Bagažo turinio taisyklės 3 589

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Šį sąrašą sudaro daiktai ir medžiagos, kurios griežtai draudžiamos gabenti, siekiant pasirūpinti žmonių saugumu, arba leidžiamos gabenti su išlygomis.

Daiktai neskraidinami, jei:

✘ gali kelti pavojų orlaiviui, juo vykstantiems asmenims ar skrendančiųjų asmenų nuosavybei;
✘ gabenami daiktai gali būti suniokoti kelionės metu;
✘ gabenamas bagažas netinkamai supakuotas;
✘ gabenami daiktai draudžiami įvežti įstatymais, galiojančiais šalyje, iš kurios, per kurią ar į kurią vykstama;
✘ daiktų negalima skraidinti dėl išmatavimų, svorio ar kt.;
✘ gabenami daiktai gali sukelti nepatogumų arba gali būti atgrasūs kitiems keleiviams.

Griežtai draudžiama skraidinti:

✘ šaunamuosius ginklus, amuniciją ir sprogmenis, įskaitant medžioklinius arba sportinius ginklus;
✘ bet kokius daiktus arba medžiagas, atrodančius, kaip šaunamieji ginklai, amunicija ar sprogmenys;
✘ degiąsias medžiagas (išskyrus: alkoholinius gėrimus, plaukų laką, kvepalus, odekoloną);
✘ radioaktyviąsias medžiagas;
✘ suskystintąsias dujas (išskyrus: CO2, naudojamą dirbtinėms galūnėms judinti; tarą, kurioje yra degiųjų dujų, naudojamų pripučiamosiose gelbėjimo liemenėse);
✘ nuodingąsias arba užkrečiamąsias medžiagas;
✘ ėsdinančias medžiagas (išskyrus: termometruose, barometruose, neįgaliųjų vežimėlių akumuliatoriuose esantį gyvsidabrį);
✘ lagaminus, kuriuose įrengti signalizacijos įtaisai, ličio akumuliatorius arba pirotechnines medžiagas;
✘ daiktus, keliančius pavojų lėktuve esančių asmenų saugai, nuosavybei, gyvybei, sveikatai ar fizinei neliečiamybei;
✘ medžiagas, draudžiamas pagal šalių, per kurių teritoriją gabenamas bagažas, įstatymus ir reglamentus;
✘ daiktus, kurių negalima skraidinti dėl svorio, dydžio ar bet kokių kitų neįprastų savybių;
✘ žmogaus palaikus;
✘ daiktus, nurodytus Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (TCAO) Saugaus pavojingų krovinių gabenimo oru techninėse instrukcijose ir Tarptautinės oro transporto asociacijos (TOTA) Pavojingų krovinių gabenimo reglamentuose.

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

✔ visi skysčiai turi būti ne didesnėse nei 100 ml talpose;
✔ visas, 100 ml neviršijančias talpas, reikia sudėti į vieną permatomą, pakartotinai uždaromą 1 litro talpos plastikinį maišelį;
✔ bendras skysčių tūris neturi viršyti 1 l.

Šie reikalavimai negalioja skysčiams, kuriuos įsigijote „Duty Free“ parduotuvėse po patikros.
Šios taisyklės galioja visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose.

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

Visus minėtus produktus galite gabenti rankiniame ir registruotame bagaže. Svarbu, jog visi produktai būtų supakuoti sandariose originaliose pakuotėse.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

✔ 800 vnt. cigarečių;
✔ 400 vnt. cigarilių;
✔ 200 vnt. cigarų;
✔ 1 kg tabako;

ir

✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
✔ 110 l alaus.

IŠIMTIS: į Airiją, Vokietiją, Austriją, Kroatiją, Daniją, Italiją, Slovėniją ir Švediją atvykstantys Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Kroatijos, Rumunijos ir Bulgarijos piliečiai asmeniniam naudojimui gali įsivežti tik 300 cigarečių (15 pakelių) be muito mokesčio. Kiti ribojimai, susiję su tabako gaminiais, nesikeičia, jei prekės įsivežamos ne komerciniais, o asmeninio naudojimo tikslais.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Keliaujant po ES šalis, perkamų ar vežamų daiktų kiekis neribojamas, jei tie daiktai skirti naudoti asmeniškai, o ne parduoti, PVM ir muito mokesčiai yra įskaičiuojami į kainą, ir kitoje ES šalyje jokių mokesčių mokėti nebereikia.

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Vežant rankiniame bagaže vaistai privalo būti originalioje pakuotėje.
 • Gabenant receptinius vaistus rankiniame bagaže turėkite receptą arba jo kopiją. Vaistų negalima vežtis daugiau, negu nurodyta recepte. Galioja tik jūsų vardu išrašytas receptas. Įsitikinkite, kad recepte ir jūsų biliete nurodytas vardas ir pavardė yra tokie pat.
 • Geliai, leidžiami vaistai turi būti supakuoti į skysčiams skirtą maišelį, jie privalo būti originaliose pakuotėse.
 • Jeigu sergate diabetu, insuliną galima gabenti ir rankiniame bagaže, tačiau prieš saugumo patikrą jį reikia išimti iš rankinio bagažo ir deklaruoti atskirai. Kadangi tai medicininės paskirties skystis, jis neskaičiuojamas į bendrą skysčių apribojimą. Dokumentas apie jums paskirtą gydymą insulinu privalomas (jei neturite pažymos, galite turėti su savimi vaistų pasą – jo užteks).
 • Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Tik jį turite deklaruoti patikros skyriuje. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.
 • Turėdami didelį kiekį vaistų galite sukelti įtarimą.
 • Jei vaistai yra kompensuojami, turėkite kompensuojamųjų vaistų pasą.
 • Be gydytojo recepto (arba jo kopijos) negalima per sieną vežtis vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių arba psichotropinių medžiagų.
 • Jeigu turite medicininį protezą, būtina su savimi turėti gydytojo pažymą apie jo buvimą jūsų kūne.
 • Galima gabenti ne daugiau kaip 5 vienos rūšies nereceptinių vaistų pakuotes.

Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Kilus papildomiems klausimams, tikslios informacijos teiraukitės Vilniaus oro uosto muitinėje tel. 8 5 233 0317.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Galima. Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė.

Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje. Žvejybos įranga turi būti tinkamai supakuota į patikimą krepšį, kuris apsaugotų kitus krovinius nuo žalos.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Dviračiai gali būti vežami tik su sąlyga, kad jie yra įpakuoti į specialius dviračių kelioninius maišus arba nailoninius maišus, ratai ir pedalai turi būti nuimti, o rankenos pasuktos paraleliai. Jie gali būti skraidinami ir supakuoti kartono dėžėse, prieš tai išleidus orą iš padangų.

Slidžių/snieglenčių gabenimas:

Slidžių/snieglenčių gabenimo krepšyje gali būti gabenami tik susijusi su slidinėjimu/snieglentėmis įranga (batai, slidžių pora/snieglentė). Slidės/snieglentė gali būti gabenamos tik registruoto bagažo skyriuje, supakuotos patikimuose krepšiuose.

Nardymo įrangos gabenimas:

Nardymo įranga skraidinama tik išleidus orą iš nardymui skirtų oro balionų, išėmus maitinimo šaltinį arba elektros lemputę ir užfiksavus jungiklį padėtyje „IŠJUNGTA“.
Vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė.

Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių gabenimas:

Banglenčių įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

3 589 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Brigita Gru 26, 2019 11:19

  Sveiki, ar galima skraidinti rankiniame bagaže kavinuka? Bei stiklinį mažą indėlį su prieskoniais?

 2. Atsakyti Sati Gru 26, 2019 10:52

  Sveiki, skrendu su 8metu dukra,ar galiu i jos bagaza deti 15pakeliu cigareciu?

 3. Atsakyti Eglė Gru 25, 2019 21:59

  Sveiki,ar einant per daiktų patikrą būtina iqos padėti prie išimtu elektronikos daiktų,ar gali būti supakuotas krepšyje?

 4. Atsakyti Gytis Gru 25, 2019 20:03

  Sveiki ,ar galima gabenti teniso rakete rankinime bagaže ?nes kotas išlenda iš išmatavimų ribos.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 28, 2020 17:42

   Sveiki, Sporto ar muzikos įranga, įskaitant dideles meškeres, golfo lazdas, dviračius* (dviračio svoris negali viršyti 30 kg), paspirtukus, fechtavimosi įrangą, šokinėjimo kartis, ietis, banglentes, plaukiojimo lentas, snieglentes, slides ir kt., bei dideli muzikos instrumentai, įskaitant arfas, kontrabosus, būgnus ir kt., dėl savo savybių nėra tinkami vežti tokiomis oro linijomis, kaip „Ryanair“, kurios savo veiklą grindžia operacijų sparta . Tačiau šiuos bagažo vienetus, neviršijančius 20 kg normos, galima vežti lėktuvo bagažo skyriuje neįtraukiant į asmeninio registruojamo bagažo normą, internetu sumokėjus mokestį su nuolaida – 50 £ / 50 € vienam bagažo vienetui vienam skrydžiui į vieną pusę. Jei už tokį bagažo vienetą mokama oro uoste arba per „Ryanair“ skambučių centrą, taikomas didesnis – 60 £ / 60 € – mokestis vienam bagažo vienetui vienam skrydžiui į vieną pusę. Jei sporto arba muzikos įrangos svoris viršija 20 kg normą, už viršsvorį reikės mokėti pagal vienam viršsvorio kilogramui taikomą tarifą.

 5. Atsakyti Karolina Gru 23, 2019 05:32

  Sveiki, ar galima rankiniam skrendant su Norwegian į Švediją, veštis vaistus nuo gerklės skausmo? Jie nėra receptiniai

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Sau 7, 2020 17:46

   Sveiki,
   Nereceptinius vaistus vežtis galima, svarbu kad jie būtų originalioje pakuotėje.

 6. Atsakyti Rasa Gru 21, 2019 14:57

  Ar galima rankiniame bagaže vežti šaldytą žuvį?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 22, 2019 11:34

   Sveiki,
   Šaldytos žuvies, gabenti rankiniame bagaže, nerekomenduojame. Dėl daugiau informacijos pasiteiraukite oro uoste.

 7. Atsakyti Virginija Gru 20, 2019 09:47

  Sveiki,
  ar rankiniame bagaze, skrendant i UK, galime tureti rukytos mesos gaminiu, konservuotu alyvuogiu skardinese po 100 ml.?

 8. Atsakyti Gintare Gru 19, 2019 06:14

  Sveiki,ar galiu veztis is Olandijos i Lietuva 10 plyteliu sokolado ir 6 skarbonkes alaus 0.33ml. supakuotas 5 laipsniu. Registruotame bagaze .Skrendu su Wizeir

 9. Atsakyti Ruta Gru 18, 2019 16:19

  Ar Galima vežti lagamine 250g kūdikio maisteli

 10. Atsakyti Rita Gru 18, 2019 15:41

  Sveiki,ar galima rankiniam bagaze vezti skalbimo miltelius

 11. Atsakyti Ligita Gru 17, 2019 22:27

  Sveiki skrisime su vyru ir turime viena bagaza ar gales veztis alkoholio stipresnio du litrus. Skrendame i Norvegija

 12. Atsakyti Rita Gru 17, 2019 19:47

  Sveiki,ar galima rankiniam bagaze veztis skalbimo miltelius.

 13. Atsakyti Karolina Gru 16, 2019 19:29

  Sveiki, ar galima skyscius deti ir tuos maiselius su uzsegimu kur buna naudojamo saldymui (su raudona juostele) ? Ar reikia pirkti kazkokius kitus ?

 14. Atsakyti Eugenijus Gru 16, 2019 16:38

  Laba diena,noriu paklausti,ar galima registruotame bagaze vezti virtuvinius darbo peilius?Aciu

 15. Atsakyti Laura Gru 15, 2019 16:45

  Sveiki, skrendu į Šveicariją wizzair oro linijomis, kiek su savimi galiu pasiimti cigarėčių vnt?

 16. Atsakyti Arvydas Gru 14, 2019 18:29

  Sveiki,skrtendu i Liuksa su LOT ,ar galima rankiniame bagaze veztis ,,simtalapy“ pyraga

 17. Atsakyti Gabrielė Gru 13, 2019 09:20

  Sveiki, ar galima vežtis, rankiniame bagaže, eglutės žaisliukus?

 18. Atsakyti Jurate Gru 12, 2019 13:39

  Ar galima i rankini bagaza veztis plauku tiesintuva?

 19. Atsakyti Gabriele Gru 10, 2019 22:09

  Sveiki turiu bilieta prioriti ar galim veztis skutimosi peiliukus ir dezodorantanta 200ml ?

 20. Atsakyti Edita Gru 9, 2019 21:31

  Ar galiu vežtis maistines pakepintas kanapes, kaip prieskonį. Ryga – Kopehaga. Dėkoju

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 11, 2019 15:25

   Sveiki,

   Priklauso nuo to kokios tai kanapės. Jeigu tai maistinės ir jos yra orginaliose pakuotėse, tada problemų kilti neturėtų.

 21. Atsakyti Vilija Grybiene Gru 9, 2019 13:27

  sveiki, skrendu iš kauno į uk ar galiu vežtis dulkių siurblį į rankinį bagažą,jei jis išsilanksto irį jį telpa . Ačiū

 22. Atsakyti Asta Gru 9, 2019 02:58

  Sveiki, noriu į vokietija veštis kugelio ir kepsnių-rankiniame bagaže, galima ar bus atimti? Ačiū

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 9, 2019 17:55

   Sveiki, juos gerai supakavus turėtų leisti vežtis katu. Dėl išsamesnės informacijos geriau susisiekti su pačiu oro uostu.

 23. Atsakyti Motas Gru 8, 2019 14:52

  Laba diena,
  kiek vyno galima įvežti į Šveicariją?

 24. Atsakyti Adelija Gru 8, 2019 14:03

  Laba diena, ar galina vezti i Anglija stalo irankiu komplekta, kuriame yra ir peiliai, taciau asmenys ilgesni negu leistinni 6 cm?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 11, 2019 17:34

   Sveiki, pagal viską peiliai, kurių ašmenys ilgesni nei 6 cm. yra neleistini. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į patį oro uostą šiuo atveju.

 25. Atsakyti Inga Gru 8, 2019 13:38

  Sveiki,
  Ar galima rankiniame bagaže vežtis žiebtuvėlį ar degtukų?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 9, 2019 15:52

   Sveiki, 1 pakelį paprastų degtukų ar žiebtuvėlį leidžiama vežti tik arti savęs (pvz., drabužių kišenėje, bet ne rankiniame lagamine, krepšyje)

 26. Atsakyti vikii Gru 4, 2019 07:01

  sveiki, koki kiekį alkoholio galima vežtis keliaujant iš lietuvos skrendant rygos oro linijomis į Sankt peterburgą?registruotame bagaze?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 4, 2019 15:22

   Sveiki, į Rusiją galima vežtis 2 l alkoholinių gėrimų (vyresniems nei 21 m. amžiaus) be jokio muito mokesčio.

 27. Atsakyti Zita Gru 3, 2019 14:58

  Labas, ar galima vestis susaldyta ząsi i Anglija

 28. Atsakyti Deividas Gru 2, 2019 22:48

  Sveiki,

  Norėčiau žinoti ar atvykstant į Lietuvą yra leidžiama kartu pasiimti Olimpinį „Recurve“ lanką ir jeigu atsakymas taip, ar yra būtina užpildyti kokius nors dokumentus.

  Ačiū už jūsų laiką.

  Deividas

 29. Atsakyti Oksana Gru 2, 2019 10:19

  Sveiki, norejau paklausti ar galima skraidintis rankiniam bagaže į Norvegija stikliniam inde žvakę?

 30. Atsakyti Edita Gru 2, 2019 00:18

  Sveiki, ar nekils problemu registruotame bagaze turint pakeli cigareciu? Man 19. Skrendu i Norvegija su Wizzair.

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Gru 3, 2019 16:32

   Sveiki, problemų kilti neturėtų. Tabako gaminius pilnamečiai asmenys gali gabentis kartu.

 31. Atsakyti Eglė Lap 30, 2019 21:50

  Sveiki, ar galima skrendant į Daniją su ryanair rankiniame bagaže gabentis elektrinį inhaliatorių, bekontaktį termometrą, kūdikiui gertuvėje vandens ar galima turėt?

 32. Atsakyti Vaida Lap 29, 2019 18:48

  Laba diena, rašoma kad skrendant į vokietiją galima tik 15 pakeliu cigarečiu, jei bus vežama daugiau kiek kainuoja muitas? Ar tas muitas bus mokamas lietuvoje? Ar galima cigaretes dėti į rankinį bagaža?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 30, 2019 12:50

   Laba diena, dėl muitų kainos geriau susisiekti su muitinės darbuotojais. Taip, cigaretes galima gabenti rankiniame bagaže.

 33. Atsakyti Milda Lap 28, 2019 22:45

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galiu vežtis stiklinį nuotraukos rėmelį?

 34. Atsakyti Greta Lap 28, 2019 19:55

  Vykstu Vilnius- Berlynas. Ar rankiniame bagaže galiu turėti polaroid fotoaparatą?

 35. Atsakyti Ara Lap 27, 2019 18:33

  Skrydis Kijevas – Vilnius. Ar galima su savimi į lėktuvą pasiimti skintas gėles?

 36. Atsakyti Tautvydas Lap 27, 2019 00:18

  Sveiki, ar galima į rankinį bagažą dėtis puodelius ir lėkštes?

 37. Atsakyti Svajonė Lap 26, 2019 22:53

  Skrendu į airija ar rankiniam bagaže galiu turėti brendžio butelį

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 27, 2019 18:18

   Sveiki,
   Galite gabenti registruotame bagaže arba pirkti alkoholį duty free parduotuvėse – jei norite gabenti rankiniame bagaže.

 38. Atsakyti Tautvydas Lap 26, 2019 21:44

  Sveiki, Skrendu į Daniją, ar galiu į rankinį bagažą dėtis šakutę ir šaukštelį?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 27, 2019 18:20

   Sveiki,
   Galite gabenti. Daiktų su ašmenimis ašmenų ilgis negali viršyti 6 cm, ašmenys turi būti apsaugoti.

 39. Atsakyti As Lap 26, 2019 07:47

  Sveiki.ar galima rankiniam bagaze veztis du stiklainiukus mazus po 60g.kieto medaus? Kadangi kietas medus tikriausiai jis nebus priskiriamas skysciams?

 40. Atsakyti Kasparas Lap 25, 2019 00:31

  Sveiki, skrendu su ryanair ir turiu zippo žiebtuvėlį, ar galiu jį pasiimt su savim?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 25, 2019 17:30

   Sveiki, jei žiebtuvėlis bus tuščias, problemų neturėtų kilti. Tačiau gali tekti aiškintis pareigūnams.

 41. Atsakyti Kristina Lap 23, 2019 15:12

  Laba diena, ar galima rankiniame bagaze tureti skysciu(sampuna, duzo zele ir t.t)?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 25, 2019 17:33

   Laba diena, taip, rankiniame bagaže galima turėti skysčių, tačiau jie turi būti ne didesniuose nei 100 ml. talpos indėliuose.

 42. Atsakyti Mantvydas Lap 23, 2019 01:08

  Sveiki, Skrydis Vilnius – Brėmenas, su ryanair, ar galiu rankiniame bagaže turėti elektronine cigarete ir 10ml. skysčio, skirto elektroninei cigaretei?

 43. Atsakyti Jone Lap 21, 2019 13:21

  Sveiki,
  planuoju su savimi pasiimti inhaliatorių, nes sergu astma. Ar visada paprašo įrodymo, kad jis būtinas?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 21, 2019 15:21

   Sveiki,
   Turint problemų su astma, galima gabenti inhaliatorių. Būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, kad jums ši priemonė yra būtina.

 44. Atsakyti Skrendantis Lap 19, 2019 22:48

  Sveiki, koks kiekis gali būti vaistų skrendant į Norvegiją? Ir ar apskritai galima gabentis vaistus?

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 20, 2019 19:29

   Sveiki, į Norvegiją galima gabenti nedidelį kiekį vaistų, kurie būtų kirti asmeniniam Jūsų naudojimui.

 45. Atsakyti Vilma Lap 19, 2019 19:34

  Laba diena , ar galiu rankiniame bagaže isidėti pora anpuoliu nuo skausmo ir pora švirkštu , turiu stuburo problema , skrendu i UK

  • Atsakyti Martyna | Kilti.lt Lap 19, 2019 19:48

   Sveiki, vaistus gabentis galima, tačiau jeigu tai yra receptiniai vaistai Jums bus reikalingas gydytojo išrašas arba recepto kopija.

 46. Atsakyti Egle Lap 19, 2019 05:54

  Sveiki,ar skrendant su wizzair i Norvegiją galima su priority rankiniame bagaže turėti kosmetinius trumpus pinceta,dilde,zirklutes bet plaukų džiovintuvą?

 47. Atsakyti Audra Lap 18, 2019 14:46

  Sveiki,ar galima skrendat Norvegijon rankiniam bagaze vezti supakuota stikline vaza.Aciu

 48. Atsakyti Edvinas Lap 18, 2019 13:32

  Laba diena o rankinio bagažo svorį 8 kg įeina ir lagamino tuščio svoris

 49. Atsakyti skrendanti pirmą kartą Lap 17, 2019 22:44

  Sveiki. Ar galima su ryanair rankiniame bagaze skraidinti lėkštes ir ikrus stikliniame inde?

 50. Atsakyti Vygaudas Lap 17, 2019 21:55

  Ar galima vežtis rankiniame bagaže rankines šarnyrines skardos kirpimo žirkles, kurių ašmenų ilgis 5 cm, o rankenų ilgis 20 cm?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!