Bagažo turinio taisyklės 5 018

Rankinis bagažas, registruotas bagažas.
Ką galima ir ko negalima gabenti?

 

DRAUDŽIAMA GABENTI ORO TRANSPORTU

Kol daiktai dar nepaskirstyti po lagaminus, pirmiausia norime Jums priminti sąrašą pavojingų daiktų, kurių dėl saugumo reikalavimų į lėktuvą pasiimti visai negalima, nepriklausomai nuo to, ar keliaujate tik su rankiniu ar ir su registruotu bagažu. Pavojingų ir draudžiamų keleiviniais lėktuvais gabenti daiktų sąrašas:

 • Degūs skysčiai (pvz., benzinas ir metanolis);
 • Degios kietosios ir reaktyvios medžiagos (pvz., magnis, prakurai, fejerverkai, pirotechnika, signalinė raketos);
 • Oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai (pvz., balinamosios medžiagos, automobilio remontui naudojamos priemonės);
 • Ašarinių dujų įranga arba bet kokios dujų talpyklės (pvz., propano, butano);
 • Infekcinės medžiagos ir nuodai (pvz. gyvieji virusai, žiurkių nuodai, arsenas, cianidas, herbicidai ir infekuotas kraujas);
 • Korozinės medžiagos (įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius);
 • Magnetų turintys prietaisai;
 • Žiebtuvėlių kuras, dažai, skiedikliai;
 • Rūgštys, ėsdinančios medžiagos, šarmai, natrio hidroksidas, radioaktyviosios medžiagos (pvz., medicininiai arba komerciniai izotopai);
 • Kreozotas, negesintos kalkės;
 • Transporto priemonių kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro;
 • Sprogmenys, amunicija (įskaitant detonatorius, padegamąsias virveles, granatas, minas ir sprogmenis);
 • Dūmadėžės ir dūminiai užtaisai;

Ką draudžiama gabenti bagaže

 

Dėl tarptautinių aviacijos saugumo reikalavimų aukščiau išvardintų daiktų į orlaivį pasiimti apskritai negalima. Taip pat oro uosto darbuotojai gali konfiskuoti ir čia nepaminėtus, tačiau įtarimą dėl saugumo keliančius daiktus. Jei perskaičius šį sąrašą Jums kilo abejonių dėl planuojamo vežtis į kelionę daikto – geriau susisiekite su išvykimo oro uosto keleivių konsultantais arba Lietuvos transporto saugos administracija. Jei bandysite į orlaivio saloną ar krovinių skyrių įsinešti draudžiamą daiktą – jis bus konfiskuotas ir sunaikintas. Oro uostai ar oro linijos neprivalo saugoti ir grąžinti konfiskuotų daiktų, todėl geriau abejonę keliančius daiktus palikite namuose.

SKYSČIŲ GABENIMAS

Skysčiai rankiniame bagaže

Skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisyklės:

Keleiviams su savimi į lėktuvo saloną galima pasiimti tik ribotą kiekį skysčių.

 • Galima vežtis skysčius, supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpykles.
 • Visos skysčių talpyklės turi būti sudėtos į vieną permatomą, pakartotinai užpaudžiamą, ne didesnį kaip 1 litro talpos maišelį* (apie 20 x 20 cm). Plastikinio maišelio turinys turi lengvai tilpti ir maišelis turi būti užsegtas.
 • Galima vežtis neapmokestinamų prekių (duty-free) parduotuvėje įsigytus pirkinius sandariame saugumo maišelyje (į jį supakuojamos prekės įsigijimo metu, maišelio neatidarykite ir kitaip nepažeiskite bei išsaugokite pirkimo kvitą).
 • Leidžiama rankiniame bagaže turėti gyvybiškai būtinus vaistus ir specialius maisto produktus, pvz. kūdikių maistą (Jūsų gali būti prašoma įrodyti tokių gaminių autentiškumą ir reikalingumą, todėl geriausia turėti reikalingų vaistų receptą ar vaistų pasą).

* Jei iš anksto skysčių nesusipakavote į tinkamą maišelį, jį galėsite gauti oro uoste, tačiau gali tekti už jį susimokėti.

Į registruoto bagažo krepšį galimų pasiimti skysčių kiekis nėra ribojamas, tačiau bendras lagamino svoris negali viršyti leistino Jūsų įsigyto registruoto bagažo svorio (pasitikrinkite savo kelionės informaciją, išpirktas bagažas turėtų būti nurodytas ant lėktuvo bilieto).

SKYSTIS AR NE SKYSTIS?

Higienos priemonės priskiriamos skysčiams: tušas, įvairūs kremai, kvepalai, rutuliniai dezodorantai, skystis kontaktiniams lęšiams, plaukų lakas (aerozolinis), plaukų lakas (skystas), plaukų želė, plaukų putos, dantų pasta, skysti akių šešėliai, skysta pudra, nagų lakas, lubrikantai, skutimosi putos, skystis po skutimosi, šampūnas, plaukų balzamas, plaukų kaukės, dušo želė, skystas muilas, lūpų dažai su teptuku, lūpų balzamas, burnos skalavimo skystis;

Higienos priemonės nepriskiriamos skysčiams: pieštukiniai dezodorantai, birūs akių šešėliai, kompaktinė pudra, gabalinis muilas, lūpų dažai (kieto pavidalo), kūno talkas (bekvapis).

Maisto produktai priskiriami skysčiams: mocarella, tepamas sūris, jogurtai, grūdėta varškė, šokoladinis kremas, riešutinis sviestas, uogienės, šaldytos uogos, kiaušiniai neapdoroti, kečupas, garstyčios, majonezas, maistiniai dažai (skysti), konservai (su skysčiu).

Maisto produktai nepriskiriami skysčiams: rūkytos mėsos produktai, neapdorotos mėsos produktai, rūkytos žuvies produktai, neapdorotos žuvies produktai, kietas sūris, pieno produktai (sūreliai, sūriai), rūkyti sūriai, sviestas, pyragai (įvairūs), tortai (įvairūs), šakočiai, saldainiai, šokoladas, sumuštiniai su riešutiniu sviestu, sumuštiniai, sausainiai, duonos produktai, uogos, kiaušiniai apdoroti, kietas medus, agurkai, pomidorai, paprika, obuoliai, bananai, kava, arbata, cukrus, druska, pipirai, miltai, krakmolas.

 

ALKOHOLIO IR TABAKO GABENIMAS

Alkoholis ir tabakas bagaže

Alkoholio ir tabako gaminių gabenimas ES

Kiekviena šalis gali nustatyti skirtingus asmeniniam vartojimui skirtų tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekius. Jeigu vežatės tų prekių daugiau, gali tekti pateikti dokumentus, įrodančius, kad jos yra asmeniniam vartojimui.
ES šalių nustatyti leidžiami kiekiai turi būti ne didesni kaip:

 • 800 cigarečių,
 • 400 cigarilių (cigarų, sveriančių ne daugiau kaip po 3 gramus),
 • 200 cigarų,
 • 1 kg tabako,

ir

 • 10 litrų stipriųjų gėrimų,
 • 20 litrų stipraus vyno,
 • 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
 • 110 litrų alaus.

Jeigu muitinės pareigūnai įtaria, kad vežatės prekių, kurios nėra skirtos jūsų asmeninėms reikmėms arba yra skirtos parduoti, jums gali tekti įrodyti, kad jos skirtos asmeninėms reikmėms (pateikti pirkimą patvirtinančius dokumentus ir pan.). Jei negalite pateikti pakankamai įrodymų, jūsų gali būti paprašyta sumokėti muitus arba jūsų vežamos prekės gali būti konfiskuotos.

 

Elektroninių cigarečių ir IQOS tipo cigarečių gabenimas lėktuvu

Visų tipų elektroninės cigaretės (įskaitant tas, kurios garina ar kaitina e. skysčius, tabaką) leidžiamos gabenti tik rankiniame bagaže, t.y. registruotame bagaže jas griežtai vežti draudžiama. Skrydžio metu elektorinės cigaretės privalo būti apsaugotos nuo netyčinio įsijungimo, o baterijos galingumas neviršyti 100 Wh. Taip pat keleiviui jas draudžiama krauti bei kitaip naudoti skrydžio metu.

Elektroninių cigarečių skysčių lėktuvo salone galima gabenti ne daugiau nei 10 vnt. 1 vnt. negali viršyti 100ml. (galioja įprasti rankinio bagažo skysčių apribojimai). Jie visi turi būti sudėti į vieną peršviečiamą, plastikinį, skysčiams skirtą užsegamą maišelį.

IQOS tipo cigaretėms galioja tokie patys gabenamo kiekio apribojimai kaip ir įprasto tabako gaminiams, priklausomai nuo kiekvienos šalies politikos.

Tabako ir alkoholio gabenimas į Norvegiją

Žemiau pateikiamos įvežamo kiekio taisyklės tam tikroms prekių grupėms:

✔ 1 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 22 % iki 60 % ir 1,5 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %, arba 3 l alkoholinių gėrimų, kurių stiprumas nuo 2,5 % iki 22 %,
✔ 2 l alaus (2,5 %) ir kitų gėrimų, kurių stiprumas yra nuo 2,5 % iki 4,7 %,
✔ 18 m. sulaukę keleiviai gali su savimi vežtis 200 vnt. cigarečių arba 250 g kitos rūšies tabako ir 200 vnt. tabako popieriaus.

Su savimi galima turėti, pavyzdžiui, 5 l alaus, jei nevežate kitų stipresnių alkoholinių gėrimų. Alkoholį leidžiama gabenti tik asmenims, sulaukusiems 18 m. Jeigu norite vežtis stipresnių nei 22% stiprumo  gėrimų, turite būti vyresni nei 20 m.

Cigarečių iš ne ES šalių gabenimas oro transportu (cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis):
Į Europos šalis (Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę (Angliją), Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją) galite gabenti vieną iš išvardintų prekių:

✔ 200 vnt. cigarečių;
✔ 100 vnt. cigarilių;
✔ 50 vnt. cigarų;
✔ 250 g tabako.

Išimtys taikomos tik keliaujantiems į Vokietiją, Norvegiją ir Islandiją.
Keliaujant į Vokietiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 50 cigarų.
Keliaujant į Norvegiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako bei 200 vnt. tabako popieriaus.
Keliaujant į Islandiją oro transportu galite gabenti 200 cigarečių arba 250 g. tabako.

Gabenant cigaretės su rusiškomis/baltarusiškomis banderolėmis būtina pateikti įsigijimo dokumentus (turėti čekį).

Asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ar juos turėti yra draudžiama. Už nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymą (vartojimą) ar tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimą skiriamos baudos.

MAISTO GABENIMASMaistas rankiniame bagaže

Abejonės dėl maisto, galima jį vežtis ar ne, dažniausiai neturi pagrindo. Maisto produktus vežtis galima tiek rankiniame, tiek registruojamame bagaže. Tik reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų: skystus maisto produktus, pvz. medų, konservus, marinatus ir pan.  geriau gabenti registruojamame bagaže, pasiėmus į rankinį tokie produktai gali būti traktuojami kaip skysčiai  ir jų vežtis nebus leista.
Svarbu žinoti, kad nors oro linijų bendrovės maisto produktų pervežimo neriboja, tokius apribojimus gali turėti šalis, į kurią vykstate. Būtinai pasidomėkite, kokių produktų neįsileidžia šalis, į kurią keliaujate (keliaujant Europos sąjungos ribose apribojimų nėra).

Maisto gabenimas  į Norvegiją:
Asmenys iš EEE (Europos ekoniminės erdvės) į Norvegiją gali įvežti 10 kg maisto produktų (mėsos ir pieno produktų) vienam asmeniui. Taip pat galima įsivežti iki 10 kg vaisių, daržovių ir uogų (bulvių į Norvegiją įsivežti negalima). Maistas turi būti pagamintas EEE erdvėje, t.y. turi būti etiketės, jog tai pirkta EEE erdvėje, arba tai gali būti pačių pasigamintas maistas. Kitus maisto produktus taip pat galima įsivežti, jų bendra vertė neturi viršyti 6000 NOK / asmeniui (vyresniam nei 10 m. amžiaus).

 

VAISTŲ GABENIMAS

Vaistai rankiniame bagaže

Gabenant vaistus, maisto papildus svarbu žinoti šiuos dalykus:

 • Nereceptiniai vaistai skraidinami tik kelionės laikotarpiui (turime galvoje kiekį). Vaistus būtina laikyti originalioje pakuotėje (vaistai gali būti išimti iš dėžutės, bet privalo būti supakuoti lapeliuose). Reikia, jog visuomet matytųsi originaliai atspausdintas vaisto pavadinimas. Atkreipti dėmesį į skystųjų vaistų gabenimą (žiūrėti gabenantiems skysčius).
 • Jei skrydžiui bus reikalingi receptiniai vaistai, pasiimkite receptų pasą arba gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, jog vaistai priklauso keleiviui ir yra paskirti gydytojo, o jų skraidinamas kiekis – būtinas gydymui.
 • Apie individualioms reikmėms vežamus vaistus ir vaistus gaunamus paštu bei smulkią informaciją apie narkotinių ir psichotropinių vaistų gabenimą, galite skaityti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos svetainėje.
 • Kiekviena situacija yra skirtinga kiekvienam keliaujančiam, o taisyklės yra painios ir kiekvienai atskirai situacijai yra nepritaikytos ir skirtingos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaistus bagaže

 • Ar galima vežtis vaistų nuo skausmo, virškinimo, peršalimo nedidelį kiekį savo reikmėms?
  Taip, galima.
 • Ar galiu vežtis maisto papildus? Jei taip, kokį kiekį?
  Taip, maisto papildus bagaže gabenti galima, jei jie yra originalioje pakuotėje ir skirti jūsų asmeniniam vartojimui. Leistinas kiekis yra ne daugiau kaip 10 pirminių maisto papildų ar specialiojo maisto pakuočių, kurių bendras svoris ne didesnis kaip 20 kg.
 • Ar galima vežtis kontraceptines tabletes?
  Jeigu jos receptinės, turėkite gydytojo pažymą, kad jums jų reikia.
 • Turiu širdies stimuliatorių. Ar galiu keliauti lėktuvu?
  Ar jūsų sveikata leidžia keliauti, jums gali atsakyti tik gydytojas. Jeigu keliausite, būtinai prieš eidami patikrą pasakykite apsaugos darbuotojui, kad turite širdies stimuliatorių.

 

SPORTO IR ŽVEJYBOS ĮRANGOS GABENIMAS LĖKTUVU

Sportinės įrangos gabenimas

Žvejybos įrangos gabenimas:

Rites, valus, įvairius laikiklius, plūdes, pavadėlius, svorelius, tinklelius galite gabenti rankiniame bagaže.
Kabliukus ir blizges galite gabenti tik registruotame bagaže arba kartu su žvejybos įrangos inventoriumi.
Žvejybos komplektą sudaro viena meškerė, vienas žvejo krepšys ir viena jauko dėžutė. Visa įranga turi būti tinkamai supakuota. Žvejybos įrangą galite gabenti tik registruoto bagažo skyriuje.

Golfo įrangos gabenimas:

Golfo rinkinį sudaro vienas golfo krepšys, kuriame yra vienas iki 14 golfo lazdų rinkinys, 12 golfo kamuoliukų ir viena pora golfui skirtų batų.

Golfo įranga gabenama registruoto bagažo skyriuje; įranga turi būti supakuota patikimuose krepšiuose.

Dviračių gabenimas:

Gabenti priimamų dviračių pedalai turi būti nuimti, vairas nusuktas, o iš padangų išleistas oras. Kai kurie oro uostai reikalauja, kad dviratis būtų supakuotas į kietą apsauginį dėklą ar dėžę, skirtą dviračiams gabenti. Kartotinės dėžės dviračiams parduodamos oro uostuose. Informuojame, kad jei Jūsų dviratis nėra tinkamai supakuotas, oro uostas gali jo nepriimti transportuoti. Susisiekite su oro uostu, kad sužinotumėte daugiau informacijos.

Slidininko/snieglentininko įrangos gabenimas:

Slidinėjimo įrangos komplektą sudaro  viena pora slidžių, viena pora slidininko batų, šalmas ir viena pora lazdų. Slidinėjimo įranga gali būti supakuota į 2 krepšius. Snieglenčių įrangos komplektą sudaro viena pora snieglentininko batų, šalmas ir viena snieglentė. Šiuos daiktus galima sudėti į 2 snieglenčių įrangos krepšius (t. y. snieglentės krepšį).

Ledo ritulio įrangos gabenimas:

Ledo ritulininko įrangos komplektą sudaro ledo ritulininko šalmas, lazdas, pačiūžos ir vienas ledo ritulininko aprangos komplektas, įskaitant apsaugas.  Ledo ritulininko įranga gali būti supakuota į 2 krepšius.

Nardymo įrangos gabenimas:

Galima gabento vieną nardymo įrangos komplektą, kurį sudaro tuščias nardymo balionas, vienas nardymo reguliatorius, vienas baliono tvirtinimo diržų komplektas, vienas baliono slėgio matuoklis, viena kaukė, du plaukmenys, vienas akvalangas, vienas peilis, vienas žeberklas ir viena gelbėjimosi liemenė. Nardymo įranga gali būti gabenama tik registruoto bagažo skyriuje, supakuota patikimuose krepšiuose.

Banglenčių, jėgos aitvarų ir burlenčių įrangos gabenimas:

Vienas tokios įrangos komplektas apima vieną iš šių:

 • vieną banglentę ir vieną aitvarą arba
 • vieną banglentę arba
 • vieną burlenčių įrangos komplektą.

Daiktai turi būti supakuoti vienoje pakuotėje.1 asmuo gali gabenti tik 1 sporto įrangos vienetą.
Prieš kelionę rekomenduojame pasidomėti ar aviakompanija su kuria keliausite taiko sporto įrangos gabenimui papildomus reikalavimus.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 16 d.

 

❕ Informacija apie Ryanair ir Wizzair bagažą >

5 018 thoughts on “Bagažo turinio taisyklės

 1. Atsakyti Eglė Geg 17, 2023 10:26

  Sveiki, ar galima registruotame bagaze vežtis kosmetiką flakonėliuose (pvz. purškiamas dezodorantas, apsauga nuo saulės purškiama ir pan.?) Ar yra dėl jų reikalavimų?

 2. Atsakyti Aušrytė Geg 16, 2023 18:55

  Ar galima į Angliją skraidintis rankiniam bagaže orginalioje pakuotėje skutimosi peiliukus su dangteliu? Vežantis bagažas turi būti registruotas ar nebūtinai?

 3. Atsakyti Eligijus Geg 15, 2023 23:05

  Labas vakaras. Ar galima rankiniame bagaže (Ryanair) turėti neišpakuotų kvepalų (40 ir 50ml) ir vaikiškų žaislų pirktų ne Duty free?
  Ačiū už atsakymą.

 4. Atsakyti Laura Geg 15, 2023 18:51

  Sveiki, skrendu iš Barselonos į Lietuvą. Ar galima gabenti registruotame lagamine daugiau nei 1 litrą gėrimų? Ir kokių nors sausų maisto produktų (šokoladas, traškučiai ir pan.)?
  Dėkui!

 5. Atsakyti Diana Geg 10, 2023 16:46

  Sveiki, ar galima vežtis rankiniame ar registruotame bagažę vaistus be dėžučių ar informacinių lapelių, jeigu ant jų matosi pavadinimas.

 6. Atsakyti ttt Geg 10, 2023 14:35

  Ar galima registruotame bagaže į Graikiją tureti 2 butelius po1 litra vandens

 7. Atsakyti Eva Geg 9, 2023 21:37

  Sveiki, ar galima registruotam lagamine vežti vaikišką šautuvą? Rankiniame kiek skaičiau atima

 8. Atsakyti Kristina Geg 9, 2023 21:28

  Ar galima plauku tiesintuva laikyti rankiname bagaže?

 9. Atsakyti Kamilė Geg 6, 2023 09:50

  Sveiki, ar galima registruotam bagaze skutimos peiliukus moteriskus?

 10. Atsakyti Natalja Geg 4, 2023 18:26

  Sveiki. Ar galima vežti rankiniame bagaže nagu freza manikiurui? Ačiu

 11. Atsakyti Anna Geg 4, 2023 13:49

  Sveiki. Ar galima gabenti registruotame bagaze gyvsidabrini termometra?

 12. Atsakyti Simona Geg 4, 2023 10:23

  Laba diena; skrendame į kelione į Kreta. Turiu klausimą ar registruotam bagaže galime vežtis litrą viskio į bloką cigarečių ?

 13. Atsakyti Jurga Geg 3, 2023 12:11

  Sveiki ar registruotam bagaže galima vestis kvepalus jeigu jo talpa pvz.150ml?

 14. Atsakyti Jurgita Bal 29, 2023 14:55

  Sveiki,ar galima Ryanair rankiniame bagaže vežtis indus, stiklo, porceliano, keramikos?

 15. Atsakyti Pijus Bal 29, 2023 14:39

  Ar galima i kuprine isidėti elektronine cigarete ir buteliula skysčio?

 16. Atsakyti Edita Bal 28, 2023 10:27

  Laba diena, ar rankiniame bagaže galima skraidintis garų lygintuvą?

 17. Atsakyti Darius Bal 27, 2023 20:58

  Ar galima veztis regitruotame bagaze ,variklio tepala originaliam bakelyje ?

 18. Atsakyti Janina Bal 26, 2023 18:20

  Laba diena,
  ar galima vežti registruotame bagaže silkės (konservuotą) dėžutę į Pietų Korėją.

 19. Atsakyti mantas Bal 26, 2023 05:01

  mikrobangu krosnele ar galima gabenti?

 20. Atsakyti Gediminas Bal 25, 2023 19:07

  Sveiki, ar galima i rankinį bagažą dėtis skutimosi peiliuku galvutes.?

 21. Atsakyti Ramunė Bal 22, 2023 23:08

  Sveiki, ar galima receptinius vaistus asmeniniam nuolatiniam naudojimui dėti į registruotą bagažą? Ar būtini receptai? Ar reikia juos pateikti ar įdėti šalia vaistų?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 8, 2023 12:13

   Sveiki,
   Galite dėti į registruotą bagažą. Jeigu jie yra receptiniai, tuomet turėkite recepto kopiją ar išrašą, kad juos naudojate.

 22. Atsakyti Karolina Bal 22, 2023 22:41

  Sveiki,ar galiu registruotame bagaze veztis kudikiui pieno misinukus kurie jau paruosti(nauji nepradaryti) koks leistinas kiekis?ir taipat domina del paruostu kosyciu

 23. Atsakyti Jonas Bal 21, 2023 21:35

  Sveik, ar galima rankini bagaza priduoti prie registruotu ar tai kainuos papildomai?

 24. Atsakyti Renatas Bal 17, 2023 07:05

  Sveiki. Ar gslima vezti Lego zaidima rankiniame bagaze ?

 25. Atsakyti Lina Bal 14, 2023 18:48

  Sveiki,ar rankiniam bagaze galima vezti ledine staline lempa?

 26. Atsakyti Arminas Bal 14, 2023 17:49

  Sveiki, ar galima registruotame bagaže vežtis rutulinį dezodorantą ir skutimosi priemones?

 27. Atsakyti Žydrūnė Bal 14, 2023 13:14

  Ar galima vežtis rankiniame bagaže kvepiančią žvake stikliniame inde?

 28. Atsakyti Akvilė Bal 13, 2023 18:54

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežtis sojos žvakę stikliniame inde?

 29. Atsakyti Domas Bal 11, 2023 13:30

  Sveiki, ar galima užrakinti registruotą bagažą spynelę? Nes jeigu taip, tai kaip registruotą bagažą (lagaminą) galės prasidaryti ir patikrinti, jeigu jis bus užrakintas?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 8, 2023 12:05

   Sveiki,
   Rakinti galite. Šiuolaikinės technologijos peršviečia lagaminą ir esant abejonėms dėl jo turinio, galite būti iškviestas prie patikros ir atrakinsite bagažą.

 30. Atsakyti Kornelija Bal 10, 2023 16:28

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima veštis plaukų tiesintuvą?

 31. Atsakyti Vile Bal 10, 2023 15:51

  Sveiki. Ar galima rankiniam bagaze veztis rubu garintuva( lygintuva)?

 32. Atsakyti Žydrūnas Bal 6, 2023 17:42

  Sveiki ar galima rankiniame bagaže gabenti medų?

 33. Atsakyti Janina Bal 4, 2023 20:01

  Ar galima į rankini bagaža vežti elektrini trintuva kokteilui

 34. Atsakyti Aušra Bal 4, 2023 12:17

  Ar galima registruotame bagaze skraidintis skutimosi reikmenis?

 35. Atsakyti Regimantas Bal 3, 2023 17:44

  Laba diena kiek skyscio elektroninei cigaretei galima skraidintis i norvegija

 36. Atsakyti Inga Bal 3, 2023 07:10

  Ar galima rankiniame bagaže vežti šašlykus?

 37. Atsakyti Greta Bal 2, 2023 15:59

  Laba diena, ar galima vietoje rankinės vežtis šakotį apie 70 cm aukščio?

 38. Atsakyti Justina Bal 2, 2023 15:24

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar galima rankiniame bagaže vežtis bevielį burnos irigatorių?

 39. Atsakyti karolina Bal 2, 2023 12:47

  Sveiki. Ar galima Wizzair gabenti daugiafunkcinį puodą? Jei taip , kur turėčiau jį gabenti, registruotame bagaže ar rankiniame?

 40. Atsakyti Gabija Bal 2, 2023 01:08

  Sveiki, ar rankiniame bagaže galima vežtis kvepalų buteliuką ir skystas veido higienos priemones ?

 41. Atsakyti Gintaras Bal 1, 2023 21:22

  Kokiu būdu galima gabenti 10 litrų masažinio aliejaus pakuotę

 42. Atsakyti Janina Bal 1, 2023 15:51

  Ar galima į Pietų Korėją registruotame bagaže vežti silkės dėžutę (800 gr) ir sėklų originalioje pakuotėje?

 43. Atsakyti Karolina Kov 29, 2023 22:23

  Sveiki, ar registruotame bagaže galima gabenti gelinio nagų lako lempą bei nagų frezą odelėms tvarkyti?

 44. Atsakyti ROMA Kov 29, 2023 00:15

  Sveiki, kiek kvepalų buteliukų iš Egipto galima vežtis registruotame bagaže? Ar yra koks limitas?

 45. Atsakyti Aleksandra Kov 28, 2023 09:08

  Laba diena, turiu bilieta tik su rankiniu bagazu, bet vezu dovana paveksla 40*50 ar galiu ji supakuoti kazkaip. Kokios butu rekomendacijos?

 46. Atsakyti Andrius Kov 27, 2023 19:41

  Ar galima vešti rankiniam bagaže raktus aitomobiliuj taisyti jie neturi aštriu ar smailiu kraštu ?

 47. Atsakyti Rasa Kov 27, 2023 13:39

  Laba diena,
  ar registruotam bagaže galima vežti virtuvinių didelių peilių rinkinį originalioje pakuotėje.
  Ačiū

 48. Atsakyti Erika Kov 25, 2023 14:18

  Sveiki, norint vežtis rankiniame bagaze skysta veido pudra, ja reikia perpilti i peršviečiama talpa ir sudeti i permatoma maiseli kuriame bus ir kiti skysciai iki 100ml?

  • Atsakyti Kilti.lt Kov 29, 2023 14:45

   Sveiki,
   Jeigu originali pakuotė yra ne didesnė nei 100 ml, tai galite gabenti originalioje pakuotėje. Svarbu įdėti į skysčiams skirtą maišelį.

 49. Atsakyti Jolita Kov 25, 2023 12:16

  Laba diena, ar galima vežtis rankiniame bagaže vaikišką inhaliatorių? Ačiū

 50. Atsakyti Aras Kov 24, 2023 13:42

  Ar galima į lėktuvo saloną mažame bagaže, vežtis tuščią gertuvė – termosas?

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!