Bagažo turinio taisyklės 3 139

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 139 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Vilmante Lie 5, 2019 19:43

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže vežtis sūrelių į Vokietija?

 2. Atsakyti Tomas Lie 4, 2019 08:38

  ar galima vestis loptopa registruotame bagaze?

 3. Atsakyti Ana Lie 3, 2019 18:50

  Sveiki. Skrendu i Izraeli. Galimi maisto produktai ir alkoholis? Maistas bus rankiniame bagaze, alkoholis is Duty Free.

 4. Atsakyti Egidijus Lie 1, 2019 15:41

  Ar i registruota bagaza galiu detis skysciu tara didesne nei 50ml pvz sampunas,duso zele ir t.t?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 29, 2019 14:01

   Sveiki,
   Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio.

 5. Atsakyti Ieva Bir 29, 2019 18:19

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą isidėti 3 knygas

 6. Atsakyti Edvinas Bir 28, 2019 21:12

  Sveiki. Ar galima gabenti el.cigarėtę kurioje integruota ličio jono baterija?

 7. Atsakyti Edvinas Bir 28, 2019 17:25

  Sveiki. Ar iš Vilniaus oro uosto galima gabenti rankiniame bagaže el.cigarėte kurioje integruota ličio jonų baterija?

 8. Atsakyti Indrė Bir 27, 2019 22:28

  Ar leiddžiama su Ukrainos oro linijom pasiimti į rankinį bagažą gintaro dulkes?

 9. Atsakyti Arvydas Bir 25, 2019 12:57

  Sveiki. Skrendu is Palangos i Vokietija. Ar galima rankiniame bagaze veztis automobilio numerius?

 10. Atsakyti Kęstutis Bir 20, 2019 19:57

  Ar galima su Ryanair skraidinti ps4 žaidimų diską?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 9, 2019 09:59

   Sveiki,
   skraidinti galima bet kokius daiktus, kurie nėra duriantys – pjaunantys, o jeigu tokie yra, geležtė turi neviršyti 6 cm.

 11. Atsakyti Nelia Bir 20, 2019 16:33

  Laba diena!skrendam į Anglija,kiek gali vežti cigarečių vienas asmenis registruotu bagažu?ar paaugliai 13-17 m ar skaitosi kaip asmenis vežti cigarečių jei skrenda kartu su tėvais?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 30, 2019 13:39

   Sveiki,
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 4 blokų cigarečių. Paaugliai iki 18 metų gabenti cigarečių negali.

 12. Atsakyti Keleivis Bir 19, 2019 17:38

  Laba diena, ar galima veztis naujus telefonus rankiniame bagaze ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 31, 2019 13:10

   Sveiki,
   Taip. Kelionėje nusipirkus naujus daiktus, jų pirkimo kvitus būtina išsaugoti ir vežti rankiniame bagaže.

 13. Atsakyti Benediktas Vanagas Bir 19, 2019 14:09

  sveiki pasistojo tos klausimas
  galima gabenti riedlente rankieme bagaze?
  jeig ne kodel?

 14. Atsakyti Vytautas Bir 18, 2019 20:53

  ar galima vežtis nedidelį kiekį leidžiamų vaistų ir švirkštų jiems?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 9, 2019 10:08

   Sveiki,
   Švirkštą galima vežtis rankiniame bagaže, jei jo adata ne ilgesnė nei 6 cm. Skysčių tūrio apribojimai rankiniame bagaže netaikomi vaistams, reikalingiems skrydžio metu. Visiems receptiniams vaistams reikalingos gydytojo pažymos.

 15. Atsakyti Gerda Bir 17, 2019 21:59

  Sveiki ar galima į kitą šalį nuskraidinti
  elektronine cigaretė ?

 16. Atsakyti Lina Bir 17, 2019 16:31

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže vežtis skystį elektroninėm cigaretėm?
  Ačiū

 17. Atsakyti Milda Bir 17, 2019 13:45

  Laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis iqos?

 18. Atsakyti lina Bir 16, 2019 23:39

  ar galima skristi nesiojant klausos aparatuka.ar reikalinga gydytojo pazyma.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 2, 2019 12:54

   Sveiki, galima.
   Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

 19. Atsakyti nerijis Bir 15, 2019 07:09

  ar galima vešti elektrini paspirtuką . registruotame bagaze

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 13:14

   Sveiki,

   Elektrinis paspirtukas: jei el. paspirtuko baterijos galingumas viršija 160 Wh, tokį prietaisą draudžiama gabenti lėktuvu.

 20. Atsakyti To a Bir 7, 2019 23:52

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže vežti viskio butelį?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 13:19

   Laba diena,

   Alkoholiniai gėrimai rankiniame bagaže gali būti ne didesnėje nei 100 ml pakuotėje ir priskiriami skysčiams.

 21. Atsakyti Vaidas Bir 4, 2019 21:54

  Ar galima dėti į rankinį bagažą lengvaatlečio startukus?

 22. Atsakyti Maja Bir 4, 2019 17:29

  Sveiki,ar galima skrydžio metu su savimi turėti du kompiuterius. Vienas Ipad kitas nešiojamasis kompiuteris ?

 23. Atsakyti Alina Geg 31, 2019 18:26

  labas at galima vestis kiausiniu y rankini bagaza

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 13:27

   Sveiki,

   Žali kiaušiniai bus priskiriami skysčiams. 1 kiaušinis – 1 skysčio vienetas. Juos reikės sudėti į užsegamą maišelį.

 24. Atsakyti Genadijus Geg 29, 2019 14:41

  Laba diena,

  ar galima gabenti sportini paspirtuka jei galima tai kaip?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 13:32

   Sveiki,

   oro linijų bendrovės nurodo, jog paspirtukas turi būti gabenamas kaip sporto įranga.

 25. Atsakyti Ligita Geg 29, 2019 09:02

  Sveiki, ar galiu pasiimti rankinį bagažą ir rankinę į lėktuvą?

 26. Atsakyti Andrius Geg 28, 2019 10:27

  Laba diena. Ar galima registruotame bagaze vezti 1litra medaus ?

 27. Atsakyti Loreta Geg 21, 2019 10:33

  Laba diena,

  Ar galima registruotame bagaže vežti 1,5l talpos vyno butelį ?

 28. Atsakyti Lukas Geg 20, 2019 19:05

  Laba diena, ar galima nepilnameciui registruotame bagaze vezti tabako gaminius i norvegija, jei jie skirti ne jam (skraidina pvz. seimos nariui).

 29. Atsakyti Agnė Geg 18, 2019 22:44

  Sveiki, norėjau paklaust skrendant su Wizzair kaip su receptiniais vaistais, jeigu receptas yra elektroninis ir kompensuojamų vaistų pase nebus recepto?

 30. Atsakyti Andrius Geg 13, 2019 01:17

  Sveiki, ar galima į registruotą bagažo skyrių įsidėti elektroninę cigaretę?

 31. Atsakyti Eva Geg 11, 2019 21:35

  Sveiki, ar galima vežtis skutimosi peiliuka registruotam bagaže?

 32. Atsakyti Marina Geg 9, 2019 11:22

  laba diena.
  Skrendam į Londona su Wizzair. Turime žaisla su baterijomis. Ar galima nešti baterijas į lektuva.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 24, 2019 17:50

   Sveiki, vežtis baterijas galite, nesklandumų kilti neturėtų. Reiktų jas laikyti toliau vieną nuo kitos.

 33. Atsakyti Dovile Geg 6, 2019 12:24

  Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar skrendant iš Kijevo atgal į Lietuvą, galima gabentis kaljaną? (Ryanair)

 34. Atsakyti Kristina Geg 5, 2019 10:47

  Ar galima lagamine tureti banko kodu generatoriu?

 35. Atsakyti Aida Geg 4, 2019 17:22

  Laba diena,ar galima reg.bagaže vežtis plaukų lako nedidelį kiekį skysto su paprastu purškiamu buteliuku?

 36. Atsakyti Dalia Geg 3, 2019 14:51

  Sveiki, ar galima veztis purskiama dezodorantą ? Rankiniame ar registruotame ?

 37. Atsakyti Neringa Geg 2, 2019 23:00

  Sveiki, turiu prioriteta ir 2 rankinius bagažus, ar tame 10kg bagaze kuri nesuosi i lektuva galiu gabenti xbox zaidimu konssole??

 38. Atsakyti R Geg 2, 2019 18:43

  Jei turiu pirmenybinį įlaipinimą galiu vežti skysčius didesnėje pakuotėje nei 100 ml., bagažo nepriduosime.

 39. Atsakyti B.B. Geg 1, 2019 17:11

  Laba diena,

  Ar galima duty free nusipirktą alkoholį vežtis keleiviniame (nemokamame) bagaže?

 40. Atsakyti Danutė Bal 30, 2019 21:58

  Vykstame i Vokietiją. Su prioriti ar galiu vežtis šimtalapį, kavos pupeliu, glaistytų sūrelių irkoks galimas kiekis.

 41. Atsakyti Agnė Bal 29, 2019 20:04

  Sveiki,

  ar galima rankiniame ar priority bagaže į lėktuvą neštis šiuos daiktus:
  purškiamą dezodorantą, dantų plokšteles?

 42. Atsakyti Diana Bal 28, 2019 15:53

  Sveiki, jei nepirkau jokio bagazo, tai gaunu nemokama rankini? Ir ar galiu dar papildomai mazyte tasyte kartu pasiimti?

 43. Atsakyti Kamilė Bal 27, 2019 22:01

  Laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže veštis Bluetooth ausines?

 44. Atsakyti Agnė Bal 27, 2019 16:22

  Ar galima su RYANAIR rankiniame bagaže vežtis veidrodį ant kojos ?

 45. Atsakyti Auste Bal 27, 2019 09:31

  Laba diena, ar galima nusipirkus kelis pakelius cigarečių Lietuvoje juos gabenti rankiniu bagažu į UK?

 46. Atsakyti Ugnė Bal 27, 2019 09:08

  Sveiki.Ar galima vežtis elektrinį paspirtuką? Ir ar turiu jį sudėti į lagaminą ar atskirai?
  Dėkoju už atsakymą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 6, 2019 12:55

   Sveiki,
   Jei el. paspirtuko baterijos galingumas viršija 160 Wh, tokį prietaisą draudžiama gabenti lėktuvu.

 47. Atsakyti Kornelija Bal 25, 2019 18:59

  Sveiki, ar gali nepilnameciai tureti cigareciu blokus?

 48. Atsakyti Loreta Bal 25, 2019 09:17

  Ar galima rankiniame bagaže skraidinti stalo žaidimą nedidelį, sveriantį iki 300g.?

 49. Atsakyti edmundas Bal 23, 2019 20:21

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežti lenktini peiliuką, jei geležtės ilgis neviršija 6cm

 50. Atsakyti Laura Bal 20, 2019 22:03

  Ar galima vežtis skustuką, tą patį primityviausią, plastikinį, vienkartinį

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!