Ryanair skrydžiai į Izraelį 4

Ryanair skrydžiai į Izrealį Eilat Ovda oro uostą

Žemų sąnaudų kompanija Ryanair liepos 7 d. paskelbė apie naujus planuojamus skrydžių maršrutus iš Budapešto, Kauno ir Krokuvos oro uostų. Jau 2015 m. lapkričio mėnesio bus pradėti pirmieji Ryanair skrydžiai į Izrealį Eilat Ovda oro uostą.

Pirmieji Ryanair skrydžiai į Izraelį iš Kauno oro uosto bus pradėti jau nuo 2015 m. lapkričio 5 d. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę. Taip pat, į Izraelio Eilat Ovda oro uostą tiesiogiai skris iš Budapešto ir Krokuvos. Skrydžiai, numatoma, vyks du kartu per savaitę. Lėktuvo bilietus nuo 29.99 EUR galėsite įsigyti jau rytoj (liepos 8 d.).

Keliaujant naujuoju maršrutu Kaunas – Eilat Ovda kiekvienam keleiviui priklausys nemokamas rankinis bagažas, priskirta sėdėjimo vieta ir kiti patogumai, kaip ir skrendant bet kuriuo Ryanair skrydžiu. Keleiviai taip pat, turės galimybę pasinaudoti verslo klase, nuolaidomis keliaujant su vaikais.

Eilat Ovda tarpautinis oro uostas Izraelyje įsikūręs šalies pietuose, už 60 km nuo Eilat miesto. Šis oro uostas yra antrasis pagal dydį Izraelyje. Eilat miestas yra Izraelio kurortinis miestas ir uostas, įsikūręs šiauriausiame Raudonosios jūros taške. Eilatas dar kitaip vadinamas tropikų miestu, kur vasaromis temperatūra dažnai pakyla virš +44 °C, o žiemomis +20 °C. Vandens temperatūra svyruoja tarp +25-32 °C. Naujieji Ryanair skrydžiai į Izraelį suteiks galimybę pažinti šią šalį dar labiau.

Tikimasi, kad ateityje pigių skrydžių krypčių į Izraelį iš kitų Europos miestų bus tik daugiau. Šiuo metu Ryanair kompanija derasi su Izraelio valdžia.

Ryanair skrydžiai į Izraelį

 

4 thoughts on “Ryanair skrydžiai į Izraelį

 1. Atsakyti vanda Rgs 9, 2015 23:45

  Kokiomis savaites dienomis balandzio mėn.bus skrydziai į Eilat miestą?

  • Atsakyti Kilti.lt Rgs 10, 2015 10:31

   Sveiki,
   Pigūs Ryanair skrydžiai į Eilat (Ovda) iš Kauno vykdomi nuo 2015.10.05 ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

 2. Atsakyti Asta Lie 27, 2015 17:21

  Laba diena, norėjau paklausti, ar galima išsinuomoti automobilį Ovda oro uoste

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!