Nauji Ryanair skrydžiai iš Vilniaus

Ryanair skrydžiai turės didesnį maršrutų pasirinkimą iš Vilniaus oro uosto. Nuo 2017 m. žiemos sezono net dvi naujos kryptys: Kelnas ir Niurnbergas.

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair pranešė plečianti savo krypčių sąrašą iš Vilniaus oro uosto. Jau nuo 2017 m. žiemos sezono Ryanair skrydžiai du kartus per savaitę vyks nauju maršrutu: Vilnius – Kelnas (Cologne) ir Vilnius – Niurnbergas (Nuremberg). Bilietus jau netrukus galėsite įsigyti internetu.

Naujų maršrutų proga aviakompanija Ryanair yra paskelbusi pigių lėktuvo bilietų akciją. Jos metu lėktuvų bilietai Ryanair aviakompanijos lėktuvais kainuoja vos nuo 9,99 EUR skrydžiams vasario ir kovo mėnesiams. Akcija vyksta iki 2017 m. vasario 13 d. vidurnakčio. Visi Ryanair skrydžiai internetu.

Kelno miestas Vokietijoje yra laikomas svarbiu kultūros centru ir vienu ilgiausia istorija turinčiu administraciniu vienetu. Daugumai Kelno miestas asocijuojasi su vienu įstabiausiu lankomu objektu – gotikine Kelno katedra, kuri yra laikoma didžiausia Vokietijoje. Mieste apstu ir daugiau lankomų objektų: Wallraf-Richartz muziejus, Romėnų ir germanų muziejus, Liudviko muziejus, Kelno rotušė ir kt.

Niurnbergas yra antras pagal dydį miestas Vokietijoje. Daug kas lygina šį miestą su muziejumi po atviru dangumi, kur galima pasigrožėti viduramžių architektūra. Niurnbergą garsi tokie objektai kaip: turgaus aikštė, Imperatoriaus pilis, fontanų gausybė ir kt.

Nauji Ryanair skrydžiai iš VilniausNauji Ryanair skrydžiai iš VilniausNauji Ryanair skrydžiai iš VilniausNauji Ryanair skrydžiai iš Vilniaus

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!