Lėktuvų bilietai į Odesą

Lėktuvų bilietai į Odesą jau prekyboje!

Ukrainos aviakompanija „Ukraine International Airlines“ plečia krypčių skaičių Lietuvoje ir jau nuo praėjusio penktadienio, 2015 m. birželio 26 d. pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Odesą. Skrydžiai į Ukrainos miestą prie Juodosios jūros vykdomi du kartus per savaitę – penktadieniais ir sekmadieniais iki rugsėjo 13 d. Skrydžiai į Odesą yra tiesioginiai.

Odesa – ketvirtas pagal dydį Ukrainos miestas, įsikūręs šalia Juodosios jūros. Kurortas garsėja savo unikaliu ir gražiu senamiesčiu, Operos namais ir nuostabiai paplūdimiais. Odesą dar kitaip keliautojai ir vietiniai vadina „Juodosios jūros perlu“. Kurorto centras – nėra labai didelis ir išsiplėtęs, todėl nėra sunku jį apkeliauti pėsčiomis. Bet iki paplūdimių, Ševčenkos parko ar geležinkelio stoties, reikėtų keliauti viešuoju transportu ar automobiliu, kadangi jie yra gerokai nutolę nuo centro. Viešasis transportas Odesoje yra labai pigus, todėl galite keliauti, kur tik įsigeisite. Dar viena populiari keliavimo priemonė Odesoje yra tramvajai. Jie vasaros metu dažniausiai būna perpildyti.

Lėktuvų bilietai į Odesą

Lėktuvų bilietai į Odesą iš Vilniaus.

Iki birželio 26 d. Ukraine International Airlines iš Vilniaus skraidino keleivius tik į Ukrainos sostinę Kijevą, iš kur galite jungiamuoju skrydžiu nuvykti į JAV, Aziją bei Artimuosius Rytus.

Lėktuvo bilietai į Odesą nuo 85 € pigių skrydžių portale www.kilti.lt. Čia galite rasti ir daugiau Ukraine International Airlines siūlomų lėktuvo bilietų.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!