Akcija. Ryanair lėktuvų bilietai į Paryžių su nuolaida

Lėktuvų bilietai į Paryžių su nuolaida

Aviakompanija Ryanair skelbia akciją lėktuvų bilietams į Prancūziją. Tiesioginiai Ryanair skrydžiai į Prancūziją vykdomi tik į Paryžiaus Beauvais oro uostą. Lėktuvų bilietams taikoma 10 proc. nuolaida, tad skubėkite aviabilietus įsigyti pigiau.

Įsigykite lėktuvų bilietus ir keliaukite į nuostabųjį ir romantišką Paryžių. Čia ras, ką veikti ir įsimylėjėlių poros, ir draugų kompanija!

✈ IŠ VILNIAUS: nuo 2016.03.30 iki 2016.10.29 skrydžiai vykdomi trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.
Nuo 2016.10.31 iki 2017.03.24 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Paryžius – Prancūzijos sostinė, tikriausiai dar galima pavadinti ir meilės sostine. Miestas įsikūręs Senos upės vingyje, abiejuose upės krantuose. Paryžius pasaulyje žinomas dėl daugybės istorinių paminklų, unikalios kultūros ir beprotiškai skanaus, gurmaniško maisto. Čia visur tvyro svaiginanti romantika. Kiti Paryžių vadina meno miestu. Tad keliaujame apžiūrėti, nes dabar lėktuvų bilietai į Paryžių už patrauklią kainą!

Lankytinos vietos:

  • Eifelio bokštas. Tikriausiai tai pagrindinė vieta, kur visi skuba tik atvykę į Paryžių. Vieni čia gėrisi saulėlydžiais, įsiamžina fotonuotraukose ar net pasižada visą gyvenimą mylėti.   
  • Triumfo arka. Čia ne tik galėsite elegantiškai praeiti, bet ir užlipti ant viršaus. Iš čia išvysite dar kitokį Paryžiaus vaizdą nei nuo Eifelio bokšto.
  • Monmartras. Įžymusis bohemiškasis Paryžiaus rajonas, kuris vis dar mena senojo Paryžiaus dvasią ir įvykius. Dar ir dabar galite sutikti daugybė menininkų, kurie tapo tiesiog gatvėje, atlieka savo kūrinius parko skveruose ar kviečia jus užeiti į savo dirbtuves.
  • Luvro muziejus. Milžiniško dydžio muziejus. Čia galite išvysti Moną Lizą, Mino Venerą, Samotrakės Nikę, Mikelandželo „Mirštantį vergą“, senovės Egipto ekspozicijas ir kt.
  • Nemokamos pramogos Paryžiuje >.

Lėktuvų bilietai į ParyžiųLėktuvų bilietai į ParyžiųLėktuvų bilietai į Paryžių

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!