Bagažo turinio taisyklės 3 589

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 589 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Viktorija Lap 8, 2018 21:54

  Sveiki. Skrendu su Rainer ir noriu paklausti..ar nieko jei rankinis bagažas bus kiek didesnis nei 40×20×25? Mano yra 42×20×26
  Ir ar galima turėti rankinuką prie savęs vidutinio dydžio?

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 12, 2018 16:04

   Sveiki,
   Jeigu neturite pirmenybinio įlaipinomo, tai galite turėti TIK 1 vnt. rankinio bagažo. BJis turit būti ne didesnis nei 40x20x25 cm.

 2. Atsakyti Arina Lap 8, 2018 17:48

  Ar galima veztis bokalus (alui) rankiniam bagaze? Ir porcelianines figureles?

 3. Atsakyti Gabija Lap 8, 2018 17:10

  Sveiki , ar butu galima vezti rankiniu bagazu sviezias desreles i Osla. Aciu

 4. Atsakyti Linas.L Lap 8, 2018 16:09

  Ar galima vezti i PAR vytinta mesa ir sokolada

 5. Atsakyti Evelina Lap 8, 2018 07:31

  Sveiki, ar galima vežtis registruotais bagaže kelis brangakmenius?

 6. Atsakyti Aiste Lap 7, 2018 01:06

  Sveiki, noriu paklaust, ar yra leidžiama gabentis stiklinę gertuvę (tuščią) rankiniam bagaže, ar būtinai reikia dėti į registruotą?

 7. Atsakyti Vytas Lap 6, 2018 22:57

  Sveiki. Esu po plaučiu operacijos ir skrendu y tenerife per Londoną is Vilniaus oro uosto. Turiu inchaliatoriu jeigu prasidėtų dusinimas tačiau neturiu daktarų rekomendacijos tik pažymą kad esu operuotas. Ar gali kilti problemų dėl to?

 8. Atsakyti Den Lap 5, 2018 22:14

  Labas
  Ar galina vezti taures (stiklas) rankine bagaze?

 9. Atsakyti Dalia Lap 5, 2018 14:34

  Sveiki,
  kokį kiekį alkoholinių gėrimų galima skraidinti registruotam bagaže, skrendant į Kiniją?

 10. Atsakyti Janina Lap 4, 2018 19:21

  Labas. Kur turiu priduoti 10kg. registruotą bagažą? Ar galiu registruotame bagaže vežti oro gaiviklius, orkaitės ir vonios valiklius? Ačiū

  • Atsakyti Kilti.lt Lap 12, 2018 15:55

   Sveiki,
   Registruotą 10 kg bagažą turite priduoti prie registruoto bagažo paėmimo vietos, kur yra registruojami keliautojai skrydžiui. Registruotame bagaže minėtus daiktus galite vežtis.

 11. Atsakyti Igna Lap 4, 2018 11:10

  Sveiki
  Ar galiu registruotame bagaze vezti gerai supakuota zalia mesa

 12. Atsakyti giedre Lap 4, 2018 09:14

  laba diena,skrendu į Norvegija ar rankiniam bagaže galiu vežtis savo kepta mėsą,duoną,keksą ar pyragą.ačiū

 13. Atsakyti jovita pociene Lap 4, 2018 09:12

  kiek galima veztis cigareciu rankimame i svedija bagaze ar saldainiu kiekis neribojamas ir zaislai vaikui

 14. Atsakyti Alina Lap 1, 2018 18:21

  Sveiki. Ar galima į Angliją rankiniame bagaže vežtis rūkytos mėsos gaminius?

 15. Atsakyti Giedre Spa 30, 2018 07:52

  Sveiki turiu klausima del registruoto bagazo. Ar galiu veztis is anglijos i lietuva buteli alkoholio?

 16. Atsakyti Vytenis Spa 28, 2018 19:57

  Laba diena,
  Ar galima registruotam bagaže gabenti 5 litrus aliejaus? Iš Azerbaidžano per Turkiją į Vilnių? Ačiū už atsakymą

 17. Atsakyti Džeizy Spa 26, 2018 14:36

  Sveiki, noriu paklausti, ar galima registruotame bagaže vežti uolienos gabalą apie 1 kg?

 18. Atsakyti Inga Spa 24, 2018 23:28

  Sveiki. Vaikui beveik 3 metai. Ar galima nestis misinuka i lektuva? Ar taip pat laikomas tik 100ml apribojimas?

  • Atsakyti Ieva Spa 25, 2018 12:31

   Sveiki,

   Jeigu mišinukas bus vaiko reikmenims skirtame krepšyje tada problemų kilti neturėtų. Iš tiesų mišinuką galite gabenti ir ne skystoje konsistensijoje, vandenuko galėsite gauti lėktuve.

 19. Atsakyti Neringa Spa 24, 2018 23:22

  Sveiki, skrisime tik su rankiniu bagazu, ar galime veztis vaiko vezima? Vaikui 3 metai.

 20. Atsakyti Laila Spa 24, 2018 16:28

  Skrendabt sy Ryanair i Jordanija, koki alkoholio kieki galima isigyti duty free?

  • Atsakyti Ieva Spa 24, 2018 17:15

   Sveiki,

   Stipriųjų gėrimų (degtinės, konjako, brendžio, viskio ar kt.), kurių alkoholio koncentracija didesnė kaip 22 % – 1l, (likerio, putojančio vyno, vermuto, sidro ar kt.), kurių alkoholio koncentracija ne didesnė kaip 22 % – 2l, neputojančio vyno – 4l, alaus – 16l. Bet šie kiekiai taikomi registruotame bagaže. Apie leidžiamus įvežamų gėrimų kiekius į Jordaniją reikėtų teirautis muitinėje.

 21. Atsakyti Ieva Spa 24, 2018 14:08

  Sveiki,

  Ar galima i lektuva isinesti torta su deze? 🙂
  Arba kaneles ipakuotas i deze?

  • Atsakyti Ieva Spa 24, 2018 14:30

   Sveiki,

   Torto negalėsite įsinešti į lėktuvą nes jį gali priskirti prie skysčių. O gabenant kaneles problemų kilti neturėtų, jeigu jos tilps į jūsų bagažą ir jeigu nebus su skystu įdaru.

 22. Atsakyti Brigita Spa 23, 2018 19:06

  Sveiki. Ar vienkartiniai kontaktiniai lęšiai priskiriami skysčiams ? Savaitei jų reikia 14 vnt. (po 2 vnt dienai, abiems akims).

  • Atsakyti Ieva Spa 24, 2018 16:58

   Sveiki,

   Skysčių negalite gabenti daugiau 1 litro, kurį turi sudaryti ne daugiau kaip 10 vnt. po 100 ml. pakuotės. Visos skysčių pakuotės turi būti supakuotos užsegamame permatomame krepšelyje. Vienas krepšelis – vienam keleiviui (tokius maišelius galite nusipirkti oro uostuose).
   Kontaktiniai lęšiai – skystis.

 23. Atsakyti DAIVA Spa 23, 2018 13:28

  sveiki ar galima rankiniam bagaze gabenti misraine?

 24. Atsakyti Katerina Spa 23, 2018 10:11

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaže pervežti kėtaus keptuvę (3,5 kg)?

 25. Atsakyti Rimas Spa 23, 2018 05:43

  Laba diena. Ar galima lektuvo salone gabenti elektrini paspirtuka? Jei ne, kokios salygos gabenant kaip registruota bagaza? Aciu.

 26. Atsakyti Julija Spa 22, 2018 20:54

  sveiki
  norejau paklaust ar 15metu gali vienas skristi?aiškus su tevu sutikimu

  • Atsakyti Ieva Spa 24, 2018 14:51

   Sveiki,

   Priklauso nuo aviakompanijos su kuria planuoja vykti. Su Ryanair nuo 16 metų, o su Wizzair gali vienas vykti nuo 14metų. Su kitomis aviakompanijomis amžiaus cenzas skiriasi.

 27. Atsakyti domi Spa 22, 2018 20:29

  Gal zinote spec. gydytojo israsytus gerimus Nutridrink? galima juso veztis? turis siek tiek didesnis nei 100ml bet be ju niekaip..

  • Atsakyti Ieva Spa 24, 2018 14:53

   Sveiki,

   Rankiniame bagaže galite gabenti tik 1l. tai yra 10vnt po 100lm. Geriausia Juos būtų gabenti registruotame bagaže. Taip pat jeigu tai receptiniai vaistai, reikia kartu turėti receptą.

 28. Atsakyti Tadas Spa 21, 2018 17:01

  Sveiki,
  Ar rankiniame bagaze galima gabenti skysta kaciu maista ir skalbimo miltelius kapsules?

  • Atsakyti Ieva Spa 24, 2018 14:56

   Sveiki,

   Kačių maistui bus taikomos skysčių gabenimo taisyklės. Skalbimo kapsulės jeigu jose yra skysčio, joms taip pat bus taikomos skysčių taisyklės. Galite gabenti rankiniame bagaže 1l-10vnt po 100ml.

 29. Atsakyti Alina Spa 19, 2018 13:39

  Sweiki, kiek galima vežti alkogoliniu gerimu registruotame bagaže, pirkto ne duty fre? Ačiu

 30. Atsakyti Eivydas Spa 19, 2018 12:34

  Sveiki,

  ar galėtumėte suteikti informacijos dėl brangakmenių skraidinino lėktuvu?

  Geros dienos,
  Eivydas

 31. Atsakyti Sigita Spa 19, 2018 09:13

  Laba diena,
  Skraidome dviese ir visada užsakome tik vieną registruoto bagažo vienetą.Po lapkričio mėn.pasikeitus bagažo taisyklėmis wizzair, gavome du vienetus po 10kg registruoto bagažo(nes užsakymai bilietų buvo padaryti iki spalio 10d.).Klausimas būtų toks ar galime vežtis Tik vieną bagažo vienetą dviem sveriantį 20kg.,nes taip mums patogiau.Jei taip ar apie tai galiu rasti bagažo bendruose taisyklėse.
  Iš anksto dėkinga
  Sigita

 32. Atsakyti Tadas Spa 18, 2018 22:15

  Sveiki ar galima vežti automagnetola rankiniame bagaze ?

 33. Atsakyti Vin Spa 18, 2018 19:13

  Sveiki, skrendu iš švedijos į Lietuva kiek galima su savimi tureti rankiniame bagaže saldumynų? Ar yra koks ribojimas pvz guminukams šokoladui?

 34. Atsakyti Jonas Spa 16, 2018 23:47

  Sveiki , norėjau paklausti ar galima i lėktuva įsinešti kvepalus pirktus parduotuve bet ne duty free , ar juos reikia kaip nors išpakuoti , ar galima gabenti originalioj pakuotej

 35. Atsakyti VITA Spa 15, 2018 11:35

  Sveiki,

  ar galima vezti akrilinius dazus skalndytuvui dazyti? bendra talpa butu apie 2ltr (kietiklis+skiediklis).

  Aciu

 36. Atsakyti Lena Spa 14, 2018 18:57

  Sveiki, kiek cigarečių galima su savimi vežtis iš Lietuvos į Prancuzija?

 37. Atsakyti Andze Spa 13, 2018 07:51

  Sveiki.noreciau paklausti nelabai supratau nauju taisykliu ,del rankiniu bagazu nuo lapkricio 1d. skrendant su wizzair.Jei bilietai pirkti rugsejo men. o skrydis lapkriti.ar rankinio dydis dar liks anktesnis?ar prie rankinio galima rankinuka dar turet.aciū .

  • Atsakyti Ieva Spa 17, 2018 14:44

   Sveiki,

   Po lapkričio 1d. galėsite nemokamai gabenti tik 40x30x20cm rankinį bagažą kurio svoris neribojamas.

   • Atsakyti Andze Spa 23, 2018 06:49

    Iki spalio 10 d. įsigytiems bilietams be „WIZZ Priority“ paslaugos laikotarpiui po lapkričio 1 d. suteikiamas nemokamas 10 kg registruojamas bagažas, o registruotiems bilietams bus suteikta „WIZZ Priority“ paslauga. KAIP CIA SUPRAST TADA

    • Atsakyti Ieva Spa 24, 2018 14:43

     Sveiki,

     Pasitikrinkite savo paskyrą ar Jums yra pridėtas nemokamas 10kg registruotas bagažas. Jeigu nežinote kaip, tada Jums reikėtų kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 38. Atsakyti Tuma Spa 12, 2018 19:54

  Sveiki. Ar galima gabenti nemenką kiekį arbatos? Taip pat ar galima gabenti BTS oficialų lightstick su baterijom?

  • Atsakyti Ieva Spa 17, 2018 14:50

   Sveiki,

   Galite, tik arbata turi būti oficialioje pakuotėje. Gabenant lightstick su baterijomis rankiniame bagaže problemų kilti neurėtų.

 39. Atsakyti Neringa Spa 11, 2018 12:27

  Ar galima rankiniame bagaze veztis kieta medu stiklainyje?

 40. Atsakyti Arunas Spa 10, 2018 19:48

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaze veztis Apple Mac mini kompiuteri. Jis nedidelis, bet skaitosi kaip stacionarus kompiuteris, t.y. ne laptopas.

 41. Atsakyti vincenta Spa 10, 2018 08:03

  sveiki,ar galima I Anglija vezti saldyta mesa neoriginalioje pakuoteje

 42. Atsakyti Milda Spa 9, 2018 21:51

  Sveiki,skrendu su Wizzair ar bus galima i rankinį bagažą įsidėti plaukų tiesintuva?ir kiek galima cigarečiu vienam žmogui, i Kijeva?

 43. Atsakyti Ana Spa 9, 2018 19:15

  Sveiki. Ar galima vezti kava, rankiniame bagaze?

 44. Atsakyti Laima Spa 8, 2018 15:00

  Sveiki,

  Ar galima rankiniame bagaze vestis skyscius. Jei ta rankini bagaza nesiuos į lėktuva?

 45. Atsakyti Elena Spa 8, 2018 14:03

  Laba diena,
  1. Ar visi vaistai turi būti dėžutėse? O jeigu tai be dėžutės, tik lapelis, ar galima taip vežti?
  2. Ar receptiniams vaistams tinka atspausdintas el. receptas?
  3. Ar sausas šampūnas priskiriamas skysčiams ar aerozoliams? Ar jį galima vežtis?
  4. Ar reikia pažymos iš odontologo, kad turiu viršutinių dantų protezus (metalas+keramika)?
  Ačiū už atsakymus.

  • Atsakyti Monika U. Spa 9, 2018 18:00

   Sveiki,

   1.Rekomenduojame vežtis originaliose dėžutėse.
   2.Tinka.
   3.Sausas šampūnas yra laikomas skysčiu.
   4. Rekomenduojame turėti.

 46. Atsakyti rasa Spa 7, 2018 05:43

  sveiki.ar rankiniame bagaze galiu vezti nauja irankiu sterilizatoriu-autoklava?

 47. Atsakyti Rasa Spa 4, 2018 16:16

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis skutimosi peiliuka ar tai draužiama?

 48. Atsakyti Rasa Rgs 28, 2018 23:37

  ar registruotame bagaze galima veztis skyscius, kurie virsija 100ml?

 49. Atsakyti Rasa Rgs 28, 2018 23:35

  Ar galima vežtis higienos priemones tokias kaip tamponai, iklotai, su small planet airlines is lietuvos i turkija?

 50. Atsakyti Milda Rgs 27, 2018 20:38

  Kiek galima skraidint elektroninių cigarečių skysčio?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!