Nauji airBaltic tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus

Latvijos oro bendrovė airBaltic pranešė, kad 2023 m. žiemos sezono metu didins skrydžių skaičių iš Vilniaus oro uosto ir pradės skaidytis naujomis keturiomis kryptimis. Manoma, kad dažesni airBaltic skrydžiai suteiks galimybę keliautojams pasiekti norimas šalis patogiau.

Aviakompanija praneša, kad augs skrydžių kiekiai iš Vilniaus oro uosto į Miuncheną (6 kartai per savaitę), Taliną (7 kartai per savaitę) ir iš Palangos į Rygą (10 kartų per savaitę). Žiemos sezono metu oro linijų bendrovė airBaltic pradės vykdyti net keturis naujus maršrutus iš Vilniaus – į Gran Kanariją, Tenerifę, Turiną ir Dubajų, o maršrutas tarp Vilniaus ir Briuselio bus panaikintas. Aviacijos žiemos sezonas prasidės spalio pabaigoje.

airBaltic krydžiai iš Vilniaus į Gran Kanariją bus vykdomi vieną kartą per savaitę: šeštadieniais nuo 2023 m. gruodžio 3 d. Skrydžius geromis kainomis galite įsigyti čia.

airBaltic skrydžiai iš Vilniaus į Tenerifę bus vykdomi du kartus per savaitę: antradieniais ir penktadieniais nuo 2023 m. spalio 31 d. Skrydžius geromis kainomis galite įsigyti čia.

airBaltic skrydžiai iš Vilniaus į Turiną bus vykdomi vieną kartą per savaitę: šeštadieniais nuo 2023 m. gruodžio 23 d. Skrydžius geromis kainomis galite įsigyti čia.

airBaltic skrydžiai iš Vilniaus į Dubajų bus vykdomi vieną du kartus per savaitę: trečiadieniais ir šeštadieniais nuo 2023 m. lapkričio 1 d. Skrydžius geromis kainomis galite įsigyti čia.

Kur atostogauti vasarą? Tenerifė

Naudinga informacija:

Ką aplankyti Tenerifėje? 

Apie Jungtinius Arabų Emyratus (JAE). Ką veikti? Ką aplankyti? 

Gran Kanarija. Informacija keliaujantiems. 

 

Nerandate sau tinkamo skrydžio ar geros kainos? Susisiekite el. paštu: info@kilti.lt arba telefonu 860026766  

Išsirinkus tinkamą sau skrydį, galime pasirūpinti jūsų apgyvendinimu ar pervežimu.

Klauskite mūsų

  

  

  

NERADOTE TINKAMO SKRYDŽIO VARIANTO?
Registruokitės ir gaukite karščiausius skrydžių pasiūlymus!