Bagažo turinio taisyklės 3 589

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 589 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Juste Sau 6, 2019 02:15

  sveiki,skrendu su wizzair ir papildomai sumokejau uz sporto irangos gabenima. Atsispausdinau ilaipinimo kortele, taciau joje niekur neparasyta, kad galiu vezti ir sporto iranga. Ar Oro uoste priims ir sporto iranga, ar nekils problemu, kad ji neirasyta ilaipinimo korteleje?

 2. Atsakyti Jurgita Sau 4, 2019 16:06

  Laba diena. Skrendu su 7m vaiku į Švediją. Turim tik po rankinį bagažą. Prašau patikslinti, ar galim abu turėti po mokykline kuprine ir koks svoris turi būti? Ačiū.

 3. Atsakyti Marius Sau 3, 2019 13:09

  Sveiki,
  Ar galima su rankiniu bagažu vežtis lauko teniso raketes?

 4. Atsakyti Aistuze Sau 3, 2019 11:34

  Laba diena,
  Ar galiu tureti rankiniame bagaze pinceta antakiams, 5 cm ilgio?

 5. Atsakyti Jovita Gru 31, 2018 14:42

  Sveiki,
  Ar kokosu aliejus priskiriamas prie skysciu? Noreciau veztis 250ml stiklainiuka, jis tokios konsistencijos kaip kad vaskas..
  Dekoju uz atsakyma

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 15:10

   Sveiki,

   Jeigu gabensite rankiniame bagaže galite gabenti 1vnt tik iki 100ml. Tačiau kokosų aliejų gali priskirti prie skysčių.

 6. Atsakyti as Gru 29, 2018 17:07

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaže veštis rastus medžių giles, kankorežius, ar kitus džiovintus augalus, jūroje rastus akmenukus?

 7. Atsakyti Andrius Gru 27, 2018 23:54

  Sveiki. Kiek galima vestis Heets cigarečių i Norvegija?

 8. Atsakyti Lina Gru 27, 2018 20:12

  Sveiki,skrendam is Vilniaus i Maskva su Aeroflot kiek alkoholio galima gabenti registruotame 20 kg bagaže..

 9. Atsakyti Vidmantas Gru 27, 2018 18:40

  Sveiki. Skrisiu į Angliją lėktuvu, ar galima į rankinį bagažą pasiimti du indelius medaus?

 10. Atsakyti Dovile K. Gru 21, 2018 22:56

  Sveiki,ar rankoniame bagaze galima veztis gelinius lakus,lako valiklius,led lempa,manikiuro reikmenis?

  • Atsakyti Ieva Gru 30, 2018 13:11

   Sveiki,

   Problemų kilti gali, nes jie bus priskirti skysčiams ir kitoms lakioms medžiagoms. Visus reikmenis rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.

 11. Atsakyti Emilija Gru 21, 2018 18:57

  Sveiki,norėjau pasiteirauti jei vežiesi po maza kieki daugiau negu 10vnt,labai blogai?

 12. Atsakyti Irma Gru 20, 2018 21:34

  Sveiki, skrendame su vyrų į Norvegija. turime 20kg registruotą bagažą. Ar jame galime skraidinti 2L alkoholio ir 2 blokus cigarečių?

  • Atsakyti Ieva Gru 30, 2018 13:16

   Sveiki,

   1asm priklauso 1 blokas cigarečių be muito mokesčio ir 1l stipriųjų gėrimų ir 1,5l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus. Tai gabenti dviese galėsite savo minėtą kiekį.

 13. Atsakyti Ieva Gru 20, 2018 14:58

  Laba diena, gruodžio 22d. skrendu į Barseloną esu pasitempui koją ar galiu turėti ramentą be jokių medicininių pažymų?

 14. Atsakyti Greta Gru 17, 2018 23:19

  Sveiki, kokį kiekį cigarečių (pirktų ne oro uoste) galima gabenti registruotame bagaže į Angliją?
  Ačiū

 15. Atsakyti Sandra Gru 17, 2018 19:36

  Sveiki ar galiu vežti rankiniam bagaže rūkytos ir žalios mėsos bei prieskonių

 16. Atsakyti Lina Gru 17, 2018 15:47

  Sveiki, ar skrendant Ryanair registruotame bagaže skysčių kiekis yra neribotas?

 17. Atsakyti Vytautas Gru 16, 2018 16:57

  Sveiki,ar galiu i rankini bagaza isideti virtu saldytu grybu.

 18. Atsakyti Natalija Gru 15, 2018 20:13

  Sveiki, skrysim su kudikiu (7 men), ar galim tureti tik 100ml suruosto misinuko? ir buteliukas negali buti didesnis nei 100 ml?

  • Atsakyti Ieva Gru 30, 2018 13:34

   Sveiki,

   Jeigu buteliukas didesnis nei 100ml bus vaiko reikmenims skirtame krepšyje, problemų kilti neturėtų.

 19. Atsakyti Dalia Gru 15, 2018 11:58

  Sveiki. Nors visas taisykles persiskiciau,bet del pasitikslinimo,kad buciau garantuota. Skrendu is danijos i Lietuva,tai registruotam bagaze galiu vezt 90l vyno ir dr stipriuju alkoholiu?

  • Atsakyti Ieva Gru 30, 2018 13:32

   Sveiki,
   Galima vežtis nedaugiau nei:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.
   ✔ 300 cigarečių
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

 20. Atsakyti Albinas Gru 14, 2018 21:25

  Sveiki ar galiu vestis rankineme bagaze zuvu taukus (kapsulemis) ? jai taip tai koki kieki?

 21. Atsakyti Ieva Gru 13, 2018 22:58

  Nupirko bilietus i Anglija ir neuzsake bagazo, tai Kokia gali buti rankine?

 22. Atsakyti Tomas Gru 12, 2018 17:40

  Ar galima cigaretes veztis be pirkimo cekio?

 23. Atsakyti Algirdas Gru 11, 2018 21:28

  Sveiki, zadu skristi i anglija ar galiu pasiimti nesiojama kompiuteri? (Laptopa)

 24. Atsakyti Deivydas Gru 11, 2018 19:53

  Sveiki, skrendu į Norvegiją ir klausimas būtų dėl alkoholio bei cigarečių. Jeigu bagaže yra jau 10 pakelių cigarečių ir 1l stipriųjų gėrimų, ar įsigyti iš Duty Free dar galima ar čia jau įskaitoma į tą patį leidžiamą kiekį?

 25. Atsakyti Renata Gru 10, 2018 22:03

  Sveiki , ar gali būti viename sportiniame krepšyje , dviejų žmonių slidinėjimo įranga ? Mūsų krepšys pritaikytas tam .

 26. Atsakyti Tomas Gru 9, 2018 16:19

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže gabenti elektroninę automobilio detalę?

 27. Atsakyti Agnė Gru 8, 2018 16:00

  Sveiki ar galima iš Olandijos vežtis šokolado plyteles su kanapemis arba keksiukus?

 28. Atsakyti Algis Gru 8, 2018 07:37

  Sveiki, jei sergi ŽYV ar galima skrysti į Jardanija ?

 29. Atsakyti Elvyra Gru 7, 2018 17:09

  Sveiki,Skrendu iš Norvegijos į Lietuvą.Ar galiu ,registruotame 20kg bagaže vežtis loptopą.
  Labai dėkoju už atsakymą.

 30. Atsakyti Viktorija Gru 5, 2018 22:34

  sveiki. skrendu su 2.3m dukra į Airija is Lietuvos kiek galime vežti cigareciu?

  • Atsakyti Ieva Gru 6, 2018 14:14

   Sveiki,

   Į Airiją galima gabenti ne daugiau negu 300 vienetų cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

 31. Atsakyti Karolina Gru 5, 2018 12:08

  Sveiki, ar galima vežti nedidelį patefoną rankiniame bagaže, sveriantį apie 3,5 kg, originalioje pakuotėje?

 32. Atsakyti Olga Gru 4, 2018 15:40

  Sveiki. Zadu skristi su WizzAir. Norejau pasiteiraut, kokios talpos ir koki kieki skyscius galima imt i registruota bagaza? Ar ir rankiniame ir registruotame gali buti tik iki 1l, supakuoti i maiseli? Aciu.

  • Atsakyti Ieva Gru 5, 2018 14:10

   Sveiki,

   Rankiniame galite turėti iki 1l-10vnt po 100ml. Registruotame bagaže skysčių kiekis nėra ribojamas.

 33. Atsakyti Daiva Gru 3, 2018 23:11

  Sveiki, ar galima gabenti el. cigaretes, (tik kelias)

 34. Atsakyti Vladas Lap 30, 2018 12:14

  Man padaryta operacija, kai isenama zarna isvesta per sona. Del ismatu dedu spec..plastmasinius maiselius ,keiciamus po pasitustinimo. Ar reikia papildomos pazymos is gydytojo. Tai trunka jau virs 20 metu

 35. Atsakyti Lukas Lap 30, 2018 11:55

  Sveiki ar rankiniam bagaže galima tureti kompiuterines technikos pvz procesorius , vaizdo plokste…?

  • Atsakyti Ieva Gru 3, 2018 15:52

   Sveiki,

   Reikėtų turėti įsigyjimo dokumentus, jeigu planuojate gabenti ne mažą kiekį detaliu, taip pat priklauso kokias detales norite gabenti, dėl jau išvardintų detalių problemų kilti neturėtų, jeigu jos bus supakuotos orginaliose pakuotėse.

   • Atsakyti Andrius Sau 20, 2019 05:07

    Sveiki,
    Ar skrendant su Ryanair galima i salono skyriu isinesti geliu puokste?
    Dekoju

    • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 17:24

     Sveiki,

     Jus privalote turėti tik 1vnt rankinį bagažą. Jei puokštė bus ne bagaže – tai jau bus 2 rankiniai bagažai ir vieną iš jų lieps dėti į bagažo skyrių.

 36. Atsakyti Kornelija Lap 26, 2018 19:10

  Labas vakaras, skrendant į norvegija 10 pakelių cigarečių galiu turėti su savimi, o jei dar turiu vagažą ten galiu dar dėti ar jau nebe? Ačiū už atsakymą.

 37. Atsakyti Agnė Lap 25, 2018 20:56

  Sveiki,

  keliausiu į Italiją. Ten noriu įsigyti rinkinuką kremų, 5 po 20 ml. Ar nekils problemų vežant rankiniame bagaže? Į šalį su savi būsiu atsivežusi krempudrą 30ml, tušą 10 ml, kremą 20 ml. Klausiu, nes nurodymuose Ryanair parašyta, jog viskas turi tilpti į 1l maišelį. Kremukų pakuotės nemažos, abejoju, kad sutalpinsiu.

 38. Atsakyti Deimantė Lap 25, 2018 17:13

  Sveiki, skrisiu iš Italijos į Lietuvą kiek galiu vežti alchoholio registruotam bagaže?

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 28, 2018 11:19

   Sveiki,
   Pagal esame taisykles: ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

 39. Atsakyti Rita Lap 24, 2018 21:45

  Sveiki norėčiau paklausti koks dydis ar kiek turi sverti šakotis rankinėms bagažui

 40. Atsakyti Mindė Lap 22, 2018 11:56

  Sveiki ar galima iš londono į lietuvą rankiniu bagažu vestis alkoholio ?

  • Atsakyti Ieva Lap 22, 2018 16:49

   Sveiki,

   Rankiniame bagaže skysčių kiekis ribotas, jeigu alkoholi pirksite jau praėjęs patikrą tada problemų kilti neturėtų, tik neviršykite leistino alkoholio gabenimo į Lietuvą kiekio.

 41. Atsakyti Rūta Lap 21, 2018 14:41

  Sveiki,

  Skrendu su Ryanair kompanija,ar registruotam bagaže galiu vežti 150ml purškiamą
  dezodorantą, sulankstomą atidarytuvą su peiliuku, papildus ir nereceptinius vaistus nuo
  skausmo. Ir kaip turėtų būti viskas supakuota? Ačiū.

  • Atsakyti Ieva Lap 21, 2018 17:50

   Sveiki,

   Registruotame bagaže galite. Supakuokite daiktus taip kad jie būtų sandarūs bei neišsimėtytų Jūsų bagaže.

 42. Atsakyti Irma Lap 19, 2018 20:18

  Sveiki, ar galima skrendant į Londoną rankiniame bagaže turėti rūkytų mesos gaminìų (dešros, kumpis)?

 43. Atsakyti Jolanta Lap 17, 2018 21:24

  Sveiki! Ar rankiniame bagaže galima vežtis pincetą, moterišką skustuvą? Skrendu su Ryanair be pirmenybinio įlaipinimo. Taip pat, ar kokosų aliejus priskiriamas skysčiams ar ne? Iš anksto ačiū už atsakymą!

  • Atsakyti Ieva Lap 22, 2018 17:00

   Sveiki,

   Kokoso aliejus bus priskiriamas skysčiams, pincetą taip pat galite gabenti, tačiau dėl skustuvo, jeigu jis turi apsauginę plėvelę ar dangtelį, tada problemų kilti neturėtų.

 44. Atsakyti Ugne Lap 15, 2018 00:10

  Sveiki, kamuoja klausimas. Ar plauku tresus metaliniais segtukais reikia nusiimti per patikra? O ar galima juos gabenti? Ar jie prisikiriami prie metalo? Dekoju uz atsakyma, skrendu su Ryanair

  • Atsakyti Ieva Lap 16, 2018 14:48

   Sveiki,

   Problemų keliaujant kilti neturėtų, jeigu patikroje sustabdytų, tiesiog parodysite ir viskas.

 45. Atsakyti Evelina Lap 13, 2018 16:08

  Sveiki, ar rankiniam bagaže galiu vežti putpelių kiaušinius žalius?

  • Atsakyti Ieva Lap 14, 2018 14:34

   Sveiki,

   Kadangi jie bus priskirti skysčiams bei greitai gendantiems produktams, tai gabenti negalėsite.

 46. Atsakyti Gabriele Lap 13, 2018 13:48

  Ar galima gabentis vazonini augala 30cm aukscio, lektuvo salone?

  • Atsakyti Ieva Lap 14, 2018 14:33

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų, jei augalas nėra įtrauktas į saugomų arba draudžiamų augalų sąrašą, bei kelionės metu telpa Jūsų bagaže ir neskleidžia papildomų kvapų, tokiu atveju gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

 47. Atsakyti Renata Lap 11, 2018 20:31

  Sveiki,
  Pirkau bilietus is vizzair.com lapkricio men. Uzsisakiau 10 kg registruojama bagaza.. Ar gerai suprantu,kad matmenys sio registruoto bagazo 49x119x171 ?
  Aciu.

 48. Atsakyti Dalius Lap 10, 2018 20:42

  Ar galima iš Ukrainos vežti stiklinį rutulį 11 cm skersmens?

 49. Atsakyti Gabrielė Lap 8, 2018 23:43

  Sveiki, turiu wizzair 10kg registruota bagaža, bet noriu nusipirkti priority, ar taisykles del alkoholio kiekio bus tokios pačios kaip registruotam bagažui, ar tokios kaip rankiniam ir negalesiu pasiimti daugiau negu 1l talpos 10x100ml? Taip pat iš Olandijos i Lietuva skrendant kiek galima su savimi imti alkoholio i registruota bagaža?

 50. Atsakyti Luka Lap 8, 2018 22:23

  Sveiki, ar registruotame bagaze skysciu kiekis ribotas? Turiu omeny ne alkoholi.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!