Bagažo turinio taisyklės 3 689

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 689 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Vaida Rgs 30, 2019 10:35

  Sveiki.

  Ar registruotame bagze galima vežtis kosmetika didesnės talpos negi 100ml buteliukuose?

 2. Atsakyti Daiva Rgs 30, 2019 09:43

  Skrendu į Jordaniją su Ryanair su pirmenybiniu įlaipinimu ir dviem salono krepšiais. Ar galiu turėti plaukų laką ir priemonę nuo įdegimo (purškiama)?

 3. Atsakyti Slavka Rgs 28, 2019 13:07

  Sveiki, skrendu i rusija, galima su savimi gabenti pieno prod.?

 4. Atsakyti Zita Rgs 28, 2019 07:48

  Sveiki,vežu vaikams dovaną krištolines šampano taures dėžėje.Ar galiu dėti i rankini bagaža,kad nuvežti nesudaužytas.Aciū.

 5. Atsakyti Jūratė Rgs 27, 2019 08:35

  sveiki, esame užsisakę skrydį per ryanair skrydžių bendrovę tik su rankiniu bagažu. Ar tokiu atveju aš galiu vežtis man priklausantį rankinį bagažą su kelioniniu krepšiu ir savo rankinę ar vietoj jos nedidelę kuprinę?

 6. Atsakyti Edita Rgs 26, 2019 16:02

  Ar galima registruotame bagaže vežti mažas kriauklytes iš Graikijos, kurių prisirinkome prie jūros?

 7. Atsakyti Edita Rgs 26, 2019 14:47

  Ar galima registruotame bagaže iš Rodo salos Graikijoje vežti kriauklyčių prisirinktų pajūryje?

 8. Atsakyti Radvile Rgs 25, 2019 21:18

  Sveiki,
  Ar butu galima skraidinti rankiniame bagaže kavinuke?

 9. Atsakyti Justas Rgs 25, 2019 12:27

  Sveiki skrendu norvegian linija, bilietas lowfare nelabai supatau del bagazo, galima veztis maza lagamina+kuprine ar tik viena is ju?

 10. Atsakyti lina Rgs 25, 2019 06:20

  Sveiki turiu dovanu rinkinuka kuriame yra nedidelis peiliukas ar galiu vezti lektuve

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 25, 2019 14:58

   Sveiki, jeigu peilio ašmenys nėra ilgesni nei 6 cm, tuomet galima. Kitu atveju draudžiama.

 11. Atsakyti Eva Rgs 23, 2019 17:23

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis skutimosi peiliuką?

 12. Atsakyti PONASB Rgs 23, 2019 13:30

  Sveiki,

  ar galima į registruotą bagazą (gerai užpakavus) įdeti neapdorotą strūčio kiausinį?

  dėkui

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 3, 2019 17:02

   Sveiki, dėl šio daikto gabenimo geriau susisiekti su oro uostu, nes neapdorotas kiaušinis priskiriamas prie skysčių.

 13. Atsakyti Katažyna Rgs 23, 2019 12:20

  sveiki,
  skrendane į Angliją su 1.3 metų vaiku, ar jam priklauso rankinio bagažo vienetas (wizzair oro linijos)?

 14. Atsakyti Karolina Rgs 22, 2019 14:01

  Ar regisruotame bagaze galima gabenti didesnes talpos nei 100ml indelyje?

 15. Atsakyti Rasa Rgs 20, 2019 14:14

  Sveiki.Ar galima virsyti rankinio bagazo matmenys 5cm jei yra reikalaujama 40×30×20?

 16. Atsakyti lukosaitiene Rgs 18, 2019 21:37

  moteriska rankine reikia ideti i rankini bagaza ar galima veztis atskirai kaip rankinuka.aciu vykstas i Prancuzija su kelioniu agentura

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 20, 2019 15:59

   Sveiki, Jums reikės įdėti rankinę į rankinį bagažą, nes skrendant priklauso tik vienas rankinis bagažas.

 17. Atsakyti Goda Rgs 18, 2019 19:18

  Sveiki! Skrendu į Daniją ir turiu registruotą 10kg bagažą. Norėjau pasiteirauti,ar galiu jame vežtis skysčių didesnėje nei 100ml patalpoje? Ir ar turiu teisę dar pasiimti kuprinę,kurią dėsiu po lėktuvo kėde? Ačiū.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Kov 1, 2020 14:12

   Sveiki, taip, registruotame bagaže galima gabenti skysčius didesniais kiekiais. Taip pat Jums priklauso vienas vienetas rankinio bagažo, kurį nešitės į lėktuvo saloną.

 18. Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 18, 2019 16:34

  Sveiki,
  Problemų kilti neturėtų, tačiau už ją reikės papildomai sumokėti, kaip už dar vieną bagažą.

 19. Atsakyti Laura Rgs 16, 2019 16:26

  Laba diena ar galiu vežtis iš vokietijos į anglija antibijotikų pakelį? Ir ar galima vežti kavą rankiniame bagaže ir kiek jos galima vežti?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 18, 2019 15:58

   Sveiki,
   Taip galima, tačiau receptiniams vaistams reikia bent jau recepto kopijos. Kava galima gabenti, jos kiekis nėra ribojamas, svarbu kad neviršytų rankinio bagažo leistino svorio.

 20. Atsakyti Andrius Rgs 15, 2019 17:03

  Ar galima vestis rankiniame bagaze akumuliatorini suktuko baterija licio

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 18, 2019 16:33

   Sveiki,
   Keleiviams leidžiama vežti asmeniniam naudojimui skirtus nešiojamuosius elektroninius prietaisus su ličio metalo arba ličio jonų elementais ar baterijomis. Ličio metalo baterijose gali būti ne daugiau kaip 2 g ličio, o ličio jonų baterijose – iki 100 Wh.

 21. Atsakyti Gabi Rgs 15, 2019 13:13

  Sveiki ar rankiniame bagaze galima gabentis siek tiek proteino milteliu pavidalu?

 22. Atsakyti Irena T Rgs 14, 2019 22:53

  Sveiki, 15d.skrendam į Turkiją, skrendam su vaiku 10.5 mėn, ar galima į rankinį bagažą dėti vaisių tyreles? Vandenuko vaik.buteliukas 200ml. Indeliuose užkandžiai vaikui?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 15, 2019 13:42

   Sveiki,
   Skrendant su vaikais iki 4 metų, yra leidžiama į lėktuvo saloną įsinešti tiek skysčių vaikui, kiek jam gali prireikti viso skrydžio metu, tame tarpe ir tyrelės ar maistas.

 23. Atsakyti Ramunas Rgs 12, 2019 22:46

  Sveiki skrendu wizzair oro linija ar galiu su savim turėti elektronine cigarete?

 24. Atsakyti Nijolė Rgs 11, 2019 14:45

  Skrendu į Graikiją -noriu parsivežti aliejaus. Jis neįvardintas kaip „skystis“. Ar galiu jo vežti apie 3 l?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 20, 2019 17:01

   Sveiki, jeigu registruotame bagaže tuomet galima, jeigu rankiniame jam vistiek bus taikomi skysčių reikalavimai.

 25. Atsakyti Miglė Rgs 11, 2019 00:53

  Sveiki, ar 16 metų galima gabenti cigaretes? Hamburgas-Vilnius

 26. Atsakyti Gedska Rgs 10, 2019 16:29

  Sveiki, ar galima lėktuvo bagaže vežtis sliekus. Skrydys būtų į Ispaniją.

 27. Atsakyti Vika Rgs 10, 2019 13:15

  Sveiki, ar galima vežti rankiniame bagaže augalus tokius kaip aloe vera skrendant is londono i lietuva?

 28. Atsakyti Rūta Rgs 10, 2019 09:46

  Laba diena,
  ar galima rankiniame bagaže vežtis 4 litrus šviežių spanguolių (Vilnius-Briuselis)?

 29. Atsakyti Violeta Rgs 8, 2019 23:18

  Skrendu i Londona su pirmenybinio ilaipinimo rankiniu bagazu, kiek cigareciu galiu vezti

 30. Atsakyti Tadas Rgs 8, 2019 19:36

  Sveiki,

  Skrendant į Ukrainą ar galima rankiniame bagaže vežtis maisto papildus (multivitaminus, magnį, cinką) pirktus Lietuvoje?

  Dėkui iš anksto už atsakymą.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 10, 2019 16:28

   Sveiki,
   Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie skirti jūsų asmeniniam vartojimui bei originalioje pakuotėje.

 31. Atsakyti Aurelija Rgs 8, 2019 13:44

  Skrendu I norvegija galiu vestis sokoladiniu saldainiu, guminuku , cipsu ir ar gali buti rankiniame lagamine? nes registruoto neturesiu

 32. Atsakyti Elena Rgs 6, 2019 19:21

  Ar galiu vežti viena keptuve rankniame bagaže į svedija

 33. Atsakyti Regina Levinskiene Rgs 5, 2019 16:25

  Laba diena. Skrendu rytoj i Londona su rankiniu bagazu. Ar galiu vežtis 1 kg kieto medaus plastmasiniame kibirelyje ir 0,5 kg juodo sokolado, pakuote orginalas is parduotuves. Is anksto dekoju uz operatyvu atsakyma.

 34. Atsakyti Ovidijus Rgs 5, 2019 13:15

  Sveiki ar galima veztis motociklo salma rankiniame bagaze su prioritetu?

 35. Atsakyti Dainora Rgs 4, 2019 20:01

  Laba diena. Ar galima į JAV registruotame bagaže vežti 1 butelį degtinės ir kepaliuką duonos, cigarečių 10 pokelių? Jei ne, tai ar galima minėtus daiktus vežti rankiniame bagaže?Ir ar rankinis bagažas gali būti sportinio stiliaus kuprinė, ar būtinai lagaminas?Dėkoju už atsakymą?:)

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 5, 2019 10:27

   Sveiki.
   Visus išvardintus daiktus galite gabenti registruotame bagaže. Rankinis bagažas gali būti ir kuprinė.

 36. Atsakyti ReNata Rgs 4, 2019 18:10

  Laba diena, ar galima vežti rankiniam bagaže džiovintas vaistines žoleles(mėta, čiobreliai, liepžiedžiai ir pan.) bei džiovintus grybus. Skrendu į Norvegiją.

 37. Atsakyti Ramunas Rgs 3, 2019 22:44

  Ar galiu veztis rankineme bagaze mikrofonus?

 38. Atsakyti Daiva Rgs 3, 2019 18:01

  Skrydis i turkija si freebird airlines. Biliete nurodytas rankinis bagazas iki 8 kg. 55 ismatavimai. Ar galima nestis rankini bagaza ir maza kuprinyte?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 5, 2019 10:32

   Sveiki,
   Taip Jums priklauso ir rankinis bagažas ir mažas papildomas rankinukas ar kuprinė

 39. Atsakyti Giedre Rgs 1, 2019 23:31

  Ar galima veztis krepsinio kamuoli rankiniame bagaze

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 7, 2019 16:01

   Sveiki, problemų kilti neturėtų, tačiau pasitikslinti galite oro uoste, ar galima gabenti jį pripūstą.

 40. Atsakyti In Rgs 1, 2019 18:11

  Ar galima gabenti skyscius registruotame bagaze? Ka daryti su 200ml skysciais?

 41. Atsakyti Eimante Rgp 31, 2019 16:01

  Ar galima lektuvu skraidintis i Norvegija zalia mesa?

 42. Atsakyti Egle Rgp 30, 2019 17:10

  Laba diena.Ar rankiniame bagaže galiu vežti balta varškės sūrį

 43. Atsakyti Andželika Rgp 29, 2019 11:16

  Sveiki,
  skrendant į Kiprą ar galima rankiniame bagaže vežti įvairių rūšių šokoladinių saldainių (riešutai, uogos aplietos šokoladu) supilstytų į atskirus popierinius maišelius?

 44. Atsakyti Rimas Rgp 29, 2019 09:30

  Kur reikia patalpinti powerbanka ir planšetę skrydžio metu ?

 45. Atsakyti Evelina Rgp 28, 2019 09:58

  Sveiki, keliaujant su rankiniu bagazu skysciu buteliuku kiekiui apribojimo nera? Tik bendrai neturi virsiti 1l?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 28, 2019 10:01

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže skysčiai turi būti nedidelės talpos indeliuose, kurie neviršija 100 ml.
   Šie indai privalo būti sudėti į permatomą užsegamą plastikinį maišelį. Bendras skysčių kiekis vienam keleiviui negali viršyti 1 l.

 46. Atsakyti Vitalijus Rgp 28, 2019 09:46

  Sveik, man reikia gabentis skystus vaistus, taigi, iš kur gauti medicinine pažymą? tiesiog paprašyti gydytojos kad išrašytų ar užtektų ir recepto kopijos?

  Be to, ar yra galimybė juos lėktuve laikyti šaltai?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 28, 2019 10:07

   Sveiki,
   Užtenka ir recepto kopijos. Dėl galimybės laikyti juos šaltai geriausia pasiteirauti pačiame lėktuve.

 47. Atsakyti Aidas Rgp 27, 2019 08:39

  Sveiki. Skrendu i Norvegija ar galiu veztis mesos koncervu? Ir ar kiekis yra ribojamas?

 48. Atsakyti IRENA Rgp 27, 2019 08:02

  Sveiki. Noriu sužinoti, aš sergu diobetu, imu daug vaistų ir tiapaliuka nuo skausmo tiubike. Ar jis ne bus priskaičiuotas prie skišciu? 😊 😊 AČIŪ. IRENA

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgp 27, 2019 13:52

   Sveiki,
   Jei vaistai Jums yra būtini, juos vis tiek galite gabentis.

   • Atsakyti Ernesta Rgs 26, 2019 16:00

    Laba diena,ar butina i viena dideli maiseli sudet makiaza ar galima sausas pvz sausas premones det i viena,o slapias i kita? Ir ar sausos vien tik turi uzimt 1litra ar sausos ir slapios kartu?aciu uz atsakyma.

    • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Rgs 30, 2019 18:12

     Sveiki, galima dėti ir į kelis maišelius, svarbu kad priemonių tūris nebūtų didesnis negu 100 ml. Sausos makiažo priemonės neturėtų būti priskiriamos prie skysčių, todėl tik šlapios.

 49. Atsakyti Erika D. Rgp 26, 2019 22:53

  Sveiki. Ar galima rankiniame bagaže vežtis iqos skrendant į Turkiją ir Egiptą?
  Ačiū 🙂

 50. Atsakyti Emilė Rgp 26, 2019 15:14

  Ar galiu nedidelį kišeninį peiliuką vežtis rankiniame bagaže?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!