Pigo Ryanair lėktuvų bilietai

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair pranešė, kad lėktuvų bilietai per paskutinius tris praėjusių metų mėnesius sumažėjo net 17 proc.

Pigius lėktuvų bilietus parduodanti Ryanair aviakompanija 2016 m. spalį, lapkritį, gruodį lėktuvo bilietų kainas sumažino net 17 proc. Toks pigimas įtakojo, kad ir aviakompanijos pelnas sumažėjo. Anksčiau buvo planuota, kad kainos kris, bet ne taip sparčiai. Keleivių srautai trečiąjį ketvirtį pakilo 16 proc., iki 29 mln., o oro linijų lėktuvai skraidė 95 proc. pajėgumu. Šiuo metu pigių skrydžių aviakompanija yra šiek tiek atsargesnė planuodama ir spėdama finansines prognozes.
Ryanair lėktuvų bilietai spalio-gruodžio mėnesiais, arba trečiąjį finansinių metų ketvirtį, vidutiniškai kainavo apie 33 eurus vienam keleiviui.

Ryanair teigė, kad šiek tiek abejonių kelią ir „Brexit“ Jungtinėje Karalystėje. Tai labai įtakoja silpnas svaro sterlingo kursas ir keliautojus apėmusi nežinomybė. Kai ir kasmet aviakompanija žada didinanti pajėgumus ir siūlys naujus maršrutus bei bazes Europoje ir už jos ribų.

Visus Ryanair aviakompanijos skrydžių maršrutus ir laikus galima rasti www.kilti.lt/ryanair-bilietai skiltyje. Jeigu nerandate visos informacijos skambinkite telefonu: 860026766 arba rašykite el. paštu: info@kilti.lt

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Vilniaus >

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Kauno >

Tiesioginiai Ryanair skrydžiai iš Palangos >

Pigo Ryanair lėktuvų bilietai

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!