Bagažo turinio taisyklės 5 018

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

5 018 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Agne Lie 22, 2023 00:15

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežtis staline lempute?

 2. Atsakyti Linas Lie 19, 2023 11:59

  Sveiki. Ar galima vežtis rankiniam bagaže, tuščią termosą ~500ml ?

 3. Atsakyti Jolita Lie 19, 2023 08:57

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis 2 tuščias termo gertuves 500ml talpos?

 4. Atsakyti Virginija Lie 19, 2023 06:55

  AR galima kosmetines preimones po 10-15 ml kurių yra apie 20 sudėti į 2 užspaudžiamus maišelius. Ar galima į rank bagažą pasiimti mažą sulanks skėtį

  • Atsakyti Kilti.lt Rgp 7, 2023 14:14

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže turite skysčių talpų kiekis negali būti didesnis nei 10 vnt.
   Sulankstomą skėtį į rankinį bagažą galite pasiimti. Svarbu, kad jis tilptų į rankinį bagažą.

 5. Atsakyti egle Lie 16, 2023 11:00

  Kiek skysciu( kvapų namams) litrų. galima vežtis iš Tuniso registruotame bagaze

 6. Atsakyti Kamile Lie 16, 2023 09:48

  Sveiki,

  Ar galima rankiniame bagaze gabenti 2 blokus IQOS cigareciu i Vokietija? Ar galima blokus palikti nepraplestus ir nedeti cigareciu pakeliu i maiselius?

 7. Atsakyti Renata Lie 13, 2023 00:05

  Ar galima su savimi į rankini bagaža,leidžiamus vaistus,ir švirkštus

 8. Atsakyti Rebeka Lie 11, 2023 20:53

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis minkštą žaislą?

 9. Atsakyti Dovilė Lie 11, 2023 17:30

  Laba diena, ar registruotame bagaže galima vežtis įvairių talpų skysčius? Jei taip, ar juos reikia papildomai supakuoti?
  Pvz. lauktuvėms į Lietuvą regsitruotame bagaže norime parsivežti vyno butelį, galbūt kosmetikos priemonių (talpa gali būti ir 300ml, ir 500ml)

 10. Atsakyti Rasa Lie 10, 2023 08:07

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis rūkytus mėsos gaminius į Islandiją?

 11. Atsakyti Nerijus Lie 9, 2023 20:56

  Yra toks TACTICAL FOODPACK MAIŠELIS MAISTO ŠLDYMUI SU ELEMENTU. Jis skirtas šildyti sublimuotaaista. Ar galiu tokius šildymo elementus gabenti lėktuve. Šie elementai tvirtai supakuoti ir pradeda šildyti tik maišelyje su užpiltu vandeniu

 12. Atsakyti Renata Lie 9, 2023 00:29

  Labas, ar galima vežtis maisto papildus lieknėjimui rankiniame bagaže ar geriau įsidėti juos į registruotąjį bagažą?

 13. Atsakyti Jolita Lie 8, 2023 18:58

  Laba diena, skrendam su Ryanair ar galima vežtis virbalus medinius du mezginiu rankiniai bagaže?

 14. Atsakyti Giedrius Lie 7, 2023 19:54

  Ar rankinė turi būti įdėta į rankinį bagažą

 15. Atsakyti Kamilė Lie 7, 2023 15:33

  Sveiki, ar skrydžio metu galiu pasiimti su savimi pagalvę?

  • Atsakyti Kilti.lt Lie 12, 2023 14:31

   Sveiki,
   Jeigu ji yra pripučiama, tuomet įsidėkite į rankinį bagažą ir prisipūsite lėktuve. Jeigu ji nėra pripučiama, tuomet rekomenduojame įsidėti į rankinį bagažą.

 16. Atsakyti Ingrida Lie 7, 2023 14:29

  Laba diena,ar galima vežtis rankiniame bagaže kraujo spaudimo aparatą?

 17. Atsakyti As Lie 7, 2023 08:31

  Sveiki,
  ar galima vezti i Islandija mesos konservus registruotame bagaze?

 18. Atsakyti Iveta Lie 6, 2023 16:05

  Sveiki, ar galima įsinešti didele gėlių puokšte?

 19. Atsakyti Viktorija Lie 6, 2023 10:47

  Ar galima vežtis registrotame bagaže aerozolini purškiama sausa plaukų Šampūna? Ir purškiama aerozolini apsauga nuo saulės?

 20. Atsakyti Brigita Lie 5, 2023 21:50

  Sveiki ar galima rankiniame bagaze tureti metalini rema i spinta?

 21. Atsakyti Diana Lie 5, 2023 21:21

  Sveiki, skrendu su vaikais i ispanija ant zmogaus yra 20kg bagazas, esu girdejusi kad galima tureti viena didesni lagamina ant keliu zmoniu kuris svers iki 35 kg,(nes kiek zinau darbuotojai sunkiau negali kelti) ar butinai turi buti keli lagaminai iki 20 kg.

 22. Atsakyti Deimantė Lie 5, 2023 21:15

  Sveiki. Ar galima vežtis receptinius vaistus kuriu talpa 250ml? Receptas turim, jame nurodytas būtent toks reikalingas kiekis.

 23. Atsakyti Jolanta Lie 5, 2023 17:20

  Ar galima į lėktuvo saloną įsinešti tuščią metalinį termo puodelį? Ačiū

 24. Atsakyti Goda Lie 4, 2023 23:45

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis vienkartinę elektroninę cigaretę, ar ja reikia kažkaip specealei supakuoti nuo kitu daiktu?

 25. Atsakyti Danutė Lie 2, 2023 20:43

  Sveiki,ar galima rankiniame bagaže vežtis šaldytas uogas

 26. Atsakyti Monika Bir 29, 2023 20:38

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže turėti mažą šachmatų lentą su figūrėlėmis?

 27. Atsakyti Rokas Bir 29, 2023 09:17

  Ar galima registruotame bagaže vežtis šautuvą skirtą povandeninėj žūklėj?

 28. Atsakyti Gabriele Bir 27, 2023 13:28

  Laba diena, skrendu į norvegija, bet neturiu lagamino registruotam bagažui. Ar galiu daiktus dėti į taše ir skraidinti kaip lagamina?

 29. Atsakyti Iveta Bir 27, 2023 12:31

  Ar galima vešti kvepalus stiklinėje pakuotėje jei neviršija 100ml?

 30. Atsakyti Lionginas Bir 27, 2023 10:54

  Sveiki..norejau paklausti..skrisiu turedamas bendradarbio pasa..nes kortele suluzo..ar tai yra galima?

 31. Atsakyti Kajus Bir 25, 2023 17:34

  Sveiki ar galima skraidinti riedlentes lenta ant kuprynes o varštus ir kitas reikiamas riedlentei priemones į kupryne?

 32. Atsakyti Psichas Bir 25, 2023 15:09

  Sveiki. Ar iš Norvegijos i Lietuva galima vežtis medžioklinį peilį? Ar yra koki peilio standartai?

 33. Atsakyti Audrone Bir 24, 2023 22:49

  Ar galiu skrendant į Tunisą registruotame bagaže gabenti butelį šampano?

 34. Atsakyti Julija Bir 21, 2023 06:52

  Sveiki, ar galima is Turkijos rankiniame bagaze vezti staline lempa?

 35. Atsakyti Paulius Bir 17, 2023 21:39

  Sveiki ar galima vesti tattoo mašinėle registruotame bagaže jei jis yra įdėtas tam tikroje papkei

 36. Atsakyti Ginta Bir 16, 2023 20:33

  Sveiki, noriu registruotame bagaže parsivežti alyvuogių aliejaus.Kaip turėčiau supakuoti? Ar galiu vežti 3 l metalinį bakelį?

 37. Atsakyti Neringa Bir 15, 2023 18:47

  Sveiki, ar galima pasiimti kraujo spaudimo aparatą į registruotą bagažą? Ir kraujospūdžiui mažinti vaistus į rankinį bagažą?

 38. Atsakyti Ingrida Bir 13, 2023 18:41

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima vežtis kūno kremą, kurio tūris yra 200ml?

 39. Atsakyti Arūnas Bir 13, 2023 15:39

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima vežtis virtuvinius peilius, peilių dėkle? (virtuvės šefo darbo įrankiai)

 40. Atsakyti Robertas Bir 12, 2023 04:42

  Ar galima rankiniam bagaže vešti monetas medalius is monetų namų Vilniuje pirktas ,dovanom 20 vienetų skirtingų rūšių.

 41. Atsakyti Vivian Bir 9, 2023 13:44

  Ar galima registruotame/rankiniame bagaže vežtis cukraus pudros dėžutę?

 42. Atsakyti Andželika Bir 3, 2023 14:25

  Sveiki, kiek galiu atostogoms cigarečių gabentis į Paryžių skrendant lėktuvu

 43. Atsakyti Andželika Bir 3, 2023 14:23

  Sveiki planuoju vykti į Paryžių, gryžta šeimos nariai nori siuvenyrams raktų pakabukų ar juos galėsiu gabentis lėktuve gryžtant?

 44. Atsakyti Lijana Geg 30, 2023 11:22

  Sveiki. Ar rankiniam bagaze galima veztis nauja kaljana?

 45. Atsakyti Jurgita Geg 30, 2023 09:55

  Koks turi būti lagamino dydis, jei skrendu Vilnius- Frankfurtas- Denveris ? Europinis dydis ar JAV dydis?

 46. Atsakyti Eleuterijus urniezius Geg 29, 2023 17:38

  Ar galima , registruotame bagaze vezti virtuvini peili ?

 47. Atsakyti Gabkis Geg 26, 2023 10:56

  Ar galime parsivežti iš Turkijos naują supakuotą kaljaną?

 48. Atsakyti Ass Geg 23, 2023 11:41

  Sveiki. Ar galima skrendant I Anglija su Ryanair, tureti su savimi rankiniame bagaze elektrini dantu šepeteli ir skutimosi peiliuka su galvute.

 49. Atsakyti Augustina Geg 23, 2023 10:48

  Sveiki,
  Ar rankiniame bagaže galima vežtis aerozolinius vaistus( ikvepiamieji vaistai astmai). Ar reikalingas receptas ar kazkoks pazymejimas.

 50. Atsakyti Samanta Geg 22, 2023 15:55

  Sveiki. Skrendame į Ispaniją, užsisakėme lagaminą 20 kg, ar galima pasiimti 2×10kg ar tik 1×20 kg? Ačiū

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!