Jau prasidėjo skrydžiai iš Palangos į Varšuvą!

Pirmieji skrydžiai iš Palangos į Varšuvą jau startavo

Kovo mėnesio paskutinioji diena buvo įsimintina aviakompanijai LOT ir Palangai. Palangos oro uostas palydėjo pirmąjį aviakompanijos skrydį į Varšuvą. LOT skrydžiai iš Palangos į Varšuvą bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Tai bus puiki galimybė jungiamaisiais skrydžiais nukeliauti į daugelį Lenkijos miestų, miestus Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.

Nuo kovo pabaigos iki birželio 12 d. LOT oro linijos į Varšuvą iš Palangos skraidins tris kartus per savaitę – pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o vasaros sezonu – net penkis kartus per savaitę – pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Skrydžiai iš Palangos į Varšuvą bus vykdomi rytais – 6.15 val., o atgal – 22.40 val.

„Palanga – itin svarbus miestas verslo kelionių atžvilgiu, ypač, jei prisiminsime tai, kad šis miestas yra vienas pagrindinių vartų į Baltijos jūrą. Be to, tai – sparčiai besivystantis pajūrio kurortas, kurį mėgsta keliautojai iš Lenkijos ir kitų Europos šalių. Neabejoju, kad mūsų paslaugų dėka Palangą atras dar daugiau turistų“, – sakė Adrian Kubicki, LOT Įmonių komunikacijos direktorius.

Varšuva – didelis ir įspūdingas miestas. Be galo gražus senamiestis, kuriame visada šurmuliuoja daug žmonių. Čia lankosi daug turistų, todėl gausu įvairiausių suvenyrų parduotuvių, įvairiausių kavinių, tradicinių patiekalų restoranų. Su Varšuva patogu susipažinti keliaujant autobusu ar metro. Galima nusipirkti 1 dienos ar kelių dienų bilietą.

Daugiau informacijos:
✉ el.paštu info@kilti.lt;
☎ skambinkite tel.nr. 8 600 26766.

Pradedami vykdyti skrydžiai iš Palangos į VaršuvąNaktinė VaršuvaTiesioginiai LOT skrydžiai iš Palangos į Varšuvą

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!