RYANAIR SIŪLO NAUJĄ PASLAUGĄ „RYANAIR HOLIDAYS“

NAUJA PASLAUGA – VISAPUSIAI KELIONIŲ PAKETAI RYANAIR.COM SVETAINĖJE

Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair“ pristatė savo klientams naują paslaugą „Ryanair Holidays“, kuri nuo šių metų gruodžio mėn. 1 d., leidžia 119 mln. aviakompanijos klientų, įsigyti apgyvendinimo ir transportavimo paslaugų paketus iš Ryanair.com svetainės žemiausiomis kainomis.

Prie aviakompanijos „Ryanair“ „Ryanair Holidays“ paslaugos įsteigimo prsidėjo ir Ispanijos kelionių organizatorius „Logitravel“ bei apgyvendinimo paslaugų tiekėjas „World2Meet“. Kol kas „Ryanair Holidays“ paslauga yra siūloma bei prieinama tik Didžiosios Britanijos, Airijos ir Vokietijos rinkose. Nuo 2017 m. paslauga bus siūloma ir kitų šalių rinkoms.

„Ryanair Holidays“ yra viena iš „Always Getting Better“ programos dalių, kurios tikslas gerosios klientų patirties kūrimas. „Always Getting Better“ programos metu sukurta ir klientams pateikta personalizuota internetinė svetainė ir dinamiška mobilioji aplikacija, „Ryanair“ automobilių nuoma ir „Ryanair Rooms“ paslauga.

ryr-holiday4

„Ryanair“ atstovas Londone Kenny Jacobs teigė:
„Aviakompanijos „Ryanair“ siūlomos žemiausios kainos iš esmės pakeitė Europos turizmo rinką ir dabar mes siekiame iš esmės pakeisti kelionių paketų rinką. Su nauja „Ryanair Holidays“ paslauga siūlysime mūsų klientams įsigyti žemiausių kainų skrydžių ir apgyvendinimo bei transportavimo paslaugų paketus Ryanair.com svetainėje.
Klientai su „Ryanair Holidays“ paslauga gali savarankiškai susikurti savo norimą kelionės paketą rinkdamiesi iš plačiausio Europoje maršrutų tinklo ir fantastiško 3, 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių pasirinkimo viduržemio jūros regione ir Europos sostinėse.
Vis daugiau klientų renkasi įsigyti kelionių paslaugas ir produktus Ryanair.com svetainėje ir su „Ryanair Holidays“ mes sparčiai artėjame prie tikslo – tapimo kelionių paslaugų Amazon. „Ryanair Holidays“ paslauga siūlo visapusišką klientų apsaugą ir prieinamas kainas. Ryanair.com siūlo viską ko reikia planuojant atostogas.“

„Logitravel“ atstovas Tomeu Bennasar sakė:
„Džiaugiamės puikiais rezultatais, kuriuos pasiekėme kurdami „Ryanair“ kelionių paketų aplikaciją, kuri leis aviakompanijos klientams užsisakyti 100% personalizuotus kelionių paketus. Neabejojame, kad ši „Ryanair“ paslauga bus ypač mėgama tarp aviakompanijos klientų.“

„World2Meet“ generalinis komercijos direktorius, Mark Nueschen, sakė:
„Mums šis partnerystės susitarimas yra puiki naujiena. Esame įsitikine, kad mūsų ilgametė patirtis apgyvendinimo paslaugų rinkoje užtikrins šio projekto sėkmę.“

Daugiau informacijos apie „Logitravel“: „Logitravel“ yra kelionių organizatorius ir kelionių agentūra, kuri siūlo kelionių organizavimo paslaugas daugiau kaip 3 mln. klientų per metus. „Logitravel“ valdo keletą įmonių, interaktyvią kelionių agentūrą „Logitravel“, kelionių organizatorių „Traveltino“ ir apgyvendinimo paslaugas teikiančią įmonę „Smyrooms“. „Logitravel“ technologija leidžia kiekvienam klientui personalizuoti savo kelionių paketą užtikrinant, kad paketas atitinka kliento poreikius.

 

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!