Bagažo turinio taisyklės 3 589

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 589 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Skaistė Bal 18, 2019 13:00

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže skraidintis penny board kuprinėje su visais daiktais?

 2. Atsakyti Jurgita Bal 18, 2019 08:48

  Sveiki.Koki kiekį galima vežtis elektronines cigaretes skysčiu bagaže?Ir ar apskritai ar galima?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 9, 2019 10:47

   Sveiki, vežtis el. cigarečių skysčio galima. Priklausomai nuo kompanijos su kuria skrendate, bet būna nuo 50 iki 100 ml.

 3. Atsakyti Benas Bal 16, 2019 18:34

  Ar galima rankiniame bagaže gabenti maisto papildus?

 4. Atsakyti kamile Bal 16, 2019 17:10

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis vienkartinį skustuką?

 5. Atsakyti Giedrė Bal 11, 2019 12:41

  Ar galima rankiniam bagaže vežtis kavos aparato kapsukes?

 6. Atsakyti Edita Bal 8, 2019 09:40

  Ar galima rankiniame bagaze veztis fotoaparata?

 7. Atsakyti Gabrielė Kov 26, 2019 01:13

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis palapinę (rėmo vamzdeliai ir kuoliukai aliuminiai, ilgis virš 6cm)?

 8. Atsakyti Edita Kov 22, 2019 16:51

  Laba diena,

  skrydis i JAV, SAS per Kopenhaga, ar galima vezti rukyta desra? Aciu.

  • Atsakyti Rusnė Kov 25, 2019 18:05

   Laba diena,

   Ne Europos Sąjungos šalyse, pvz., Filipinuose, Šri Lankoje, Tailande, Azerbaidžane, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje, Rusijoje, Kinijoje ar JAV, augalinės ir gyvulinės kilmės maisto produktai (pvz., mėsa, kiaušiniai, vaisiai ir pan.) bagaže neleidžiami.

 9. Atsakyti aleksas Kov 19, 2019 22:02

  kelis men atgal ,KUN uoste,po daiktu apziuros,man teko net ismesti kelis daiktus,kadangi juos graziai atgal sudet i krepsi nepavyko,ir bagazo krepsys netilpo i matavimo remelius…kaip elgtis,jai db nutiks tas pat??? o mano tvarkingai sudeti daiktai pagal remelius telpa.

 10. Atsakyti Justina Kov 19, 2019 11:01

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis fotoaparatą? Ir dar turiu danties implantą ar tikrai reikia vežtis dokumentus išduotus gydytojo?

  • Atsakyti Rusnė Kov 20, 2019 15:23

   Laba diena,

   fotoaparatą vežtis galite.
   Gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia.

 11. Atsakyti Eleonora Kov 16, 2019 21:42

  Labas vakaras. Kilo toks klausimas ar galima i rankini bagaza deti prailgintuvus ir maitinimo adapterius?

 12. Atsakyti Greta Kov 12, 2019 17:30

  Laba diena nusipirkau Anglijoje tušą blakstienu, šešėlių akių ir lūpdaži ar mane praleis oro uostas į Lietuvą skristi ? Ar kuprinei laikyti ar rankininem bagaže ?

 13. Atsakyti Vanda Kov 11, 2019 14:34

  Ar galima į lėktuvo vidų neštis ps4, kompiuterio krepšyje. Ir šalia turėti kuprinę kaip rankinį bagažą?

  • Atsakyti Rusnė Kov 12, 2019 13:18

   Laba diena,

   Visi keleiviai į lėktuvą su savimi gali pasiimti VIENĄ nedidelį asmeninį krepšį, kuris turi tilpti po kėde, priešais keleivį (40 cm x 20 cm x 25 cm).

 14. Atsakyti Vijus Kov 8, 2019 18:42

  Sveiki.
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis žiebtuvėlį arba degtukus prisidegti cigaretei?

 15. Atsakyti Rasa Kov 7, 2019 23:39

  Laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže vežti medų – kietas , indelis 200g. Ačiū

 16. Atsakyti Dima Kov 1, 2019 00:04

  Labas vakaras ar galima gabenti rankinio bagazo 50ml kvepalus originole pakotija ar dvi po 50

 17. Atsakyti Goda Vas 28, 2019 19:02

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis plaukų tiesintuvą?

 18. Atsakyti Viktorija Vas 26, 2019 13:41

  Sveiki. Kiek cigarečių galima į Suomiją? Ar rankiniame bagaže galima vežtis plaukų džiovintuva?

  • Atsakyti Rusnė Vas 28, 2019 17:25

   Laba diena,

   ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:
   800 vnt. cigarečių;
   400 vnt. cigarilių.

   Rankiniame bagaže vežtis plaukų džiovintuvą galima.

 19. Atsakyti Rima Vas 26, 2019 13:14

  Laba diena,ryt išskrendu i Š .Airiją,ar galiu i rankini bagažą dėti cigaretes,ir ar galiu jas nusipirkti paprastoje parduotuvėje ,?ar tik praėjus patikrą pirkti oro uoste?ačiū

 20. Atsakyti Laima Vas 26, 2019 12:48

  Sveiki, ar galima skraidinti cigaretes pirktas ne iš duty free oro uoste?

 21. Atsakyti Justė Vas 24, 2019 18:15

  Sveiki ar galima renkiniame lėktuvo bagaze vežtis akavrele ir skysta akvarele kuri yra supilta i 25ml stiklinius permatomus buteliukus ?

  • Atsakyti Rusnė Vas 28, 2019 17:54

   Laba diena,

   ✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
   ✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
   ✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

 22. Atsakyti Šarūnas Vas 17, 2019 16:37

  Sveiki,

  Kiek galima vežti proteininių jogurtų rankiniame bagaže?
  1 indelis 200g

  • Atsakyti Rusnė Vas 28, 2019 17:44

   Laba diena,

   negalite vežtis nė vieno 200 g indelio jogurto, visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose.

 23. Atsakyti Povilas Vas 16, 2019 22:21

  Labas vakaras ar galima veštis rankiname bagaže iqos

 24. Atsakyti Ingrida Sau 31, 2019 16:09

  Sveiki ar galima vešti 84 tableti kontraceptines ir šampūną, dušo želė 500ml,bagažoje Didžiojoje Britanijoje?

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 17:37

   Sveiki,

   Registruotame bagaže galite, tik dėl receptinių vaistų reikėtų turėti receptą, arba gydytojo pažymą.

 25. Atsakyti Reda Sau 31, 2019 13:20

  Labas
  Vezdavausi originalia 880g visciuko buljono pastos pakuote ir nebudavo problemu,bet si syki paeme is rankinio bagazo ji yra daug kietesne nei sviestas ,jauciuosi sutrikus,ar teisingai pasielge

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 17:39

   Sveiki,

   Priklauso nuo patikros personalo, iš tiesų jeigu 1vnt neviršyjo 100ml ir pasta yra tikrai kietos konsistensijos, Jus turėjo praleisti.

 26. Atsakyti Veronika Sau 31, 2019 00:47

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaze vesti kosmetini clinique muila (gabalinis) veidui prausti?

 27. Atsakyti Bi Sau 30, 2019 21:25

  Sveiki noriu gabenti molinį dekoratyvinį indą su dangčiu rankiniame bagaže ar ne kils problemų jeigu ji isuksiu į popierių ir įdėsiu į kuprinę

 28. Atsakyti Patricija Sau 29, 2019 17:05

  Sveiki, ar galima veztis rankiniam bagaze zele??

 29. Atsakyti Vilma Sau 29, 2019 09:08

  Sveiki, galima rankiniame bagaze vestis fotoaparata su papildomom baterijom ir isorine baterija 20000mAh?

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 18:00

   Sveiki,

   Lėktuve leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo.

   Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus.

   Svarbu, kad baterijas galima gabenti tik rankiniame bagaže.

 30. Atsakyti Kipras Sau 27, 2019 19:40

  Sveiki, ar galima į lėktuvo saloną neštis išorinę bateriją ( powerbanką) ?

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 18:12

   Sveiki,

   Nešiojami įkrovikliai („Powerbank“) sudaryti iš ličio baterijų. Rankiniame bagaže leidžiama vežtis ne daugiau kaip dvi ličio jonų baterijas, ir jos turi būti atskirai apsaugotos, siekiant išvengti trumpojo jungimo. Baterijų gnybtai turi būti arba atitraukti, arba supakuoti taip, kad būtų išvengta sąlyčio su metaliniais daiktais, įskaitant kitų baterijų gnybtus. Vadinasi, gabenkite bateriją atskirai, saugiau įpakuotą.

 31. Atsakyti Irina Sau 24, 2019 19:04

  Labas vakaras, smfendami i Australia, kokio dydzio gali buti rankinis bagazas. Skisime su singapputo avialinijomis

  • Atsakyti Ieva Sau 31, 2019 18:33

   Sveiki,

   Šios informacijos teiraukites savo bilietų pardavėjo arba oficialioje aviakompanijos svetainėje.

 32. Atsakyti Asta Sau 23, 2019 14:56

  Sveiki ,ar aš galiu gabenti vitaminus kuriu kiekis yra 90 tablečių ir jos supakuotos originalioje plastmasineje dėžutėje.Dekui

 33. Atsakyti Virgilija Sau 21, 2019 18:35

  Sveiki, vykstu į Tailandą su Turkish Airlines. Ar galiu vežtis alkoholio, kieto sūrio ir rūkytos mėsos gaminių. Jei galima, tai kokį kiekį?

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 17:33

   Sveiki,

   Į Tailandą augalinės ir gyvulinės kilmės maisto produktai (pvz., mėsa, kiaušiniai, vaisiai ir pan.) bagaže neleidžiami. Galite gabenti 1 l alkoholinių gėrimų, 200 vnt. cigarečių arba iš viso 250 g tabako.

 34. Atsakyti Tomas Sau 21, 2019 13:42

  Sveiki.Skrisiu i rijada.kiek galiu veztis cigareciu?

 35. Atsakyti Darius Sau 20, 2019 14:05

  Ar fotoaparata galima deti i rankinio bagazo lagami a? Fotoaparatas turi savo krepsi.

 36. Atsakyti Vitalius Sau 19, 2019 21:54

  Sveiki
  ar galima rankiniam bagaze vezti langu plovimo aparata su licio jonu akumuliatorium?

 37. Atsakyti Lidija Sau 18, 2019 12:00

  Sveiki. Pirkau bilietus į Ukrainą iš wizzair su pirmenybiniu rankiniu papildomu bagažu 55x40x23 . Šiam bagažui galioja tokios pat taisyklės kaip ir tiesiog rankiniam bagažui ar yra išimtys? Norėčiau vežtis mineralinio į kelionę, sumuštinių ar kokios rūkytos mėsos. Galima?

 38. Atsakyti Ieva Sau 17, 2019 23:33

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis prezervatyvus?

 39. Atsakyti Aistė Sau 17, 2019 22:04

  Sveiki. Skrisiu iš Rygos į Malaga (Ispanija). Su Airbaltic kompanija. Registruotas 20kilogramų lagaminas. Ar galima veštis dešrų sūrių alkoholio? Ačiū

 40. Atsakyti olga Sau 16, 2019 21:53

  Sveiki!

  Ar galime registruotame bagaze gabenti slidinejimo batus?

 41. Atsakyti Deimante Sau 15, 2019 20:54

  laba diena. as vaziuoju su autobusu iki rygos ir is rygos i norvegija. ar galima nusipirkti lietuvoj cigareciu jei taip. tai kiek

 42. Atsakyti Jūratė Sau 12, 2019 22:07

  Laba diena, ar galima i lektuva nestis 1 akvariumo zuvyte (Gaidi) iseta i nedideli maiseli su vandeniu

 43. Atsakyti Aiste Sau 11, 2019 15:59

  Sveiki,

  Ar skrendant i Londona galime rankiniame bagaze veztis savo gamybos tingini (pyraga) ?

  Dekui.

 44. Atsakyti Ana Sau 10, 2019 05:16

  Sveiki, ar galima į lektuva neštis elektronine cigarete be skysčio?

 45. Atsakyti Loreta Sau 9, 2019 11:37

  Sveiki, ar galima skrendant su Ryanair kompanija rankiniam bagaže vežtis iqos elektroninę cigaretę ir plaukų tiesintuvą? Bei kiek pokelių heets galiu vežtis, jei pirksiu duty free parduotuvėje? Ar reikia pažymos, jei vešiuos vaistus nuo atsmos, alerginių tablečių?

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:42

   Sveiki,

   Galite gabenti abu daiktus. Priklauso nuo šalies į kurią vykstate. Jeigu vaistai receptiniai, reikia gydytojo pažymos ar recepto kopijos. Vaistai turi būti orginaliose pakuotėsi.

 46. Atsakyti Jūratė Sau 8, 2019 23:02

  Sveiki. Keliaujant iš Turkijos į Lietuvą yra, kokie nors, apribojimai vežant alkoholį (registruotas bagažas)? Ar registruotame bagaže gali vežti alkoholį 16 metų?

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:40

   Sveiki,

   16m. tikrai gabenti negali. Į Lietuvą galite gabenti (registruotame bagaže):
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

 47. Atsakyti Jūratė Sau 8, 2019 19:05

  Sveiki. Noriu skrendant į Švediją, nuvešti lauktuvių. Kūno losjoną 1vnt bet jis 200ml.ir žiebtuvėlį dekoruotą. Ar susidursiu su problemomis, juos tūrėdama rankiniame bagaže?
  Negi dėl vieno kremo reikės pirkti bagažą.
  Ačiū už atsakymą.

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:35

   Sveiki,

   Rankiniame galite turėti nebent 2vnt po 100ml bet ne vienoje vietoje 200ml. Žiebtuvėlio taip pat nėra leidžiama gabenti rankiniame bagaže.

 48. Atsakyti Ernesta Sau 7, 2019 15:47

  laba diena.
  keliaujam su registruotu bagazu i egipta. kiek litru sulciu galime veztis bagaze? skysciai gali buti pirkti tik is duty free ar nebutinai? dekoju.

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 16:06

   Sveiki,

   Registruotame bagaže skysčiai nėra ribojami išskyrus alkoholį. Galite ir iš anksto nusipirktas sultis gabenti.

 49. Atsakyti Gintas Sau 6, 2019 15:36

  Sveiki,
  Noriu paklausti del nešiojamo kompiuterio,ar jį galiu neštis į saloną,jei taip,ar jis turi būti rankiniame bagaže ar gali (turi) būti kaip atskiras nešulys?

 50. Atsakyti Karolina Sau 6, 2019 04:55

  Sveiki, su Ryanair rankinis bagažas turi būti 40 ilgis, mano lagaminas yra beveik 50, turiu pirkti priority ar kaip registruotą bagažą? Taupymo sumetimais kaip suprantu geriau priority, kad būtu kaip registruotas bagažas? Lutonas – Lietuva skrydis.

  • Atsakyti Ieva Sau 23, 2019 15:56

   Sveiki,

   Pakaktų ir Priority paslaugos. Tiek su Priority tiek įsigyjant registuotą bagažą išmatavimai ir svoris yra tas pats, tik su Priority galite lagaminėlį gabenti orlaivio salone, o registruotas keliauja į bagažo skyriu.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!