Nemokamos pramogos Milane

Nemokamos pramogos Milane, nemokamai lankytinos vietos atviros visus metus. Ir tai jums nieko nekainuos. Tai kada keliausite susipažinti su Milanu?

Duomo katedra. Įėjimas į katedrą visada nemokamas. Apsilankyti joje verta. Bažnyčia gana paprasta, jauki. Norintys gali uždegti žvakutę už papildomą eurą. Beje, tai visai gera vieta pasislėpti nuo netikėto lietaus ar nuo didelio karščio dienos metu. Rekomenduojama užsikelti ant bažnyčios stogo. Tačiau šis malonumas kainuos papildomai. Lipant laiptais pėsčiomis – pigiau. Tačiau pamatyta miesto panorama bus verta išleistų eurų.

Viktoro Emanuelio galerija (Galleria Vittorio Emanuele II). Šalia Duomo katedros esantis keturių aukštų parduotuvių pasažas, dengtas stikliniu kupolu. Čia galima rasti barų ir restoranų. Apsipirkti prabangiose parduotuvėse, žinoma, kainuos nemažus pinigus, tačiau pasivaikščioti ir pasigrožėti įstabiomis stiklinėmis lubomis ir it mozaika išpuoštomis grindimis nekainuos nė cento. Per svarbiausias metų šventes stikliniai skliautai būna įspūdingai dekoruojami. Be to, norėdami užsitikrinti sau sėkmę visiems metams, galerijos centre ieškokite bulio mozaikos. Užlipkite ant buliaus genetalijų ir aplink jas apsisukite vienu kulnu. Nesate tikri kaip tai padaryti? Štai pažiūrėkite video: https://www.youtube.com/watch?v=b_-aBa5xIq8

Sforcų pilis (Castello Sforzesco). Istorinė pilis, kuri senovėje buvo valdovų didybės ir galybės simbolis. Čia yra daug muziejų ir į dauguma jų įėjimas mokamas, tačiau į pilies teritoriją patekti nekainuoja. Galėsite pasivaikščioti vidiniuose kiemuose, nusifotografuoti prie pilies sienų.

Milano centrinis parkas (Parco Sempione). Miesto centre, visai greta minėtos Sforcų pilies, 1888 m. įkurtas Milano centrinis parkas. Jame galėsite pasivaikščioti parko takeliais, tilteliais, galėsite prisėsti maloniai pailsėti ir atsipalaiduoti. Iš čia pamatysite Taikos arką (Arco della Pace), 1833 m. pastatytą Napoleono įsakymu, kurios praleisti tiesiog nepavyks. Nueikite pasižvalgyti.

Archeologijos muziejus (Museo Archeologico). Muziejus įdomus savo kolekcijomis ir kasmet sutraukia daug lankytojų. Nepraleiskite progos pamatyti išgraviruotą dekoratyvinį puodelį, kuris laikomas svarbiausiu radiniu iš vėlyvosios Romos imperijos laikų.
Įėjimas į muziejų mokamas. Bet valanda prieš uždarymą, t.y. nuo 16:30-17:30 val. įėjimas nemokamas. Taip pat ir antradieniais po 14:00 val. 

Monumentinės kapinės (Cimitero Monumentale). Tai vienos didžiausių ir įspūdingiausių kapinių visoje Italijoje, pasižyminčios įmantriais antkapiais, puoštais įvairiausiomis skulptūromis. Kapinės atidarytos 1866 m.

Montenapoleonės gatvė (Via Montenapoleone). Viena madingiausių ir žymiausių gatvių, kur apsiperka pasaulio įžymybės. Žinoma, jei planuosite įsigyti ką nors madingo, piniginę teks paploninti, tačiau praeiti šia gatve ir pamatyti žėrinčias vitrinas nekainuoja. Beje, greta Milano katedros ieškokite universalinės parduotuvės La Rinascente – nuo jos viršutinio aukšto atsiveria gražūs vaizdai.

Nemokamos ekskursijos. Milane kasdien vyksta nemokama ekskursija po miestą. Jos metu aplankysite populiariausias ir žymiausias vietas tarp turistų, kaip Duomo katedra, La Scala, kelias bažnyčias ir t.t. Daugiau informacijos ir susitikimo vietą rasite čia: http://milanfreetour.com/daily-tours/free-tour/.

Sant’Ambrogio bazilika (Basilica di Sant’Ambrogio). Pastatyta ir dedikuota Milano šventojo vyskupo Ambraziejaus garbei. Bazilika buvo pašventinta 379 m. ir yra viena iš seniausių miesto bažnyčių.

Karališkieji rūmai (Palazzo Reale). Rūmai įsikūrę greta Duomo katedros. Kai kurios erdvės naudojamos meno parodoms, į kurias įėjimas nemokamas. Taip pat šalia rasite rūmų muziejų (Museo della Reggia), kuris parodo rūmų apartamentų architektūros raidą nuo XVI a.

✈ Į Milaną galima nuskristi tiesiogiai iš Vilniaus su Ryanair ir Wizzair.
Wizzair skrydžiai vykdomi iki 2017.03.05 antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais.
Ryanair skrydžiai vykdomi iki 2016.10.29 skrydžiai vykdomi pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais.
Nuo 2016.10.30 iki 2017.03.25 skrydžiai vykdomi antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Taigi, nieko nelaukite, griebkite geriausią skrydžio pasiūlymą, čiupkite rankinį bagažą, pasiimkite svarbiausius ir reikalingiausius daiktus kelionėje, ir keliaukite susipažinti su Milanu!

Nemokamos pramogos Milane. Duomo katedraNemokamos pramogos Milane. PilisNemokamos pramogos Milane. Taikos arka

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!