Nemokamos pramogos Barselonoje

Temperamentingas, spalvotas, kupinas kultūrinių vietų miestas, viliojantis savo madingomis parduotuvėmis, barais, gražiais paplūdimiais, neįprasta architektūra. Yra daug dalykų, kuriuos galima nuveikti Barselonoje, o mes patarsime, kokių nemokamų pramogų čia galite rasti.

Nė vienas turistas neaplenkia žymiausios Barselonos Las Rambla gatvės. Nenurimstanti, visada šurmuliuojanti ir žymiausia Barselonos gatvė, kurioje gyvenimas verdą visą parą. Dieną atviros garsių parduotuvių, suvenyrų krautuvėlių durys, vyksta įvairiausi gatvės artistų pasirodymai. Naktinėtojus vilioja baruose skambanti muzika ir daugybė naktinių klubų.

Vaikštinėdami La Rambla gatve, užeikite į „La Boqueria“ turgų. Turgaus pavadinimas kilo nuo žodžio „boc“, reiškiančio ožkas, mat XIII a. jau buvo galima čia įsigyti ožkienos. Tai populiariausias maisto turgus Barselonoje, pritraukiantis ne tik vietinius, bet ir turistus, kurie nori paganyti akis į įvairiausius skanėstus. Čia galėsite įsigyti mėsos, žuvies, jūros gėrybių, vaisių, daržovių, saldumynų.

Kai kurie žymūs muziejai sekmadieniais turi nemokamą įėjimą, dažniausiai nuo 15 val. iki 20 val. Garsiausi iš jų: Picaso muziejus, Barselonos istorijos muziejus, dizaino muziejus, kultūros centras, nacionalinis Katalonijos meno muziejus ir t.t.

Vaikštinėjant senamiesčiu, netoli La Rambla gatvės, nepraeikite gotikinio kvartalo – čia atsivers viduramžiškoji Barselona. Kiekvienas kampas turi savo istoriją, taip pat turi daug jaukių ir žavių aikščių, daug kavinių ir restoranų, parduotuvėlių. O vienas iš pagrindinių traukos objektų – kvartalo centre esanti didžiulė katedra su nuostabiu kiemu.

Nemokamų pramogų rasite ir vasaros pabaigoje. Jeigu viešėsite Barselonoje rugsėjo pabaigoje, nepraleiskite progos sudalyvauti 5 dienų festivalyje „Festa La Merce“, kuris miesto gyvenimą pripildo koncertais, šokiais, fejerverkais, akrobatiniais pasirodymais, spalvingais paradais ir būgnų garsais. Šis festivalis vyksta rugsėjo 18-24 dienomis. Arba kitas nemažiau populiarus festivalis „Festa Major de Gracia“ – geriausiai žinomas dėl spalvingomis, įdomiomis ir nuostabiomis miestą išpuoštomis dekoracijomis ir dėl gerų nemokamų renginių bei koncertų. Kiekvienais metais šis festivalis vyksta rugpjūčio 15-21 d.

Dar viena labai mėgstama ir nemokama pramoga Montjuic kalva. Užlipę ant jos –visas miestas bus jums „po kojomis“, nes čia atsiveria nuostabi miesto panorama. Ši vieta labai mėgstama dėl gausybės muziejų, meno galerijų, pramogų mugės ir naktinių klubų. Kalvos viršuje rasite garsųjį Montjuic grojantį fontaną – tai spalvų, šviesos, muzikos ir vandens šou.

Nuostabi vieta pasivaikščiojimams ir poilsiui – parkas Ciutadella. 30 ha plote įkurtas zoologijos sodas, didelis fontanas – Kaskada. Taip pat veikia Zoologijos ir Geologijos muziejai, parko centre dirba Katalonų parlamentas, o iškastame tvenkinyje galima paplaukioti su išnuomota valtele. Be abejonės, populiariausia pramoga – didžiulis zoologijos sodas, kuriame gyvena apie 7,5 tūkst. gyvūnų. Nors šie minėti ir kiti objektai mokami, tačiau parko teritorijoje galite pasivaikščioti nemokamai.

✈ Į Barseloną galima nuskristi tiesiogiai iš Vilniaus su Ryanair ir Wizzair.
Wizzair skrydžiai vykdomi iki 2016.10.29 antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Nuo 2016.11.01 iki 2017.03.04 skrydžiai vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.
Ryanair skrydžiai vykdomi iki 2016.10.30 trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Nuo 2016.11.02 iki 2017.03.22 skrydžiai vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais.

Taigi, nieko nelaukite, griebkite geriausią skrydžio pasiūlymą, čiupkite rankinį bagažą, pasiimkite svarbiausius ir reikalingiausius daiktus kelionėje, ir keliaukite tyrinėti Barselonos!

Nemokamos pramogos Barselonoje. Ciutadella parkasNemokamos pramogos Barselonoje. La Ramba gatvėNemokamos pramogos Barselonoje. Montjuic fontanas

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!