Kur atostogauti vasarą Europoje?

Kaip ir kiekvienoms atostogoms artėjant, mes dėliojame pliusus ir minusus ties kiekviena pasirinkta šalimi, kurią norėtume aplankyti. Apsisprendimą lemia daugelis aspektų – tiek kaina, tiek skrydžių galimybės, tiek asmeniniai interesai. Kur atostogauti vasarą Europoje, kad visi lūkesčiai būtų išpildyti? Siūlome jums keliauti į salas!

SARDINIJA

Sardinija nuostabi Italijos sala, kurioje ir be Costa Smeralda yra, ką pamatyti ir aplankyti 🙂 Čia susipažinsite su unikaliu kraštovaizdžiu, ypatingu jūros gėrybių maistu bei istorijos paliestais objektais, kurie išlikę iki šių dienų. Saloje ras ką veikti ir pasyvaus, ir aktyvaus poilsio mėgėjai.

Kur atostogauti vasarą? Sardinija

SICILIJA

Didžiausia pagal dydį Italijos sala puikuojasi nuostabiais paplūdimiais, uolomis, Graikų šventyklomis ir kitais lankytinais objektais, kurie sužavės kiekvieną. Sakoma, kad Sicilija – tarsi kelių civilizacijų lopšys. Čia kiekviename žingsnyje jaučiama istorija. Vokiečių filosofas Gėtė rašė: „Neaplankius Sicilijos, Italija nepalieka jokio pėdsako sieloje. Sicilija yra raktas į Italijos pažinimą“. Europoje nėra daug vietų, kur galima rasti be galo turtingą istoriją, daugiatautę kultūrą, viliojančią gamtą bei smaragdinę jūrą!

Kur atostogauti vasarą? Sicilija

MALJORKA

Maljorka yra didžiausia Balearų salynui Ispanijoje priklausanti sala. Jei ir buvote Maljorkoje ne kartą, grįžus čia visada atrasite kažką naujo! Čia galima mėgautis nuostabiomis pakrantėmis, Serra de Tramuntana kalnynu, kuris yra įrašytas į Pasaulio paveldo sąrašą, kontrastingu kraštovaizdžiu, turtingu istoriniu palikimu bei mėgautis saule beveik 300 dienų per metus. O vandens sporto mėgėjai apsidžiaugs, jog Nr. 1 vandens sportas Maljorkoje – buriavimas! Ne veltui Palma de Maljorka įsikūręs pagrindinis salos uostas. Beje, Palma laikomas gražiausiu salos miestu.

Kur atostogauti vasarą? Maljorka

KRETA

Kreta puikiai tinka išsiilgusiems romantikos bei gamtos grožio. Kreta vadinama Didžiąja sala ne be reikalo. Tai didžiausia sala, priklausanti Graikijai. Galima sakyti, Kreta pati sau tarsi šalis. Saloje nėra didelių miestų, kaip kad žemyninėje Graikijos dalyje. Čia daugiau mažų miestukų ir kaimelių. Sala didžiuojasi vienais ilgiausių paplūdimių, kur kasmet susirenka begalė turistų. Kreta skirstoma į kelis regionus: Chaniją, Retimną, Heraklioną, Lasitį.

Kur atostogauti vasarą? Kreta

TENERIFĖ

Dar viena turistus viliojanti Ispanijos sala – Tenerifė. Tenerifėje, galima sakyti, visus metus pavasaris. Čia galima keliauti ne tik vasarą, bet ir pavasarį ar žiemą. Maloni šiluma laikosi ištisus metus, viskas skendi žalumoje ir gėlių spalvose. Didžiausia Kanarų sala yra kontrastinga, unikali ir be galo žavi. Čia galima pamatyti net juodąjį paplūdimį, nuostabiausius kitus paplūdimius, uolėtas pakrantes, snieguotas kalnų viršūnes, Teidės ugnikalnio peizažą ir kt. Ar žinote, jog Tenerifėje buvo filmuojama trečioji „Žvaigždžių karai“ dalis? 😉

Kur atostogauti vasarą? Tenerifė

MALTA

Malta yra visai mažutė, bet labai graži sala. Beje, tai mažiausia ES valstybė! Maltoje saulė lepina taip pat maždaug 300 dienų per metus. Salą supa skaidrus žydras vanduo. Čia galima mėgautis uolėtomis pakrantėmis, skardžiais, nuo kurių atsiveria beribė gamta, vandenys. Galima keltu nukeliauti ir į šalia esančias mažutes saleles – Gozą ar Kominą. O išsinuomojus automobilį, apkeliauti salą nebus jokių bėdų. Beje, galima keliauti ir autobusu, nes čia infrastruktūra išvystyta ir pritaikyta keliaujantiems.

Kur atostogauti vasarą? Malta

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!