Priežastys, kodėl verta keliauti su mama

Jūs žinote, mes žinome, mamos taip pat žino, kad visi esame užsiėmę savais reikalais, verdame savo gyvenimo sultyse ir dažnai nerandame vienas kitam laiko. Taigi, nustokite skubėti ir skirkite dalį savo laiko artimiausiems žmonėms. Pavyzdžiui, leiskitės į neužmirštamą kelionę su mama! Beje, tai būtų puiki dovana Motinos dienos proga 😉 Taigi, pateikiame keletą priežasčių, kodėl verta keliauti su mama!

Pasiruoškite tikrai atsipalaidavimo kelionei

Keliaujant su mama jūs galite atsipalaiduoti ir nesiteisinti, jog žingsniuojate per lėtai. Jausitės ramiai ir spėsite pasimėgauti prasilenkiančiais vaizdais keliaujant panašiu tempu. Nėra, kur skubėti!

Nepraleisite ankstyvo lėktuvo, traukinio ar autobuso reiso

Būsite tikri, kad mama neleis pražiopsoti ankstaus išvykimo laiko. Patikėkite, mamai nebus bėda išversti jus iš lovos, prisimenant mokyklos laikus.

Priežastys, kodėl verta keliauti su mama

Gyvensite truputį geresnėmis sąlygomis nei įprastai

Keliaujant su draugais ar pora galima rinktis ir prastesnį viešbutį, kuriame praleidžiame tik kelias valandas per naktį, o išaušus išlekiame tyrinėti naujos aplinkos. Ir taip visą dieną… Tačiau keliaujant su mama atsiranda noras gyventi kiek komfortiškiau, galbūt didesnę dienos dalį teks praleisti kambaryje, grįžti pailsėti ir kt. Tad verta pasirinkti viešbutį, kuriame būtų ir patogu, ir jauku. Juk kartu dažnai  nekeliaujate!

Priežastys, kodėl verta keliauti su mama

Aplinkiniai žmonės tampa malonesniais ir mandagesniais

Normalu, jog prie vyresnio žmogaus žmonės linkę elgtis mandagiau, jie nelenda į akis ir suteikia išsamesnę informaciją. Tad nepergyvenkite, jei ir nuklysite ne į tą pusę, sulauksite tinkamos pagalbos!

Priežastys, kodėl verta keliauti su mama

Suteiksite mamai naujų potyrių

Galbūt niekada nebūtumėte sužinoję, kad jūsų mama yra tikra nuotykių mėgėja! Įsivaizduokite savo mamą skriejančią parasparniu ar lekiančią kalnų upėmis! Tai bent pramoga! Ir kiek emocijų laukia!

Mama sudėlios viską į vietas

Kartais užtenka griežto žvilgsnio, kad mama sutvarkytų visus reikalus. Todėl kartu išsisuksite iš bet kokios padėties!

Priežastys, kodėl verta keliauti su mama

Jei jūs jau pakankamai suaugę ir vartojate alkoholinius gėrimus kartu su mama, gali atsiskleisti daug paslapčių

Ar įsivaizduojate save ir savo mamą smagiai vakarojant ir pasakojant slapčiausius nutikimus? Per keliones suartėjama, tad galėsite pasipasakoti tai, ko iki šiol nedrįsote. Beje, pasiruoškite įtempti ausis ir klausytis pačios mamos jaunystės istorijų!

Priežastys, kodėl verta keliauti su mama

Dalinkitės momentais kartu

Kai po kelionės žiūrėsite nuotraukas, pamatysite mamos veide šypseną, kuri primins, kad buvo verta leistis į šią kelionę!

Priežastys, kodėl verta keliauti su mama

Pasiimti mamą į kelionę yra tarsi mainai už visą jos rūpestį jums

Visą gyvenimą mamos rūpinasi savo vaikais, tad laikas pasirūpinti savo mamomis patiems! Suplanuokite kelionę ir neleiskite mamai rūpintis kasdieniniais darbais. Juk jūsų lauks puikios atostogos drauge!

Priežastys, kodėl verta keliauti su mama

Taigi, susiplanuokite atostogas nuo A iki Z, praneškite mamai puikias žinias ir keliaukite atostogauti. Paieškokite pigių lėktuvų bilietų ir nieko nelaukdami pradėkite pakuotis daiktus! Pigūs bilietai į Kopenhagą, Paryžių, Milaną, Romą, Oslą, Stokholmą… Kur tik širdis geidžia!

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!