Nemokamos pramogos Londone

Palikite savo kreditinę kortelę namuose ir leiskite jai pailsėti, kadangi nemokamų pramogų pasirinkimas Londone išties nemažas.

Nemokamai aplankykite Gamtos istorijos muziejų (Natural History Museum), kuriame susipažinsite su pasaulio evoliucija ir ekologija. Atraskite Sero Džono Sono muziejų (Sir John Soane’s Museum) – neoklasicistinis muziejaus pastatas, buvęs architekto Džono Sono namas. Dabar čia – nedidelis architektūros muziejus, kuriame saugoma meistro sukaupti brėžiniai, maketai, piešiniai ir kiti darbai.  Patyrinėkite vieno žymiausių pasaulio miestų ir jo gyventojų istoriją Londono muziejuje (Museum of London).  Pasisemkite įkvėpimo iš didžiausio dekoratyvinio meno ir dizaino muziejuje pasaulyje – Viktorijos ir Alberto muziejuje (Victoria and Albert Museum). Taip pat nepraleiskite progos nemokamai aplankyti vieną iš didžiausių pasaulio žmonijos istorijos ir kultūros muziejų – britų muziejų (British Museum).

Puiki nemokama pramoga Londone, norint pabėgti nuo miesto šurmulio –tai apsilankymas  karališkame Richmond parke. Jame ne tik ošia miškai, žaliuoja pievos ir akį traukia ryškiaspalviai sodai, čia taip pat laisvėje grakščiai laksto gyvūnai – gražuoliai elniai ir stirnos.

Taip pat nemokamai apsilankykite Grant zoologijos muziejuje. Jame pamatysite itin retų gyvūnų griaučių. O karališkasis karo muziejus (Imperial War Museums) siūlo susipažinti su eksponatais susijusiais su įvairiausiais XX a. kilusiais konfliktais tarp D. Britanijos ir kitų valstybių.

Tate Modern muziejuje eksponuojami kūriniai sukurti po 1900 m. iki mūsų dienų. Dar vienas populiarius ir įdomus muziejus, į kurį įėjimas jums nieko nekainuos– tai mokslo muziejus (Science Museum), kuriame susipažinsite su mokslo ir technologijų raida nuo Antikos iki šių dienų.

Meno mylėtojams būtina aplankyti Nacionalinę galeriją (National Gallery). Joje rasite daug žymių Vakarų Europos paveikslų nuo XIII iki XIX amžių. Van Gogh, da Vinci, Botticelli, Constable, Renoir, Titian, Stubbs ir daug kitų kūrėjų darbų.

Norintiems viską sužinoti apie didžiojo miesto istoriją, Sandeman‘s New London Tours organizuoja nemokama turą po Londoną. Jie vyksta kasdien nuo 11:00 val. iki 14:0 val. nuo Covent Garden Piazza. Turo metu aplankysite Bekinhemo rūmus, Trafalgaro aikštę, Parlamento rūmus ir kitas garsias vietas.

Puiki nemokama pramoga ir puiki vieta apsipirkti bei praleisti laisvalaikį – turistų itin pamėgta Picadillo aikštė. Joje nuolat šurmuliuoja gausybė žmonių. Vieta, kurioje gausu ir kavinių, ir įvairiausių parduotuvių.

Nemokamos pramogos Londone vilioja aplankyti daugelį vietų. Nepamirškite garsiosios Trafalgaro aikštės, Leičesterio aikštės, Notting Hill‘o priemiesčio. Šios vietos nuolat sulaukia turistų dėmesio. Londono muziejai yra vieni žymiausių muziejų Europoje!

Į Londoną galima nuskristi tiesiogiai iš Vilniaus su Ryanair ir Wizzair. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Taigi, nieko nelaukite, griebkite geriausią skrydžio pasiūlymą, čiupkite rankinį bagažą, pasiimkite svarbiausius ir reikalingiausius daiktus kelionėje, ir keliaukite tyrinėti Londono!

Nemokamos pramogos Londone. Trafalgaro aikštėNemokamos pramogos Londone. Richmond ParkNemokamos pramogos Londone. Notting Hill

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!