Bagažo turinio taisyklės 3 929

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 929 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti audrone janaviciene Rgp 26, 2019 10:08

  ar galima salone tureti sakoti

 2. Atsakyti Rasa Rgp 24, 2019 07:45

  Sveiki, teks pirktis wizzair wizz go bilieta nes basic isparduoti. Noriu veztis 20kg kavos savo varyojimui. Skrendu su vaiku, tad pirksiu 2 bilietus kadangi y kaina yeina 20kg bagazas ar galiu padalinti po 10kg kavos y 2 tases? Nes siaip siusciau mikriuku siuntini. Bet kadangi y bilieto kaina yeina bagazas nenoriu kad prapultu. Nes taip keliaujant mums rankinio pilnai uztektu. Tai bus kavos ir musu keletas drabuziu;) skrendam y uk, beje☺️Aciu

 3. Atsakyti Deivis Rgp 22, 2019 18:04

  Sveiki,

  Ar registruotame bagaže visi skysčiai turi būti po 100ml ir maišeliuose, ar čia galioja tik rankiniam bagažui?

 4. Atsakyti Slavikas Rgp 21, 2019 22:55

  Sveiki, kiek galima asmeniui iš Bulgarijos į Lietuva vežtis cigarėčių/pakelių

 5. Atsakyti Klausimas Rgp 21, 2019 18:00

  Ar butina perpilti skysti, pvz skysta pudra i permatoma binkute, jei nevirsiju 100ml?

 6. Atsakyti Lpreta Rgp 21, 2019 14:45

  laba diena, ar galima rankiniam bagaže vežtis playstation žaidimo kompiuterį? ačiū

 7. Atsakyti Aušra Rgp 21, 2019 08:51

  Laba diena , norėčiau paklausti. Esame užsisakę pirmenybine ir 2 salono krepšių paslauga. Ar galime turėti plaukų losijoną kuris fasuojamas ampulėse po 10 ml. pakuotės kiekis yra 12 vnt.

 8. Atsakyti Danutė Rgp 19, 2019 22:41

  Laba diena. Skrisime iš Berlyno į Vilnių. Vyras diabetikas. Turės 2 pieštukus insulino. Ar reikia turėti receptų pasą.? Tačiau dabar receptai išrašomi elektroniniu būdu. Kaip tada? Ar užtenka iš vaistinės gauto pirkimo čekio?Ir dar. Turint 1 rankinį bagažą 10 kg svorio,ar kitas bagažas 20 kg yra apmokestinamas?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 20, 2019 16:53

   Sveiki,
   Insuliną galima gabenti rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir pateikti patikrai atskirai. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks). Ir taip, 20 kg bagažas jau būtų mokamas.

 9. Atsakyti Evi Rgp 19, 2019 21:11

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže į Norvegije gabenti el. cigarete su baterijomis?

 10. Atsakyti Silva Rgp 19, 2019 21:04

  Sveiki,
  Ar skrendant su ryanair galima į registruotą bagažą dėti šampūnus, plaukų kaukes, balzamus?

 11. Atsakyti Laimis Rgp 19, 2019 20:28

  Sveiki. Ar galiu skraidinti rankiniame bagaže garso kolonėlę,išmatavimai 40x20x15.

 12. Atsakyti Zaneta Rgp 19, 2019 20:23

  Sveiki ar galima rankiniam bagaže turėti šaldytų jūros gėrybių? Nes šaldytos uogos priskiriamos prie skysčių o kaip dėl jūros gėrybių?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 14:55

   Sveiki,

   Jūros gerybės taip pat gali būti priskirtos prie skysčių arba kitų šalių egzotiniais produktais. Todėl tai nėra patartina.

 13. Atsakyti Danas Rgp 19, 2019 17:05

  Sveiki. Ar galima skrendant is amerikos rankiniame bagaze vestis proteina. nauja banke, 2kg bet pirktas ne aerouoste…

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 14:59

   Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Priklausomai nuo vaistų ar maisto papildų, kiekis asmeniniam vartojimui gali apimti nuo 30 iki 100 vartojimo dienų bei būti originalioje pakuotėje.

 14. Atsakyti Monika Rgp 19, 2019 15:46

  sveiki, ar galiu veztis puokste roziu?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 20, 2019 10:42

   Sveiki,

   Gabenti galite, bet ji turi tilpti bagaže arba reikės ją gabenti vietoje rankinio bagažo.

 15. Atsakyti Ivona Rgp 19, 2019 12:26

  Sveiki,
  Ar skrendant i Ukraina galima rankiniame bagaze vezti motociklo salma?

 16. Atsakyti Inga Rgp 19, 2019 11:28

  Labas, ar galiu rankiniame bagaže vežti garini ligi tu a jau supakuota kaip dovaną? Ačiū 😊

 17. Atsakyti Birutė Rgp 18, 2019 21:01

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis skėtį?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 19, 2019 12:12

   Jeigu skėtis telpa į Jūsų rankinį bagažą ir neviršija leistino svorio, problemų kilti neturėtų.

 18. Atsakyti Kristina Rgp 16, 2019 02:01

  Sveiki. 1) Ar lygiai 100 ml bonkutese galima gabenti skysti? 2) ar butina perpilti skyscius i skaidrius buteliukus?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 22, 2019 12:34

   Sveiki,
   1)Galima gabenti
   2)Nebūtina. Šie indai privalo būti sudėti į permatomą užsegamą plastikinį maišelį.

 19. Atsakyti Tautvydas Rgp 15, 2019 19:00

  Sveiki ar galima vežtis sporto papildus rankiniu bagažu?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 19, 2019 12:09

   Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.

 20. Atsakyti Ernesta Rgp 14, 2019 21:08

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą įsidėti termosą su karštu vandeniu, kūdikiui mišiniui padaryti?

 21. Atsakyti Virga Rgp 14, 2019 18:29

  Sveiki, jeigu geriu vaistus kiekvieną diena ir esu praėmusi jau pakuote, ar galiu praimta pakuotę skraidintis?

 22. Atsakyti Rugilė Rgp 14, 2019 08:30

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže veštis kelioninį, mažą lygintuvą? Ačiū.

 23. Atsakyti Lina Rgp 13, 2019 21:07

  Sveiki, vaikas serga astma, norim vežtis ventoliną, kaip turesiu įrodyti, jog vaistas būtinas, jeigu išrašytas elektroninis receptas?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 14, 2019 11:40

   Sveiki,
   Reiktų turėti recepto kopiją ar gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.

 24. Atsakyti Aivaras Rgp 12, 2019 09:36

  Sveiki ar galima vezti viena buteli alkoholio rankiniame bagaze?

 25. Atsakyti Airidas Rgp 11, 2019 07:01

  Sveiki,

  Norėčiau paklausti dėl skysčių REGISTRUOJAMAME bagaže. Ar galima gabenti daugiau nei vieną ltr? Jai taip, tai kiek išviso.

  Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 7, 2019 17:27

   Laba diena, skysčiai registruotame bagaže neturi tikslių apribojimų. Patartina jų turėti tiek kiek gali prireikti kelionės metu savo reikmėm.

 26. Atsakyti Viktorija Rgp 8, 2019 22:27

  Sveiki. Ar galime skyščiams skritame maišelyje tūrėti produklą pvz dantų pastą arba kremą nepermatomoje pakuoteje?

 27. Atsakyti Vaiva Rgp 8, 2019 08:23

  Sveiki, ar vykstant i Olandija galima rankiniame bagaze veztis fotoepiliatoriu ( elektronini prietaisa su lazeriu skirta salinti plaukelius?)
  Keptuve ir mentele?
  Kruopas?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 14, 2019 17:38

   Laba diena, jeigu visa šie daiktai telpa Jūsų rankiniame bagaže, tuomet problemų kilti juos gabenant neturėtų.

 28. Atsakyti Donatas Rgp 7, 2019 10:17

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže ar registruotame bagaže skraidintis statybinės medžiagas, montažinius varžtus ir kitokius smulkius daiktus? Iš Švedijos į Lietuvą

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 8, 2019 09:02

   Sveiki,
   Šiuo klausimu apie statybines medžiagas išsamiau galėtų pakonsultuoti muitinės atstovai.

 29. Atsakyti Neringa Rgp 5, 2019 13:21

  Sveiki, skrendant i turkija ar galima rankiniame bagaze veztos iqos el cigaretes ar geriau det i registruota bagaza?

 30. Atsakyti Keleivis Rgp 4, 2019 18:08

  Sveiki,
  Norėčiau pasiteirauti ar skrendant i Norvegiją, rankiniame bagaze galima gabenti maisto produktus? Makaronai,cukrus, kava, rukytos desros, suriai?

  Aciū,uz informacija

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 8, 2019 10:49

   Sveiki,
   Galima iki 10 kg mėsos, dešros, sūrio ir kitų maisto produktų, įskaitant vaisius ir daržoves.

 31. Atsakyti Artūras Rgp 4, 2019 09:45

  Sveiki,
  Ar galima registruotame 20kg (norwegian) bagaže vežtis darbo įrankius (akumuliatoriniai suktukai, galvučių komplektas)

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 30, 2020 17:44

   Sveiki, problemų kilti neturėtų, tačiau dėl išsamesnės informacijos geriau reiktis į oro uostą arba pačia aviakompaniją.

 32. Atsakyti Daiva Rgp 3, 2019 13:07

  Sveiki ar galima mokome bagaze vezti televizoriu?

 33. Atsakyti Laura Lie 31, 2019 23:29

  Sveiki, skrisiu iš Vilniaus į Bulgariją .. ar cigaretes galima vežtis rankiniam bagaže ? ( vieną pakelį rankiniam , o kitus sudėt į registruotą ) . ar neleis cigarečių įsinešt ir būtinai jas turėsiu pirkt duty free ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 15, 2019 17:03

   Sveiki, cigaretes galima vežtis pirktas ir ne iš duty free. Taip pat jas galite gabenti abiejuose bagažuose.

 34. Atsakyti Lina Lie 31, 2019 10:14

  Sveiki. Kompanija wizair, skrydis iš rygos i olandija. Klausimas ar registruotame bagaže galima skraidinti šašlykus? Ačiū už atsakymą.

 35. Atsakyti Vita Lie 30, 2019 18:40

  Sveiki,

  ar rankiniame bagaže galima vežtis blenderį?

 36. Atsakyti Zaneta Lie 30, 2019 15:12

  Laba diena ar galima vezti torta ir sakoti rankiniame bagaze

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 31, 2019 09:52

   Sveiki,
   Jei torto sudėtinės dalys nėra skystos ar tirštos konsistencijos, telpa į aviakompanijos numatytus rankinio bagažo dydžio ir svorio apribojimus, tuomet galima tortą ir šakotį vežtis rankiniame bagaže.

 37. Atsakyti Diana Lie 29, 2019 19:14

  Sveiki. Ar galima iš Lietuvos į Airiją skraidinti raguolį, nedidelį iki 1kg?…jį turėti rankose ar būtina kažkaip supakuot? AČIŪ

 38. Atsakyti Vsiva Lie 29, 2019 01:13

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže gabenti palapinę(palapinės kuoliukus), peilį, atidarytuvą… Ar galima gabenti skysčių didesniais kiekiais ar taip pat po 100ml, neviršijant litro. Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 14, 2019 17:45

   Sveiki, šiuos daiktus gabenti galima registruotame bagaže. Skysčiai gali būti didesniais kiekiais.

 39. Atsakyti Tomas Lie 27, 2019 18:19

  Sveiki. Noriu iš gruzijos rankiniame bagaže parsivežti Chacha (vynuogių degtinė) į Lietuvą (10 buteliuku po 0.05 l). Ar galima?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 29, 2019 13:32

   Sveiki,
   Stipriųjų alkoholinių gėrimų (degtinės, konjako, brendžio, viskio ar kt.), kurių alkoholio koncentracija didesnė kaip 22 % galima gabenti tik 1 litrą.

 40. Atsakyti Rasa Lie 26, 2019 14:05

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vežti konservus? Skrydis iš Ispanijos į Lietuvą.

 41. Atsakyti Inga Lie 24, 2019 22:13

  Sveiki,ar registruotame bagaze galiu skraidinti jogurtu,varskyciu?

 42. Atsakyti Andrius Lie 24, 2019 21:44

  Sveiki, ar galima registruotame bagaze is italijos i lietuva veztis absento gerima? (70% alkoholis)

 43. Atsakyti Joana Lie 24, 2019 20:32

  Laba vakara,
  Ar galiu registruotame bagaze veztis apie 5 litrus sampunu kondicionieriu (apie 22 buteliukai po 237 ml)?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 25, 2019 13:55

   Sveiki,

   Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio.

 44. Atsakyti Neringa Lie 24, 2019 07:28

  Sveiki, skrendu i islandija ar galiu i rankini bagaza susideti 10pakeliu cigareciu? ir 1 kepala duonos, desros, surio?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 24, 2019 11:13

   Laba diena,
   Taip, Jūsų išvardintus dalykus galima vežtis Jūsų nurodyta kryptimi rankiniame bagaže.

 45. Atsakyti Diana Lie 24, 2019 07:26

  Laba diena. Skrisiu su 4metų dukra į Airiją ar ji taip pat gali turėti lagaminą ( rankinį bagažą) ? Ir kokio svorio? Ačiū

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:05

   Sveiki,

   Taip, jai priklauso rankinis bagažas, priklausomai nuo to su kokią aviakompanija keliaujate. Jei Ryanair tada 40x20x25cm svoris nėra apibrėžtas, tačiau nerekomenduojama viršyti 10kg, jei su Wizzair aviakompanija 40x30x20cm iki 10kg.

 46. Atsakyti Arvydas Lie 23, 2019 09:34

  Ar galima vienam žmogui vežti kelis vienetus registruoto bagažo, neviršijant bendro leidžiamo svorio, pvz. 20 kg ir leidžiama rankionį bagažą?

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:11

   Sveiki,

   Priklauso nuo aviakompanijos, tačiau jei turite išsipirkęs 1vnt iki 20kg registruoto bagažo, negalite jo galinti į 2 atskirus lagaminus, su kaikuriomis aviakompanijomis vienas asmuo gali gabenti nuo 2-3vnt registruoto bagažo.

 47. Atsakyti Janina Cibulskienė Lie 23, 2019 09:12

  Janina Cibulskienė,

  Sveiki,
  Ką reiškia vaistai originaliose pakuotėse? Ar būtina vaistą vežti su išorine kartonine dėžute?
  Paprastai kelionėms susidedu kelis būtinuosius vaistus, nusikirpus iš folinio lapelio po 2-4 vnt.( pavadinimas matomas). Ar taip galima?
  Ir dar vaikui visur vežiojuos 2 ampules adrenalino ir vienkartinį švirkštą. Jis alergiškas ir galimas anafilaksinis šokas bet kada. Kaip jas vežtis?
  Ačiū!

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:17

   Sveiki,

   Galite gabenti vaistus nebūtinai dėžutėse, pakaks ir lapeliais. Jeigu turėsite iš gydytojo pažymą, kad šie vaistai būtinai reikalingi, neturėtų kilti problemų gabenant ir rankiniame bagaže, tačiau visada rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.

 48. Atsakyti Nijolė Skorubskiene Lie 22, 2019 11:59

  Sveiki kiek galime vežti cigarečių i Suomiją skrendant su rankiniu bagažu

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 22, 2019 13:47

   Laba diena,
   ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

 49. Atsakyti Karolina Lie 21, 2019 22:58

  Sveiki, skrendu su wizzair į UK. ar galima į rankinį bagažą su savimi pasiimti veido losjoną nuo spuogų, jeigu jis yra rūgštinis (stikliniame 100ml buteliuke, o likę tik pusė)? taip pat dar domina klausimas ar man jo neatims, kadangi buvo pirktas pagal receptą, o receptą vaistininkė pasiliko vaistinėje perkant losjoną. taipogi, ar galima turėti vaisto recepto nuotrauką, o ne pačią kopiją?

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:33

   Sveiki,

   Na iš tiesų kadangi tubelė neviršyja leistinos skysčio normos tai užkliūti neturėtumėte, tačiau jei jau paklaustų, receptą reikia turėti, na galbūt tiks ir fotografija, tačiau viskas priklausys nuo patikros personalo.

 50. Atsakyti Ugne Lie 21, 2019 11:39

  Kiek galima tureti skysciu registruotame bagaze, ir ar juos reikia sudeti i permatoma maiseli?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!