Bagažo turinio taisyklės 3 727

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 727 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Ski Bir 4, 2019 07:49

  Laba diena,

  Ruošiamės skrydžiui į Tailandą. Ar galima Lietuvoje įsigytą alkoholį skraidintis rankiniame bagaže? Ar patikra praleis?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 3, 2020 16:44

   Laba diena,
   Galima, tik visi skysčiai rankiniame bagaže turi būti ne didesniuose nei 100 ml. induose. Dėl daugiau informacijos galima kreiptis į muitinę arba pačią aviakompaniją.

 2. Atsakyti Rita Bir 2, 2019 12:03

  sveiki ,skrendu su SAS is Norvegijos i Vilniu su rankiniu bagazu.Ar galiu i lektuva nestis tik lagamina iki 8 kg ,ar galima dar tureti ir maza rankine .Aciu

 3. Atsakyti Daiva Bir 1, 2019 16:04

  Laba diena, ar galima lėktuvu vežti paplūdimio kamuolį (priplūsta)
  Jei taip, kuriame bagaže? Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 3, 2019 19:39

   Sveiki, pripūsto kamuolio vežtis greičiausiai neleis. Nepripūstą galite gabenti tiek registruotame tiek rankiniame bagaže.

 4. Atsakyti Alina Geg 31, 2019 18:26

  labas at galima vestis kiausiniu y rankini bagaza

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 13:27

   Sveiki,

   Žali kiaušiniai bus priskiriami skysčiams. 1 kiaušinis – 1 skysčio vienetas. Juos reikės sudėti į užsegamą maišelį.

 5. Atsakyti Kristina Geg 31, 2019 10:22

  Sveiki, ar galima, sergant diabetu, rankiniame bagaže vežtis mažą šaltkrepšį su ledo mašeliu, kad insulinai neperkaistų?

 6. Atsakyti Ieva Geg 29, 2019 15:21

  Sveiki, kiek skysčių galima vežtis į Prancūziją registruotame iki 20kg svorio bagaže, skrendant su Ryanair?

 7. Atsakyti Genadijus Geg 29, 2019 14:41

  Laba diena,

  ar galima gabenti sportini paspirtuka jei galima tai kaip?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 13:32

   Sveiki,

   oro linijų bendrovės nurodo, jog paspirtukas turi būti gabenamas kaip sporto įranga.

 8. Atsakyti Ligita Geg 29, 2019 09:02

  Sveiki, ar galiu pasiimti rankinį bagažą ir rankinę į lėktuvą?

 9. Atsakyti Domas Geg 28, 2019 21:00

  Sveiki, skrisiu I Meksiką, ar galiu vežtis elektroninę cigaretę, jei taip kiek mililitrų skysčio galiu turėti?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 14, 2019 17:21

   Sveiki, elektroninę cigaretę gabenti galite. Skysčio galima gabenti ne daugiau nei 100 ml.

 10. Atsakyti Andrius Geg 28, 2019 10:27

  Laba diena. Ar galima registruotame bagaze vezti 1litra medaus ?

 11. Atsakyti Rita Geg 27, 2019 18:37

  Rita.
  Sveiki.Kiek cigarečių galiu pasiimti ,skrendant Ryanair iš Lietuvos į Vokietiją. Dėkoju.

 12. Atsakyti Iveta Geg 22, 2019 20:22

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis arbatinuką, bei tv kabelį?

 13. Atsakyti Jovita Geg 22, 2019 08:51

  Sveiki,koki kieki „snus“ galima vestis is lietuvos i norvegija skrydis per Wizzair ?

 14. Atsakyti Loreta Geg 21, 2019 10:33

  Laba diena,

  Ar galima registruotame bagaže vežti 1,5l talpos vyno butelį ?

 15. Atsakyti Lukas Geg 20, 2019 19:05

  Laba diena, ar galima nepilnameciui registruotame bagaze vezti tabako gaminius i norvegija, jei jie skirti ne jam (skraidina pvz. seimos nariui).

 16. Atsakyti Donatas Geg 19, 2019 22:40

  Ar galima vežtis švirkštu i norvegija

 17. Atsakyti Agnė Geg 18, 2019 22:44

  Sveiki, norėjau paklaust skrendant su Wizzair kaip su receptiniais vaistais, jeigu receptas yra elektroninis ir kompensuojamų vaistų pase nebus recepto?

 18. Atsakyti Roma Geg 14, 2019 16:08

  Sveiki ar galima rankiniam bagaze vestis suvenyrus pvz.magnetukus ir suvenyrus nedidelius is Maltos i Lietuva ar tik pirkti eurouoste

 19. Atsakyti Andrius Geg 13, 2019 01:17

  Sveiki, ar galima į registruotą bagažo skyrių įsidėti elektroninę cigaretę?

 20. Atsakyti Lolita Geg 12, 2019 15:49

  Sveiki, ar galima iš Vilniaus/Kauno skrendant į UK vežtis aliejinius dažus rankiniam bagaže? Skridau iš UK į Lietuvą su jais lagamine, ne maišiuke, tai nieko nesakė ir net nekraustė. Ar taip pat yra ir Lietuvoje? Viena tubelė apie 45ml

 21. Atsakyti Eva Geg 11, 2019 21:35

  Sveiki, ar galima vežtis skutimosi peiliuka registruotam bagaže?

 22. Atsakyti Marina Geg 9, 2019 11:22

  laba diena.
  Skrendam į Londona su Wizzair. Turime žaisla su baterijomis. Ar galima nešti baterijas į lektuva.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 24, 2019 17:50

   Sveiki, vežtis baterijas galite, nesklandumų kilti neturėtų. Reiktų jas laikyti toliau vieną nuo kitos.

 23. Atsakyti Gabija Geg 6, 2019 15:46

  Sveiki, jeigu turiu maisto papildus, kurie yra ne dėžuteje, o bonkutėje, ar galiu jas skraidinti su savimi? Ar bonkute gali buti pradaryta ar butinai turi buti nauja? Jie parduodami bonkuteje.

 24. Atsakyti Dovile Geg 6, 2019 12:24

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar skrendant iš Kijevo atgal į Lietuvą, galima gabentis kaljaną? (Ryanair)

 25. Atsakyti Kristina Geg 5, 2019 10:47

  Ar galima lagamine tureti banko kodu generatoriu?

 26. Atsakyti Aida Geg 4, 2019 17:22

  Laba diena,ar galima reg.bagaže vežtis plaukų lako nedidelį kiekį skysto su paprastu purškiamu buteliuku?

 27. Atsakyti Renata Geg 4, 2019 07:28

  Nusipirkome Paryžiuje valgymo įrankių dėžę ar galima ją vežtis rankiniame bagaže

 28. Atsakyti Dalia Geg 3, 2019 14:51

  Sveiki, ar galima veztis purskiama dezodorantą ? Rankiniame ar registruotame ?

 29. Atsakyti Neringa Geg 2, 2019 23:00

  Sveiki, turiu prioriteta ir 2 rankinius bagažus, ar tame 10kg bagaze kuri nesuosi i lektuva galiu gabenti xbox zaidimu konssole??

 30. Atsakyti R Geg 2, 2019 18:43

  Jei turiu pirmenybinį įlaipinimą galiu vežti skysčius didesnėje pakuotėje nei 100 ml., bagažo nepriduosime.

 31. Atsakyti B.B. Geg 1, 2019 17:11

  Laba diena,

  Ar galima duty free nusipirktą alkoholį vežtis keleiviniame (nemokamame) bagaže?

 32. Atsakyti Renata Geg 1, 2019 13:35

  Ar galima vežti kriauklytes ir akmenukus rinktus papludymyke iš Turkijos ī Loetuvå

 33. Atsakyti Danutė Bal 30, 2019 21:58

  Vykstame i Vokietiją. Su prioriti ar galiu vežtis šimtalapį, kavos pupeliu, glaistytų sūrelių irkoks galimas kiekis.

 34. Atsakyti Manti Bal 30, 2019 13:43

  Sveiki. Noriu skrendant i Sveicarija pasiimt nagu karpimo zirklutes, ar galima?

 35. Atsakyti Agnė Bal 29, 2019 20:04

  Sveiki,

  ar galima rankiniame ar priority bagaže į lėktuvą neštis šiuos daiktus:
  purškiamą dezodorantą, dantų plokšteles?

 36. Atsakyti Gabriele Bal 29, 2019 12:48

  Ar yra limitas kvepalams kremams skraidinama registruotame bagaže iš Anglijos į Lietuva ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 30, 2020 17:37

   Sveiki, registruotame bagaže apribojimai nėra taikomi. Siūlome gabentis tiek, kiek reikia Jūsų pačių naudojimui.

 37. Atsakyti Diana Bal 28, 2019 15:53

  Sveiki, jei nepirkau jokio bagazo, tai gaunu nemokama rankini? Ir ar galiu dar papildomai mazyte tasyte kartu pasiimti?

 38. Atsakyti Kamilė Bal 27, 2019 22:01

  Laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže veštis Bluetooth ausines?

 39. Atsakyti Agnė Bal 27, 2019 16:22

  Ar galima su RYANAIR rankiniame bagaže vežtis veidrodį ant kojos ?

 40. Atsakyti Auste Bal 27, 2019 09:31

  Laba diena, ar galima nusipirkus kelis pakelius cigarečių Lietuvoje juos gabenti rankiniu bagažu į UK?

 41. Atsakyti Ugnė Bal 27, 2019 09:08

  Sveiki.Ar galima vežtis elektrinį paspirtuką? Ir ar turiu jį sudėti į lagaminą ar atskirai?
  Dėkoju už atsakymą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 6, 2019 12:55

   Sveiki,
   Jei el. paspirtuko baterijos galingumas viršija 160 Wh, tokį prietaisą draudžiama gabenti lėktuvu.

 42. Atsakyti Liucija Bal 26, 2019 05:34

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže gabenti aliuminį sustumiamą stovą filmavimo kamerai ?

 43. Atsakyti Kornelija Bal 25, 2019 18:59

  Sveiki, ar gali nepilnameciai tureti cigareciu blokus?

 44. Atsakyti Loreta Bal 25, 2019 09:17

  Ar galima rankiniame bagaže skraidinti stalo žaidimą nedidelį, sveriantį iki 300g.?

 45. Atsakyti Kukis90 Bal 25, 2019 05:49

  Ar galima vežtis rinktas augalų sėklas? Pavyzdžiui medžių, gėlių, daržovių?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 3, 2019 19:33

   Sveiki, jas vežtis galima, tačiau kiekviena šalis nustato savo limitą galimam sėklų kiekiui įvežti.

 46. Atsakyti edmundas Bal 23, 2019 20:21

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežti lenktini peiliuką, jei geležtės ilgis neviršija 6cm

 47. Atsakyti Laura Bal 20, 2019 22:03

  Ar galima vežtis skustuką, tą patį primityviausią, plastikinį, vienkartinį

 48. Atsakyti Nerijus Bal 20, 2019 08:02

  Sveiki
  Ar butų galimą gabentis orchidėją į Norvegiją.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 5, 2019 11:24

   Sveiki,
   jei gėlę sutalpinsite savo bagaže ir skrydžio metu ji neskleis papildomų kvapų, taip sukeldama nepatogumų kitiems keleiviams, problemų kilti neturėtų.

 49. Atsakyti Eimante Bal 18, 2019 19:33

  Ar skutimosi peiliukas leidžiamas? Skrendant norwegian Airlines į Norvegiją?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!