Pigūs Ryanair bilietai į Kopenhagą

Šiandien – pigūs Ryanair bilietai į Kopenhagą – tapo tikrove.

Prieš keletą metų Ryanair kompanija tik kalbėjo, kad ateityje pradės skraidyti tiesiogiai iš Lietuvos į Kopenhagą.

Jau nuo 2015 m. liepos 15 d. tiesiogiai skrydžiai iš Kauno į Kopenhagą. Skrydžiai bus vykdomi kasdien. Perkantys lėktuvo bilietus skrydžiams liepos 15–24 d., bilieto kaina prasidės tik nuo 1 EUR. Žemų kainų, pigių lėktuvo bilietų akcija vyks iki antradienio, liepos 7 d., vidurnakčio, – pažymėjo Ryanair pardavimų ir rinkodaros vadovė Lietuvoje Elina Hakkarainen. Pigūs Ryanair bilietai į Kopenhagą jau šiandien!

Kopenhaga – Danijos sostinė ir didžiausias miestas. Kopenhaga – jaukus, spalvingas, modernus, tačiau kartu ir labai jaukus miestas paliks pačius geriausius prisiminimus tiems, kas mėgsta keliones. Ko gero daugeliui šis miestas asocijuojasi ne su kuo kitu, bet būtent su garsiąja Undinėle, viena iš Anderseno pasakų herojų.

Kelionės į Kopenhagą gali tapti nepamirštama dėl to, kad Danijos sostinė yra labai turtinga turistiniu atžvilgiu – šiame mieste yra, praktiškai, viskas ko reikia turistams vienoje vietoje: uostas, paplūdimiai, kanalai, ir istoriniai pastatai. O kur dar galybė įvairių muziejų, viešbučių, kavinių, restoranų bei mažų jaukių parduotuvėlių.

Pigūs Ryanair bilietai į Kopenhagą

 

 

 

 

 

Šiuo metu iš Kauno tarptautinio oro uosto Ryanair aviakompanijos lėktuvai skrenda į: Airiją (Dubliną), Jungtinę Karalystę (Londoną, Birmingemą, Bristolį, Edinburgą), Graikiją (Rodo, Koso salas), Ispaniją (Palma Maljorka, Alikantę ), Italiją (Trapanį ir Kaljarį), Kiprą (Pafosą), Maltą (Maltą) ir Norvegiją (Oslą).

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!