Bagažo turinio taisyklės 4 725

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

4 725 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Ramune Rgs 20, 2023 15:18

  Sveiki, ar galima vestis rankiniame bagaze vitaminus kurie sudeti/surusiuoti i dezute savaitei laiko ? Taprasme be dezuciu, tai omega3,folio rugstis,vitaminasB, jodas….

 2. Atsakyti Rima Rgs 19, 2023 20:20

  Sveiki, ar galima vežtis 1 dezute antibiotikų, manikiūro žnyplutes, taip pat sidabrines monetas rankinis me bagaže. Ačiū

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 20, 2023 12:55

   Sveiki,
   Antibiotikus vežti galite, tik turite turėti gydytojo recepto kopiją ar išrašą, kad jums reikia šių vaistų. Manikiūro žnyples, vežtis taip pat galite. Sidabrines monetas galite gabenti su sertifikatu ar pirkimą įrodančiu dokumentu.

 3. Atsakyti Rima Rgs 19, 2023 13:13

  Sveiki, ar galiu rankinis me bagaže vestis antibiotiku, taip pat manikiūro znyplutes? Ačiū

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 20, 2023 12:54

   Sveiki,
   Antibiotikus vežti galite, tik turite turėti gydytojo recepto kopiją ar išrašą, kad jums reikia šių vaistų. Manikiūro žnyples, vežtis taip pat galite.

 4. Atsakyti Lyja Rgs 18, 2023 20:31

  Sveiki,
  ar galima vežtis kanapių baltymus(milteliai) ir kanapių arbatą registruotame bagaže į Vokietiją?(Ryanair)

 5. Atsakyti Asa Rgs 17, 2023 20:08

  Ar galima turėti su savimi elektroninės cigaretės skysčio asmeniniam naudojimui vykstant į norvegija?

 6. Atsakyti Dalia Rgs 17, 2023 10:12

  Sveiki,
  Ar galima vežti metalinius virbalus, priority 10 kg kabinos lagamine, Ryanair, į Angliją.

 7. Atsakyti Dalia Rgs 16, 2023 18:45

  Sveiki,
  Ar galima Ryanair, kabinos 10 kg bagaže vežti metalinius mezgimo virbalus. Ačiū.

 8. Atsakyti Antanas Rgs 15, 2023 10:31

  Ar galima bagaže veztis koncervu

 9. Atsakyti Vida Rgs 14, 2023 13:55

  Ar prie rankinio bagažo,t.y. kuprinės ,galima būtų pasiimti ir moterišką rankinę?

 10. Atsakyti Galina Rgs 14, 2023 08:02

  Ar galima i Jtalija rankiniam bagaze vezti saldainius dezutiese

 11. Atsakyti Jonas Rgs 10, 2023 11:55

  ,kokios taisykles ,pravesti Ryanair svetimą mazą siuntiniką,salono bagaze

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 14, 2023 09:56

   Viskas priklauso, koks to siuntinio turinys. Niekas netikrins ar tai jūsų, ar kito asmens. Svarbiausia, kad siuntinyje būtų leidžiamas gabenti turinys ir tilptų į rankinio bagažo išmatavimus.

 12. Atsakyti Dalė Rgs 6, 2023 16:03

  Sveiki, ar rankiniame bagaže gali būti skutimosi peiliukai, pincetas ir forlax milteliai (nereceptinis vaistas virškinimo sistemai pakeliuse 10 vnt)?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 7, 2023 13:38

   Sveiki,
   Skutimosi peiliukai gali būti, jeigu jų ašmenys yra uždengti, pincetas, taip pat gali būti. Forlax milteliai gali būti rankiniame bagaže, jeigu jie nėra ištirpinti ir sausos konsistencijos.

 13. Atsakyti Sigis Rgs 6, 2023 10:31

  Sveiki ar galima su davimi i lektuva rankiniamr bagaze nestis playstation 5 konsole(Ryanair)

 14. Atsakyti Karolina Rgs 5, 2023 12:45

  Sveiki, ar galima į UK vežti rukytų gaminių (lašinių) rankiniame bagaže?

 15. Atsakyti Danutė Rgs 2, 2023 16:27

  Sveiki,ar galiu vežtis plaukų kirpimo mašinėlę ir plaukų kirpimo žirkles?

 16. Atsakyti Lukas Rgp 30, 2023 15:54

  Sveiki, ar galima skrendant tarp Švedijos miestu registruotame bagaže vežtis ryžius, grikius, makaronus, konservai ir t.t?

 17. Atsakyti Sandra Rgp 28, 2023 22:30

  Ar galima elektronines vienkartines cigaretes tureti rankiniame bagaže skrendant į Izraeli?

 18. Atsakyti Tomis Rgp 28, 2023 05:36

  Ar registruotą bagažą turiu pakuoti į lagaminą ar tinka sportinis krepšys ?

 19. Atsakyti Natalija Rgp 28, 2023 00:19

  Sveiki, ar galima registruotam bagaže vežtis vaikišką vežimėlį -skėtuką ir skėčius nuo saules? Kaip deramai viską supakuoti?

 20. Atsakyti Donata Rgp 26, 2023 14:28

  Ar galima lėktuve turėti nešiojamą kompiuterį?

 21. Atsakyti Evelina Rgp 25, 2023 16:48

  Sveiki, kiek heetsu bloku galima veztis lektuvu i Danija

 22. Atsakyti Gytis Rgp 24, 2023 11:04

  Sveiki. Ar galima gabenti cigariles (20 pakelių po 10 vienetų), kurios nebėra supakuotos bloko pakuotėje? Tačiau pirkimo čekis yra.

 23. Atsakyti Modestas Rgp 23, 2023 17:26

  Sveiki ar galima skrendant iš Vokietijos i Lietuva rakiniam bagaže tureti elektroninius prietaisus? (pvz. plauku džiovintuvas,skutimosi mašinele)

 24. Atsakyti Ugnė Rgp 23, 2023 06:16

  Sveiki, ar galima ne rankiniame bagaže vežtis švirkštą su adatą vaistam leisti?

 25. Atsakyti Dalia Rgp 22, 2023 18:43

  Sveiki.Ar galima vežtis 1kg kavos pupelių originalioje pakuotėje? Vykstu į Švediją.

 26. Atsakyti Eivis Rgp 22, 2023 10:48

  Ar galima registruotame bagaže vežtis skalbimo kapsules?

 27. Atsakyti Giedrius Rgp 20, 2023 16:00

  Sveiki iš Vokietijos i Lt galima rankiniame bagaže vežti lėkštę?

 28. Atsakyti Karolina Rgp 15, 2023 12:27

  Sveiki ,ar galima isidėti nosies lašiuku 3buteliukų po 10ml ,nebus paprašyta irodyti ar paskirti daktarų? Nereceptiniai jie ,dažnai nosis kemšasi.

 29. Atsakyti Agnė Rgp 14, 2023 11:07

  Sveiki,kiek galima skraidintis y vokietija aikos cigarečių rankiniam bagaže,vienam asmeniui?

 30. Atsakyti Vilija Rgp 11, 2023 21:36

  Sveiki,
  Ar galima registruotame bagaže vežti naudotą magnetofoną?
  Ačiū.

 31. Atsakyti Valdas Rgp 10, 2023 19:03

  Sveiki duty free pirksiu bloką cigarečių dovanų. Pats rūkau iqos. ar galiu vežtis papildomai 3-4 pokelius kaitinimo cigarkų. Dėkui už atsakymą

 32. Atsakyti Rita Rgp 9, 2023 20:34

  Sveiki,
  Ar galiu rankiniame bagaže vežtis skysčius didesnės talpos nei 100ml, jeigu jie yra pirkti duty free parduotuvėje, po patikros?

 33. Atsakyti Inga Rgp 9, 2023 09:17

  Laba, su Wizzair skrendant į Norvegiją, rankiniame bagaže galiu turėti 1 kg rūkytos mėsos, 1 kg duonos naminės? Ar vaistai gali būti jau atidarytoje pakuotėje (indelyje plastikiniame) asmeniniam vartojimui.

 34. Atsakyti Tadas Rgp 8, 2023 20:11

  Sveki, noriu pasiteirauti – pasitikslinti – ar galima registruotame bagaže gabenti nedidelį gręztuvą su 20V baterija ir akumuliatoriumi.
  Aciū

 35. Atsakyti Nijole Rgp 7, 2023 22:10

  Ar galima registruotame bagaze vesti 5l alaus backute.

 36. Atsakyti Rasa Rgp 7, 2023 08:05

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže parsivežti lauktuvių – 1 ltr talpos aliejaus keleta butelių. Skrydis su Rynair.

 37. Atsakyti Loreta Rgp 4, 2023 22:40

  Sveiki, ar galima bagaže vežtis purškiama dezodoranta?

 38. Atsakyti Erika Rgp 4, 2023 22:18

  Sveiki, ar galima vezti rukyta zuvi rankineme bagaze?

 39. Atsakyti Ona Rgp 4, 2023 19:44

  Sveiki, ar registruotame bagaze galima veztis 1l vandens?

 40. Atsakyti Edita Rgp 4, 2023 05:41

  Sveiki, norejau paklsusti ar galima bestia rankiniame bagaze radio daznio appostata .

 41. Atsakyti Vitalijus Rgp 3, 2023 07:14

  Sveiki ar galima registruotame bagaze vezti aerozoliny valikli?

 42. Atsakyti Agnė Rgp 2, 2023 11:59

  Sveiki,
  Skrisiu su Ryanair ir esu pasirinkusi priority su dviem salono krepšiais.
  Ar į abu rankinio bagažo krepšius galiu įdėti po 1L talpos maišelį su skysčiais (t. y. Kiekviename krepšyje vežtis po vieną 1L skysčių maišelį su skysčiais?)
  Taip pat norėjau pasiteirauti, ar ne krepšiuose, o laisvai rankose galiu neštis knygą, juosminę piniginę su asmeniniais daiktais, skrybėlę?
  Dar norėjau pasiteirauti dėl vaistų, sergu sunkia lėtine liga, kurią dažnai iššaukia karštesni orai, bet galiu skausmus kontroliuoti vaistais (gerbiamosios tabletės). Ar galiu vaistus vežtis be originalių dėžučių, tik lapeliuose? Vaistai receptiniai, popierinių receptų neturiu, bet yra elektroniniai receptai esveikatoje.

  • Atsakyti Kilti.lt Rgp 7, 2023 14:04

   Sveiki,
   Galite įsidėti tik į vieną bagažą 1L talpos maišelį su skysčiais. Skrybėlę galite neštis, bet juosminė piniginė ir knyga gali būti paprašyta įdėti į rankinį bagažą.
   Jeigu turėsite el. receptą, tai galite gabentis reikiamą kiekį vaistų.

 43. Atsakyti Sonata Rgp 1, 2023 19:33

  Ar galima vežti kelioninį mažą lygintuvą

 44. Atsakyti Jūratė Lie 30, 2023 10:50

  Ar galima rankiniame bagaže vešti šaldytą žuvį?

 45. Atsakyti Raima Lie 30, 2023 10:44

  Ar galima registruotame bagaze vesti rukytus mesos gaminius ir receptinius vaistus

 46. Atsakyti Vilius Lie 29, 2023 09:18

  Ar galima veztis i Juodkalnija registruotame bagaze mesos produktus (lašiniai, dešra, rukytas kumpis…)?

 47. Atsakyti Neringa Lie 26, 2023 17:18

  Sveiki ar galima su norwegian, nusipirkus 1 registruota 23kg bagaža imti 1 lagamina ir 1 tase,kurie neviršyja 23kg svorio?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgp 7, 2023 14:07

   Sveiki,
   Jeigu esate įsigiję registruotą bagažą, tai tik tokio svorio 1 vnt. galite gabenti, o dėl rankinio bagažo, tai jeigu papildomai nemokėjote, tai galite turėti tik 1 vnt. rankinio bagažo.

 48. Atsakyti Artūras Lie 26, 2023 13:21

  Sveiki, ar elektroninės cigaretės skystis priskiriamas, bendram rankinio bagažo skysčio limitui? Pvz. turiu 100ml. (10vnt.) el. cigaretės skysčio ir tarkim 100ml. šampūno, 100ml. kvepalai. Ir ar viskas dėti bendrai?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgp 7, 2023 14:09

   Sveiki,
   Taip. El. cigaretės skystis yra laikomas skysčiu ir turite būti sudėtas į skysčiams skirtą maišelį bei skaičiuojasi į bendrą skysčių kiekį.

 49. Atsakyti As Lie 24, 2023 14:56

  Labas ar galima registruojame bagaže vežti elektrini raumenų masažuokli?

 50. Atsakyti As Lie 22, 2023 10:28

  Sveiki.ar galiu vezti rankiniame bagaze lauktuviu gintaro papuosalus.aciu

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!