Bagažo turinio taisyklės 3 589

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 589 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Ieva Rgp 15, 2018 18:24

  Ar galima veztis sampuna 400ml?

 2. Atsakyti Monika Rgp 15, 2018 11:48

  Laba diena,

  Ar reikia gydytojo išrašo apie plastikinius dantų protezus?

 3. Atsakyti Natalija Rgp 14, 2018 14:55

  Sveiki,ar nekils oro uoste problemu jeigu vaikas turi kochlerini implanta galvoj turim paciento indefilavimo kortele is gydymo klinikos?Ir jeigu yra metalinis sraigtas kojoj.?

 4. Atsakyti Rytis Rgp 12, 2018 22:34

  Sveiki,ar galima įsidėti į bagažą kompiuterio detalė? T.y. vaizdo plokštę,kuri yra įpakuota į dėžutę?

 5. Atsakyti Aidas Rgp 12, 2018 20:13

  Sveiki, skrisiu su wizzair ir reikia parsivežti žūklės reikmenų ar galiu juos vežtis rankiniame bagaže ? Pakuotėje kabliukai ir dirbtiniai masalai iš plastmasės, kartu yra ir mažos skauto replės kuriose yra instaliuota peiliukas geleštės ilgis maždaug 4cm bet ji susilanksto į reples

 6. Atsakyti DARIUS Rgp 12, 2018 16:57

  O VIRTUVES IRANKIU KAIP KEPTUVE NEDIDELE AR GALIMA

 7. Atsakyti Agne Rgp 10, 2018 16:38

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis stiklinius daiktus, puodelius, žvakes? Ačiū už atsakymą

 8. Atsakyti Agne Rgp 10, 2018 16:36

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis stiklinius daiktus, puodelius, žvakes?

 9. Atsakyti Renata Rgp 10, 2018 08:42

  Sveiki. Ar galima iš Turkijos gabenti saldainių, arbatos, kavos.

  • Atsakyti Monika U. Rgp 14, 2018 19:16

   Sveiki,

   Į Turkiją galima vežtis ne daugiau kaip 1 kg kavos, 1 kg tirpios kavos, 500 g arbatos, 1 kg šokolado, 1 kg saldumynų.

 10. Atsakyti Renata Rgp 10, 2018 08:30

  Sveiki. Ar iš Turkijos registruotame bagaže galima vežtis saldumynų, arbatos, kavos bei prieskonių?

  • Atsakyti Monika U. Rgp 14, 2018 19:16

   Sveiki,

   Į Turkiją galima vežtis ne daugiau kaip 1 kg kavos, 1 kg tirpios kavos, 500 g arbatos, 1 kg šokolado, 1 kg saldumynų.

 11. Atsakyti Neda Rgp 9, 2018 10:26

  Sveiki,
  Ar net atsižvelgiant į naują įstatymą, draudžiantį alkoholį įsigyti iki 20 metų, vistiek galima 18-mečiui gabenti iki 22% stiprumo gėrimą registruotame bagaže? Keliausiu su Wizzair, Europos sąjungoje.

 12. Atsakyti Kovas Rgp 9, 2018 09:25

  Sveiki,

  Skrendu i Tailanda ir su savimi noriu gabentis Dyson dulkiu siurbli.
  Kalusimas ar galiu ji gabentis registruotame bagaze ?
  Siurblys su baterijomis.

  • Atsakyti Monika U. Rgp 9, 2018 12:47

   Sveiki,

   Jeigu jis telpa į registruotą bagažą ir neviršija nurodytų išmatavimų, tuomet galite.

 13. Atsakyti Aistė Rgp 8, 2018 21:08

  Sveiki, ar galima 3 žiebtuvėlius vežtis registruotame bagaže lauktuvių? Ar ne?

 14. Atsakyti Vilma Rgp 8, 2018 16:23

  sveiki,skrendu su Wizzair ir noriu isideti dirbtines geles,taciau kotai yra plasmasiniai,bet viduje plonas metalas jos ilgos.Ar butu galima veztis rankiniame bagaze ? Aciu

 15. Atsakyti Audrius Rgp 7, 2018 14:20

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze laikyti laptopa bei jo ikrovikli?

 16. Atsakyti Ema Rgp 7, 2018 11:17

  Sveiki, ar galima gabenti 50 ml kvepalus?

 17. Atsakyti kamile Rgp 7, 2018 03:33

  Sveiki. Skrendu iš Vilniaus i Londona su wizzair. Pas mane registruotas bagažas, galima vežtis su savim kaljana ir kaljano tabaka?

 18. Atsakyti Domantas Rgp 5, 2018 18:49

  Ar yra apribojimų skysčių vežimui registruotame bagaže?

 19. Atsakyti ernestas Rgp 4, 2018 00:28

  Skysciai galimi registruotame bagaze?

 20. Atsakyti Rūtelė Rgp 3, 2018 19:27

  Laba diena,
  Rankiniame bagaže su Ryanair iš Norvegijos galima išsivežti kaktusus?

 21. Atsakyti Vida Rgp 2, 2018 18:56

  Sveiki,

  skrendu į Ukrainą su Wizzair. Ar galiu rankiniame bagaže vežtis lietuviškus šakočius?

 22. Atsakyti aiva Rgp 2, 2018 18:43

  Sveiki, ar galiu į Švedija vežti obuolių acto 500 ml orginalioje pakuotėje?

 23. Atsakyti virgiss Rgp 1, 2018 21:51

  sveiki ar bagaze galiu veztis drono baterija

 24. Atsakyti Voldemars Lie 31, 2018 12:24

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže, fototašytėj gabenti papildomas keturias fotoaparato baterijas ?

 25. Atsakyti Agnė Lie 31, 2018 09:48

  Sveiki, skrisims su Small Planet į Turkija. Ar galima registruotame bagaže veštis skutimosi peiliuka?

 26. Atsakyti Monika S Lie 30, 2018 11:56

  ar rankiniame bagaže galima skraidinti wizzair lektuvu šviežią mėsą? arba užšaldytą?

  • Atsakyti Monika U. Lie 31, 2018 14:23

   Sveiki,

   Priklauso nuo šalies į kurią skrendate. Dėl konkretesnės informacijos galite kreiptis į pasienis.lt

 27. Atsakyti Marina Lie 30, 2018 05:25

  Sveiki, ar galiu veštis pliušinį žaislą?

 28. Atsakyti Irina Lie 29, 2018 07:20

  Sveiki,

  Ar į rankinį bagažą galima pasiimti IQOS. Skrendu į Airiją ir Angliją.

  Pagarbiai

 29. Atsakyti Bise Lie 28, 2018 16:37

  Sveiki ar galima zaidimu diskus vestis rankiniame bagaze?

 30. Atsakyti Erika Lie 28, 2018 14:27

  Sveiki, srendu su small planet per kelioniu organizatoriu Novaturas, i mano kelialapi ieina registruotas ir rankinis bagazas. Norejau paklausti jei as turesiu tik rankini, be registruoto, ar problemu nekils?

 31. Atsakyti - Lie 27, 2018 07:00

  Sveiki, skrendame su small air planet linijomis, ar gali registruoto bagažo lagaminas būti 49 x 31 x 78 išmerų? Kaip tik yra 158. Kaip ir atitinka reikalavimus, neviršija. Bet norėčiau pasitikslint.

 32. Atsakyti Kamile Lie 26, 2018 14:51

  Sveiki ar galiu kartu su skysciais spec maiselyje deti sausa plauku sampuna 50ml talpos? ar negalima gabentis lektuvu tokio dalyko?

 33. Atsakyti Agnė Lie 25, 2018 21:11

  Laba diena, skrendant iš Vokietijos į Lietuvą koks leistinas maksimalus vienos rūšies maisto produktų kiekis? Pvz. ar kiltų problemų registruotame bagaže turint 15kg. kavos pupelių?

 34. Atsakyti Vitalij Lie 23, 2018 12:00

  Laba diena,Ar galima atsisakyti, regestrota bagaza,jeigu jou nupirktas biletas su bagazu.

 35. Atsakyti Zigmund Lie 21, 2018 03:48

  Laba diena
  Ar galima rankiname bagaze vežtis automobilio detale , vandens pompa, (forma – cilindro , mediaga -metalas, be skysciu) ?
  Svorio ir gabaritu, neviršija.

 36. Atsakyti Algid Lie 20, 2018 10:43

  Sveiki ar galima rankineme bagaže vesti automobilio priekinį zibinta

 37. Atsakyti Greta Lie 19, 2018 17:37

  Sveiki,

  Ar galiu vežtis manikiūro reikmenis savo reikmėms ( lempa, freza, įrankiai, geliai, lakai) jei tai nėra registruotas bagažas?

  • Atsakyti Agnė | Kilti.lt Lie 20, 2018 09:23

   Sveiki,

   Tada įrankių, pavyzdžiui, dildės ar žirklučių ašmenų ilgis negali būti ilgesnis nei 6 cm.

   O lakų, gelių, lako nuėmiklių galėsite pasiimti tik 10 vienetų, nes jie priskiriami skysčiams.

   Rekomenduotume įsigyti registruotą bagažą.

 38. Atsakyti Lukas Lie 19, 2018 10:20

  Skrendu i Italija su wizzair. Galima rankiniame bagaze skraidintis elektrine barzdaskute, belaide kolonele?

 39. Atsakyti Valdas Lie 18, 2018 20:30

  Sveiki,
  Ar galima į rankinį bagažą imti veržlių raktus? Jei taip, kas ribojama, neskaitant bendro bagažo svorio?
  Ačiū.

 40. Atsakyti Valdas Lie 18, 2018 20:27

  Sveiki,

  Ar rankiniame bagaže galima vežtis veržlių raktus? Jei taip, tai ar yra kokių apribojimų išskyrus bendrą bagažo svorį.

  Ačiū.

 41. Atsakyti Edgaras Lie 18, 2018 17:27

  Sveiki ar galima skraidynti gėlėms , vaisiam ,po 50ml buteliukuose .pvz 2 ir ar išvis galima tokius dalykus kartu skrandint? Nes apie tai NK neparasyta. Dekui

  • Atsakyti Agnė | Kilti.lt Lie 20, 2018 10:25

   Sveiki,

   Jei jos skystos, tada galite gabenti tik pagal skysčių gabenimo taisykles originaliose pakuotėse.

 42. Atsakyti Sandra Lie 18, 2018 13:50

  Sveiki,

  ar galima rankiniame bagaže gabenti vaikišką paspirtuką?

 43. Atsakyti Justina Lie 17, 2018 14:37

  Sveiki,
  Skrisiu su Ryanair į Romą, ar galima rankiniame bagaže turėti vaistinių žolelių?

 44. Atsakyti Lina Lie 16, 2018 11:49

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze veztis varske. Aciu.

 45. Atsakyti Ski Lie 15, 2018 22:35

  Sveiki, keliauju su Ryanair i Vokietija, turiu uzsisakes 2 cabin bags ir priority bording, ar galiu be rankinio bagazo su savimi tureti lietuviska sakoti, kuri laikyciau rankose?

  • Atsakyti Agnė | Kilti.lt Lie 16, 2018 09:30

   Sveiki,

   Šakotį galite gabenti tik vietoje vieno iš rankinių bagažų,

   jeigu telpa pagal matmenis, jei ne,

   jis gali būti apmokestintas kaip registruotas bagažas.

 46. Atsakyti Ugnė Lie 15, 2018 21:23

  Sveiki. Jei mano apyrankė turi netikrą deimantą, ir nelabai įmanoma jos nuimti, ar vis tiek reikės ją nusiimti per patikrą?

  • Atsakyti Agnė | Kilti.lt Lie 16, 2018 09:31

   Sveiki,

   Taip, Jūsų gali paprašyti apyrankę nusisegti.

   Viskas priklausys nuo oro uosto darbuotojų.

 47. Atsakyti Karolis Lie 15, 2018 19:57

  Laba diena.

  Planuoji skristi su Ryanair ir registruotame bagaže vežtis karinio maisto davinius žygiui. Koks kiekis skyščių ir kokios talpos turėtu būti? Kadangi dauguma originalių pakuočių viršija 100ml ir dauguma maisto supakuoto gali būti traktuojama kaip skyščiai.

  • Atsakyti Agnė | Kilti.lt Lie 16, 2018 09:33

   Sveiki,

   Jeigu karinius maisto davinius gabensite registruotame bagaže, problemų kilti tikrai neturėtų.

   Skysčiai registruotame bagaže nėra ribojami.

 48. Atsakyti Bernardas Lie 15, 2018 19:37

  Sveiki, skrendu is Norvegijos i Lietuva, ar bus galima i rankinį bagažą įsidėti akmenų (kristalų)?

 49. Atsakyti Justina Lie 15, 2018 08:19

  Sveiki. Iškilo klausimas. Ar galiu registruotam bagaže vežtis manikiūro inventoriu savo reikmem. T.y žirklutes,žnyplutes,geliniai lakai pora vnt., lempa, freza?

 50. Atsakyti Greta Lie 15, 2018 00:04

  Sveiki,

  skrendu į Nyderlandus su Wizzair. Kiek pakeliu cigarėčiu galiu su savim vežti?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!