Nuo 2017 metų naujas airBaltic maršrutas Ryga-Madridas

Naujas maršrutas su airBaltic Ryga-Madridas

Latvijos oro bendrovė airBaltic pranešė apie naują kryptį Ryga – Madridas. Skristi šia kryptimi bus galima nuo 2017 m. gegužės 26 dienos. Naujojo maršruto dėka rasti tinkamiausią skrydį keliautojams į Madridą bus kur kas paprasčiau.

Avialinijos airBaltic valdymo tinklo viceprezidentas Wolfganas Reusas teigia: “Mūsų pirmasis ir visiškai naujas orlaivis CS300 jau prisijungė prie airBaltic lėktuvų parko. Džiaugiamės galėdami pridėti airBaltic maršrutą Ryga – Madridas į skrydžių žemėlapį ir paleisti naują lėktuvą. Naujasis maršrutas tarp Latvijos ir Ispanijos sostinėse pristatys ir siūlys naujas galimybes tiek verslo, tiek laisvalaikio keliautojams.“
airBaltic skraidins Ryga – Madridas 3 kartus per savaitę naujuoju „Boeing 737″ ir „Bombardier CS300“ lėktuvais. Skrydis truks 4 valandas ir 5 minutes. Į vieną pusę bilietų kainos numatomos nuo 75 eurų, įskaitant oro uosto ir transakcijos mokesčius.

screen-shot-2016-12-09-at-11-17-00* Mažiausia kaina, įskaitant mokesčius, rinkliavas ir paslaugų mokesčius

 

Be to, primename, kad latvių aviakompanija airBaltic nuo 2017 m. kovo 26d. pristatys du naujus maršrutus iš Vilniaus į Paryžių ir Miuncheną, bei aštuonis naujus maršrutus iš Rygos, kurie gerokai išplės jau esančių skrydžių gamą:

Ženevą (Šveicarija)

Aberdyną (Jungtinė Karalystė)

Stavangerį (Norvegija)

Geteborgą (Švedija)

Tamperę (Suomija)

Kataniją (Italija)

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Stokholmą, Berlyną, Amsterdamą, Rygą, Taliną. Taip pat bendrovė siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!