Bagažo turinio taisyklės 3 421

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 421 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Diana Lie 24, 2019 07:26

  Laba diena. Skrisiu su 4metų dukra į Airiją ar ji taip pat gali turėti lagaminą ( rankinį bagažą) ? Ir kokio svorio? Ačiū

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:05

   Sveiki,

   Taip, jai priklauso rankinis bagažas, priklausomai nuo to su kokią aviakompanija keliaujate. Jei Ryanair tada 40x20x25cm svoris nėra apibrėžtas, tačiau nerekomenduojama viršyti 10kg, jei su Wizzair aviakompanija 40x30x20cm iki 10kg.

 2. Atsakyti Arvydas Lie 23, 2019 09:34

  Ar galima vienam žmogui vežti kelis vienetus registruoto bagažo, neviršijant bendro leidžiamo svorio, pvz. 20 kg ir leidžiama rankionį bagažą?

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:11

   Sveiki,

   Priklauso nuo aviakompanijos, tačiau jei turite išsipirkęs 1vnt iki 20kg registruoto bagažo, negalite jo galinti į 2 atskirus lagaminus, su kaikuriomis aviakompanijomis vienas asmuo gali gabenti nuo 2-3vnt registruoto bagažo.

 3. Atsakyti Janina Cibulskienė Lie 23, 2019 09:12

  Janina Cibulskienė,

  Sveiki,
  Ką reiškia vaistai originaliose pakuotėse? Ar būtina vaistą vežti su išorine kartonine dėžute?
  Paprastai kelionėms susidedu kelis būtinuosius vaistus, nusikirpus iš folinio lapelio po 2-4 vnt.( pavadinimas matomas). Ar taip galima?
  Ir dar vaikui visur vežiojuos 2 ampules adrenalino ir vienkartinį švirkštą. Jis alergiškas ir galimas anafilaksinis šokas bet kada. Kaip jas vežtis?
  Ačiū!

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:17

   Sveiki,

   Galite gabenti vaistus nebūtinai dėžutėse, pakaks ir lapeliais. Jeigu turėsite iš gydytojo pažymą, kad šie vaistai būtinai reikalingi, neturėtų kilti problemų gabenant ir rankiniame bagaže, tačiau visada rekomenduojame gabenti registruotame bagaže.

 4. Atsakyti Nijolė Skorubskiene Lie 22, 2019 11:59

  Sveiki kiek galime vežti cigarečių i Suomiją skrendant su rankiniu bagažu

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 22, 2019 13:47

   Laba diena,
   ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

   ✔ 800 vnt. cigarečių;
   ✔ 400 vnt. cigarilių;
   ✔ 200 vnt. cigarų;
   ✔ 1 kg tabako;

 5. Atsakyti Karolina Lie 21, 2019 22:58

  Sveiki, skrendu su wizzair į UK. ar galima į rankinį bagažą su savimi pasiimti veido losjoną nuo spuogų, jeigu jis yra rūgštinis (stikliniame 100ml buteliuke, o likę tik pusė)? taip pat dar domina klausimas ar man jo neatims, kadangi buvo pirktas pagal receptą, o receptą vaistininkė pasiliko vaistinėje perkant losjoną. taipogi, ar galima turėti vaisto recepto nuotrauką, o ne pačią kopiją?

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 13:33

   Sveiki,

   Na iš tiesų kadangi tubelė neviršyja leistinos skysčio normos tai užkliūti neturėtumėte, tačiau jei jau paklaustų, receptą reikia turėti, na galbūt tiks ir fotografija, tačiau viskas priklausys nuo patikros personalo.

 6. Atsakyti Ugne Lie 21, 2019 11:39

  Kiek galima tureti skysciu registruotame bagaze, ir ar juos reikia sudeti i permatoma maiseli?

 7. Atsakyti Jolita Lie 16, 2019 21:35

  Sveiki, skrendu su Ryanair, turiu tik rankinį bagažą. Ar galima turėti pincetą, stiklinę dildę ir skutimosi peiliukus? Ačiū

 8. Atsakyti Domantas Lie 16, 2019 13:58

  Sveiki, žadu skristi į Airija,, ar galima į Ryanair oro linijų lėtuvą įsinešti elektroninę cigaretę ir elektroninės cigarėtės skystį?ir ar galima jas gabenti rankiniame bagaže?

 9. Atsakyti Mantas Lie 15, 2019 19:45

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis alkoholį?

 10. Atsakyti Lilinija Lie 15, 2019 19:17

  Laba diena, skrydis į Norvegiją, ar galiu registruotame bagaže vežti mėsos konservus?

 11. Atsakyti Rima Lie 15, 2019 16:49

  Sveiki, ar skrendant i Londana galiu veztis torta

 12. Atsakyti Tatjana Lie 15, 2019 14:54

  Labs diena! Ar galima registruotam bagaze vezti medus?

 13. Atsakyti Milda Lie 14, 2019 20:44

  Ar galima rankiniame bagaze vesti kieta medu 1 kg.?

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 14:38

   Sveiki,

   Rankiniame bagaže gabenant, jeigu medus tikrai kietos konsistensijos, problemų kilti neturėtų.

 14. Atsakyti Arturas Lie 14, 2019 16:15

  sweiki ar veipo skisti galma registruotam bagaze veztis ? nes kaip ir rukimo priemone su nikotinu skaitosi jai taip koki kieki ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 26, 2019 11:52

   Sveiki,
   Papildomus cigarečių skysčius gabenkite pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

 15. Atsakyti Jadvyga Lie 13, 2019 21:01

  Laba diena. Ar galima rankiniame bagaže (skysčių maišelyje) vežti suvenyrinį 100 ml 30 laipsnių stiprumo alkoholio buteliuką? Ačiū už atsakymą.

 16. Atsakyti Lina Lie 13, 2019 18:43

  Sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis super klijus (greito džiuvimo) maža tiūbelė, 3g.?
  Ačiū.

 17. Atsakyti Sandra Lie 12, 2019 20:25

  Sveiki ar galiu skraidintis rankineme bagaže vienkartinius skutimosi peiliukus neišpakuotus plaukų tiesinimo žnyples ir džiovintuva?

 18. Atsakyti Rita Lie 12, 2019 15:00

  Sveiki, skrendu wizzair iš Vilniaus į Lutoną, ar galiu rankiniame bagaže vežtis du puslitrinius stiklainiukus kieto medaus

 19. Atsakyti Darius Lie 11, 2019 19:03

  Ar galima rankiniame bagaze vezti nesiojamo kompiuterio baterija atskirai be kompiuterio?

 20. Atsakyti Ausra Lie 11, 2019 14:39

  Sveiki ar galima i JAv vestis alkoholoo i rakini bagaza? Ir jei taip tai koks kiekis ? Taipat ar galima cigareciu?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 26, 2019 11:33

   Sveiki,
   Galima 1 l alkoholinio gėrimo (vyresniems nei 21 m. amžiaus) bei 200 vnt. cigarečių ir 100 vnt. cigarų.

 21. Atsakyti Auris Lie 11, 2019 09:05

  Laba diena

  Norejau paklausti ar i norvegija galima vestis saslyka vakume ir jai galima koks kiekis leidziamas.

 22. Atsakyti Rasa Lie 10, 2019 20:43

  Sveiki,
  Kiek galima is ukrainos vestis cigareciu su rankiniu bagazu

 23. Atsakyti Dalia Lie 9, 2019 09:10

  Skrendu sas į JAV. Ar galima rankiniame bagaže vežtis saldainius,šokoladą, duonos gaminius?

 24. Atsakyti Kamile Lie 6, 2019 21:04

  Sveiki, keliauju su ryanair. Vešiuos lagaminą rankinį rankiniame bagaže.ar galima užsidėti ant pečių papildomai kuprine kurioje tiesiog telefonas ir pinigine? Galeciau įsidėti kuprine į lagaminą tačiau noriu tureti pinigine visada su savimi

  • Atsakyti Ieva Lie 24, 2019 15:54

   Sveiki,

   Jeigu turite priority paslaugą tada galite gabenti 2vnt rankinio bagažo, jeigu neturite šios paslaugos Jums į saloną priklauso tik 1vnt rankinio bagažo, todėl rankinuko su savimi nepasiimsite.

 25. Atsakyti Ski8 Lie 6, 2019 06:05

  Sveiki ar galima registruotam bagaže isimest pora statybiniu naujiu peiliu?

 26. Atsakyti Vilmante Lie 5, 2019 19:43

  Sveiki, ar galiu rankiniame bagaže vežtis sūrelių į Vokietija?

 27. Atsakyti Tomas Lie 4, 2019 08:38

  ar galima vestis loptopa registruotame bagaze?

 28. Atsakyti Ana Lie 3, 2019 18:50

  Sveiki. Skrendu i Izraeli. Galimi maisto produktai ir alkoholis? Maistas bus rankiniame bagaze, alkoholis is Duty Free.

 29. Atsakyti Aleksandras Lie 2, 2019 15:02

  Sveiki!Arba galima rankiniame bagaže vežtis lašinių ir duonos.Skrendu Wizzair

 30. Atsakyti Egidijus Lie 1, 2019 15:41

  Ar i registruota bagaza galiu detis skysciu tara didesne nei 50ml pvz sampunas,duso zele ir t.t?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 29, 2019 14:01

   Sveiki,
   Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio.

 31. Atsakyti Lukas Bir 29, 2019 18:38

  Laba diena skrendu į italija ar galima veštis 250ml šampūną?

 32. Atsakyti Ieva Bir 29, 2019 18:19

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą isidėti 3 knygas

 33. Atsakyti Edvinas Bir 28, 2019 21:12

  Sveiki. Ar galima gabenti el.cigarėtę kurioje integruota ličio jono baterija?

 34. Atsakyti Edvinas Bir 28, 2019 17:25

  Sveiki. Ar iš Vilniaus oro uosto galima gabenti rankiniame bagaže el.cigarėte kurioje integruota ličio jonų baterija?

 35. Atsakyti Indrė Bir 27, 2019 22:28

  Ar leiddžiama su Ukrainos oro linijom pasiimti į rankinį bagažą gintaro dulkes?

 36. Atsakyti Arvydas Bir 25, 2019 12:57

  Sveiki. Skrendu is Palangos i Vokietija. Ar galima rankiniame bagaze veztis automobilio numerius?

 37. Atsakyti Kęstutis Bir 20, 2019 19:57

  Ar galima su Ryanair skraidinti ps4 žaidimų diską?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 9, 2019 09:59

   Sveiki,
   skraidinti galima bet kokius daiktus, kurie nėra duriantys – pjaunantys, o jeigu tokie yra, geležtė turi neviršyti 6 cm.

 38. Atsakyti Nelia Bir 20, 2019 16:33

  Laba diena!skrendam į Anglija,kiek gali vežti cigarečių vienas asmenis registruotu bagažu?ar paaugliai 13-17 m ar skaitosi kaip asmenis vežti cigarečių jei skrenda kartu su tėvais?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 30, 2019 13:39

   Sveiki,
   Keliaujant į Jungtinę Karalystę galite gabenti iki 4 blokų cigarečių. Paaugliai iki 18 metų gabenti cigarečių negali.

 39. Atsakyti Keleivis Bir 19, 2019 17:38

  Laba diena, ar galima veztis naujus telefonus rankiniame bagaze ?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lie 31, 2019 13:10

   Sveiki,
   Taip. Kelionėje nusipirkus naujus daiktus, jų pirkimo kvitus būtina išsaugoti ir vežti rankiniame bagaže.

 40. Atsakyti Benediktas Vanagas Bir 19, 2019 14:09

  sveiki pasistojo tos klausimas
  galima gabenti riedlente rankieme bagaze?
  jeig ne kodel?

 41. Atsakyti Vytautas Bir 18, 2019 20:53

  ar galima vežtis nedidelį kiekį leidžiamų vaistų ir švirkštų jiems?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 9, 2019 10:08

   Sveiki,
   Švirkštą galima vežtis rankiniame bagaže, jei jo adata ne ilgesnė nei 6 cm. Skysčių tūrio apribojimai rankiniame bagaže netaikomi vaistams, reikalingiems skrydžio metu. Visiems receptiniams vaistams reikalingos gydytojo pažymos.

 42. Atsakyti Gerda Bir 17, 2019 21:59

  Sveiki ar galima į kitą šalį nuskraidinti
  elektronine cigaretė ?

 43. Atsakyti Lina Bir 17, 2019 16:31

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaže vežtis skystį elektroninėm cigaretėm?
  Ačiū

 44. Atsakyti Milda Bir 17, 2019 13:45

  Laba diena,
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis iqos?

 45. Atsakyti lina Bir 16, 2019 23:39

  ar galima skristi nesiojant klausos aparatuka.ar reikalinga gydytojo pazyma.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 2, 2019 12:54

   Sveiki, galima.
   Klausos aparatų saugumo patikros metu nebūtina išsiimti. Reikia tik informuoti oro uosto saugumo patikros darbuotoją. Tolimesnius veiksmus jis pasakys.

 46. Atsakyti Ugne Bir 16, 2019 15:28

  Sveiki,
  ar galima rankiniame bagaze veztis patefona?

 47. Atsakyti nerijis Bir 15, 2019 07:09

  ar galima vešti elektrini paspirtuką . registruotame bagaze

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 13:14

   Sveiki,

   Elektrinis paspirtukas: jei el. paspirtuko baterijos galingumas viršija 160 Wh, tokį prietaisą draudžiama gabenti lėktuvu.

 48. Atsakyti Kamilė Bir 14, 2019 11:31

  Jeigu esu 16 metų ar galiu turėti su savimi iqos?

 49. Atsakyti Jolita Bir 10, 2019 11:52

  Laba diena, skrendame GetJet airlines iš Vilniaus į Varna (Bulgarija) ar galima veštis elektronines cigaretes? Ar jos skiratomos pagal kažkokia specifikaciją?

 50. Atsakyti To a Bir 7, 2019 23:52

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže vežti viskio butelį?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 29, 2019 13:19

   Laba diena,

   Alkoholiniai gėrimai rankiniame bagaže gali būti ne didesnėje nei 100 ml pakuotėje ir priskiriami skysčiams.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!