41

  Jei mano canon fotoaparatas maitinamas ličio jonų baterijomis aš tokio fotoaparato nebegaliu gabenti?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 9, 2019 14:48

   Sveiki, pagal viską galimą gabenti rankiniame bagaže. Dėl daugiau informacijos galite sužinoti paskambinę į patį oro uostą.

 42. Atsakyti Kazys Spa 8, 2019 15:54

  Laba diena ar grybai saldyti maiseliuose gali buti gabenami lektuvu?

 43. Atsakyti Barbora Spa 5, 2019 16:58

  Sveiki,as rezervavau bilieta is jusu,noreciau paklausti,kur galiu uzpildyti del suns?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 18, 2019 17:34

   Sveiki, geriausia būtų susisiekti su mumis paskambinus arba parašius į kontaktinius duomenis.

 44. Atsakyti Deimantė Spa 5, 2019 12:09

  Ar skrendant su Ryanair lektuvo salono 10kg bagažu galima isideti 200 ml talpos krema?

 45. Atsakyti Edvinas Spa 4, 2019 16:58

  Sveiki,

  Ar HEETS (kaitinamieji tabako gaminiai) priskiriami prie cigarečių kategorijos?

 46. Atsakyti Rasita Spa 4, 2019 06:30

  Sveiki, ar galima vezti rankiniu bagazu plauku garpanojimo znyples?

 47. Atsakyti Josh Spa 3, 2019 20:48

  Sveiki . Ar galiu su rankiniu bagazu vezti detales nuo stacianaraus kompjuterio ?

 48. Atsakyti Vilma Spa 1, 2019 21:20

  Sveiki, vyrui įdėti dantų implantai, ar reikia gydytojo pažymos?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 4, 2019 12:39

   Sveiki,
   Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia.

 49. Atsakyti Saulė Spa 1, 2019 16:22

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima skraidinti kvepalus, kitas skystas priemones higienai didesnes nei 100ml? Ir ar yra kažkoks maksimalus litražas joms? Ačiū.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Spa 4, 2019 12:28

   Sveiki, registruotame bagaže galima skraidinti didesnės talpos skysčius. Jie nėra limituojami, svarbu, kad bagažas nesvertų daugiau nei numatyta

 50. Atsakyti Saulius Spa 1, 2019 09:43

  Ar galima rankiniu bagažu vežti mašinos detalė (purkštukas) jo dydis kaip TV pultelis

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!