Atpigo airBaltic registruoto bagažo mokesčiai


MAŽESNI AIRBALTIC REGISTRUOTO BAGAŽO MOKESČIAI

Latvijos oro bendrovė airBaltic padarė registruoto bagažo mokesčius iki trijų kartų mažesnius.

airBaltic vyresnysis pajamų valdymo viceprezidentas Eva Plakane: „Tai buvo labai sėkmingi metai – airBaltic sumažino bilietų kainas, pasiekė itin didelio klientų pasitenkinimo ir labai stipraus keleivių augimo. Dabar mes judame toliau ir darome registruoto bagažo kainas iki trijų kartų mažesnes. “

Vietoj ankstesnės fiksuotos kainos, airBaltic interneto svetainėje dabar pateikiamas 3 kartus pigesnis registruotas bagažas, nuo 9,99 € trumpiems regioniniams skrydžiams. Jei registruoto bagažo paslauga perkama vėliau, atskirai nuo pagrindinio skrydžio bilieto pirkimo, mokestis yra 34,99 € airBaltic internetiniame puslapyje arba 40 € oro uoste skrydžio registracijos vietoje. Premium bilietų turėtojams ir kūdikiams, keliaujant su vienu registruotu bagažu – nemokamai. Pristatydami mažesnes registruoto bagažo kainas, airBaltic siekia sukurti papildomos erdvės keleivių rankiniam bagažui, suteikiant galimybę daugiau keleivių registruoti savo sunkesnius lagaminus ir palikti lėktuvo bagažo skyriuje taip atlaisvinant papildomos vietos salone. Visas bagažo sąlygas ir kainas galite rasti www.airBaltic.com internetinėje svetainėje.

6359755940638178872022050030_o-happy-airport-facebook

airBaltic skraido daugiau nei 60 krypčių iš savo pagrindinio oro uosto Rygoje, Latvijoje. Nuo kiekvienos iš 60 krypčių airBaltic siūlo patogų susisiekimą per Rygą į savo skraidinimo tinklą, apimantį Europos, Skandinavijos, NVS ir Artimųjų Rytų šalis. Be to, airBaltic taip pat siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino ir Vilniaus.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!