Bagažo turinio taisyklės 3 767

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 767 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Juste Sau 6, 2019 02:15

  sveiki,skrendu su wizzair ir papildomai sumokejau uz sporto irangos gabenima. Atsispausdinau ilaipinimo kortele, taciau joje niekur neparasyta, kad galiu vezti ir sporto iranga. Ar Oro uoste priims ir sporto iranga, ar nekils problemu, kad ji neirasyta ilaipinimo korteleje?

 2. Atsakyti Jurgita Sau 4, 2019 16:06

  Laba diena. Skrendu su 7m vaiku į Švediją. Turim tik po rankinį bagažą. Prašau patikslinti, ar galim abu turėti po mokykline kuprine ir koks svoris turi būti? Ačiū.

 3. Atsakyti Marius Sau 3, 2019 13:09

  Sveiki,
  Ar galima su rankiniu bagažu vežtis lauko teniso raketes?

 4. Atsakyti Aistuze Sau 3, 2019 11:34

  Laba diena,
  Ar galiu tureti rankiniame bagaze pinceta antakiams, 5 cm ilgio?

 5. Atsakyti Jovita Gru 31, 2018 14:42

  Sveiki,
  Ar kokosu aliejus priskiriamas prie skysciu? Noreciau veztis 250ml stiklainiuka, jis tokios konsistencijos kaip kad vaskas..
  Dekoju uz atsakyma

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 15:10

   Sveiki,

   Jeigu gabensite rankiniame bagaže galite gabenti 1vnt tik iki 100ml. Tačiau kokosų aliejų gali priskirti prie skysčių.

 6. Atsakyti as Gru 29, 2018 17:07

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaže veštis rastus medžių giles, kankorežius, ar kitus džiovintus augalus, jūroje rastus akmenukus?

 7. Atsakyti Andrius Gru 27, 2018 23:54

  Sveiki. Kiek galima vestis Heets cigarečių i Norvegija?

 8. Atsakyti Lina Gru 27, 2018 20:12

  Sveiki,skrendam is Vilniaus i Maskva su Aeroflot kiek alkoholio galima gabenti registruotame 20 kg bagaže..

 9. Atsakyti Vidmantas Gru 27, 2018 18:40

  Sveiki. Skrisiu į Angliją lėktuvu, ar galima į rankinį bagažą pasiimti du indelius medaus?

 10. Atsakyti Dovile K. Gru 21, 2018 22:56

  Sveiki,ar rankoniame bagaze galima veztis gelinius lakus,lako valiklius,led lempa,manikiuro reikmenis?

  • Atsakyti Ieva Gru 30, 2018 13:11

   Sveiki,

   Problemų kilti gali, nes jie bus priskirti skysčiams ir kitoms lakioms medžiagoms. Visus reikmenis rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.

 11. Atsakyti Emilija Gru 21, 2018 18:57

  Sveiki,norėjau pasiteirauti jei vežiesi po maza kieki daugiau negu 10vnt,labai blogai?

 12. Atsakyti Irma Gru 20, 2018 21:34

  Sveiki, skrendame su vyrų į Norvegija. turime 20kg registruotą bagažą. Ar jame galime skraidinti 2L alkoholio ir 2 blokus cigarečių?

  • Atsakyti Ieva Gru 30, 2018 13:16

   Sveiki,

   1asm priklauso 1 blokas cigarečių be muito mokesčio ir 1l stipriųjų gėrimų ir 1,5l vyno ir 2 l (6×0,33 l) alaus. Tai gabenti dviese galėsite savo minėtą kiekį.

 13. Atsakyti Ieva Gru 20, 2018 14:58

  Laba diena, gruodžio 22d. skrendu į Barseloną esu pasitempui koją ar galiu turėti ramentą be jokių medicininių pažymų?

 14. Atsakyti Greta Gru 17, 2018 23:19

  Sveiki, kokį kiekį cigarečių (pirktų ne oro uoste) galima gabenti registruotame bagaže į Angliją?
  Ačiū

 15. Atsakyti Sandra Gru 17, 2018 19:36

  Sveiki ar galiu vežti rankiniam bagaže rūkytos ir žalios mėsos bei prieskonių

 16. Atsakyti Lina Gru 17, 2018 15:47

  Sveiki, ar skrendant Ryanair registruotame bagaže skysčių kiekis yra neribotas?

 17. Atsakyti Vytautas Gru 16, 2018 16:57

  Sveiki,ar galiu i rankini bagaza isideti virtu saldytu grybu.

 18. Atsakyti Natalija Gru 15, 2018 20:13

  Sveiki, skrysim su kudikiu (7 men), ar galim tureti tik 100ml suruosto misinuko? ir buteliukas negali buti didesnis nei 100 ml?

  • Atsakyti Ieva Gru 30, 2018 13:34

   Sveiki,

   Jeigu buteliukas didesnis nei 100ml bus vaiko reikmenims skirtame krepšyje, problemų kilti neturėtų.

 19. Atsakyti Dalia Gru 15, 2018 11:58

  Sveiki. Nors visas taisykles persiskiciau,bet del pasitikslinimo,kad buciau garantuota. Skrendu is danijos i Lietuva,tai registruotam bagaze galiu vezt 90l vyno ir dr stipriuju alkoholiu?

  • Atsakyti Ieva Gru 30, 2018 13:32

   Sveiki,
   Galima vežtis nedaugiau nei:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.
   ✔ 300 cigarečių
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

 20. Atsakyti Albinas Gru 14, 2018 21:25

  Sveiki ar galiu vestis rankineme bagaze zuvu taukus (kapsulemis) ? jai taip tai koki kieki?

 21. Atsakyti Ieva Gru 13, 2018 22:58

  Nupirko bilietus i Anglija ir neuzsake bagazo, tai Kokia gali buti rankine?

 22. Atsakyti Tomas Gru 12, 2018 17:40

  Ar galima cigaretes veztis be pirkimo cekio?

 23. Atsakyti Algirdas Gru 11, 2018 21:28

  Sveiki, zadu skristi i anglija ar galiu pasiimti nesiojama kompiuteri? (Laptopa)

 24. Atsakyti Deivydas Gru 11, 2018 19:53

  Sveiki, skrendu į Norvegiją ir klausimas būtų dėl alkoholio bei cigarečių. Jeigu bagaže yra jau 10 pakelių cigarečių ir 1l stipriųjų gėrimų, ar įsigyti iš Duty Free dar galima ar čia jau įskaitoma į tą patį leidžiamą kiekį?

 25. Atsakyti Renata Gru 10, 2018 22:03

  Sveiki , ar gali būti viename sportiniame krepšyje , dviejų žmonių slidinėjimo įranga ? Mūsų krepšys pritaikytas tam .

 26. Atsakyti Tomas Gru 9, 2018 16:19

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže gabenti elektroninę automobilio detalę?

 27. Atsakyti Agnė Gru 8, 2018 16:00

  Sveiki ar galima iš Olandijos vežtis šokolado plyteles su kanapemis arba keksiukus?

 28. Atsakyti Algis Gru 8, 2018 07:37

  Sveiki, jei sergi ŽYV ar galima skrysti į Jardanija ?

 29. Atsakyti Elvyra Gru 7, 2018 17:09

  Sveiki,Skrendu iš Norvegijos į Lietuvą.Ar galiu ,registruotame 20kg bagaže vežtis loptopą.
  Labai dėkoju už atsakymą.

 30. Atsakyti Viktorija Gru 5, 2018 22:34

  sveiki. skrendu su 2.3m dukra į Airija is Lietuvos kiek galime vežti cigareciu?

  • Atsakyti Ieva Gru 6, 2018 14:14

   Sveiki,

   Į Airiją galima gabenti ne daugiau negu 300 vienetų cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio.

 31. Atsakyti Karolina Gru 5, 2018 12:08

  Sveiki, ar galima vežti nedidelį patefoną rankiniame bagaže, sveriantį apie 3,5 kg, originalioje pakuotėje?

 32. Atsakyti Olga Gru 4, 2018 15:40

  Sveiki. Zadu skristi su WizzAir. Norejau pasiteiraut, kokios talpos ir koki kieki skyscius galima imt i registruota bagaza? Ar ir rankiniame ir registruotame gali buti tik iki 1l, supakuoti i maiseli? Aciu.

  • Atsakyti Ieva Gru 5, 2018 14:10

   Sveiki,

   Rankiniame galite turėti iki 1l-10vnt po 100ml. Registruotame bagaže skysčių kiekis nėra ribojamas.

 33. Atsakyti Daiva Gru 3, 2018 23:11

  Sveiki, ar galima gabenti el. cigaretes, (tik kelias)

 34. Atsakyti Vladas Lap 30, 2018 12:14

  Man padaryta operacija, kai isenama zarna isvesta per sona. Del ismatu dedu spec..plastmasinius maiselius ,keiciamus po pasitustinimo. Ar reikia papildomos pazymos is gydytojo. Tai trunka jau virs 20 metu

 35. Atsakyti Lukas Lap 30, 2018 11:55

  Sveiki ar rankiniam bagaže galima tureti kompiuterines technikos pvz procesorius , vaizdo plokste…?

  • Atsakyti Ieva Gru 3, 2018 15:52

   Sveiki,

   Reikėtų turėti įsigyjimo dokumentus, jeigu planuojate gabenti ne mažą kiekį detaliu, taip pat priklauso kokias detales norite gabenti, dėl jau išvardintų detalių problemų kilti neturėtų, jeigu jos bus supakuotos orginaliose pakuotėse.

   • Atsakyti Andrius Sau 20, 2019 05:07

    Sveiki,
    Ar skrendant su Ryanair galima i salono skyriu isinesti geliu puokste?
    Dekoju

    • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 17:24

     Sveiki,

     Jus privalote turėti tik 1vnt rankinį bagažą. Jei puokštė bus ne bagaže – tai jau bus 2 rankiniai bagažai ir vieną iš jų lieps dėti į bagažo skyrių.

 36. Atsakyti Kornelija Lap 26, 2018 19:10

  Labas vakaras, skrendant į norvegija 10 pakelių cigarečių galiu turėti su savimi, o jei dar turiu vagažą ten galiu dar dėti ar jau nebe? Ačiū už atsakymą.

 37. Atsakyti Agnė Lap 25, 2018 20:56

  Sveiki,

  keliausiu į Italiją. Ten noriu įsigyti rinkinuką kremų, 5 po 20 ml. Ar nekils problemų vežant rankiniame bagaže? Į šalį su savi būsiu atsivežusi krempudrą 30ml, tušą 10 ml, kremą 20 ml. Klausiu, nes nurodymuose Ryanair parašyta, jog viskas turi tilpti į 1l maišelį. Kremukų pakuotės nemažos, abejoju, kad sutalpinsiu.

 38. Atsakyti Deimantė Lap 25, 2018 17:13

  Sveiki, skrisiu iš Italijos į Lietuvą kiek galiu vežti alchoholio registruotam bagaže?

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 28, 2018 11:19

   Sveiki,
   Pagal esame taisykles: ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

 39. Atsakyti Rita Lap 24, 2018 21:45

  Sveiki norėčiau paklausti koks dydis ar kiek turi sverti šakotis rankinėms bagažui

 40. Atsakyti Mindė Lap 22, 2018 11:56

  Sveiki ar galima iš londono į lietuvą rankiniu bagažu vestis alkoholio ?

  • Atsakyti Ieva Lap 22, 2018 16:49

   Sveiki,

   Rankiniame bagaže skysčių kiekis ribotas, jeigu alkoholi pirksite jau praėjęs patikrą tada problemų kilti neturėtų, tik neviršykite leistino alkoholio gabenimo į Lietuvą kiekio.

 41. Atsakyti Rūta Lap 21, 2018 14:41

  Sveiki,

  Skrendu su Ryanair kompanija,ar registruotam bagaže galiu vežti 150ml purškiamą
  dezodorantą, sulankstomą atidarytuvą su peiliuku, papildus ir nereceptinius vaistus nuo
  skausmo. Ir kaip turėtų būti viskas supakuota? Ačiū.

  • Atsakyti Ieva Lap 21, 2018 17:50

   Sveiki,

   Registruotame bagaže galite. Supakuokite daiktus taip kad jie būtų sandarūs bei neišsimėtytų Jūsų bagaže.

 42. Atsakyti Irma Lap 19, 2018 20:18

  Sveiki, ar galima skrendant į Londoną rankiniame bagaže turėti rūkytų mesos gaminìų (dešros, kumpis)?

 43. Atsakyti Jolanta Lap 17, 2018 21:24

  Sveiki! Ar rankiniame bagaže galima vežtis pincetą, moterišką skustuvą? Skrendu su Ryanair be pirmenybinio įlaipinimo. Taip pat, ar kokosų aliejus priskiriamas skysčiams ar ne? Iš anksto ačiū už atsakymą!

  • Atsakyti Ieva Lap 22, 2018 17:00

   Sveiki,

   Kokoso aliejus bus priskiriamas skysčiams, pincetą taip pat galite gabenti, tačiau dėl skustuvo, jeigu jis turi apsauginę plėvelę ar dangtelį, tada problemų kilti neturėtų.

 44. Atsakyti Ugne Lap 15, 2018 00:10

  Sveiki, kamuoja klausimas. Ar plauku tresus metaliniais segtukais reikia nusiimti per patikra? O ar galima juos gabenti? Ar jie prisikiriami prie metalo? Dekoju uz atsakyma, skrendu su Ryanair

  • Atsakyti Ieva Lap 16, 2018 14:48

   Sveiki,

   Problemų keliaujant kilti neturėtų, jeigu patikroje sustabdytų, tiesiog parodysite ir viskas.

 45. Atsakyti Evelina Lap 13, 2018 16:08

  Sveiki, ar rankiniam bagaže galiu vežti putpelių kiaušinius žalius?

  • Atsakyti Ieva Lap 14, 2018 14:34

   Sveiki,

   Kadangi jie bus priskirti skysčiams bei greitai gendantiems produktams, tai gabenti negalėsite.

 46. Atsakyti Gabriele Lap 13, 2018 13:48

  Ar galima gabentis vazonini augala 30cm aukscio, lektuvo salone?

  • Atsakyti Ieva Lap 14, 2018 14:33

   Sveiki,

   Problemų kilti neturėtų, jei augalas nėra įtrauktas į saugomų arba draudžiamų augalų sąrašą, bei kelionės metu telpa Jūsų bagaže ir neskleidžia papildomų kvapų, tokiu atveju gabenant rankiniame bagaže problemų kilti neturėtų.

 47. Atsakyti Renata Lap 11, 2018 20:31

  Sveiki,
  Pirkau bilietus is vizzair.com lapkricio men. Uzsisakiau 10 kg registruojama bagaza.. Ar gerai suprantu,kad matmenys sio registruoto bagazo 49x119x171 ?
  Aciu.

 48. Atsakyti Dalius Lap 10, 2018 20:42

  Ar galima iš Ukrainos vežti stiklinį rutulį 11 cm skersmens?

 49. Atsakyti Gabrielė Lap 8, 2018 23:43

  Sveiki, turiu wizzair 10kg registruota bagaža, bet noriu nusipirkti priority, ar taisykles del alkoholio kiekio bus tokios pačios kaip registruotam bagažui, ar tokios kaip rankiniam ir negalesiu pasiimti daugiau negu 1l talpos 10x100ml? Taip pat iš Olandijos i Lietuva skrendant kiek galima su savimi imti alkoholio i registruota bagaža?

 50. Atsakyti Luka Lap 8, 2018 22:23

  Sveiki, ar registruotame bagaze skysciu kiekis ribotas? Turiu omeny ne alkoholi.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!