Bagažo turinio taisyklės 3 767

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 767 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Skaistė Bal 18, 2019 13:00

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže skraidintis penny board kuprinėje su visais daiktais?

 2. Atsakyti Jurgita Bal 18, 2019 08:48

  Sveiki.Koki kiekį galima vežtis elektronines cigaretes skysčiu bagaže?Ir ar apskritai ar galima?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 9, 2019 10:47

   Sveiki, vežtis el. cigarečių skysčio galima. Priklausomai nuo kompanijos su kuria skrendate, bet būna nuo 50 iki 100 ml.

 3. Atsakyti Benas Bal 16, 2019 18:34

  Ar galima rankiniame bagaže gabenti maisto papildus?

 4. Atsakyti kamile Bal 16, 2019 17:10

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis vienkartinį skustuką?

 5. Atsakyti Giedrė Bal 11, 2019 12:41

  Ar galima rankiniam bagaže vežtis kavos aparato kapsukes?

 6. Atsakyti Edita Bal 8, 2019 09:40

  Ar galima rankiniame bagaze veztis fotoaparata?

 7. Atsakyti Gabrielė Kov 26, 2019 01:13

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis palapinę (rėmo vamzdeliai ir kuoliukai aliuminiai, ilgis virš 6cm)?

 8. Atsakyti Edita Kov 22, 2019 16:51

  Laba diena,

  skrydis i JAV, SAS per Kopenhaga, ar galima vezti rukyta desra? Aciu.

  • Atsakyti Rusnė Kov 25, 2019 18:05

   Laba diena,

   Ne Europos Sąjungos šalyse, pvz., Filipinuose, Šri Lankoje, Tailande, Azerbaidžane, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje, Rusijoje, Kinijoje ar JAV, augalinės ir gyvulinės kilmės maisto produktai (pvz., mėsa, kiaušiniai, vaisiai ir pan.) bagaže neleidžiami.

 9. Atsakyti aleksas Kov 19, 2019 22:02

  kelis men atgal ,KUN uoste,po daiktu apziuros,man teko net ismesti kelis daiktus,kadangi juos graziai atgal sudet i krepsi nepavyko,ir bagazo krepsys netilpo i matavimo remelius…kaip elgtis,jai db nutiks tas pat??? o mano tvarkingai sudeti daiktai pagal remelius telpa.

 10. Atsakyti Justina Kov 19, 2019 11:01

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis fotoaparatą? Ir dar turiu danties implantą ar tikrai reikia vežtis dokumentus išduotus gydytojo?

  • Atsakyti Rusnė Kov 20, 2019 15:23

   Laba diena,

   fotoaparatą vežtis galite.
   Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia.

 11. Atsakyti Eleonora Kov 16, 2019 21:42

  Labas vakaras. Kilo toks klausimas ar galima i rankini bagaza deti prailgintuvus ir maitinimo adapterius?

 12. Atsakyti Greta Kov 12, 2019 17:30

  Laba diena nusipirkau Anglijoje tušą blakstienu, šešėlių akių ir lūpdaži ar mane praleis oro uostas į Lietuvą skristi ? Ar kuprinei laikyti ar rankininem bagaže ?

 13. Atsakyti Vanda Kov 11, 2019 14:34

  Ar galima į lėktuvo vidų neštis ps4, kompiuterio krepšyje. Ir šalia turėti kuprinę kaip rankinį bagažą?

  • Atsakyti Rusnė Kov 12, 2019 13:18

   Laba diena,

   Visi keleiviai į lėktuvą su savimi gali pasiimti VIENĄ nedidelį asmeninį krepšį, kuris turi tilpti po kėde, priešais keleivį (40 cm x 20 cm x 25 cm).

 14. Atsakyti Vijus Kov 8, 2019 18:42

  Sveiki.
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis žiebtuvėlį arba degtukus prisidegti cigaretei?

 15. Atsakyti Rasa Kov 7, 2019 23:39

  Laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže vežti medų – kietas , indelis 200g. Ačiū

 16. Atsakyti Dima Kov 1, 2019 00:04

  Labas vakaras ar galima gabenti rankinio bagazo 50ml kvepalus originole pakotija ar dvi po 50

 17. Atsakyti Goda Vas 28, 2019 19:02

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų tiesintuvą?

 18. Atsakyti Viktorija Vas 26, 2019 13:41

  Sveiki. Kiek cigarečių galima į Suomiją? Ar rankiniame bagaže galima vežtis plaukų džiovintuva?

  • Atsakyti Rusnė Vas 28, 2019 17:25

   Laba diena,

   ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:
   800 vnt. cigarečių;
   400 vnt. cigarilių.

   Rankiniame bagaže vežtis plaukų džiovintuvą galima.

 19. Atsakyti Rima Vas 26, 2019 13:14

  Laba diena,ryt išskrendu i Š .Airiją,ar galiu i rankini bagažą dėti cigaretes,ir ar galiu jas nusipirkti paprastoje parduotuvėje ,?ar tik praėjus patikrą pirkti oro uoste?ačiū

 20. Atsakyti Laima Vas 26, 2019 12:48

  Sveiki, ar galima skraidinti cigaretes pirktas ne iš duty free oro uoste?

 21. Atsakyti Justė Vas 24, 2019 18:15

  Sveiki ar galima renkiniame lėktuvo bagaze vežtis akavrele ir skysta akvarele kuri yra supilta i 25ml stiklinius permatomus buteliukus ?

  • Atsakyti Rusnė Vas 28, 2019 17:54

   Laba diena,

   ✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
   ✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
   ✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

 22. Atsakyti Šarūnas Vas 17, 2019 16:37

  Sveiki,

  Kiek galima vežti proteininių jogurtų rankiniame bagaže?
  1 indelis 200g

  • Atsakyti Rusnė Vas 28, 2019 17:44

   Laba diena,

   negalite vežtis nė vieno 200 g indelio jogurto, visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose.

 23. Atsakyti Povilas Vas 16, 2019 22:21

  Labas vakaras ar galima veštis rankiname bagaže iqos

 24. Atsakyti Ingrida Sau 31, 2019 16:09

  Sveiki ar galima vešti 84 tableti kontraceptines ir šampūną, dušo želė 500ml,bagažoje Didžiojoje Britanijoje?

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 17:37

   Sveiki,

   Registruotame bagaže galite, tik dėl receptinių vaistų reikėtų turėti receptą, arba gydytojo pažymą.

 25. Atsakyti Reda Sau 31, 2019 13:20

  Labas
  Vezdavausi originalia 880g visciuko buljono pastos pakuote ir nebudavo problemu,bet si syki paeme is rankinio bagazo ji yra daug kietesne nei sviestas ,jauciuosi sutrikus,ar teisingai pasielge

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 17:39

   Sveiki,

   Priklauso nuo patikros personalo, iš tiesų jeigu 1vnt neviršyjo 100ml ir pasta yra tikrai kietos konsistensijos, Jus turėjo praleisti.

 26. Atsakyti Veronika Sau 31, 2019 00:47

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze vesti kosmetini clinique muila (gabalinis) veidui prausti?

 27. Atsakyti Bi Sau 30, 2019 21:25

  Sveiki noriu gabenti molinį dekoratyvinį indą su dangčiu rankiniame bagaže ar ne kils problemų jeigu ji isuksiu į popierių ir įdėsiu į kuprinę

 28. Atsakyti Patricija Sau 29, 2019 17:05

  Sveiki, ar galima veztis rankiniam bagaze zele??

 29. Atsakyti Vilma Sau 29, 2019 09:08

  Sveiki, galima rankiniame bagaze vestis fotoaparata su papildomom baterijom ir isorine baterija 20000mAh?

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 18:00

   Sveiki,

   Lėktuve leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo.

   Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus.

   Svarbu, kad baterijas galima gabenti tik rankiniame bagaže.

 30. Atsakyti Kipras Sau 27, 2019 19:40

  Sveiki, ar galima į lėktuvo saloną neštis išorinę bateriją ( powerbanką) ?

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 18:12

   Sveiki,

   Nešiojami įkrovikliai („Powerbank“) sudaryti iš ličio baterijų. Rankiniame bagaže leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo. Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus. Vadinasi, gabenkite bateriją atskirai, saugiau įpakuotą.

 31. Atsakyti Irina Sau 24, 2019 19:04

  Labas vakaras, smfendami i Australia, kokio dydzio gali buti rankinis bagazas. Skisime su singapputo avialinijomis

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 18:33

   Sveiki,

   Šios informacijos teiraukites savo bilietų pardavėjo arba oficialioje aviakompanijos svetainėje.

 32. Atsakyti Asta Sau 23, 2019 14:56

  Sveiki ,ar aš galiu gabenti vitaminus kuriu kiekis yra 90 tablečių ir jos supakuotos originalioje plastmasineje dėžutėje.Dekui

 33. Atsakyti Virgilija Sau 21, 2019 18:35

  Sveiki, vykstu į Tailandą su Turkish Airlines. Ar galiu vežtis alkoholio, kieto sūrio ir rūkytos mėsos gaminių. Jei galima, tai kokį kiekį?

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 17:33

   Sveiki,

   Į Tailandą augalinės ir gyvulinės kilmės maisto produktai (pvz., mėsa, kiaušiniai, vaisiai ir pan.) bagaže neleidžiami. Galite gabenti 1 l alkoholinių gėrimų, 200 vnt. cigarečių arba iš viso 250 g tabako.

 34. Atsakyti Tomas Sau 21, 2019 13:42

  Sveiki.Skrisiu i rijada.kiek galiu veztis cigareciu?

 35. Atsakyti Darius Sau 20, 2019 14:05

  Ar fotoaparata galima deti i rankinio bagazo lagami a? Fotoaparatas turi savo krepsi.

 36. Atsakyti Vitalius Sau 19, 2019 21:54

  Sveiki
  ar galima rankiniam bagaze vezti langu plovimo aparata su licio jonu akumuliatorium?

 37. Atsakyti Lidija Sau 18, 2019 12:00

  Sveiki. Pirkau bilietus į Ukrainą iš wizzair su pirmenybiniu rankiniu papildomu bagažu 55x40x23 . Šiam bagažui galioja tokios pat taisyklės kaip ir tiesiog rankiniam bagažui ar yra išimtys? Norėčiau vežtis mineralinio į kelionę, sumuštinių ar kokios rūkytos mėsos. Galima?

 38. Atsakyti Ieva Sau 17, 2019 23:33

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis prezervatyvus?

 39. Atsakyti Aistė Sau 17, 2019 22:04

  Sveiki. Skrisiu iš Rygos į Malaga (Ispanija). Su Airbaltic kompanija. Registruotas 20kilogramų lagaminas. Ar galima veštis dešrų sūrių alkoholio? Ačiū

 40. Atsakyti olga Sau 16, 2019 21:53

  Sveiki!

  Ar galime registruotame bagaze gabenti slidinejimo batus?

 41. Atsakyti Deimante Sau 15, 2019 20:54

  laba diena. as vaziuoju su autobusu iki rygos ir is rygos i norvegija. ar galima nusipirkti lietuvoj cigareciu jei taip. tai kiek

 42. Atsakyti Jūratė Sau 12, 2019 22:07

  Laba diena, ar galima i lektuva nestis 1 akvariumo zuvyte (Gaidi) iseta i nedideli maiseli su vandeniu

 43. Atsakyti Aiste Sau 11, 2019 15:59

  Sveiki,

  Ar skrendant i Londona galime rankiniame bagaze veztis savo gamybos tingini (pyraga) ?

  Dekui.

 44. Atsakyti Ana Sau 10, 2019 05:16

  Sveiki, ar galima į lektuva neštis elektronine cigarete be skysčio?

 45. Atsakyti Loreta Sau 9, 2019 11:37

  Sveiki, ar galima skrendant su Ryanair kompanija rankiniam bagaže vežtis iqos elektroninę cigaretę ir plaukų tiesintuvą? Bei kiek pokelių heets galiu vežtis, jei pirksiu duty free parduotuvėje? Ar reikia pažymos, jei vešiuos vaistus nuo atsmos, alerginių tablečių?

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:42

   Sveiki,

   Galite gabenti abu daiktus. Priklauso nuo šalies į kurią vykstate. Jeigu vaistai receptiniai, reikia gydytojo pažymos ar recepto kopijos. Vaistai turi būti orginaliose pakuotėsi.

 46. Atsakyti Jūratė Sau 8, 2019 23:02

  Sveiki. Keliaujant iš Turkijos į Lietuvą yra, kokie nors, apribojimai vežant alkoholį (registruotas bagažas)? Ar registruotame bagaže gali vežti alkoholį 16 metų?

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:40

   Sveiki,

   16m. tikrai gabenti negali. Į Lietuvą galite gabenti (registruotame bagaže):
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

 47. Atsakyti Jūratė Sau 8, 2019 19:05

  Sveiki. Noriu skrendant į Švediją, nuvešti lauktuvių. Kūno losjoną 1vnt bet jis 200ml.ir žiebtuvėlį dekoruotą. Ar susidursiu su problemomis, juos tūrėdama rankiniame bagaže?
  Negi dėl vieno kremo reikės pirkti bagažą.
  Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:35

   Sveiki,

   Rankiniame galite turėti nebent 2vnt po 100ml bet ne vienoje vietoje 200ml. Žiebtuvėlio taip pat nėra leidžiama gabenti rankiniame bagaže.

 48. Atsakyti Ernesta Sau 7, 2019 15:47

  laba diena.
  keliaujam su registruotu bagazu i egipta. kiek litru sulciu galime veztis bagaze? skysciai gali buti pirkti tik is duty free ar nebutinai? dekoju.

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:06

   Sveiki,

   Registruotame bagaže skysčiai nėra ribojami išskyrus alkoholį. Galite ir iš anksto nusipirktas sultis gabenti.

 49. Atsakyti Gintas Sau 6, 2019 15:36

  Sveiki,
  Noriu paklausti del nešiojamo kompiuterio,ar jį galiu neštis į saloną,jei taip,ar jis turi būti rankiniame bagaže ar gali (turi) būti kaip atskiras nešulys?

 50. Atsakyti Karolina Sau 6, 2019 04:55

  Sveiki, su Ryanair rankinis bagažas turi būti 40 ilgis, mano lagaminas yra beveik 50, turiu pirkti priority ar kaip registruotą bagažą? Taupymo sumetimais kaip suprantu geriau priority, kad būtu kaip registruotas bagažas? Lutonas – Lietuva skrydis.

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 15:56

   Sveiki,

   Pakaktų ir Priority paslaugos. Tiek su Priority tiek įsigyjant registuotą bagažą išmatavimai ir svoris yra tas pats, tik su Priority galite lagaminėlį gabenti orlaivio salone, o registruotas keliauja į bagažo skyriu.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!